تبلیغات :
راهنمای خرید دستگاه جوجه کشی
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 12 از 28 اولاول ... 2891011121314151622 ... آخرآخر
نمايش نتايج 111 به 120 از 275

نام تاپيک: ▓ تاپیک اختصاصی Spyware Doctor مباحث در اینجا ▓

پروفشنال beauty's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض سلام

ببنید
    من دوباره کرک رو اجرا کردم و پس از اون از حالت تریال بیرون اومد. ولی دوباره مثل بال پیشین یم پیام داد برنامه که برای کامل کردن روند نصب نیاز به راه اندازی دوباره ی رایانه دارید.
    در واقع پس از راه اندازی دوباره ی رایانه این برنامه به حالت تریال بر می گرده!!!
    در این مورد دیگه کاری از دستم بر نمیاد

یعنی تا حالا همچین مشکلی نداشتم

شما بهتره از ورژن 4.0.0.2621 استفاده کنی

آخر فروم باز mahdi bg's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام
    قسمت های که مشخص کردم کارشون دقیقا چیه
    روشن باشن یا خاموش؟

ممنون

آخر فروم باز R10MessiEtoo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005

پيش فرض

آقا من تروجان AVKillers گرفتم.همین نسخه اسپای داکتر رو هم نصب کردم و کرکش هم کردم.اتفاقا راحت پیدا میکنه و اعلام میکنه که حذفش کرده ولی وقتی یه اسکن دوباره میکنم دوباره همونارو پیدا میکنه و دوباره پاکش میکنم حتی از قرنطینه ولی بازم اونا هستن و تاثیرشم باقیه.یعنی هر قدر اسکن کنم اعلام میکنه پاک کرده ولی باز روز از نو روزی از نو.
    تکلیف چیه؟
    مشكلت رو مي شناسم. بايد system restore ويندوزت رو غير فعال كني، حالا اگر اون ويروس كاري كرده باشه كه نتوني سيستم ري استور رو غير فعال كني بايد درايو سي رو فرمت كني يك ويندوز جديد بريزي و اولين نرم افزاري كه نصب مي كني يك آنتي ويروس باشه. سيستم رو اسكن كن احتمالا از شرش خلاص شي.

هر چي گشتم كه يك راهي پيدا كنم كه بدون ويندوز عوض كردن اين مشكل حل بشه نشد. يه فايل با پسوند reg هم بود تو پي سي ورلد كه نامرد ويروس كاري كرده بود كه اصلا اين فايل اجرا نميشه.

Banned
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

لینک دریافت این نسخه در این جستار(تاپیک) وجود داره؟ آیا نیاز به کرک شدن داره؟ و اینکه با این سنخه ی جدید چه فرقی داره از نظر قدرت؟ یعنی نسخه ی 4 به روز شده همون بدافزارها و جاسوس هایی رو پیدا میکنه که نسخه ی 5 این نرم افزار پیدا میکنه؟

پروفشنال beauty's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

لینک دریافت این نسخه در این جستار(تاپیک) وجود داره؟ آیا نیاز به کرک شدن داره؟ و اینکه با این سنخه ی جدید چه فرقی داره از نظر قدرت؟ یعنی نسخه ی 4 به روز شده همون بدافزارها و جاسوس هایی رو پیدا میکنه که نسخه ی 5 این نرم افزار پیدا میکنه؟

لینک دانلود spyware doctor ورژن 4.0.0.2621 همراه کرکش رو من توی سایت گذاشته بودم ولی الان هر چی گشتم پیداش نکردم

شاید این بتونه کمکت کنه

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    این ورژن هم نیاز به کرک داره که به راحتی هم کرک میشه

موقع کرک کردن نباید برنامه در حال اجرا اجرا باشه

2 تا فایل در فولدر کرک وجود داره که باید در مسیر نصب برنامه کپی و جایگزین فایل قبلی کنی

بعد از کپی باید فایل RegKey.reg را اجرا yes ok بزنی

بعدش برنامه را اجرا کنی

سری 5 یکمی قدرتش بیشتر از سری 4 هستش ولی کارت رو راه میندازه

از نظر پیدا کردن بدافزارها و جاسوس ها تقریبا یکی هستند ولی همونطور که گفتن سری 5 یکمی قویتره

داره خودمونی میشه Bob_'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    زير گنبد كبود

12 مشكل با آپديت كردن 4.00.26.21

با سلام :
    ورژن 4.0.0.2621 را نصب كردم و به راحتي كرك شد اما بطور كامل آپديت نميشه .عكسهاي زير اميدوارم بتونه منظورم را بهتر برسونه . ممنون ميشم اگه راهنمائي كنيد .

حـــــرفـه ای wordist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ‡‡‡ Icy Heart ‡‡‡

پيش فرض

فایل refdb.dat برای آپدیت ها هستش

این آپدیت ها ربطی به نسخه خود برنامه نداره فقط آپدیت های سری 4 با سری 5 فرق دارند
    سلام

در جواب سوال من دوستمون اشاره كردن كه فايل Refdb.dat براي آپديتها هستش . من چك كردم و ديدم كه براي من دوتا فايل هست به نامهاي refdb.old و refdb.bin2 كه با اون چيزي كه دوستمون گفت يه كم متفاوته

آيا اين فايلها هموناست ؟؟ و اگه بله روش استفاده از اين فايلها براي يه كامپيوتر ديگه چجوري هست

و يه سوال ديگه : من نسخه 5.1.0.272 رو دارم استفاده مي كنم و كرك شده هم هست و هنگام آپديت به تشخيص خودم فقط گزينه‌هايي كه مربوط به Database هست رو آپديت مي‌كنم و بقيه تيك‌ها رو برمي‌دارم تا اونا آپديت نشه. البته يه سري فايل ديگه هم وجود داره كه من نمي‌دونم اونا چيه

حالا سوال اينجاست كه آيا كسي دقيقا ميدونه كدوم فايلها رو آپديت كنيم تا سيستم وقتي ري‌استارت ميشه كرك از بين نره

اين خيلي مهمه برام

ممنون از جوابتون

پروفشنال beauty's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

ورژن 4.0.0.2621 را نصب كردم و به راحتي كرك شد اما بطور كامل آپديت نميشه .عكسهاي زير اميدوارم بتونه منظورم را بهتر برسونه . ممنون ميشم اگه راهنمائي كنيد .
    احتمالا مشکلی در دانلود بوده

وقتی به قسمت انتخاب آیتم های آپدیت وارد میشه معنیش اینه که برنامه درست کار میکنه

شما باید مجدد برای آپدیت تلاش کنی

اون گزینه قرمز scan هم برای اینه که سیستم یک بار به طور کامل باید اسکن بشه

پروفشنال beauty's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

آيا كسي دقيقا ميدونه كدوم فايلها رو آپديت كنيم تا سيستم وقتي ري‌استارت ميشه كرك از بين نره

فقط گزینه های spyware doctor و
    SD info NRM را آپدیت نکنید

در غیر اینصورت کرک از بین میره

Banned
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

نسخه ی چهار هم همین مشکل رو داشت
    ولی یک نکته ای که هست اینه که وقتی من در نسخه ی 5 کرک رو میبرم و در مسیر نصب کپی میکنم و اجرا میکنم این پیام رو می ده. مشکل از چی هست به نظرتون؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •