تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 121 از 419 اولاول ... 2171111117118119120121122123124125131171221 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,201 به 1,210 از 4181

نام تاپيک: تاپیک جامع مودم های 3G و 4G ( مشکلات - آنلاک - فلش و ...)

اگه نباشه جاش خالی می مونه amirdiba's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

داداش ۲۵ دلار رو چجوری حساب میکنی که ۲۰۹ هزار تومن میشه؟ اجناس زیر ۵۰ دلار که میگن اصلا هزینه گمرک نداره؟ ارسال ۲۰ تا ۳۰ روزه هم که ۵ تا ۱۰ دلار بیشتر نیست؟

در مقالات راستین بازار و کامنت یکی از کاربرا همینجا که آنتن 28db خریده بود و میگفت اگه ۱۰ یا ۱۵ دسی‌بل هم باشه خیلیه

شما از همین سایت نوین‌فون خرید داشتی؟ کدوم مدل رو خریدی؟ واقعا برات جواب داده؟ یه تست میذاری

الان از آنتن‌های 4G استفاده میکنی که واقعا برات موثره؟ از کدوم سایت خارجی خریدی؟ اگه واقعا برات جواب داده ممنون میشم یه تست گیرندگی با/بدون آنتن بذاری
    25 دلار رو گفتم چطور حساب میکنم بخام بنویسم خیلی میشه. شما باید انتنی انتخاب کنی که ارسال رایگان به ایران داشته باشه یا نهایت 2 یا 3 دلار. از این کیس ها کمه. شما 25 دلار رو میبینی. ایا دیدی همون ارسال به ایرانش چطوره؟ یک ماه الافی بهتره یا شصت هفتاد پول اضافه بدی؟ من از این باب میگم خرید ایران بهتره. تازه تمام گمرکی که واسه کالاهای زییر 150 خریدم 20 تومن پست گرفته کجا مجانیه من نمیدونم؟؟؟ بعد گفتم من خریدم 126 با گمرک . لینک ارسال به اریران با قیمت کم یا رایگان نه که نباشه ولی کمه. از نظر تست وقت ندارم ولی تو تاپیک گذاشتم ی کم بگرد. تازشم اطمینان بهت میدم اگه سیگنال ضعیغف داری با این انتن بهتر میشه خیلی بهتر

2. این کاربر از amirdiba بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

بعد من ده بار تو همین چند پست اخیر گفتم از چین خریدم شما باز میپرسی خرید داشتی

4. این کاربر از amirdiba بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

عزیز اگه بتونی یه تست از قدرت گیرندگی سیگنال این آنتن و سرعت اینترنت بگیری و اینجا بذاری ثواب کردی به خدا

اگه تست‌ها خوب باشه، یکی از این ۱۴ تا رو ازت به قیمت خوبی میخرم
    من نخریدم که بدم به شما. دوستان خواستن منم براشون گرفتم

6. این کاربر از amirdiba بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینو خریدم همیشه از قیمت 25 دلاری شما هم ارزونتر 3 دلارم کرایه
    همین خیلی از فروشنده های همین سایت های چینی تا 70 دلارم میفروشن با کرایه های 40 دلاری
    Last edited by amirdiba; 08-08-2016 at 22:18.

8. این کاربر از amirdiba بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

اینم تست
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    گفتم بگردین حدود 4 ماه پیش
    تازه اینو کاملا سرسری گرفتم بدون هیچ وسواسی فقط وصل کردم و انداختم جلو پنجره
    Last edited by amirdiba; 08-08-2016 at 22:28.

10. 2 کاربر از amirdiba بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

25 دلار رو گفتم چطور حساب میکنم بخام بنویسم خیلی میشه. شما باید انتنی انتخاب کنی که ارسال رایگان به ایران داشته باشه یا نهایت 2 یا 3 دلار. از این کیس ها کمه. شما 25 دلار رو میبینی. ایا دیدی همون ارسال به ایرانش چطوره؟ یک ماه الافی بهتره یا شصت هفتاد پول اضافه بدی؟ من از این باب میگم خرید ایران بهتره. تازه تمام گمرکی که واسه کالاهای زییر 150 خریدم 20 تومن پست گرفته کجا مجانیه من نمیدونم؟؟؟ بعد گفتم من خریدم 126 با گمرک . لینک ارسال به اریران با قیمت کم یا رایگان نه که نباشه ولی کمه. از نظر تست وقت ندارم ولی تو تاپیک گذاشتم ی کم بگرد. تازشم اطمینان بهت میدم اگه سیگنال ضعیغف داری با این انتن بهتر میشه خیلی بهتر
    من پست‌های شما رو در این تاپیک از طریق Search Thread گشتم، اما تستی از آنتن ندیدم، میشه لینکی اون پستی که میگی درباره تست آنتن بوده رو بذاری؟

ویرایش:

قبل از ارسال پست جواب داده شد، پست پاک شود
    Last edited by puya2010; 08-08-2016 at 22:27.

12. این کاربر از puya2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

دوست عزیز ادعای شما کاملا رد میشه مگر اینکه خلافشو به ما بصورت کامل ثابت کنید.
    من با چندین نفر که در این حوزه تخصص دارن صحبت کردم گفتن محاله همچین dbi بالایی داشته باشن. حتی انتن های یاگی که بهترین عملکرد را دارند در حد 14-15 dbi میتوانند تاثیر گذار باشند. اینا حرف من نیست و توضیحات یکی از سازنده های انتن های یاگی هست و اطلاعات زیادی در این موارد داره!
    من ادعایی ندارم چیزی رو هم نمیخام به کسی ثابت کنم. مختارید.من تجربه خودمو گفتم. حالا هر متخصصی هم که باشه نظرش محترمه. شما حال ندارین تاپیک های اینحا رو بخونید و تست منو ببنید . اونوقت میگی رد میشه؟؟؟؟

مهم نیست البته خودم پیدا کردم براتون گذاشتم. مثل مهندسا حرف میزنی.

14. 2 کاربر از amirdiba بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

اخیش ادعای منو رد فرمودن
    والا ما تا حالا مدعی چیزی نبودیم

16. 2 کاربر از amirdiba بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن شبکه اینترنت
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

من ادعایی ندارم چیزی رو هم نمیخام به کسی ثابت کنم. مختارید.من تجربه خودمو گفتم. حالا هر متخصصی هم که باشه نظرش محترمه. شما حال ندارین تاپیک های اینحا رو بخونید و تست منو ببنید . اونوقت میگی رد میشه؟؟؟؟

مهم نیست البته خودم پیدا کردم براتون گذاشتم. مثل مهندسا حرف میزنی.
    لطغا با برنامه E5186 Toolbox_latest وضعیت سیگنال رو چک کنید. RSRP رو میخوام ببینم چقدر تغییر میکنه.(در حالت 4G تست بگیرید).

18. 2 کاربر از and-roid2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

لطغا با برنامه E5186 Toolbox_latest وضعیت سیگنال رو چک کنید. RSRP رو میخوام ببینم چقدر تغییر میکنه.(در حالت 4G تست بگیرید).
    در اولین فرصت. فعلا فرصتش ندارم.

20. 2 کاربر از amirdiba بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (1 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

1. behroozgha

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •