تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 12 از 396 اولاول ... 289101112131415162262112 ... آخرآخر
نمايش نتايج 111 به 120 از 3953

نام تاپيک: FIFA 13

آخر فروم باز Dark Soul's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    Forgotten Empire

پيش فرض

فیفا ۱۳ چه چیزهایی می تونه از یورو ۲۰۱۲ یاد بگیره؟
    بلندگوی ورزشگاه ، اسامی بازیکن های گلزن رو با هیجان بالا اعلام می کنه.
    ابتدای بازی ، در کنار اسم بازیکن ، از ویدیوی جذابی استفاده می شه.
    میزبان بودن و در اختیار داشتن بیشترین تماشاگر، مشهوده، موثره و به چشم میاد.
    تیم ها ، سبک بازی متفاوتی دارند. متفاوت دفاع می کنند. متفاوت حمله می کنند. تیم ها شخصیت متفاوتی دارند.
    تیم ها نسبت به بازی های قبلی خودشون متفاوت بازی می کنند. با توجه به حریف ، شرایط جدول و ...
    تیم ها در 90 دقیقه ، به شیوه های مختلفی بازی می کنند. با توجه به نتیجه و شرایط جدول و ...

ستاره ها معمولا در بازی تاثیر زیادی دارند.
    زمین چمن، سبز پر رنگه، نه سبز مایل به زرد!
    بعضی وقت ها ،بازیکن ها خیلی عصبی می شند. این باعث می شه شاهد بازی خشن تری باشیم.
    این دیگه فیفا 13 نیست ..میشه Super Fifa یا Fifa Dream
    البته اینا مختص یورو نیست و به نظر شخصی (بدون کارشناسی)اون موارد قرمز را فکر کنم خودشون بدونند اما کار شاقی هست براشون یا شایدم سینگل پلیر براشون زیاد اهمیت نداره
    تیم برنده تمایل به وقت کشی داره
    شهادت می دم این یه مورد در فیفا 12 بود

2. 2 کاربر از Dark Soul بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

یه اعتراض خیلی بزرگ نسبت به فیفا دارم اگه کسی میتونه به گوش فیفاEA Sport برسونه اینو بگه برا اینکه راه هایی هست که گیمر ها همیشه باهاشون ارتباط برقران میکنن که من بلد نیستم چطور،اما میدونم که میشه کسی اگه بلد هست چطوری میشه ارتباط برقرار کرد به ماهم بگه بدونیم ممنون میشم.
    چیزهایی که من میگم مربوط به xbox بوده که من بازی کردم داخل کامپیوتر اینجوری نبود بازی گذشته ها
    1-اولین چیز و مهمترین چیز اینه که داخل فیفا 10 بازیکن ها خیلی تفاوت های زیادی داخل بازی باهم داشتن(البته فقط داخل ایکس باکس و ps3) که گمون کنم به خاطر اخراج تمامی کارکنانش توی سال 2010شرکت EA Sport سبک بازی فوتبالش کمی تغییر کرد و بازی بسکتبال هم دیگه نساخت.
    برای مثال یادمه یک بازیکن ضعیف توپ با فاصله از پاهاش حرکت میکرد و نمیتونست توپ رو راحت کنترل کنه مثل دفاع ها و دروازبان ولی یک بازیکن با کنترل قویتر توپو نزدیک پاهاش نگه میداشت مثل رونالدو و مسی.ball control
    1-دومیش این بود.یادم میاد شدت وزش باد-باران- هوای گرم و حتی هوای سرد روی بازی همیشه تأثیر میذاشت. بین دو نیمه جابجایی سایه رو بر اثر چرخش زمین میشداحساس کرد.بازیکن ها احساسات داشتن پنالتی حساس رو اگه خراب میکردن گریشون میگرفت.
    3-چرا دوربین بازی اینقدر بی روح شده؟یادمه گذشته ها داخل xbox دوربین میلرزید هنگام خوشحالی بازیکن ها اسکوربورد زمین پیدا بود چرا دیگه خبری از اون صحنه های دیدنی نیست؟چرا دیگه چمن های زمین کنده نمیشه یا چرا بازیکن ها هنگام خستگی باز هم میتونن بدوند؟
    خلاصه به نظرم خیلی افت داشته فیفا نسبت به گذشته اونم به خاطر اخراج کارکنانش

4. این کاربر از ahmad rezaa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز MR.CART's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

میخوام این فیفا اولین تجربه ی من از بازی فوتبال فیفا باشه وجدانا از pes خسته شدم.
    تاریخ انتشارش به ایران میشه کی؟؟
    Last edited by MR.CART; 16-06-2012 at 00:38.

اگه نباشه جاش خالی می مونه JUSTIN11's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    moon city

پيش فرض

یه اعتراض خیلی بزرگ نسبت به فیفا دارم اگه کسی میتونه به گوش فیفاEA Sport برسونه اینو بگه برا اینکه راه هایی هست که گیمر ها همیشه باهاشون ارتباط برقران میکنن که من بلد نیستم چطور،اما میدونم که میشه کسی اگه بلد هست چطوری میشه ارتباط برقرار کرد به ماهم بگه بدونیم ممنون میشم.
    چیزهایی که من میگم مربوط به xbox بوده که من بازی کردم داخل کامپیوتر اینجوری نبود بازی گذشته ها
    1-اولین چیز و مهمترین چیز اینه که داخل فیفا 10 بازیکن ها خیلی تفاوت های زیادی داخل بازی باهم داشتن(البته فقط داخل ایکس باکس و ps3) که گمون کنم به خاطر اخراج تمامی کارکنانش توی سال 2010شرکت EA Sport سبک بازی فوتبالش کمی تغییر کرد و بازی بسکتبال هم دیگه نساخت.
    برای مثال یادمه یک بازیکن ضعیف توپ با فاصله از پاهاش حرکت میکرد و نمیتونست توپ رو راحت کنترل کنه مثل دفاع ها و دروازبان ولی یک بازیکن با کنترل قویتر توپو نزدیک پاهاش نگه میداشت مثل رونالدو و مسی.ball control
    1-دومیش این بود.یادم میاد شدت وزش باد-باران- هوای گرم و حتی هوای سرد روی بازی همیشه تأثیر میذاشت. بین دو نیمه جابجایی سایه رو بر اثر چرخش زمین میشداحساس کرد.بازیکن ها احساسات داشتن پنالتی حساس رو اگه خراب میکردن گریشون میگرفت.
    3-چرا دوربین بازی اینقدر بی روح شده؟یادمه گذشته ها داخل xbox دوربین میلرزید هنگام خوشحالی بازیکن ها اسکوربورد زمین پیدا بود چرا دیگه خبری از اون صحنه های دیدنی نیست؟چرا دیگه چمن های زمین کنده نمیشه یا چرا بازیکن ها هنگام خستگی باز هم میتونن بدوند؟
    توی این چند ساله نکته ایی که همه بهش ایمان دارن اینه که سری فیفا از سال 2008 به این ور پیشرفت داشته و هر نسخه جدید پیشرفتهای زیادی نسبت به نسخه قبلی داشته و همینه که این سری
    همیشه چند قدم جلوتر از رقیبش بوده با این حال من حرفتوقبول ندارم اون چیزایی که گفتی دوربین میلرزه و اینا من که یادم نمیاد در مورد تفاوت بین حرکت مدافعین و مهاجمین با تکنیک که دیگه اصلا
    قابل قبول نیست چون شما همین الان با مرت ساکر مدافع آرسنال یکم حرکت کن بعد اونو با حرکت اینیستا مقایسه کن زمین تا آسمون فرق داره.منظورم سرعت بازیکن نیست.همون حفظ توپ و اون چیزیکه
    منظورتون هست رو میگم.
    Last edited by JUSTIN11; 16-06-2012 at 02:46.

پزشک انجمن S0R3N4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

اصلا به بزگترین ضعف فیفا که اونم توجه به جزئیات هست اشاره ای نشد!!!
    منظورم از جزئیات!!!مقایسه کنید Replay های بازی Fifa و Pes رو ؟؟ با اینکه من خودم از طرفداران سرسخت فیفا هستم ولی تو این یه قسمت خیلی حسودیم میشه به PES !!! حرکات آهسته واقعا عذاب اور هستند!!!خیلی وقتا موقعیت های خیلی حساس اصلا به تصویر کشیده نمیشه!!وقتی هم کشیده میشه خیلی حال به هم زن و آماتور گونه هستش!! !! یا یه وقتایی یه توپ هایی که اصلا خطرناک هم نبوده از 6 کیلومتری دروازه که رد میشه 5 بار نشون میده!!!این یعنی چی؟؟ولی در PES حتی خوشحالی پس از گل بازیکنان هم به زیبایی در Replay ها گنجونده میشه و خیلی زیبا ادم از حرکات حساس بازی؛از گل زده و خورده لذت میبره!!!
    یا ایراد های گرافیکی که واقعا از ایراد های وحشتناک بازی به حساب میاد!!!چهره ها!!استادیوم!!همه و همه به نظرم نسبت به رغیب خودش یه سر و گردن پایینه!!!
    درسته تو هنگام بازی فیزیک بازیکنان خیلی بهتر از PES کار شده تو فیفا!!خیلی هم بهتر کار شده!!!ولی قبل از بازی!!!وقتی که داره از بازیکن ها انیمیشن نشون میده!!!انگاری بازیکن ها عصا قورت دادن!!واقعا اینم از ایراد های تو ذوغ زننده ی فیفا هست!!!
    تو فیفا 12 اونقدر سازندگان توجه خودشون رو گذاشته بودن روی Tactical Defense که کلی ایراد ناجور توش باقی موند...بماند چقدر نکات ریز اون وسط بهش توجهی نشد!!امیدوارم در این نسخه این چنین نشه!!!

8. این کاربر از S0R3N4 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

توی این چند ساله نکته ایی که همه بهش ایمان دارن اینه که سری فیفا از سال 2008 به این ور پیشرفت داشته و هر نسخه جدید پیشرفتهای زیادی نسبت به نسخه قبلی داشته و همینه که این سری
    همیشه چند قدم جلوتر از رقیبش بوده با این حال من حرفتوقبول ندارم اون چیزایی که گفتی دوربین میلرزه و اینا من که یادم نمیاد در مورد تفاوت بین حرکت مدافعین و مهاجمین با تکنیک که دیگه اصلا
    قابل قبول نیست چون شما همین الان با مرت ساکر مدافع آرسنال یکم حرکت کن بعد اونو با حرکت اینیستا مقایسه کن زمین تا آسمون فرق داره.منظورم سرعت بازیکن نیست.همون حفظ توپ و اون چیزیکه
    منظورتون هست رو میگم.
    عزیز دلم من مال کامپیوتر رو نمیگم
    فیفا 10 کامپیوترش زمین تا آسمون فرق داشت با مال ایکس باکس
    شایدم من اشتباه میکنم ولی بگو اینم اشتباه میگم؟
    قطع و وصل شدن بارون یا بارش بارون وسط بازی
    این که رو کامپیوتر هم همگی دیدن
    تازه خوشحالی بازیکن ها چرا اینقدر تکراری شده؟چرا توی شماره 10 اینجور نبود؟حالا ایکس باکسشم نخوام بگم کامپیوترش رو برو ببین خوشحالی ها خیلی فرق دارن تو فیفا 11 و 12 همیشه یه جر خوشحالی من میبینم بعضی اوقاتم حواسش نیست خوشحالی ها یه جور دیگه میشه : دی
    Last edited by ahmad rezaa; 16-06-2012 at 22:43.

پزشک انجمن S0R3N4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

ااااااا؟؟؟جدا؟؟؟خبر نداشتم؟؟؟چراااا اینطور شد؟؟؟حالا چرا همه رو اخراج کرد؟؟

11. این کاربر از S0R3N4 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه JUSTIN11's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    moon city

پيش فرض

تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

ااااااا؟؟؟جدا؟؟؟خبر نداشتم؟؟؟چراااا اینطور شد؟؟؟حالا چرا همه رو اخراج کرد؟؟
    من داخل اخبار بازی ها داخل همین سایت این رو خوندم گمان کنم به خاطر مسائل شخصی بوده
    ولی چیزی که به فیفا 10 افزوده شده بود که داخل فیفاهای دیگر نیست( دارم میگم فقط xbox و ps3) شرایط جوی زمین بود.مثلا تیم های آفریقایی مقاومت بالایی داخل هوای گرم داشتن که تیم های اروپایی نداشتن.
    به جان عزیزم دارم راست میگم چرا باور نمیکنید؟
    ناظر بازی ها شما که خدتون بازی کردید رو ایکس باکس شما بیاین بگین

14. این کاربر از ahmad rezaa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

این متنی که من میگم نشون میده یکی از استدیوهاش رو ea نابود کرده و 200 نفر هم به ea ln و جاهای دیگه منتقل کرده
    منبع:[ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    این یک قسمت از متن ،کاملش رو توی لینک بخونین:
    EA خبر بسته شدن استدیوی Pandemic را اعلام کرد. این شرکت در برنامه ای قصد دارد تا 1500 نفر از کارکنان خود را اخراج کند که 200 نفر از این تعداد مربوط به استدیوی Pandemic می شود.
    Last edited by ahmad rezaa; 16-06-2012 at 22:57.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •