تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 121 از 176 اولاول ... 2171111117118119120121122123124125131171 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,201 به 1,210 از 1760

نام تاپيک: ◄◄◄راهنمایی برای خرید Hard Disk Drive►►►

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

با سلام و عرض ادب
    قصد خرید یک هارد 1 ترا دارم که پیشنهادهای شما رو در مورد سیگیت ST1000DM003 و wd بلو رو دریافت کردم
    در مورد رابط اینها دیدم که نوشته sata III
    در مورد مادربرد با اینکه زیاد قدیمی نیست در عین حال نوع رابط مورد پشتیبانی را نمیدانم (گیگا p75-d3)
    چطور میتونم نوع رابط رو مشخص کنم و در صورتی که از sata III پشتیبانی نکند آیا از دو انتخاب فوق میتوانم استفاده کنم یا خیر
    و دوم اینکه نظرتون در مورد سیگیت 2 ترا باراکودا ST2000DM001 چیه؟
    با تشکر
    Last edited by Roovigital; 14-05-2015 at 23:49.

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با سلام و عرض ادب
    قصد خرید یک هارد 1 ترا دارم که پیشنهادهای شما رو در مورد سیگیت ST1000DM003 و wd بلو رو دریافت کردم
    در مورد رابط اینها دیدم که نوشته sata III
    در مورد مادربرد با اینکه زیاد قدیمی نیست در عین حال نوع رابط مورد پشتیبانی را نمیدانم (گیگا p75-d3)
    چطور میتونم نوع رابط رو مشخص کنم و در صورتی که از sata III پشتیبانی نکند آیا از دو انتخاب فوق میتوانم استفاده کنم یا خیر
    با تشکر
    مشخصات کلی مادربرد را میتونستید از سایت خودش بدست بیارید ، من سایت اصلی را برای این مدل بررسی کردم که یک عدد SATA III و چهار عدد SATA II داره که این هارد دیسک SATAIII را میتونید به هر کدام از این پورتها متصل کنید و مشکلی هم نخواهد داشت .

در صورتیکه بودجه کافی دارید بنظرم دوترابایت را انتخاب کنید . چون بعداً اگر نیاز به افزایش حجم داشته باشید نه تنها پورتهای SATA مادربرد و پاور اشغال میشه بلکه هزینه بیشنری هم متحمل میشوید .

3. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال M.Sadegh.M's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    نصفِ جهان

پيش فرض

سلام
    می خواستم یک هارد یک ترا بخرم.
    هارد وسترن بلو و سیگیت هر دو هم قیمت و هر دو هم گارانتی سازگار هستند الان کدوم را انتخاب کنم؟
    شنیدم هاردای سیگیت مشکل دیتکت نشدن دارن و باید فریمورشون آپدیت بشه آیا این درسته؟
    الان بنچمارکه کدوم بهتره کدوم را بخرم؟

سپاس

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    می خواستم یک هارد یک ترا بخرم.
    هارد وسترن بلو و سیگیت هر دو هم قیمت و هر دو هم گارانتی سازگار هستند الان کدوم را انتخاب کنم؟
    شنیدم هاردای سیگیت مشکل دیتکت نشدن دارن و باید فریمورشون آپدیت بشه آیا این درسته؟
    الان بنچمارکه کدوم بهتره کدوم را بخرم؟

سپاس
    سلام .

هارد دیسکهای سیگیت St1000DM003 پرفوررمنس بهتری در مقایسه با WD Blue داره . اگر سرعت برای شما مهم هست همین سیگیت را انتخاب کنید .

اون مشکلی دیتیکت نشدن یا ظرفیت صفر مربوط به مدلهای قدیمی میشد . به هر حال احتمال خرابی همیشه هست هم در محصولات وسترن دیجیتال و هم سیگیت .

6. 2 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

سلام. خسته نباشيد. ممنون ميشم راهنمايي كنيد.
    من اس اس دي ١٢٠گيگ دارم. ويندوز و يك سري برنامه هاي مهم را روش نصب كردم. منتها در حال پر شدن كامل هست.
    سوالم اينها هست:
    ١- معقول اينه كه اين رو رد كنم و يك حجم بالاتر بگيرم؟ اگه جواب مثبت هست ٢-٣ تا مدل در ٣بازه قيمتي(ماكسيمم ١ميليون، ترجيهاً كمتر) پيشنهاد بديد لطفاً.
    ٢- اگر نظرتون اينه كه اين باشه و يك اس اس دي١٢٠ يا ٢٥٠ گيگ ديگه اضافه كنم؛ آيا ميشه در پارتيشن بندي و تنظيمات ويندوز، هر دو هارد رو ادغام كرد؟ اگه ميشه، چطور؟

با تشكر.

Sent from my iPhone using Tapatalk

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

سلام آقا عطا .... میخوام یک عدد هارد 4 ترا اینترنال سیگیت بخرم ....باچه سریال نامبری بگیرم ..... و این مدل دو نوع 32 و 64 مگ در بازار موجوده...کدامش؟؟؟ ممنون

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام آقا عطا .... میخوام یک عدد هارد 4 ترا اینترنال سیگیت بخرم ....باچه سریال نامبری بگیرم ..... و این مدل دو نوع 32 و 64 مگ در بازار موجوده...کدامش؟؟؟ ممنون
    سلام .

کاربرد را مشخص نکردید ولی اگر برای کارهای عادی ، متعارف و نصب روی یک سیستم معمولی میخواهید سیگیت ST4000DM000 رو میتونید انتخاب کنید . این مدل 64MB Cach داره . با گارانتی معتبر هم خریداری کنید .

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

سلام .

کاربرد را مشخص نکردید ولی اگر برای کارهای عادی ، متعارف و نصب روی یک سیستم معمولی میخواهید سیگیت ST4000DM000 رو میتونید انتخاب کنید . این مدل 64MB Cach داره . با گارانتی معتبر هم خریداری کنید .
    بعنوان آرشیو هست و نصب بازی . رایت زیاد .... مدل wd red توصیه نمیشن ؟؟؟ بعنوان هارد دوم و سوم هم استفاده میشه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

با عرض سلام من قصد خرید یک هارد 2 ترابایت را دارم سرعت برام خیلی مهم است کدام هارد را بخرم بهتر است
    سیستمم هم اکثرا در ططول روز روشن است

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با عرض سلام من قصد خرید یک هارد 2 ترابایت را دارم سرعت برام خیلی مهم است کدام هارد را بخرم بهتر است
    سیستمم هم اکثرا در ططول روز روشن است
    سلام .

دقیقاً نگفتید که چه کاری میخواهید انجام بدید ولی فرض میکنم که برای نصب و اجرای OS، نرم افزار و ... میخواهید . از اونجایی که سرعت بالا برای شما مهم هست ، من پیشنهاد میکنم میکنم یک SSD بخرید به همراه یک هارد دیسک 7200rpm با قیمت مناسب مثل Seagate مدل نامبر ST2000DM001 .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •