تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 12 از 737 اولاول ... 289101112131415162262112512 ... آخرآخر
نمايش نتايج 111 به 120 از 7364

نام تاپيک: مــــــشــــــــاوره بــــــرای خــــــریــــــــد اتـــــومــــبــــیـــــل

پروفشنال ram1600's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    BMW

پيش فرض

سلام
    به نظر من ریو بهتره چون اولین چیزی که چم ادم میگیره ظاهر ماشین که تندر نداره دوما این فرانسویها بسیار ادمهی دزدین و ماشینهای اشغالیشون و از رده خارج میدن ایران منتاژ میکنه نمونش زانتیا که مدل 94 دادن ما منتاژ میکنیم یا پژو 405 که مدل 1988 که همچنان داره تو ایران منتاژ میشه یا پرشیا که اصلا در کشور فرانسه وجود نداره و انها با همون بدنیه پژو 405 طراحی کردن واسه ما ایرانیها و در اخر اینکه ماشینهی فرانسوی اصطحلاک بالای دارن و خیلی زود به خرج میفتن
    سلام دوست من
    کاملآ نتیجه گیری اشتباهی
    هیچ وقت یک اتومبیل اروپای رو با اسیای مقایسه نکن
    و بعدش ایران نمی تونه ماشین های المانی رو منتاژ کنه چون گرون میوفته (بنز و بی ام دابلیو )
    و ماشینهای امریکای که تحریم و دیگر هیچ
    و می موند بین پژو و رنو و فلوکس واگن که پژو گزینه عالی تری هست
    بعدش این لوگان به ایران داده نشده بلکه این اتومبیل به کل دنیا داده شده حتی در کشو رهای همسایه هم دارد منتاژ میشه .
    و در مورد پارس که فیس لیفت یعنی بهبود چهره بوده به علت نداشتن مدیریت 405 قدیم در خط تولید ماند
    مانند همین سمند سال با سمند معمولی
    و از اسیای ها هم فقط شرکت کیا هست که هنوز سهامش فروخته نشده و کاملآ تولیدات ارزان قیمت داره و فقط در حوزه اسیا این شرکت کار می کنه
    شما اصطحلاک اتومبیل های پژو رو با چه شرکتی میسنجی میگه بالا هست؟؟؟؟؟
    همین ریو شما بزار چند سال کار کنه ببین اندازه 405 های 1990 هم سالم مونده ؟؟؟؟
    Last edited by ram1600; 16-02-2008 at 22:41.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

لطفا نظرات خود را بگویید
    حسين جان منو ببخشيد اين تايپيكو دير ديدم من هر دوي اين ماشينها رو داشتم و الانم ريو دارم هر كدوم از اين ماشينها يه مزايايي دارن يه معايبي كه بعضي از دوستان به اونها اشاره كردن به نظر من
    مزاياي ريو:
    1- زيبايي بيشتر و بهتر
    2- handeling بهتر
    3- staible بودن ماشين در پيچها
    4- بهتر بودن و نرم تر بودن سيتستم تعليق
    5- زيباتر و پيشرفته تر بودن فضاي داخلي و داشبورد
    6- شتاب بيشتر
    7-قدرت مانور زياد در سرعتهاي مختلف
    8- فرمان نرمتر
    9- راحتتر بودن صندلي ها
    مزلياي تندر : البته E2
    1- مصرف سوخت كمتر ( البته ناچيز )
    2- فضاي داخلي بيشتر
    3 - فضاي صندوق بيشتر
    4- احساس امنيت بيشتر سرنشينان
    5- قدرت موتور
    6- دارابودن ABS و AIRBAGE كه خيلي مهمه
    اميدوارم كمكتون كرده باشم.
    Last edited by الك دلك; 16-02-2008 at 23:01. دليل: فراموشي

پروفشنال Pario's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    iran

14

اينبار جواب ميدم.
    اصلا اصولا همچين چيزي غلطه.
    اينجوري حساب كني ميشه گفت كه پس زانتيا هم نسل جديد ژيانه!!
    اصلا همين كيا و رنو اينهمه ماشين ساختن دليل نميشه چون قبل از اون ماشين ساختن اين مدل مكمل اون يكي بشه...
    این فکر وقتی به ذهنم رسید که یه سپند PK رو کنار یه لوگان دیدم. سایز خودروها (قوطی کبریت)کارخونه سازنده (رنو) و شکل و شمایل گلگیرها چراغها (مخصوصا چراغ عقب) و ... عکسهاشون رو کنار هم بذار و مقایسه کن ...

حـــــرفـه ای امير موسر's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

زيباتر و پيشرفته تر بودن فضاي داخلي و داشبورد
    شم که هردو این ماشین هارو داشتید چرا این صحبت رو میکنید.!!!!!
    Last edited by امير موسر; 17-02-2008 at 11:37.

داره خودمونی میشه payam_x62's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

abcdefdsdd
    Last edited by payam_x62; 17-02-2008 at 13:04.

داره خودمونی میشه payam_x62's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام دوست من
    کاملآ نتیجه گیری اشتباهی
    هیچ وقت یک اتومبیل اروپای رو با اسیای مقایسه نکن
    و بعدش ایران نمی تونه ماشین های المانی رو منتاژ کنه چون گرون میوفته (بنز و بی ام دابلیو )
    و ماشینهای امریکای که تحریم و دیگر هیچ
    و می موند بین پژو و رنو و فلوکس واگن که پژو گزینه عالی تری هست
    بعدش این لوگان به ایران داده نشده بلکه این اتومبیل به کل دنیا داده شده حتی در کشو رهای همسایه هم دارد منتاژ میشه .
    و در مورد پارس که فیس لیفت یعنی بهبود چهره بوده به علت نداشتن مدیریت 405 قدیم در خط تولید ماند
    مانند همین سمند سال با سمند معمولی
    و از اسیای ها هم فقط شرکت کیا هست که هنوز سهامش فروخته نشده و کاملآ تولیدات ارزان قیمت داره و فقط در حوزه اسیا این شرکت کار می کنه
    شما اصطحلاک اتومبیل های پژو رو با چه شرکتی میسنجی میگه بالا هست؟؟؟؟؟
    همین ریو شما بزار چند سال کار کنه ببین اندازه 405 های 1990 هم سالم مونده ؟؟؟؟
    با عرض سلام مجدد. اولا اینکه ماشین های اسیای تا اسیای و اروپای داریم تا اروپای مثل ماشینهای ژاپنی که در مقایسه ماشین های فرانسوی اصلا قابل مقایسه نستن حتی بعضی از ماشینای ژاپنی از ماشینای المانی بهترند مثل TOYOTA land cruser که بهترین خودرو SUV دنیا شناخته شده دوما انکه شما حتی یک ماشین فرانسوی تو امریکا نمیبینی در صورتی که ماشینهای ژاپنی تو امریکا بیشترین فروش دارن و حتی تو دنیا میدونی چرا؟ چون امریکا کشور پهناوری و ماشینای فرانسوی از نظر کیفیت و عمر مفیدکاراد رد شدند . و اینکه در مورد منتاژ ماشینای المانی گرون میفته باید گفت چقدر گرون میفته؟ تو کشور ما قیمت خودرو خیلی بالتر از قیمت واقی فروخته میشه بگذریم منظور اینکه اí همین ماشینای المانی تو کشور ساخته بشن مطمن باش که قیمت حداقل یک سوم کمترمیشه . و در مورد ریو باید بگم که تو المان هم این ماشین فروخته میشه ماشینهای کره ای تو امریکا بشدت با ماشین های ژاپنی در فروش دارن رقابت میکنن ولی ماشینها فرانسوی به همون علتهی که گفتم در امریکا نیست تو همین سیلو رو با پپژو 405 مقایسه کن ببین کودومشون از نظر کفیت و اصطحلاک بهترن یا اصلا میتونی از تعمیر کارها بپرسی و ...

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

حسين جان منو ببخشيد اين تايپيكو دير ديدم من هر دوي اين ماشينها رو داشتم و الانم ريو دارم هر كدوم از اين ماشينها يه مزايايي دارن يه معايبي كه بعضي از دوستان به اونها اشاره كردن به نظر من
    مزاياي ريو:
    1- زيبايي بيشتر و بهتر
    2- handeling بهتر
    3- staible بودن ماشين در پيچها
    4- بهتر بودن و نرم تر بودن سيتستم تعليق
    5- زيباتر و پيشرفته تر بودن فضاي داخلي و داشبورد
    6- شتاب بيشتر
    7-قدرت مانور زياد در سرعتهاي مختلف
    8- فرمان نرمتر
    9- راحتتر بودن صندلي ها
    مزلياي تندر : البته E2
    1- مصرف سوخت كمتر ( البته ناچيز )
    2- فضاي داخلي بيشتر
    3 - فضاي صندوق بيشتر
    4- احساس امنيت بيشتر سرنشينان
    5- قدرت موتور
    6- دارابودن ABS و AIRBAGE كه خيلي مهمه
    اميدوارم كمكتون كرده باشم.

با سلام .من قبول دارم که ریو از نظر زییبایی درونی از تندر کمی زیبا تر است . ولی در شتاب بنا به قول یکی از دوستامون ریو شتاب 0 تا 80 بهتر از تندر است وبعد ان تندر شتابش بیشتر است همانطور که شتاب 0تا 100 ریو 11.5 است ولی برای تندر 10.2

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

با سلام .من قبول دارم که ریو از نظر زییبایی درونی از تندر کمی زیبا تر است . ولی در شتاب بنا به قول یکی از دوستامون ریو شتاب 0 تا 80 بهتر از تندر است وبعد ان تندر شتابش بیشتر است همانطور که شتاب 0تا 100 ریو 11.5 است ولی برای تندر 10.2
    حسين آقا من نظرمو گفتم ولي من ميتونم برات يه كاري بكنم شما قبل از اينكه يكي از اين 2 تا ماشينو بخري سوار هر جفتشون بشي از هر كدومش خوشت اومد اونو بگير من ميتونم تو اين زمينه كمكت كنم اگه خواستي برام يه پيغام خصوصي بده ميگم چطوري با هام هماهنگ كني تا سوار جفتشون بشي بعد تصميم بگيري چون اين موضوع بهت خيلي كمك مي كنه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

شم که هردو این ماشین هارو داشتید چرا این صحبت رو میکنید.!!!!!
    خوب نظرمو گفتم دوست عزيز

اگه اطلاعات بيشتري خواستي بهم پيغام خصوصي بده همون جا بتونم بيشتر كمكت كنم

پروفشنال ram1600's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    BMW

پيش فرض

با عرض سلام مجدد. اولا اینکه ماشین های اسیای تا اسیای و اروپای داریم تا اروپای مثل ماشینهای ژاپنی که در مقایسه ماشین های فرانسوی اصلا قابل مقایسه نستن حتی بعضی از ماشینای ژاپنی از ماشینای المانی بهترند مثل TOYOTA land cruser که بهترین خودرو SUV دنیا شناخته شده دوما انکه شما حتی یک ماشین فرانسوی تو امریکا نمیبینی در صورتی که ماشینهای ژاپنی تو امریکا بیشترین فروش دارن و حتی تو دنیا میدونی چرا؟ چون امریکا کشور پهناوری و ماشینای فرانسوی از نظر کیفیت و عمر مفیدکاراد رد شدند . و اینکه در مورد منتاژ ماشینای المانی گرون میفته باید گفت چقدر گرون میفته؟ تو کشور ما قیمت خودرو خیلی بالتر از قیمت واقی فروخته میشه بگذریم منظور اینکه اí همین ماشینای المانی تو کشور ساخته بشن مطمن باش که قیمت حداقل یک سوم کمترمیشه . و در مورد ریو باید بگم که تو المان هم این ماشین فروخته میشه ماشینهای کره ای تو امریکا بشدت با ماشین های ژاپنی در فروش دارن رقابت میکنن ولی ماشینها فرانسوی به همون علتهی که گفتم در امریکا نیست تو همین سیلو رو با پپژو 405 مقایسه کن ببین کودومشون از نظر کفیت و اصطحلاک بهترن یا اصلا میتونی از تعمیر کارها بپرسی و ...
    متن من رو خوب بخون
    بله من خودم میتسوبیشی و تویوتا رو برتر از پژو میدونم
    ولی چرا تویوتا رو کسی نمی خواد منتاژ کنه ؟؟؟ و اینکه همون کمری 18 میلیونی توی ایران 40 میلیون در میاد برای چی هست ؟؟
    و دوو سیلو هم که گفتم جنرال موتورز امریکا خریده که ما رو اوردیم به پژو
    و تویوتا لند کروس هم به دلیل پایین بودن قیمت و کارای بالا برترین انتخاب شد یک اتومبیل نمیشه معروفیت ؟؟؟ بله همه میدوند تویوتا برترین فروش رو داره و هر سال در حال افزایش فروش هست در ان شکی نیست و شما کیا موتورز رو با تویوتا مقایسه میکنی مثل اینکه من بگم بی ام دابلیو رو با فلوکس واگن مقایسه کنم دو اندیشه متفاوت
    و کیا موتورز رو من کاملآ رد میکنم چون شرکتی هست مانند ایران خودرو که با پول دولت راه میره و به هیچ جا نمیرسه و همش دوپینگ دولت هست

ماشینهای المانی بنز در 3 مدل c & e در ساوه استان مرکزی در حال منتاژ هست و قیمت تمام شده انها چیزی کمتر از وارداتی ان نیست

پس

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •