تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 12 از 26 اولاول ... 2891011121314151622 ... آخرآخر
نمايش نتايج 111 به 120 از 254

نام تاپيک: آموزش تنظیمات محصولات Kaspersky ← بهترین تنظیمات در پست اول

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

در Control Panel گزینه Internet Option را انتخاب کنید و در پنجره باز شده در قسمت Connections اتصال اینترنتی را که

از ان استفاده می کنید انتخاب کنید و بر روی Setting کلیک کنید در پنجره باز شده در قسمت میانی در قسمت P-r-o-x-y Server

می توانید شماره پورتی را که این برنامه از آن استفاده می کند پیدا کنید.
    این قسمت برای من غیر فعاله.یعنی باید تیکشو فعال کنم.هیچ وقت فعال نبوده.پورتشم که 80 هستش در حالت غیر فعال مثله همیشه.راهه دیگه ای هم هست؟
    این برنامه با کاسپر 7.125 مشکل نداشت ولی این بار با این ورژن جدید مشکل خورده علت چیه؟ هیچ قسمتی از برنامه هم نوسط کاسپر بلوک نمیشه.

حـــــرفـه ای *Batman*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Virtual Environment

پيش فرض

سلام.
    من این برنامه را دارم. اجرا کردم.
    منتها من فایروال Kaspersky ندارم.vtn جان این برنامه انگار پورت ها رو تصادفی انتخاب میکنه.حتی من دیدم که از پورتهای 8080 و 8000 هم استفاده می کرد.
    من یه عکس گذاشتم .امیدوارم به درد بخوره.
    فکر میکنم کسپراسکای از جایی به غیر از فایروال این برنامه را Block میکنه.
    مثلا میتونید هر قسمتو یک به یک غیر فعال کنید و امتحان کنید.بالاخره معلوم میشه این برنامه تحت تاثیر کدام بخش Block میشه.
    تصویر از Outpost Firewall :

حـــــرفـه ای vtn54's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

این قسمت برای من غیر فعاله.یعنی باید تیکشو فعال کنم.هیچ وقت فعال نبوده.پورتشم که 80 هستش در حالت غیر فعال مثله همیشه.راهه دیگه ای هم هست؟
    این برنامه با کاسپر 7.125 مشکل نداشت ولی این بار با این ورژن جدید مشکل خورده علت چیه؟ هیچ قسمتی از برنامه هم نوسط کاسپر بلوک نمیشه.
    شما در قسمت تنظیمات همانطور که در شکل زیر می بینید در قسمت Network>Monitor Ports گزینه Select را انتخاب

کرده و تیک مربوط به پورت 80 را بردارید .اگر باز نتوانستید از برنامه استفاده کنید تیک تمام پورتهایی را که عنوان HTTP

دارند را هم بردارید( اینها پورتهایی هستند که به طور معمول برای اتصالات پ ر و ک س ی مورد استفاده قرار می گیرند ):

البته با اینکار شما عملا Web-Antivirus را غیر فعال می کنید ولی این به مراتب بهتر از این است که کل آنتی ویروس را

غیر فعال کنید . البته بهتر این است که از برنامه هایی استفاده کنید که از پورتهایی غیر از پورتهای رایج استفاده می کنند.
    Last edited by vtn54; 08-07-2008 at 00:41.

تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

ممنون vtn عزیز واسه زحمت و توجهی که کردی. همین طور از شما batman عزیز.با این کارم یعنی باز کردن پورت ها هم که گفتی درست نشد حتی همش با هم وقتی تیکشو ور میداشتم بازم برنامه کار نکرد.در هر صورت بازم ممنون از توجهت.در ضمن من وقتی میخوام برنامه رو اجرا کنم یه لحظه کاسپر رو قطع میکنم و برنامه رو که اجرا کردن سریع کاسپر رو فعال میکنم که در کل شاید 5 ثانیه بیشتر نشه. و بعد برنامه حتی با بودن کاسپر هم کار میکنه. فقط مشکل همون اولشه.
    در هر صورت من عکسشو میزارم.این عکس ماله زمانیه که کاسپر باشه که این اروری که علامت زدم رو میزنه برنامه و نمیتونه اجرا بشه.
    و وقتی کاسپر رو میبندم و برنامه رو اجرا میکنم همون طور که میبینی راحت برنامه اجرا میشه بدونه هیچ مشکلی حتی وقتی دوباره کاسپرو فعال کنم

تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

ممنون vtn عزیز واسه زحمت و توجهی که کردی. همین طور از شما batman عزیز.با این کارم یعنی باز کردن پورت ها هم که گفتی درست نشد حتی همش با هم وقتی تیکشو ور میداشتم بازم برنامه کار نکرد.در هر صورت بازم ممنون از توجهت.در ضمن من وقتی میخوام برنامه رو اجرا کنم یه لحظه کاسپر رو قطع میکنم و برنامه رو که اجرا کردن سریع کاسپر رو فعال میکنم که در کل شاید 5 ثانیه بیشتر نشه. و بعد برنامه حتی با بودن کاسپر هم کار میکنه. فقط مشکل همون اولشه.
    در هر صورت من عکسشو میزارم.این عکس ماله زمانیه که کاسپر باشه که این اروری که علامت زدم رو میزنه برنامه و نمیتونه اجرا بشه.
    و وقتی کاسپر رو میبندم و برنامه رو اجرا میکنم همون طور که میبینی راحت برنامه اجرا میشه بدونه هیچ مشکلی حتی وقتی دوباره کاسپرو فعال کنم
    سلام

کمی عجیب است ولی برای اینکه بتوانیم منشا مشکل را پیدا کنیم لطفا روش زیر را نیز امتحان کنید :

1.قبل از اجرای این برنامه در قسمت Setting>Anti-Malware تیک گزینه Enable Web Traffic Protection را بردارید و بعد

برنامه را اجرا کنید ببینید کار می کند یا نه ؟

اگر کار نکرد روش بعدی را امتحان کنید :

2. در قسمت Setting>System Security تیک گزینه Enable Firewall را بردارید و بعد برنامه را دوباره اجرا کنید ببینید کار

می کند یا نه ؟ و نتیجه را گزارش کنید.

تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

بازم نشد.هر دو کارو امتحان کردم هیچ کدوم جواب نداد.ولی وقتی گزینه ی
    system security___enable application filtering رو غیر فعال میکنم برنامه راحت اجرا میشه.
    حالا راهی هست به نظره شما که بدونه اینکه این گزینه رو غیر فعال کرد بشه از برنامه استفاده کرد؟

تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

بازم نشد.هر دو کارو امتحان کردم هیچ کدوم جواب نداد.ولی وقتی گزینه ی
    system security___enable application filtering رو غیر فعال میکنم برنامه راحت اجرا میشه.
    حالا راهی هست به نظره شما که بدونه اینکه این گزینه رو غیر فعال کرد بشه از برنامه استفاده کرد؟
    آیا این برنامه را به لیست Trusted Zone اضافه کرده اید؟( منظورم همان Trusted Zone قدیمی است که در کاسپرسکی

نسخه 7 هم وجود داشت و در قسمت Setting>Threats and Exclusions قرار دارد.)

تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

اره این کارم کردم.هم تو قسمت exclusion rules هم trustet applications اضافه کردم ولی بازم فرقی نمیکنه.هنوز همون اروره سابق رو میده.
    نمیدونم چرا این ورژنش الکی این قدر گیر داده به این بیچاره.در ضمن یه بار بدونه اینکه کاسپر رو قطع کنم فعال شد حالا نمیدونم چطوری ولی دیگه اون طوری نشد و باز برگشت با حالت سابق

تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

اره این کارم کردم.هم تو قسمت exclusion rules هم trustet applications اضافه کردم ولی بازم فرقی نمیکنه.هنوز همون اروره سابق رو میده.
    نمیدونم چرا این ورژنش الکی این قدر گیر داده به این بیچاره.در ضمن یه بار بدونه اینکه کاسپر رو قطع کنم فعال شد حالا نمیدونم چطوری ولی دیگه اون طوری نشد و باز برگشت با حالت سابق
    آیا در قسمت Trusted Application هر سه گزینه را تیک زده اید ( Do not scan opened files و ... )؟

اگر این کار را قبلا کرده اید و مشکل حل نشده است احتمالا این یک باگ در این نسخه است چون این مشکل ظاهرا

ناشی از محدودیت ایجاد شده توسط Application Filtering می باشد و به طور طبیعی برنامه هایی که در گروه Trusted

جای دارند نباید هیچ محدودیتی داشته باشند ( البته احتمال دارد این برنامه دو پروسه داشته باشد که یکی از پروسه های

ان در گروهی غیر از Trusted قرار گرفته است ).

حـــــرفـه ای majid20's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

شما یه احتمال دیگه رو هم باید درنظر بگیرید

احتمال داره شما پورتى رو براى SVCHOST ویندوز بستید (مثلا پورت DNS ) و برنامه براى تماس باسرور خودش

نیاز داره از طریق فایل Svchost و از همون پورت کانکت بشه

یه نگاهى هم به تنظیمات SVCHOST بنداز و یه تستى کن و تمام پورت هاش رو باز کن ببین مشکل حل میشه یانه

در غیر اینصورت لطف کن بگو از کدام ورژن GPASS استفاده میکنى تا من یه تستى بکنم (لینک دانلود بدى که چه بهتر)

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •