تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 12 از 89 اولاول ... 289101112131415162262 ... آخرآخر
نمايش نتايج 111 به 120 از 885

نام تاپيک: گنجینه ویوتی: تم، کاغذ دیواری، ترفند و... هرآنچه که بخواهید !!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

سلام
    بله ke990 viewty خریدم ، واقعا فوق العادس و کاملا مفتخرم که 6220 کلاسیک خز رو نخریدم .
    من از مغازه محلمون خریدم چون حال و حوصله پایین رفتن ندارم طرفم خیلی روش حال کرد و کلا 260 بدون گارانتی داد به ما.
    که با رم 2 گیگ شد 270 تومن.
    دنیای touchscreen یه چیز دیگس !! کار با اینترنت فوق العادس ، کار با keyboard و handwriting اش فوق العادس(کاشکی همه جاهاش رو می شد با keyboard نوشت چون خیلی باحاله)
    درضمن یه مسئله ریز : امروز صبح بردم با دوستم که 5800 داره کل کل ، وقتی دید ال جی خریدم خیلی خندید و مسخره بازی در آورد ولی وقتی که داشتیم خداحافظی می کردیم گفت اگر زودتر می دونستم یه چنین گوشی وجود داره حتما اینو می خریدم
    فقط چندتا ایراد ریز تا اینجا که بیشتر جاهاش رو چک کردم داره :
    1.صفحه تاچش یه نموره یه ذره دقتش پایینه مثلا در حد p990 سونی اریکسون هستش
    2.صدای اسپیکرش وقتی mp3 داری گوش می دی افتضاحه ولی کافیه که با فرمت wma گوش بدیش می فهمی صدا یعنی چی!
    بنابراین من صدای زنگهام رو با wma و صدای آهنگ ها رو که بیشتر اوقات با هندزفری گوش می دم همون mp3 ذخیره کردم.
    راستی صدای زنگش خیلی قویه به خصوص وقتی wma باشه!
    3.تنظیمات دوربین خیلی وقت و دقت می خواد ولی وقتی درستش می کنی اون موقع هستش که لذت viewty می یاد زیر دندونت! (هرکس تنظیمات اتوماتیک اولیش رو ببینه حتی ممکنه تا معرض پس دادن گوشی هم بره مثل خود من ولی وقتی...)
    فعلا اینارو در آوردم ولی در کل عالیه چون فکر نکنم با این قیمت می تونستم یه همچین امکاناتی رو داشته باشم

دوستان عزیز و گرامی در زمینه تم لطفا یه کاری بکنند و اونهم اینکه ما آخر نفهمیدیم این تمهای CYL رو چه جوری بریزیم ؟!!!!؟ شما که این همه زحمت در این تاپیک می کشید می شه یه لطفی بکنید از اون موقع که گوشی رو باید روشن کنیم تا اون موقع که تم رو می بینیم (یعنی از اول اول تا آخر آخر) مو به مو توضیح بدید که این تم ریختن رو دقیق یاد بگیریم چون خیلی ها مثل من مشترک جدید این گوشی و این شرکت هستن و مثلا از قسمت LGAPP سر در نمیارن پس می شه لطف کنین بیشتر و کاملتر توضیح بدین!!!؟
    ببخشید سرتون رو درد آوردم
    viewty's the best
    باارادت
    Last edited by benshayesteh; 08-02-2009 at 22:53.

2. 3 کاربر از benshayesteh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    iran

پيش فرض

خوب من سعی میکنم مراحل نسب تم را از ابتدا به صورت کامل توضیح بدم.

اول از همه شما احتیاج به برنامه

EFS Media Builder دارید که از لینک زبر میتونید دانلود کنید

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

حالا مهمترین کار گرفتن یک backup از فریم ور گوشیه!چون در مواقع اضطراری خیلی کمکتون میکنه!

1-
    نحوه گرفتن Back Up از فایلها

( برای انجام این مراحل،گوشی باید در حالت "Data Mod" باشد.برای این منظور به قسمت تنظیمات گوشی رفته و در قسمت usb connection گزینه "Data Mode" رو فعال کنید. )
    گوشی رو با کابل به کامپیوتر وصل کنید و مراحل زیر را دقیق انجام بدید.

1.ابتدا برنامه EFS رو باز کنید.در پنجره ظاهر شده بر روی گزینه EFS Explorer کلیک کنید. (صفحه 1)

2.صفحه ای مانند صفحه2 ظاهر میشه که پورت اتصال گوشی ، مدل گوشی و ... رو نشون میده.شما باید مربع سمت چپ رو تیک بزنید و سپس بر روی گزینه Connect کلیک کنید.البته توجه داشته باشید که این صفحه هر 3ثانیه رفرش میشه و شما باید سریع این کارها رو انجام بدید.

3.سپس صفحه 3 ظاهر میشه که در قسمت بالا بر روی پوشه LGAPP راست کلیک کرده و بر روی Rename کلیک میکنید و نام پوشه را به TOTO تغییر میدهید.حالا بر روی همون قسمت بالا یه راست کلیک دیگه بکنبد و Refresh رو انتخاب کنید.این کار رو که انجام بدید،صفحه گوشی شما بصورت یک مربع زرد میشه،که اصلا نگران نباشید.

4.بعد از اینکه صفحه موبایل به شکل صفحه 4 در اومد،ابتدا بر روی گزینه Disconnect کلیک کنید و دوباره Connect کنید.(اصلا نترسید )

5.این مرحله طولانی ترین بخش این آموزشه که حدود یکساعت طول میکشه و فایل های Back Up را روی کامپیوتر ذخیره میکنه. این دفعه بر روی پوشه TOTO راست کلیک کنید و گزینه Read رو اتخاب کنید.البته توجه داشته باشید که در قسمت پایین برنامه شما میتوانید محل ذخیره شدن فایل های Back Up بر روی کامپیوتر رو به دلخواه مشخص کنید.

6.بعد از اینکه ذخیره سازی تمام شد،بر روی پوشه TOTO است کلیک کنید و نام اون رو به LGAPP تغییر بدید.سپس بر روی Disconnect کلیک کنید و بر روی پیغام ظاهر شده بر روی گزینه سمت چپ کلیک کنید تا موبایل ریست شود

خوب Back Up گرفتن از فایل های سیستمی تموم شد و الان به بخش آخر یعنی هک گوشی و نصب تم ها میرسیم.

روش نصب تمهایCYL

1-
    در ابتدا شما نیاز به cyl 0.6.1.zip دارید که از لینک زیر قابل دریافته:
    کد:
    پس از دانلود در این فولدر فایلی بنام Nyx_menu-HS.swf وجود دارد که شما نرا بر اساس فریمور گوشی خود باید تغییر نام بدهید.مثلا در گوشی من فایل Nyx_Open_menu.swf درشاخه /LGAPP/media/swf وجود دارد.پس من فایل Nyx_menu-HS.swf داخل cyl را به Nyx_Open_menu.swf تغییر نام میدهم.

همچنین به فولدرtheme.zip که از طریق لینک زیر قابل دریافت است نیاز دارید
    کد:
    و در اخر هم فولدر محتوی تمها(
    CYLThemes) را دانلود کنید:
    کد:
    (این فولدر حجم بالایی داره و شاید برای برخی دانلودش مقدور نباشه برای همین من تمها را حذف کردم و فایل کوچک زیر را برای کسانی که نمیتونند ددانلود کنند اپلود کرده ام.میتونید از این لینک برای دانلود استفاده کنید و بعد تمهای مورد علاقه خود را دانلود کنید
    کد:
    )

روش نصب:

1-حذف تمهای TM (برای اینکار theme_bgX.swf که در فولدر themes.zip قرار دارد را در مسیر /LGAPP/media/swf/theme/ کپی کنید.)

2-
    -با استفاده از EFS builder فایلهای داخل CYLv0.6.1.zip (fr.xml, en-uk.xml, shortCut.swf, Dialpad.swf, DefDialpad.swf and the renamed Nyx) را در مسیر /LGAPP/media/swf/ کپی کنید.
    در اخر هم disconnect کنید تا گوشی ریستارت بشه.

3-
    - فولدر CYLThemes را که شامل themeList.xml و فولدر جداگانه برای هر تم است را در مموری کارت کپی کنید.برای اینکار کابل USB گوشی را جدا کرده و از طریق منوی تنظیمات
    usb connection
    گزینه ی mass storage را انتخاب کرده و دوباره گوشی را به کابل وصل کنید و فولدر را در مموری کارت کپی کنید و گوشی را disconnect کنید.

حالا با 2 بار فشار دادن دکمه c گوشی منوی تمهای نصب شده میاد و میتونید
    از بین تمها انتخاب کنید.

برای اضافه کردن تم جدید،فولدر تم جدید را در CYLThemes داخل مموری کارت کپی کنید و خط دستوری تم مربوط را به صورت زیر به themeList.xml اضافه کنید:

اسم تم فرضی در این دستور Pure است.
    این خط زیر اخرین خط تمها اضافه میشه

<Theme ThemeName="Pure" FolderName="Pure" FileName="Pure.swf" />

فکر کنم کسانی که با مراحل نا اشنا بودند حالا بتونند تم نسب کنند.
    اگر مشکلی بود بگید.

4. 5 کاربر از amirz2ir بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه calliop's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

بچه ها من کلی بازی دانلود کردم و بعد رو گوشی نصب کردم.نصبش که باقالی بود(خیلی راحت بود).واقعاً بازی با صفحه 3اینچ فوق العادست. از تم ها و روش نصبی که گذاشتید خیلی ممنونم.ایشالا امتحان که کردم خبر موفقیت یا شکستم رو بهتون میدم.
    فقط یه سوال:
    یه برنامه واسه خوندن Ebook بهم بدید لطفاً

پروفشنال 01110362's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    Tabarestan-Tehran

پيش فرض

استاد داخل پوشه cyl themes فقط تم لیست هست پوشه دیگهای وچود نداره میشه بگید منظورتون از یه پوشه جداگونه برا ی هر تم چیه ؟ پست 108 هم اگه جواب بدی ممنون میشم

آخر فروم باز OSEN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بچه ها من کلی بازی دانلود کردم و بعد رو گوشی نصب کردم.نصبش که باقالی بود(خیلی راحت بود).واقعاً بازی با صفحه 3اینچ فوق العادست. از تم ها و روش نصبی که گذاشتید خیلی ممنونم.ایشالا امتحان که کردم خبر موفقیت یا شکستم رو بهتون میدم.
    فقط یه سوال:
    یه برنامه واسه خوندن ebook بهم بدید لطفاً
    ایشالا تم ریهتنم برات باقالی باشه و بیشتر حالشو ببری و دعا کنی مائم بعدن حالشو ببریم . فقط بازیای مخصوص ویوتی رو فقط اجرا میکن (با توجه به رزولوشنش) یا بازیایی با رزولوشنای کمترم اجرا میکنه ؟

دئم بازی کردن باش راحت و خوشدت هست ؟

و دو تا سئوال دیگه :

میتونی هنگام پخش آهنگ کار دیگه هم بکنی مثل اینترنت و ... (البته بازی که با توجه به یکی از پست ها انگار نمیشه !!) ؟

گشتن تو اینترنت چه جوریاس ؟ آخه بدون دکمه ...

ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    iran

پيش فرض

[
    استاد داخل پوشه cyl themes فقط تم لیست هست پوشه دیگهای وچود نداره میشه بگید منظورتون از یه پوشه جداگونه برا ی هر تم چیه ؟ پست 108 هم اگه جواب بدی ممنون میشم
    خوب احتمالا شما اون فولدریو که کمتر از 1 کیلو بایت حجم داشته دانلود کردید.داخل اون فقط تم لیست هست و تمها را خودت باید جدا دانلود کنی و داخل این فولد بریزی.منظورم از فولدر جداگانه این بود که مثلا تم G1 Theme دانلود میکنی این تم را با فولدرش که بنام همون g1 theme است داخل فولدر cyl themes بریز!بعد هم همونطور که بالا گفتم تمها را به تم لیست اضافه میکنی و دیسکانکت میشی.

در مورد پست 108 هم من منظورم از theme_bg1-2-3.swf ،theme_bgX.swf بود.
    یعنی شما هر 3تا تم داخل پوشه theme.zip را در ادرس LGAPP/media/swf/theme/ کپی کنید.باید درست کار کنه.شما از طریق پنجره بالایی efs وارد این مسیر میشید بعد از پنجره پایینی efs وارد مسیری میشید که این 3تا تم وجود داره.بعد از انتخابشون دکمه write را میزنید تمها جایگزین میشند.
    ریستارت شدن هم حدودا 1 دقیقه طول میکشه!
    ولی بکاپ گرفتن بیشتر از 1 ساعت.

9. این کاربر از amirz2ir بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    iran

پيش فرض

ایشالا تم ریهتنم برات باقالی باشه و بیشتر حالشو ببری و دعا کنی مائم بعدن حالشو ببریم . فقط بازیای مخصوص ویوتی رو فقط اجرا میکن (با توجه به رزولوشنش) یا بازیایی با رزولوشنای کمترم اجرا میکنه ؟

دئم بازی کردن باش راحت و خوشدت هست ؟

و دو تا سئوال دیگه :

میتونی هنگام پخش آهنگ کار دیگه هم بکنی مثل اینترنت و ... (البته بازی که با توجه به یکی از پست ها انگار نمیشه !!) ؟

گشتن تو اینترنت چه جوریاس ؟ آخه بدون دکمه ...

ممنون

رزولوشون ویوتی هنگام اجرای جاوا همون 320*240 میشه به این صورت که دکمه های کنترل و جهتها پایین صفحه ظاهر میشن تا پیکسلها متعادل بشند.
    راستش من که زیاد باش بازی نکردم!فقط بازیا خودش روشه!
    هنگام پخش اهنگ نمیشه بازی کرد ولی میشه کارای دیگه کرد.
    گشتن توی اینترنت باش واقعا عالیه!هم سرعتش خوبه هم صفحه اش هم کار کردن باش!

11. این کاربر از amirz2ir بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

سلام ، من یه تازه واردم و از بحثتون خیلی استفاده کردم.حیفم اومد این دو تا سایتو معرفی نکنم
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    در ضمن اگه شما هم دوست داشتید یه مرجع که نرم افزارای اختصاصی برای ke990 داشته باشه معرفی کنید.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    karaj

پيش فرض

اقا من تمام تمه ها cyl رو بدون هیچ مشکلی نصب کردم حتی خیلی تمه هایی که تو سایتهای دیگه هم بود رو با موفقیت نصب کردم حالامیخام گوشیمو به حالت اولش برگردونم کسی راهی بلده؟ در ضمن بک اپ هم قبلا گرفتم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    iran

پيش فرض

اقا من تمام تمه ها cyl رو بدون هیچ مشکلی نصب کردم حتی خیلی تمه هایی که تو سایتهای دیگه هم بود رو با موفقیت نصب کردم حالامیخام گوشیمو به حالت اولش برگردونم کسی راهی بلده؟ در ضمن بک اپ هم قبلا گرفتم
    خوب کاری نداره حالا که بک اپ داری راحت فولدر تمها بک اپت را کپی کن رو گوشیت.بعد دیسکانکت شو!

15. این کاربر از amirz2ir بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •