تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 12 از 15 اولاول ... 289101112131415 آخرآخر
نمايش نتايج 111 به 120 از 143

نام تاپيک: Hearthstone : Heroes of Warcarft

حـــــرفـه ای Arrowtic's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض

کلاسها نهایتا 6تا اسپل دارن...تو کلاسی که من هستم شامان یه کارت لاوا هست که 5دمیج داره یکی که aoe هست 2-3 به همه هدفها یکی دیگه به دو هدف دونه ای دو دمیج و یکی دیگه هست که به یه هدف سه تا . بعلاوه دوتا hex که مینیون رو تبدیل میکنه به وزغ.شما حسابش رو بکن چندتا از این کارتها ممکنه پشت هم برات بیاد؟ تازشم اینها overlord دارن که تو نوبت بعد مانات رو قفل میکنه! هر کلاس یه کارت لجندری داره و یه مینیون تقریبا قوی تو کلاس شامان عنصر آتشه. این شد سه تا...وقتی حریف 3تا کارت لجند دیگه بندازه دیگه با چی میتونین جلوش رو بگیرین؟! این دک هائی که تو سایتهای مختلف هست بنا بر گفته خودشون نکاتی رو رو نمیکنه! مطمئنا چندتا به اصطلاح فن آخر استاد رو نگه میداره پس روی اونها زیاد تکیه نکنین! در کنار فاکتور شانس کافیه 4تا کارت لجندری داشته باشین ...به هیچ وجه هیچ کسی نمیتوه شمارو با 5تا کارت لندری شکست بده مگه اینکه اون بیشتر کارت لجندری داشته باشه! یه مدت پیش یه کارتی رو بلیزارد معرفی کرد که فقط میتونستی با پول واقعا بخریش...نه از تو پک! مینیونی بود که بعد از هر نوبت یه مینیون لجندری دیگه احضار میکرد!
    عینک نقد رو بردارید .
    حرف من اینه که ، این ایرادی که دوست ما گرفت اصلا منطقی نیست و ربطی به پولی یا آنبالانس بودن اصلا نداره . من که هیچ پولی خرج نکردم هم بارها با Priest همینطوری بازی کردم و همینطوری یه کارت رو سریع قوی کردم ، چون یکی از اصلی ترین کارای این Class همینه . اینم گفتم که راه برای گرفتن جلوی این روش بازی زیاده و این که دوستمون موفق نشدن به یکی از سه دلیل زیره :
    1 . تازه کار هستن
    2 . Deck ـشون رو خوب نساختن .
    3 . خیلی بدشانسن .
    شکی در این که در رنک های بالا کارتای لجندری هست نیست ، ولی خوب در یه بازی TCG عالیه و همین که میتونیم تا رنکای خیلی خوبی به صورت کاملا فری بریم عالیه . تنها بازی که دیدم که توش کوچکترین فرقی بین فری و پولی نیست Dota 2 هستش به خاطر پتانسیل بالاش برای آیتمای ظاهری و زیبا . این بازی که کارتیه راهی برای پول دراوردن سازنده جز اینجور کارتا نیست(در راه رضای خدا کار نمی کنن که)
    هر بازی رو با هم ژانر هاش مقایسه کنید . من تعداد بازی های TCG که تست کردم خیلی زیاده و با اطمینان میگم کمترین تاثیر پول رو توشون همین بازی داره .
    Last edited by Arrowtic; 09-04-2014 at 20:02.

2. 2 کاربر از Arrowtic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه lordthunder's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    مشهد WoWClassic

پيش فرض

سلام
    همین الآن یک دست با rouge رفتم (از روی مجبوری و کوئست) ، بعد در عرض پنج یا شش تا turn یک mage رو تقریبا با full health کله کردم.
    یک مینیون ساختم ، بهش 5 تا dmg اضافه کردم ، خودم هم weapon بستم ، بعد هم به مینیون ام stealth دادم، یک دونه هم charge بدبخت کارش تموم شد.
    آیا توی این بازی هم counter شدید داریم؟
    مثلا توی World of Warcraft خاطرم هست که یک rouge به راحتی یک دونه fire mage رو کله می کرد .
    آیا این جا هم این قضیه برقراره؟
    مثلا rouge جلوی Druid کم میاره؟
    می تونید counter ها رو بنامید؟
    در ضمن league of legends هم نیاز به پول واقعی نداره ، فقط برای ظاهر و skin ها نیازه و خرید champ یا xp boost که می شه این دو تای آخر رو با بازی بیشتر جبران کرد.
    Last edited by lordthunder; 10-04-2014 at 16:11.

4. این کاربر از lordthunder بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    مشهد WoWClassic

پيش فرض

دولت این بازی رو هم داغون کرده که!
    وسط بازی با پینگ مناسب DC میشی
    تازه شناسایی کردن بازی رو.

تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    مشهد WoWClassic

پيش فرض

دولت این بازی رو هم داغون کرده که!
    وسط بازی با پینگ مناسب DC میشی
    تازه شناسایی کردن بازی رو.

تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    مشهد WoWClassic

پيش فرض

من موندم چرا بعضی ها اصرار دارند بقبولونند این بازی بالانسه!
    دم خروس رو باور کنم یا قسم حضرت عباس رو؟
    الآن کلاس Druid یک کلاس کاملا بیخود و به درد نخوره ،این کچاش بالانسنه؟
    quest داده با Druid برنده شو ، خوب نمیشه از بس که بیخوده ، نه اسپل تهاجمی قوی داره ، نه اسپل تدافعی قوی ، نه چند تا کارت به درد بخور.
    بعد هم هی الکی جو میدید با کارت های بیسیک میشه رفت Rank!
    رفتم رنک گفتم شاید اونجا چون بر اساس رنک هست بشه برد ، می رم می بینم طرف روبروییم کارت های اجق و جق در میاره ، انگار هرچی کارت ساخته بلیزار برای ایشون ساخته.بابا یک آدم نفهم دست پا چلفتی هم بشینه پشت این کارت ها می تونه ببره!

8. این کاربر از lordthunder بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض

روز اول رفتید با Druid بازی کردید انتظار برد هم داشتید ؟ قبل این که Deck شروع کنه به جواب دادن 50 باری آدم می بازه . Deck رو می سازید و بازی می کنید ، بعد از هر باخت تحلیل می کنید دلیل باخت رو و Deck رو اصلاح می کنید تا آخرش به Deck ـی که مد نظرتونه برسید .
    شما اگه انقدر از بازی بدت میاد ، اصراری نیست بازیش کنی . خیلی راحت میتونی بری بازیای دیگه . اگه بقیه مردمم عقیده شما رو داشته باشن همین کارو می کنن و بازی پلیر از دست میده . میری یه دست بازی می کنی ، بعد میای اینجا بدون نقد بازیت و صرفا از روی انتقادی که خیلی روش فکر نشده ایراد بار بازی می کنی .
    این که شما هنوز بازی رو خوب بلد نیستی و نمی تونی رنک ببری ایراد بازی نیست ، از خود شماست . همین انجمن کم نیستن دوستایی که خیلی خوب بدون پول دادن تو رنک پیش رفتن .
    کلا TCG سبکی هست که صبر بیش از حد میخواد و با توجه به انتقادای شما و این که عقیده داری با 5 بار بازی باید بتونی همه رو بزنی(بدون توجه به این که حریفت ممکنه 200 بار باخته باشه تا به اون Deck برسه) فکر نکنم براتون سبک مناسبی باشه . میتونید یه سری به سبکای دیگه بزنید شاید نظرتونو جلب کردن .

Arrowtic out
    Last edited by Arrowtic; 15-04-2014 at 05:37.

10. این کاربر از Arrowtic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    مشهد WoWClassic

پيش فرض

سلام
    من گفتم از سبک بازی بدم نمی آد ، اما خوب بحث بحث بالانس هست.
    الآن من با rogue بازی کردم ، level 1 راحت میتونستم بازی ها رو ببرم ، اما با Druid لول 13 هم واقعا بردن بازی ها سخته.
    صحبت بالانس هست.این که یک class مثل druid بهش ظلم شده ، اما مثلا priest کلاس قدرت مندی هست.
    تحلیل همی این که Druid نه کارت هایی مثل Hex یا Polymorph داره ، نه قدرت buff فوق العاده مثل Priest یا shaman داره ، نه خیلی کارت های مخصوص قدرتمند داره.همین طور spell ش قدرتمند نیست اون قدر ها،چون hunter می تونه dmg به hero بده ، یا مثلا priest می تونه heal کنه ، اما دروید اگر روبروش یک taunt باشه فقط از spell اصلیش نهاتا میتونه یک آرومر بگیره (در مقایسه با warrior هم ضعف محسوب میشه) کلا ضعف داره.
    همین طور عادلانه نیست بری تو بازی با حریف هم تراز خودت مبارزه کنی ، ببینی کارت های اون واقعا محشره و کارت های تو با اون مقدار مانا بهت قدرت کمتری می دن.
    در یم بازی مثل LOL پول روی قدرت بازی تاثیر نداره ، اما تو این بازی تاثیر داره.
    بعد هم باید feeback منفی هم باشه ، نمیشه هر کسی نقطه ضعفی گفت سریع بکوبونیدش ، خوب فردا یکی search می کنه می رسه به این صفحه نباید بتونه بازی رو برآورد کنه بفهمه چطوره بعد دانلودش کنه؟

12. این کاربر از lordthunder بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض

Arrowtic IN
    تو همه بازیا هرزگاهی بازی آنبالانس میشه . تو آپدیت بعدی هم درست میشه .
    شما Druid رو درک نکردی . برو چندتا ویدئو از بازی درست باهاش تو یوتــوب ببین .
    کلا من دو بازی معروف و پلیر دار اینطوری میشناسم . LoL و دوتا2 . در اصل فقط یکی اونم دوتا2 . لول با پول میشه چمپ خرید اما خوب با تلاش زیاد(و گاها Grind) رایگانم میشه اما دوتا2 فقط و فقط و فقط آیتم های ظاهری و BP با پول واقعی هستن . BP هم تنها استفادش اینه که با هر لول آپ یه آیتم ظاهری میگیرید . تازه حتی آیتمای ظاهری هم رایگان به دست میان ، با هر لول آپ یه آیتم میگیرید همیشه ، آخر هر بازی هم چند نفر آیتم میگیرن و یه Present هست که وقتی به لول خاصی برسید بازش میکنید و بازم توش آیتم میگیرید(هر چی لولتون بالا تر باشه آیتمای خوشگل تر میگیرید) . اگه کسی از BP Bonus استفاده کنه به بقیه 9 نفر بازی هم 25 درصدش تعلق میگیره !
    به غیر از دوتا2 یه بازی دیگه که اینطور باشه نمیتونید مثال بزنید .(یعنی پول واقعی فقط واسه ظاهر اونم تازه در حالی که بشه رایگان هم آیتم به دست اورد)
    پس این سیستم پول مختص به این بازی نیست ، و بازم برای بار چندم میگم . در سبک TCG از نظر پولی نبودن از این بازی بهتر پیدا نمی کنید و از این نظر بالانس ترینه در این سبک . اگه یه بازی TCG کاملا غیرپولی میخواید تنها راهی که دارید اینه خودتون بسازیدش .(منطقی هم هست ، TCG مثل MOBA از نظر ظاهر درآمدزا نیست و اگه یه سری چیزاش پولی نباشه بازی سودآوری نخواهد داشت)
    بعد هم باید feeback منفی هم باشه ، نمیشه هر کسی نقطه ضعفی گفت سریع بکوبونیدش ، خوب فردا یکی search می کنه می رسه به این صفحه نباید بتونه بازی رو برآورد کنه بفهمه چطوره بعد دانلودش کنه؟
    فیدبک مثبت و منفی هر دوشون در حالتی که بی طرفانه باشن معتبرن + کسی فیدبکش معتبره که تجربش بالا باشه در بازی وگرنه منم میتونم برم یه بازی معروفو بازی کنم سریع یه نکته منفی به خیال خودم پیدا کنم و بدون تحلیل و تحقیق بیشتر برم تو تاپیکش بگم و بعدم بگم فیدبک من منفی و منطقیه .

بازی ایراداتی داره و شکی درش نیست ولی شما دیگه بدون توجه به خیلی مسائل دیگه داری فقط میکوبیش با عینک نقدی که رو چشاته .سبک TCG رو با MOBA مقایسه نکنید و دقت کنید که همه چیز اینی که ما میبینیم نیست .
    دیگه هر چی بود گفتم ، پیشنهادم به شما و همه کسایی که اینجور ایرادا میگیرن اینه که برید و چند TCG معروف دیگه رو بازی کنید تا بعد متوجه حرفای من بشید . با هر Class ـی هم که بلد نبودید قبل این که ربطش بدید به آنبالانس بودن برید چندتا مسابقه معتبر و رسمی رو ببینید تا متوجه بشید ایرادتون کجاست ، یه Class ممکنه ضعیف باشه در یه پچ ولی هیچ وقت به اون شدت ضعیف نمیشه .
    Arrowtic OUT
    Last edited by Arrowtic; 15-04-2014 at 22:52.

14. این کاربر از Arrowtic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال D,Freeman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    خونه.

پيش فرض

سلام
    الآن من با rogue بازی کردم ، level 1 راحت میتونستم بازی ها رو ببرم ، اما با Druid لول 13 هم واقعا بردن بازی ها سخته.
    صحبت بالانس هست.این که یک class مثل druid بهش ظلم شده ، اما مثلا priest کلاس قدرت مندی هست.
    تحلیل همی این که Druid نه کارت هایی مثل Hex یا Polymorph داره ، نه قدرت buff فوق العاده مثل Priest یا shaman داره ، نه خیلی کارت های مخصوص قدرتمند داره.همین طور spell ش قدرتمند نیست اون قدر ها،چون hunter می تونه dmg به hero بده ، یا مثلا priest می تونه heal کنه ، اما دروید اگر روبروش یک taunt باشه فقط از spell اصلیش نهاتا میتونه یک آرومر بگیره (در مقایسه با warrior هم ضعف محسوب میشه) کلا ضعف داره.
    همین طور عادلانه نیست بری تو بازی با حریف هم تراز خودت مبارزه کنی ، ببینی کارت های اون واقعا محشره و کارت های تو با اون مقدار مانا بهت قدرت کمتری می دن.
    من که این بازی رو گذاشتم کنار انقدر هم برام مهم نیست که بشینم راجبه خوبیاش! و یا ضعف هاش بحث کنم...هر کسی 10-20دست بازی کنه خودش متوجه میشه این بازی یه بازی نخودیه!
    جالبه اواخر مدتی که این بازی رو میکردم هیچ کدوم از فرند لیستهام حتی توی بازی هم نمیومدند! همشون بعد از بتا بازی رو گزاشتن کنار و بازیهای دیگه بلیزارد رو بازی میکردن و ماه به ماه لاگین هم نمیکردن!

16. این کاربر از D,Freeman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    مشهد WoWClassic

پيش فرض

کارت legendary داده به hunter من، بعد بگید چیه ! یک کوچولو سنبت به هم مانای خودش قوی تره ، اما به جاش اگر بمیره به تیم مقابلت یک minion 3/3 می ده.
    یاد آقای همساده می اوفتم.
    آقای همساده جلوی من کم میاره!
    6-7 دست با hunter رفتم ، مگر میشه برد ، همیشه طرف مقابلت کارت های legendary یا کارت های عجیب غریب در میاره.
    یعنی من این قدر بدشانسم؟
    هر جورم میری جلو دو تا کارت میاره روی دستت.ضعیف در میاری با یک شات همشون رو می کشه ، قوی در میاری برش میداره برای خودش!

18. این کاربر از lordthunder بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •