تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 12 از 13 اولاول ... 28910111213 آخرآخر
نمايش نتايج 111 به 120 از 129

نام تاپيک: ارتقای کامپیوتر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

کاربر فعال انجمن های سخت افزار و لپ تاپ afshin b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

سلام میشه جواب مارم بدید تازه کارم نمیتونم تاپیک بزنم
    من یه همچین سیستمی دارم ::
    cpu:AMD athlon II X2 240 2.8
    motherboard:msi ms-7615
    Ram:1gig ddr2
    graphic: nvidia geforce 9400 1gb

میخواستم ببینم اگه رممو بخوام به 32 و cpu رو کلا اینتل core i7 3.7ghz و گرافیکو geforse GTX 870m یا GTX 880m 6 گیگابایتی بکنم حدود قیمتش چقدر میشه اگه میشه زود جواب بدین لازم دارم
    اون سیستم باید دور انداخته بشه یا فروخته بشه.
    سیستم جدید باید تهیه کنین. اطلاعات شما هم مربوط به نوت بوک ها هست و این قعطات با قطعات دسکتاپ فرق دارن.
    ۳۲ گیگ رم g.skill tridentx 2400 که از بهترین هاست حدود ۱۷۰۰ درمیاد.
    پردازنده core i7 4770k هم حدود ۱۱۰۰
    گرافیک
    گرافیک سری 8XX هم که اصلا نیامده بیرون. میتونین GTX 770 حدود ۱۴۰۰ بخرین یا GTX 780 حدود ۲۳۰۰
    بهتره کاربرد و بودجتون رو بگین تا اساتید یه سیستم خوب بهتون معرفی کنن
    Sent from my HUAWEI G700-U10 using Tapatalk

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

4.5 تا حتی 5.200 یا 5.5 هم میتونم شما بودجرو ولش کن قیمت کلو با بهترین سخت افزار ها بگو ممنونم از جوابت داداش گلم

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

4.5 تا حتی 5.200 یا 5.5 هم میتونم شما بودجرو ولش کن قیمت کلو با بهترین سخت افزار ها بگو ممنونم از جوابت داداش گلم
    دوست گرامی باید کاربردتون از این سیستم مشخص بشه تا متناسب با اون براتون قطعات انتخاب بشه. مثلا رم ۳۲ گیگ برای چه کاری نیاز دارید؟ با سیستم می خواهید بازی کنید؟ اگه آره در چه حد؟

کاربر فعال مشاوره خرید سخت افزار، دوربین های دیجیتال و فیلم برداری amir200812's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    URMIA CITY پاریس ایران

پيش فرض

سلام میشه جواب مارم بدید تازه کارم نمیتونم تاپیک بزنم
    من یه همچین سیستمی دارم ::
    cpu:AMD athlon II X2 240 2.8
    motherboard:msi ms-7615
    Ram:1gig ddr2
    graphic: nvidia geforce 9400 1gb

میخواستم ببینم اگه رممو بخوام به 32 و cpu رو کلا اینتل core i7 3.7ghz و گرافیکو geforse GTX 870m یا GTX 880m 6 گیگابایتی بکنم حدود قیمتش چقدر میشه اگه میشه زود جواب بدین لازم دارم
    شما از سیستمتون ، مشخصات 4 تا قطعه رو گفتید و برای سیستم جدیدی هم که خواستید، دقیقا همین 4 تا رو میخواهید عوض کنید!
    خوب این یعنی شما سیستم جدید مخواید دیگه...

اگه نباشه جاش خالی می مونه Transporter2009's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

سلام دوستان. نزدیک به 5 ساله یه سیستم دارم با مشخصات زیر. تا حالا برای هیچ بازی یا برنامه ای (Photoshop،Corel Video Studio،Dreamweaver) نشده کم بیاره.ضمن اینکه برنامه نویسی هم میکنم (Visual Studio 2013) هم تحت ویندوز هم تحت وب. به نظرتون با این اوصاف اگر بخوام سیستممو ارتقا بدم تا یه 4 5 سال دیگه هم کم نیاره چی کار کنم؟
    (CPU: Core 2 Quad Q9550 (12 MB Cache , 2.83 GHz
    MainBoard: Asus P5QC
    Ram: 4 GB DDR3
    VGA: Asus Geforce 9600 GT 1 GB
    HDD: 500 GB
    پیشاپیش از شما ممنونم.
    Last edited by Transporter2009; 29-06-2014 at 14:50. دليل: افزودن مشخصات بیشتر

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

سلام دوستان. نزدیک به 5 ساله یه سیستم دارم با مشخصات زیر. تا حالا برای هیچ بازی یا برنامه ای (Photoshop،Corel Video Studio،Dreamweaver) نشده کم بیاره.ضمن اینکه برنامه نویسی هم میکنم (Visual Studio 2013) هم تحت ویندوز هم تحت وب. به نظرتون با این اوصاف اگر بخوام سیستممو ارتقا بدم تا یه 4 5 سال دیگه هم کم نیاره چی کار کنم؟
    (CPU: Core 2 Quad Q9550 (12 MB Cache , 2.83 GHz
    MainBoard: Asus P5QC
    Ram: 4 GB DDR3
    VGA: Asus Geforce 9600 GT 1 GB
    HDD: 500 GB
    پیشاپیش از شما ممنونم.
    پردازنده شما تقریبا قوی ترین پردازنده برای این مادربرد هست (سوکت ۷۷۵) و عملا نمیشه ارتقاش داد.
    اگه فقط به فکر ارتقا هستید میتونید دوتا رم ۴ گیگ بذارید که بشه ۸ و اگر اهل بازی هستید یه گرافیک جدید بگیرین وگرنه که نیاز نیست.
    بنظر من تا زمانی که سیستم نیازتون رو برطرف میکنه با همین ارتقا کوچک مثل رم که گفتم، اونم در صورت نیاز، از سیستم استفاده کنین تا زمانی که واقعا نیاز به سیستم قوی تر داشتید. اون وقت دیگه کلا باید سیستم جدید ببندید

8. این کاربر از afshin b بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

پردازنده شما تقریبا قوی ترین پردازنده برای این مادربرد هست (سوکت ۷۷۵) و عملا نمیشه ارتقاش داد.
    اگه فقط به فکر ارتقا هستید میتونید دوتا رم ۴ گیگ بذارید که بشه ۸ و اگر اهل بازی هستید یه گرافیک جدید بگیرین وگرنه که نیاز نیست.
    بنظر من تا زمانی که سیستم نیازتون رو برطرف میکنه با همین ارتقا کوچک مثل رم که گفتم، اونم در صورت نیاز، از سیستم استفاده کنین تا زمانی که واقعا نیاز به سیستم قوی تر داشتید. اون وقت دیگه کلا باید سیستم جدید ببندید

ممنون دوست من. فقط اگر لطف کنید چند پیشنهاد در زمینه کارت گرافیک هم بدید خیلی ممنون میشم (با قیمتاش).
    در مورد رم هم لطفا بهترین برند موجود در بازار رو به همراه باس آن و همچنین قیمت ذکر کنید.
    بی نهایت متشکر

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

ممنون دوست من. فقط اگر لطف کنید چند پیشنهاد در زمینه کارت گرافیک هم بدید خیلی ممنون میشم (با قیمتاش).
    در مورد رم هم لطفا بهترین برند موجود در بازار رو به همراه باس آن و همچنین قیمت ذکر کنید.
    بی نهایت متشکر
    خواهش میکنم
    انتخاب قطعات وابسته به بودجتون هست.
    برای رم در سطح متوسط من این رو پیشنهاد میکنم
    2 X Corsair Vengeance 4GB DDR3 1600MHz CL9: 320,000
    ولی اگر رم های بهتری بخواین

G.Skill TridentX 2×4GB=8GB DDR3 2400MHz CL10: 380,000
    رم اول کاملا جوابگوی نیاز شماست ولی برای آینده نگری میتونین از رم دوم استفاده کنین که تقریبا بهترین رم های موجود هستن. البته اینکه با فرکانس ۲۴۰۰ روی مادربردتون کار خواهد کرد یا نه رو باید از اطلاعات مادربوردتون که در سایت سازنده هست چک کنین.
    انتخاب گرافیک دیگه بسته به بودجه و مانیتورتون باید انجام بشه. مانیتور full hd دارید؟ چقدر میتونید هزینه کنین برای گرافیک؟ والبته پاور سیستم چیه؟

11. این کاربر از afshin b بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

در خصوص رم دوم که فکر نکنم مادربرد ساپورت کنه.همون اولی هم زیاده چوم مادربردم تا فرکانس MHz 1333 برای DDR3 ساپورت میکنه.
    در مورد مانیتور هم راستش فکر نکنم فول اچ دی باشه. اچ دی ام آی نمیخوره فقط پورت DVI داره. Samsung T1900P.
    پاور هم یادم نیست چیه فقط میدونم گرینه.اگه بخوام اطلاعات بیشتری بدم باید کیس رو باز کنم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •