تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 12 از 35 اولاول ... 2891011121314151622 ... آخرآخر
نمايش نتايج 111 به 120 از 349

نام تاپيک: عدم توانایی استفاده از هارد و ارور مبنی بر فرمت کردن آن برای استفاده

در آغاز فعالیت sajjadFX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

خدا خیرت بده . خیلی برات دعا کردم . به هرچی میخوای برسی ایشالا. نمیدونی چه باری از دوشم برداشتی. من برنامه ساز تلوزیونم. امروز هارد اکسترنالم پرید. توش برنامه ای هست که قراره شب عید از شبکه بجنورد پخش شه.اگه این آموزشت نبود هم کلی ضرر مالی داشتم و هم آبروم رفته بود . بازم دمت گرم . عیدتم پیشاپیش مبارک

2. این کاربر از sajjadFX بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

توصیه میکنم همیشه از اطلاعات مهم بکآپ بگیرید .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

یه هارد اکسترنال دارم که هیچکاریش نمیتونم بکنم همش اخطار فرمت میده خواهشآ کمک کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

خواهش میکنم کمک کنید بعد از یه خورده انگلک تو هارد رفت ولی وقتی دراومدم میخواستم برم توش یه اخطار دیگه میداد کمک کنید کل زندگیم توشه

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خواهش میکنم کمک کنید بعد از یه خورده انگلک تو هارد رفت ولی وقتی دراومدم میخواستم برم توش یه اخطار دیگه میداد کمک کنید کل زندگیم توشه

یه هارد اکسترنال دارم که هیچکاریش نمیتونم بکنم همش اخطار فرمت میده خواهشآ کمک کنید

اول از همه check disk كنيد . براي اينكار يا از خود ويندوز ميتونيد انجام بدبد يا از نرم افزار هاي ديگري استفاده كنيد . در ويندوز در my computer روی درایور مورد نظر راست کلیک و سپس properties و از قسمت tools گزینه check now را انتخاب کنید . با برنامه MiniTool Partition Wizard هم ميتونيدcheck disk كنيد . براي اينكار برنامه را دانلود و نصب و اجرا کنید و سپس روی پارتیشن مورد نظر کلیک کنید تا انتخاب شود و سپس از منوی partition گزینه check file system را انتخاب کنید و سپس گزینه check & fix detected errors را انتخاب کنید (عکسهای زیر) .

اگر جواب نداد بهتره كه فايلهاي مهم را از اين پارتيشن ريكاوري و اسخراج و در جاي ديگر ذخيره كنيد و سپس آنرا فرمت كنيد . براي ريكاوري هم ميتونيد از برنامه هايي مثل easeus data recovery wizard professional استفاده كنيد .

نكته : در برنامه گزینه easeus data recovery wizard professional حتماً Complete recovery را انتخاب کنید .
    Last edited by ata.royalfalcon; 13-03-2013 at 13:48.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

داداش با برنامه هم رفتم باز نشد

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

هیچکی نیست بهم کمک کنه یه کمکی کنید هاردم درست بشه

plz

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

هیچکی نیست بهم کمک کنه یه کمکی کنید هاردم درست بشه

plz
    با برنامه easeus data recovery wizard professional یه تست کنید و ببینید میتونید اطلاعات را ریکاوری کنید یا خیر ؟
    گزینه Complete recovery را انتخاب کنید و باید اطلاعات ریکاوری شده را در جای دیگر ذخیره کنید .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2013

پيش فرض

آقا عطا سلام وقتی گزینه ی quick search را می زنم تمام شد هیچ پارتیشنی نمی آید بعد Enter را فشار می دهم می نویسد NO PARITION FOUND OR SELECTED FOR RECOVERY در ضمن گزینه ی WRITE هم نمیاد

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

آقا عطا سلام وقتی گزینه ی quick search را می زنم تمام شد هیچ پارتیشنی نمی آید بعد Enter را فشار می دهم می نویسد NO PARITION FOUND OR SELECTED FOR RECOVERY در ضمن گزینه ی WRITE هم نمیاد
    سلام .

اگر اين برنامه مشكل شما رو حل نميكنه بهتره كه از نرم افزارهاي ريكاوري كه در صفحه اول گفته شده استفاده كنيد . هارد مشكلات ديگري كه نداشته (فقط raw شده بود) ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •