تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 12 از 33 اولاول ... 2891011121314151622 ... آخرآخر
نمايش نتايج 111 به 120 از 325

نام تاپيک: شبکه کردن کامیپوتر با HDTV سامسونگ B690

آخر فروم باز starpars's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    C:\Program Files

پيش فرض

مشخصات b650 من اینه: تله تکس فارسی رو نمیاره

راستی در مورد اینترنتش
    که با کامپیوتر شبکه کردم و اینترنت pc رو share کردم الان هم هردو (TV و PC) به اینترنت وصل هستن .
    بعد از اتصال به اینترنت Widget های آب و هوا و youtube نصب شدن و راه افتادن که youtube به خاطر فیلترینگ فقط لیست ویدئو هارو میاره (راهی هست اینو دورش بزنیم)؟
    بعد هم زدم برای Widget های جدید که سرویس اخبار usa today رو نصب کرد :
    اینم عکساش:

2. 2 کاربر از starpars بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

دوست عزيز سلام ببخشيدمن يه سوالي داشتم بعد از اينكه شبكه شدم كانكت شد بعدنرم افزار اب و هوا و و يوتيويپ را نصب كرد اما از اين صفحه و عكس ها خبري نيست ضمنا در كانكت مجددا اعلام مي كنددر وصل به سايت يو تيوپ مي شودواعلام مي كند شبكه شماداراي مزاحم است بعدا سعي مجدد كنيد و از اب و هو هم خبري نيست

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

با سلام من تازه یهB690گرفتم ولی یه نکته جالب برای دوستان بگم امروز هجدهم بهمن وقتی به خدمات پشتیبانی سامسونگ زنگ زدم درمورد به اینترنت وصل شدن گفتن فعلا این امکانات کامل تعریف نشده وبه نمایندگی سامسونگ دارن برنامه جدید آپدیت این ال سی دی رو برای وصل شدن کامل ومناسب به اینترنت میدن که تا چند وقت دیگه به مشتریانشون ارائه میکنن شاید برخی از نارسایی هایی که دوستان بهش اشاره داشتن به همین علت بوده باشه .بای

5. این کاربر از michelll1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز starpars's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    C:\Program Files

پيش فرض

دوست عزيز سلام ببخشيدمن يه سوالي داشتم بعد از اينكه شبكه شدم كانكت شد بعدنرم افزار اب و هوا و و يوتيويپ را نصب كرد اما از اين صفحه و عكس ها خبري نيست ضمنا در كانكت مجددا اعلام مي كنددر وصل به سايت يو تيوپ مي شودواعلام مي كند شبكه شماداراي مزاحم است بعدا سعي مجدد كنيد و از اب و هو هم خبري نيست
    شما باید وقتی وارد اینترنت شد دکمه فکر کنم آبی رو از روی کنترل بزنی تا Widget های جدید مثل همین روزنامه رو پیدا کنه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

شما باید وقتی وارد اینترنت شد دکمه فکر کنم آبی رو از روی کنترل بزنی تا Widget های جدید مثل همین روزنامه رو پیدا کنه
    بله کاملا درسته

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

5

سلام و تشکر الاناب و هوا را ÷یدا کرد ولی ماله مالزیه بعدشم برای اخبار اکانت می خواد

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

من تمام صفحات این تالار رو خوندم و با دقت حتی راهنمایی هایی که نزدیک به نتیجه دادن بود رو ذخیره کردم اما واقعا اگر کسی مثل من بخواد همه این صفحات رو برای رفع مشکلش در شبکه کردن و مسئله MAC بخونه یا مثلا بحث فارسی کردن تله تکس رو از منوی مخفی دنبال کنه واقعا دچار بلاتکلیفی و سردرگمی میشه چون یه برخی امیدوارانه یه راهی رو ارائه میکنن و نتیجه رو تضمین میکنن برخی دیگه خبر میدن که اون راه جواب نداده واوضاع بدتر شده .بعضی میگن راه حلش با منوی مخفی حل میشه بعضی دیگه میگن نه فقط دست شرکته .یه سری گفتن با آپدیت فریمور مشکل تله تکس حل نمیشه یه سری یه چیز دیگه میگن آیابعد از دوازده صفحه بالغ بر 115 مطلب شامل وسئوال وجواب درخصوص یکی دومسئله خاص نباید به یک راه حل واحد وبدون شبه پرداخت .راهنمایی های دوستی ظاهرا به نام pmax مستند تر از دیگران بود اما کمبود یه دستورالعمل جامع از ابتدا ی شبکه کردن با کامپیوتر گرفته تا برپاکردن اینترنت و درنهایت تله تکس فارسی این ال سی دی واقعا به چشم میخوره. ببخشید اگر زیادحرف زدم ولی خودمن دیشب درنهایت خستگی حدود دوساعت با استناد به راهنمایی های صفحه دو و سه وچهار این تالار تلاش کردم ولی مشکل شبکه کردن با کامپیوترم حل نشد آدرس مک رو ایراد میگرفت حال اصلا اینترنتو نخواستیم
    به هرحال یه جوونمرد پیدا بشه وزحمت این دستورالعمل جامع و مستدل رو بکشه تا ذکات علمش رونق زندگیش بشه.ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

سلام و تشکر الاناب و هوا را ÷یدا کرد ولی ماله مالزیه بعدشم برای اخبار اکانت می خواد
    میتونید وارد تنظیماتش بشید و شهر های مختلف از کشورهای مختلف رو انتخاب کنید. دکمه Tools رو روی ریموت بزنید و ...
    اکانت رو هم براحتی از قسمت setup اینترنت تی وی میتونید ایجاد کنید.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

لطفا اگر این مطلب اشتباه است اعلام بفرمایید:
    به استناد صفحه 45 دفترچه راهنمای B690 بخش اتصال شبکه ، درپاراگراف سوم با تیتر (فرمتهای حمایت شده) چنین آمده که همان فرمتهایی که در استفاده از USB قابل پشتیبانی هستند در هنگام ارتباط شبکه ای بین PC ,TV هم قابل پشتیبانی هستند به عبارت ساده تر اگر یک فیلم مثلا با پسوند dat. یا فرمتی غیر از فرمتهای قابل پشتیبانی درحالت شبکه با اجرا روی کامپیوتر درآید از طریقTV غیر قابل مشاهده خواهد بود.
    اگر چنین چیزی صحیح باشد پس همواره شخص برای فرمتهای غیر قابل پشتیبانی باید دست به تبدیل فرمت بزند که دراین حالت خیلی ساده با انتقال به یک حافظه USB امکان تماشای آن را بدون ارتباط شبکه ای با کامپیوتر پیدا خواهدکرد و در پی آن برای تماشای یک فایل ویدئویی نیاز به مصرف برق هم کامیپوتر وهم ال سی دی نمیباشد.
    با توجه به اینکه بنده هنوز موفق به برقراری ارتباط شبکه ای نشدم تائید صحت مطلب فوق را برعهده دوستانی که این مسئله را بررسی کردند میگذرام .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

من صمیمانه از شما و مدیران سایت تشکر وقدر دانی می کنم که حوصله بخرج دادید وسولات این کمترین را جواب می دهید
    اول اینکه اب و هوا را همانطور که گفتید در ست اپ مربوطه شهر و کشورش را ایران و تهران وکرج و مشهد کردم اما در کمال تعجب دیدم اب و هوای مشهد وکرج را اورد ولی برای تهران می نویسد
    NET WORK INTERFENCE OCCURRED PLEASE TRY AGAIN LATER
    ضمنا این پیام در شروع وصل اینرنت تی وی شروع به نصب یو تیوب می کند و پس از چند ثانیه این پیام بالا را داده و پس از OKکردن صفحه ستونی اب و هوا ویو تیوپ واخبار باز می شوذ که فقط اب وهوایش فعال و بقیه در حال کانکت می مانند

دوم اینکه در ست اپ اینترنت تی وی گزینه منجیمنت غیر فعال یا بهتر بگم کمرنگه

سوم اینکه این پیام همش می اید
    YOU CAN CHECK AND USE THE MENUS REGARDING SINGLE SIGN ON (SSO) SYSTEM MANAG MENT

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •