تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 12 از 23 اولاول ... 2891011121314151622 ... آخرآخر
نمايش نتايج 111 به 120 از 222

نام تاپيک: آپگرید LED سری 6 سامسونگ

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام دوستان
    ممنون میشم از تجربیاتتون استفاده کنم

واسه آپدیت یا اپگرید tv باید کاره خاصی انجام داد ؟؟؟؟
    برای اولین بار با tv رفتم net کلا تــو smart hub که هیچی جز مرورگر توش نبود و بقیه برنامه ها نم نم داشت واسه خودش دانلود و اضافه میشد
    ولی من کاری نکرده بودم !!!!
    روال عادیه tv هستش؟؟؟
    موقع خروج از smart hub پیغامی اومد نرم افزار اماده بروز رسانی هستش !! این همون پیغام معروف واسه آپگریده ؟؟؟؟
    چون tv موشکلی نداره نمیخوام الکی باش ور برم مشکلی اضافه کنم
    ممنــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــون میشم دوستان کمک کنن ;-)

دوست عزیز
    تلویزیون شما بطور نرمال دارد عمل می کند و همه چی آن به درستی عمل می کند نگران نباشید.

2. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

دوست عزیز
    تلویزیون شما بطور نرمال دارد عمل می کند و همه چی آن به درستی عمل می کند نگران نباشید.
    ممنون جناب متین پور
    اما پیغامی که برای بروز رسانی نرم افزار میاد پیغام آپگرید tv هستش یا اپدیت smart hub ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!
    Last edited by shayan_x5x; 09-03-2014 at 00:36.

اگه نباشه جاش خالی می مونه hobor971's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

مربوط به آپگرید Smart hub . تلوزیون هیچ وقت برای آپدیت نرم افزار اصلی پیغام نمی ده .

5. این کاربر از hobor971 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

مربوط به آپگرید Smart hub . تلوزیون هیچ وقت برای آپدیت نرم افزار اصلی پیغام نمی ده .

ممنون دوست عزیز
    من آپدیت رو ok نکردم
    به همین دلیل الان باز هم ک میرم نت دیگه برنامه ای به smart hub اضافه نمیشه ؟؟ ؟؟؟؟
    چون جز 2 برنامه ای که همون ابتدای کار ، قبل رد کردن اپدیت ، تو لیست smart hub اضافه شده بود ، الان دیگه هرچه هم به نت وصل باشم تو لیست smart hub هیچی اضافه نمیشه

پس این پیغامی که میده و تو menu تلوزیون قسمت پشتیبانی نوشته بروز رسانی نرم افزار فقظ مخصوص smart hub و مشکلی نداره آپدیت کردنش؟؟؟؟؟

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

ممنون جناب متین پور
    اما پیغامی که برای بروز رسانی نرم افزار میاد پیغام آپگرید tv هستش یا اپدیت smart hub ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!
    دوست عزیز
    پیام برای آبدیت smart hub است و بگذارید انجام شود

8. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

ممنون دوست عزیز
    من آپدیت رو ok نکردم
    به همین دلیل الان باز هم ک میرم نت دیگه برنامه ای به smart hub اضافه نمیشه ؟؟ ؟؟؟؟
    چون جز 2 برنامه ای که همون ابتدای کار ، قبل رد کردن اپدیت ، تو لیست smart hub اضافه شده بود ، الان دیگه هرچه هم به نت وصل باشم تو لیست smart hub هیچی اضافه نمیشه

پس این پیغامی که میده و تو menu تلوزیون قسمت پشتیبانی نوشته بروز رسانی نرم افزار فقظ مخصوص smart hub و مشکلی نداره آپدیت کردنش؟؟؟؟؟
    دوست عزیز
    خیر آن که در قسمت پشتیبانی نوشته بروز رسانی نرم افزار آن برای آبدیت فریمور سیستمتان است که اگر زمانی برای سیستمتان مشگلی بوجود آید می توانید هم بصورت آنلاین و هم بصورت آفلاین و از طریق فلش مموری اینکار را انجام دهید

10. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

سرتون رو درد نیارم ، اولین بار که به نت وصل شدم یه پیغامی مبنی بر بروز رسانی نرم افزار از 1101 به 1115 اومد که من کنسل کردم، این پیغام حالا چه ماله فریمور تلوزیون یا اسمارت هاب بوده من کنسل کردم ، بعد اونم دیگه هر چه تو نت باشم اسمارت هاب نرم افزاری بهش اضافه نمیشه
    الان چه کنم که اسمارت هاب آپدیت شه نه فریمور تلوزیون ؟؟؟
    Last edited by shayan_x5x; 10-03-2014 at 00:20.

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سرتون رو درد نیارم ، اولین بار که به نت وصل شدم یه پیغامی مبنی بر بروز رسانی نرم افزار از 1101 به 1115 اومد که من کنسل کردم، این پیغام حالا چه ماله فریمور تلوزیون یا اسمارت هاب بوده من کنسل کردم ، بعد اونم دیگه هر چه تو نت باشم اسمارت هاب نرم افزاری بهش اضافه نمیشه
    الان چه کنم که اسمارت هاب آپدیت شه نه فریمور تلوزیون ؟؟؟
    دوست عزیز
    برای آبدیت اسمارت هاب معمولا تلویزیون را یک بار خاموش و سپس روشن کنید و از روی کنترول دکمه اسمارت هاب را زده وارد آن شوید واگر به اینترنت وصل باشید اسمارت هاب بطور خودکار بروز رسانی می کند و همچنین می توانید در منوی اسمارت هاب روی آیکونهای که می خواهید بروز شود رفته و دکمه tools را از روی کنترول فشار داده و از منوی آن تنظیم مجدد را بزنید تا آن ایتم بروز رسانی شود.

13. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

ممنون
    اما این کار رو کردم اتفاقی نیفتاد
    دقایقی تو اسمارت هاب بودم ، باز نرم افزار جدیدی به لیست اضافه نشد!!! ،
    روی همون 2تا برنامه قبلی که همون اول نصب شده بود tools رو میزنم بازم هیچ اتفاقی نمیفته !!!!!!!!!!!!!
    البته 2 تا برنامه که یکی کیوسک و صرافی هستش کار میکنه ها اما کلا تو اسمارت هاب برنامه دیگه ای اضافه نمیشه !!!!!!!!

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

ممنون
    اما این کار رو کردم اتفاقی نیفتاد
    دقایقی تو اسمارت هاب بودم ، باز نرم افزار جدیدی به لیست اضافه نشد!!! ،
    روی همون 2تا برنامه قبلی که همون اول نصب شده بود tools رو میزنم بازم هیچ اتفاقی نمیفته !!!!!!!!!!!!!
    البته 2 تا برنامه که یکی کیوسک و صرافی هستش کار میکنه ها اما کلا تو اسمارت هاب برنامه دیگه ای اضافه نمیشه !!!!!!!!
    دوست عزیز
    باید وارد آیتم apps که در اسمارت هاب است وارد و از انجام برنامه های را که می خواهید دانلود و استفاده کنید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 8 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 8 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •