تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 123 از 1131 اولاول ... 23731131191201211221231241251261271331732236231123 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,221 به 1,230 از 11305

نام تاپيک: كلوپ خودروهاي آمريكايي

حـــــرفـه ای rami_hemi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

والا چی بگم ولی اینو هم میدونی که هر کس یه ماشین آمریکایی یا ماشین خاص ببینه هر چقدر هم قدیمی باشه خودش کمری و سونا تا هم سوار بشه 4 چشمی نگاش میکنه.
    بازم ارزشش این ماشین خیلی بالاتره ولی معلومه طرف فروشنده واقعی هستش الانم مطمئن باش این ماشین نمونده.

2. این کاربر از rami_hemi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه dj.tiesto's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    تو رینگ SmackDown

پيش فرض

اگه تهران بود بدون شک میخریدمش.
    بچه ها اگه یه کامارو یا بلیزر تا 2میلیون تا 2.5 پیدا کردید من صد در صد میخوام.

4. این کاربر از dj.tiesto بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز BLACK-BLACK's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهرون,لواسون,دارآباد

پيش فرض

واقعا عالیه چرا حالا این قیمت واقعا جای سوال داره2.500
    من نمیدونم چی بگم
    سعید کاش یه عده حالیشون میشد این ماشینا نباید کنج خونه بخوابن باید بهشون رسید یه زمانی بود همه چیز فک و فراون بود اینا هم میرفتن به برکت اون دوران توی آمریکا هم درس میخوندن هم ماشین می آوردن خلاصه این چیزا براشون الان دیگه ارزش نداره به نظرم از سیری هستش که اینا رو قایم میکنن.
    به نظر من امریکایی بیشتر از این نمیارزه چه موستانگ کروک 67 چه بلیزر 75

همین الانم کسی جلوی کسی رو نگرفته که نرو امریکا درس بخون!

تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

بحث رو منحرف نکنید
    یه اصطلاحی هستش دوستان میگن پست دادن بلد نیستی پست ندادن هم بلد نیستید؟
    به نظر شما حتما حلبی به سام پراید ارزش داره 8 میلیون بریزم پاش وقتی میتونم با همین 8 میلیون یکی از بهترین پونی کار ها یا ماسلاهای آمریکایی رو بخرم؟
    هر کس میتونه نظری داشته باشه بله من میتونم برم ولی متاسفانه نمیخوام بحث سیاسی بشه.

7. این کاربر از rami_hemi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال mard_khasteh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اگه تهران بود بدون شک میخریدمش.
    بچه ها اگه یه کامارو یا بلیزر تا 2میلیون تا 2.5 پیدا کردید من صد در صد میخوام.
    به نظرم دنبال این قیمت ماشین نری بهتره.. من هم یه زمانی تو این قیمت دنبال کامارو بودم، ولی سالمش پیدا نمیشه... بهتره 2-3 تومن روش پول بذاری بری یه 5 تومنی تمیز و سالم (هم فنی هم اتاق) بگیری... من هم تو فکرش هستم همین کار رو بکنم.. کامارو های 5 تومنی خیلی با صرفه تر از 2 تومنی هست.. چون همه چیش سالمه.. ولی من انقدر به کامارو 2 تومنی زنگ زدم واسه خرید.. محمد می دونه .. هر کدومش یه پاش می لنگید.. یا موتور ناسالم بود یا تصادف شدید.. یا ....

مگه این که معجزه بشه و یه ماشین ارزون بخوره به پستت.. به ما که این شانس ها رو نیاورد.. مثل این بلیزر 2500 تومنی، که کمتر این چیزا پیش میاد...

آخر فروم باز BLACK-BLACK's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهرون,لواسون,دارآباد

پيش فرض

بحث رو منحرف نکنید
    به نظر شما حتما حلبی به سام پراید ارزش داره 8 میلیون بریزم پاش وقتی میتونم با همین 8 میلیون یکی از بهترین پونی کار ها یا ماسلاهای آمریکایی رو بخرم؟
    هر کس میتونه نظری داشته باشه بله من میتونم برم ولی متاسفانه نمیخوام بحث سیاسی بشه.
    ببین من خودم اخر عشق امریکایییم خصوصا چارجر و کامارو ولی واقعیت رو باید قبول کرد این ماشینها بعد سی و خورده ای سال کار کردن دیگه بیشتر از این ارزش ندارن و شما با استفاده ازش هم جون خودتو به خطر میندازی هم اینکه بنزین مملکتو هدر میدی مگه یکی باشه که ارزش کلکسیونی شدن رو داشته باشه مثل ماشینی که بعد اینهمه سال یه تصادف کوچیک هم نکرده یا اینکه همه قطعاتش فابریک خودشه و خلاصه از این قبیل موضوعات
    من اصلا نگفتم برید پراید بخرید اتفاقن خیلی هم از ماشینای ساخت داخل متنفرم و از بین اونا فقط ال 90 رو قبول دارم.

اگه این حرفو قبول داشتی که نظرا مختلفه اینطوری برخورد نمیکردی
    Last edited by BLACK-BLACK; 26-08-2009 at 00:15.

تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

ببین من خودم اخر عشق امریکایییم خصوصا چارجر و کامارو ولی واقعیت رو باید قبول کرد این ماشینها بعد سی و خورده ای سال کار کردن دیگه بیشتر از این ارزش ندارن و شما با استفاده ازش هم جون خودتو به خطر میندازی هم اینکه بنزین مملکتو هدر میدی مگه یکی باشه که ارزش کلکسیونی شدن رو داشته باشه مثل ماشینی که بعد اینهمه سال یه تصادف کوچیک هم نکرده یا اینکه همه قطعاتش فابریک خودشه و خلاصه از این قبیل موضوعات
    من اصلا نگفتم برید پراید بخرید اتفاقن خیلی هم از ماشینای ساخت داخل متنفرم و از بین اونا فقط ال 90 رو قبول دارم.

در مورد نظرت موافقم و آخرش هم گفتی به نظرت یک لینکلن کانتینانتال مدل 66 که یکی از نادرترین خوردوهای ایرانه ارزش نداره که روش کار بشه
    من نمیگم هر ماشین امریکایی باید بالای 5 تومن قیمتش باشه من خودم به شخصه ماشینی دیدم که با همه علاقه خودم بهش قیمت 1 تومن رو هم زیاد میدونم ولی شمکا چنان جمع میندی که
    مثلا همین بلیزر شایانمن یه نمونه همین شهر خودمون بدتر از این تو وضع اسفناکی بلیزر دیدم طرف 7 تومن قیمت میذاره ولی متاسفانه بعضی از افراد همون ماشینهای کلکسیونی که میگید رو هم برای خرید یک روا به باد دادن
    همین بلیزر شایان خیلی تمیز هستش و ارزشش حداقل 4.5-5 تومن به صورت منصفانه هستش.ولی دیگه پای یک ماستنگ کروک 65 با تمام قطعات فابریک که از یک بدنه لخت بازسازی شده نمیشه قیمت 5-6 تومخن رو گذاشت چون ارزش یک بازسازی دقیق خیلی بیشتر هستش.
    من از این جمع بستن شما ناراحت میشم.
    من هم طرفدار این ینستم که همه این ماشینها بمونن چون خیلهاشون اصلا درست استفاده نشدن ولی باید حداقل همون نمونه های خوب جایگاه خودشون رو پیدا کنن .
    تنها اختلاف نظر بین من و شما همین سو تفاهم کوچیک هستش که طبیعی هستش .

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ببین دوست عزیز حرفات کاملا درسته، ولی یه کمی زیادی این ماشین ها رو فرسوده در نظر نگرفتی ؟
    درسته بعد این همه سال این ماشین ها مستهلک شدن و دیگه ماشین های قدیم نیستن.. ولی شما یه کم بی انصافی می کنی... بنزین مملکت رو ماشین های خارجی جدید وارداتی مثل سانتافه دارن تلف می کنن که مثل مگس ریختن تو خیابون، نه 4 تا ماشین آمریکایی تو خیابون.. مگه مصرف آمریکایی چقدره ؟؟

همه مردم می خوان یه جوری مصرف ماشین آمریکایی رو بالا ببرن.. یه ماشین 8 سیلندر که 17- 18 تا (6 سیلندر 14-15 تا) بسوزونه زیاده؟؟ چطور کسی مصرف موسو و سانتافه و پاترول 4 در و پاجرو و این ماشین های جدید وارداتی رو نمی بینه ؟! یا همین پیکان لگن خودمون..

در ضمن من بین ماشین های آمریکایی 5-6 تومنی ماشین موتور و فنی سالم زیاد دیدم.. درسته 30 سال از عمرش گذشته و ماشین اول نیس، ولی به فنی اش رسیدگی شده و بدنه اش هم با صافکاری تمیز هستش.. در کل ول نشده به امون خدا.. به نظر شما این امنیت جانی نداره ؟
    Last edited by mard_khasteh; 26-08-2009 at 01:38.

اگه نباشه جاش خالی می مونه dj.tiesto's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    تو رینگ SmackDown

پيش فرض

به نظرم دنبال این قیمت ماشین نری بهتره.. من هم یه زمانی تو این قیمت دنبال کامارو بودم، ولی سالمش پیدا نمیشه... بهتره 2-3 تومن روش پول بذاری بری یه 5 تومنی تمیز و سالم (هم فنی هم اتاق) بگیری... من هم تو فکرش هستم همین کار رو بکنم.. کامارو های 5 تومنی خیلی با صرفه تر از 2 تومنی هست.. چون همه چیش سالمه.. ولی من انقدر به کامارو 2 تومنی زنگ زدم واسه خرید.. محمد می دونه .. هر کدومش یه پاش می لنگید.. یا موتور ناسالم بود یا تصادف شدید.. یا ....

مگه این که معجزه بشه و یه ماشین ارزون بخوره به پستت.. به ما که این شانس ها رو نیاورد.. مثل این بلیزر 2500 تومنی، که کمتر این چیزا پیش میاد...
    نیاز به معجزه نیست.به وفور پیدا میشه ولی باید زیاد بگردی.
    من خودم اگه پولم نقد بود اون موقع خیلی میومد زیر دستم میخریدم ولی الان یه خورده دست و بالم تنگه و با قرض وقوله میخوام بخرم.

خواهش میکنم از اظهار نظر بی منطق بپرهیزید.
    نظر شخصیتونو برای خودتون نگه دارید مگه اینکه استدلال محکمی پشتش قرار داشته باشه.

بحث رو منحرف نکنید
    تایید میشه.

عاشق امریکایی نیستی.شاید به میزان خیلی کمی بهشون علاقه داری.دوست داشتی یکیو بهت نشون میدم که نزدیک 15 میلیون خرج باز سازی ماشین کرده تا ماسل کار سوار بشه.نه پژو پرشیا و تندر.
    شما به من بگو کدوم واقعیت رو گفتی که ما قبول نکردیم.شما ارزش یه چیز رو به سنش میبینی.شما میگی سی و خورده ای بیا من بهت فورد 1942 نشونت بدم ببین چه جوری برای خریدش سر و دست میشکونن.پس نگو ارزش ندارن و یه ذره حرفه ای صحبت کن و دیدت رو گسترده تر کن.
    می تونی به من بگی چه جوری میشه که ادم جونش با یه بیو ایک ایران به خطر میفته ولی با ال 90 نمیفته.
    ماشینای امریکایی چه از نظر سپر چه از نظر فضای جلوی رادیاتور و بین موتور و رادیات و چه در فایر وال ایمنی 90 در صدی رو در تصادفات شاخ به شاخ به ارمغان میارن.کمترین اسیب دیدگی در دنیای اتومبیل در اتومبیل های امریکایی اتفاق میفته.کاری نداره.با یه نوا 58 بیا و شاخ به شاخ به یه پژو بزن ببین ایمنی کدوم بیشتره.من نمیفهمم شما با چه معیاری میگی ایمنی نداره این ماشین.
    و اما بنزین مملکت:
    بحث جالبی راه انداختی.
    یادته یه تبلیغ میکرد میگفت پولشو میدم پس به دلت بد نیار؟
    چند روز پیش جناب دکتر محمود احمدی نؤاد اعلام کرد تحریم بنزین هیچ خللی در نظام تولیدی ایجاد نمی کنه و به حق هم که راست گفت ایشان.به هیچ عنوان خللی وارد نمیشه در چرخه تولید چون با تدبیر سران و تولید گران کلان کشور و صاحب منسبان راه کار هایی اندیشیده میشه که به حول قوه ی الهی من و شما بنزین کم نیاریم.
    پس حالا بنزین 400 تومنی اونی نیست که شما بیای و نگرانش باشی.
    من بهت پیشنهاد میدم شب راهت بخواب و دغدغه ی بنزین رو نداشته باش که منو رفیقام هدرش بدیم.
    پولشو میدم پس به دلت بد نیار.
    اقا مالمه اختیارشو دارم میدم بنزین میخرم صدی 20 تا میسوزونم.شما هم اگه بیل زنی باغچه خودتو بیل بزن.دلت برای منافع ملی نسوزه که هر ایرانی بنا به وظیفش این حس ایراندوستی و حفاظت از منابع ملی رو داره.
    کلکسیونی:
    شما اینو با چه سنگ محکی سنجیدی و گفتی.
    منی که پول ندارم کلکسیون جمع کنم نباید یه ماسل کار 2 میلیونی خسته بخرم؟چرا؟
    حالا اگه یه تصادف کوچیک داشت و یکی از ارم های روی داشبردش تعویضی بود نمیشه سوارش شد؟

پس شما ریشه ای با ماشین مشکل داری و کلآ ال 90 دوست داری.
    پس دیگه لزومی نداره بحث بی مورد کنیم.

به نظر من چون این اصل رو قبول داره اینجوری برخورد کرد.

در اخر خدمتتون عرض کنم که دوستانه من ازتون خواهش میکنم از اظهار نظر های عجولانه و غیر تخصصی بپرهیزید.البته منظور به شخص شما نیست بلکه کلی عرض میکنم.
    ندانستن عیب نیست نپرسیدن عیب است.

در مورد نظرت موافقم و آخرش هم گفتی به نظرت یک لینکلن کانتینانتال مدل 66 که یکی از نادرترین خوردوهای ایرانه ارزش نداره که روش کار بشه
    من نمیگم هر ماشین امریکایی باید بالای 5 تومن قیمتش باشه من خودم به شخصه ماشینی دیدم که با همه علاقه خودم بهش قیمت 1 تومن رو هم زیاد میدونم ولی شمکا چنان جمع میندی که
    مثلا همین بلیزر شایانمن یه نمونه همین شهر خودمون بدتر از این تو وضع اسفناکی بلیزر دیدم طرف 7 تومن قیمت میذاره ولی متاسفانه بعضی از افراد همون ماشینهای کلکسیونی که میگید رو هم برای خرید یک روا به باد دادن
    همین بلیزر شایان خیلی تمیز هستش و ارزشش حداقل 4.5-5 تومن به صورت منصفانه هستش.ولی دیگه پای یک ماستنگ کروک 65 با تمام قطعات فابریک که از یک بدنه لخت بازسازی شده نمیشه قیمت 5-6 تومخن رو گذاشت چون ارزش یک بازسازی دقیق خیلی بیشتر هستش.
    من از این جمع بستن شما ناراحت میشم.
    من هم طرفدار این ینستم که همه این ماشینها بمونن چون خیلهاشون اصلا درست استفاده نشدن ولی باید حداقل همون نمونه های خوب جایگاه خودشون رو پیدا کنن .
    تنها اختلاف نظر بین من و شما همین سو تفاهم کوچیک هستش که طبیعی هستش .
    من کروت سراغ داشتم که صاحبش یه پیر مرد بود.ماشین نو نو نو بود.
    دور و بر 30 تا کارکرد داشت.
    فروخته شد به قیمت 1.700 هزار.!!!
    اون ماشین دست من بود به هیچ عنوان نمیفروختم اگرم قصد فروش داشتم زیر 100 میلیون فی نمیدادم.
    همونطور که اون کروت 1954 کروک رو 200 میلیون قیمت دادن.
    پس هر ماشینی اندازه خودش قیمت داره.

--------

فردا با دوستم میخوام بحث کنم ببینم میزاره عکس هیولاشو براتون بزارم یا نه؟

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

نیاز به معجزه نیست.به وفور پیدا میشه ولی باید زیاد بگردی.
    من خودم اگه پولم نقد بود اون موقع خیلی میومد زیر دستم میخریدم ولی الان یه خورده دست و بالم تنگه و با قرض وقوله میخوام بخرم.
    کدوم موقع ؟ منظورت چند سال پیش نیس که؟ دمت گرم اگه سالم و ارزون دیدی به من هم یه ندا بده

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 13 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 13 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •