تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 12 از 272 اولاول ... 289101112131415162262112 ... آخرآخر
نمايش نتايج 111 به 120 از 2719

نام تاپيک: »» خـبــرها و تـحــولات بــاشـگاه چلسي: Chelsea F.C. News

داره خودمونی میشه livchelsea's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    romford

12

فقط چلسی....
    Last edited by livchelsea; 13-01-2008 at 15:22.

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    romford

پيش فرض

امیدوارم که چلسی قهرمان بشه

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    romford

پيش فرض

اصلا به آبراموویچ ربطی نداره اون فقط پولداره . فکر درست حسابی که نداره
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آخر فروم باز FarzadSport's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Tehran

5

دوست عزیز بالاخره هر چی باشه اون مدیر عامل و سرمایه گذار باشگاه هستش و او همه ی سرمایه و زندگیش رو در این راه گذاشته....
    آن وقت شما میگی که به اون چه ربطی داره؟؟؟؟؟؟!!!!!!

این حق طبیعی اون و دیگر افراد مسئول در باشگاه هستش که در پی کسب موفقیت و پیروزی باشن...
    اگه به اون ربطی نداشته باشه ، به شما که دیگه عمرن ربطی نداره

پروفشنال Undercover-G's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

مورینیو : کسب عنوان قهرمانی در این فصل کاملا باز خواهد بود .
    مربی تیم چلسی خوزه مورنیو بعد از اولین شکست تیمش پس از 8 ماه اظهار کرد کسب عنوان قهرمانی در این فصل کاملا" باز خواهد بود .
    مورینیو در رابطه با این شکست غیر منتظره گفت : چلسی حاکم مطلق بازی بود حتی اگر اسکات کارسون چند واکنش برای دریافت توپ داشته باشد .
    و بعد از اینکه چلسی شانس خودش را برای قرار گرفتن در صدر جدول بجای لیورپوول از دست داد مورینیو اظهار کرد افزایش قدرت باشگاه هایی همچون استون ویلا این مفهوم را می رساند که 4 باشگاه بزرگ (چلسی،منچستر،آرسنال و لیورپوول) امتیازهای بیشتری از دست خواهند داد .
    مورینیو ادامه داد تیمهای بسیار خوبی هم اکنون در لیگ حضور دارند و یک پیشرفت بسیار خوب در تیمهای زیرین 4 مدعی اتفاق افتاده پس بسیار عادی خواهد بود که باشگاه های بزرگ خیلی از بازیها و امتیازاتشون رو از دست بدن .
    "بقیه تیمها هم پول خرج کرده اند ،‌ تیمشون رو تغییر و ارتقاء دادن ویلا فقط یکی از این مثالهاست و می تونید مثالهایی بیشتری هم پیدا کنید ."
    "جنگیدن با این تیمها الان خیلی سخت شده اما جدول بعد از این 5 بازی چیزی رو اثبات نمی کنه "
    "بازی خوبی بود ویلا خوب کار کرد چلسی هم از نظر من خوب کار کرد ما اشتباهاتی رو مرتکب شدیم که نباید می شدیم برای اینکه ما در نقطه دفاعی بسیار منظم و ‌منسجم بودیم و خوب سازماندهی شده بودیم . ما در نیمه اول بسیار مطمئن و یک پارچه بودیم اما بعد از گلی که در ابتدای نیمه دوم خوردیم وضعیت تغییر کرد . ویلا هم خوب سازماندهی شده بود اونا روحیه داشتن و خوب دفاع کردن تا دروازشون رو بسته نگه دارن .
    ما کاملا" حاکم بر بازی بودیم اما نتونستیم گلی بثمر برسونیم هر دو تیم می تونستن یک امتیاز داشته باشن اما چه اتفاقی در زمین افتاد ؟ بله شما تاوان اشتباهاتتون رو می دید ما اشتباهات خودمونو داشتیم و من نمی تونم بگم اونا چون اشتباه نداشتن شایسته برد هم بودن
    مورینو لمپارد رو بخاطر مصدومیت در اختیار نداشت یک مهره قابل اطمینان برای گل زنی و هدایت کردن تیم . او تشریح کرد : ما لمپارد رو جمعه در تمرینات از دست دادیم در کار گروهی نه در تمرینات شخصی بعد از اون .
    با این حال تمام کاری که ما در طول هفته انجام دادیم باید فراموش بشه و سعی کنیم تیم رو برای بازی شنبه دوباره سازماندهی کنیم . من بازیهای زیادی رو از دست ندادم و این سخته که به کارت با یه شکست ادامه بدی وقتی که استحقاقشو نداشتی .
    در همان حال اونیل مربی تیم ویلا در مورد وضعیت اشلی یانگ و گرت بری که نام هر دو برای بازی در مقدماتی جام ملت های اروپا در برابر رژیم غاصب اسرائیل و روسیه برای قرار گرفتن در ترکیب انگستان به گوش میرسه توضیحاتی داد .
    اونیل گفت : یانگ یکی از بدترین بازیکنان در تمرین شنبه تیم بود و روز بدش پشت سر گذاشت .
    این واقعا" تحصین برانگیزه . ما همیشه به یه همچین نتیجه ای برای اینکه اعتقاد پیدا کنیم ما می تونیم در برابر تیم های بزرگ بایستیم داریم . ما استعدادشو داریم . اشلی بسیار موثر بود و موجب شد تماشاچیان وجد بیان .
    و با مصدومیت لمپارد و شک و شبه از توانایی بازی جرارد گرت بری مطمئنن کسی رو از خودش ناامید نمی کنه اون اعتماد به نفس بالایی داره .
    اونیل همچنین از زت نایت که اولین گل خودش رو در اولین بازی و بعد از بازداشت توسط پلیس در آخر هفته برای ویلا زد تقدیر کرد .
    مربی ویلا گفت : من برای زت خیلی خوشحالم یک سری شایعات دور و بر اون بود بعضی هاشون خوشآیند و بعضی هاشون هم ناخوشآیند . اون در فولام با سیستم دفاعیه دیگه ای بازی کرده بود و من امیدوارم اون بهتر از اینها هم بشه .
    خودت زت نایت هم اظهار کرد : این یه رویا بود که به حقیقت پیوست این یه هفته بسیار عالی بود و من از تعریف اون عاجزم اما این خیلی عالیه که در اولین بازیت گل بزنی!

تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

سلام
    اسم من لیو آریاکیا هست.(لیو اسم مستعار من هست و به خاطر علاقه ی من به لیو تایلر (بازیگر زن) هست)
    من یه طرفدار چلسی هستم و یه سوال دارم :
    فرانک لمپارد تا کی نمی تونه بازی کنه ؟
    ممنون از شما
    اولا" که خوش اومدی .
    بعدشم معلوم نیست کی برمیگرده بصورت رسمی اعلام نشه و اخبار غیر موثقی گفتن حداقل 10 روز . یعنی احتمالش هست که تو بازی شنبه چلسی مقابل بلکبرن باشه .

مطمئن باش یه همچین آدمی حتما" مخشو داشته که که بیلیونر شده . یا ولا هر کی ادعا می کنه بهتره ، بسم الله! و مطمئن باش بخاطر افه نیومده باشگاه بخره .
    Last edited by Undercover-G; 03-09-2007 at 20:14.

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    قزوین

پيش فرض

برای اینکه یکم از این حال و هوا در بیاین :

خوزه در 6 سالگی !
    والا از بچگی هم تخز بوده.

تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

امکانات چلسی بسیار بهتر از بارسلوناست .
    جولیانو بلتی تصدیق کرد که من از تفاوت تجهیزات و امکانات آماده سازی چلسی نسبت به بارسلونا شگفت زده شده ام .
    مدافع چلسی که اواخر ماه گذشته به چلسی پیوسته است از فراهم بودن تمام تجهیزات ممکن برای هر بازیکنان تحت تاثیر قرار گرفته است .
    در حالیکه بارسلونا فقط یک زمین برای تمرین دارد که در کنار نیوکمپ قرار دارد و به راحتی در دسترس نیست چلسی دارای یک زمین بسیار پیشرفته و مجهز است .
    بلتی گفت : چیزی که مرا شگفت زده می کند ساختار باشگاه است . در بارسلونا من در نیو کمپ تمرین می کردم و جای بخوصوصی برای آماده سازی وجود نداشت اما اینجا ما زمین تمرین ، مرکزی داریم با تمام چیزهایی که ممکن است نیاز داشته باشیم .

اینجا اتاق مخصوص سنجش وزن و اتاق ریکاوری و همه چیز فراهم است و باشگاه هم از ساختار بسیار خوبی برخوردار است .
    در حالیکه تنها کمتر 2 هفته از شروع بکار بلتی می گذرد او کاملا" با تیم هماهنگ شده است و او اعتقاد دارد که این به دلیل فلسفه مشابه چلسی و بارسلوناست .
    " من هیچ مشکلی با چلسی ندارم . او ادامه می دهد تمرینات مربی درست همانند تمریناتی است که در بارسا داشتم . ارجهیت ، کار با توپ است .
    بلتی همچنین نگاهی به وضعیت خود در استمفورد بریج کرد اما سعی در رد این کرد که او سعی میکند نشان دهد کارش در برزیل تمام شده است .
    او گفت : " من برای 3 سال با چلسی قرارداد دارم و وقتی که آن به پایان برسد من 34 ساله شده ام " .
    " من نمی خواهم چیزی را پیش بینی کنم فقط باید صبر کرد و دید " .

آخر فروم باز MORINIO's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    ESF

پيش فرض

از دروگبا چه خبر؟؟

مصدومیتش در چه حاله؟

تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

باشگاه چلسی روز جمعه لیست اسامی بازیکنان حاضر در مرحله گروهی جام قهرمانان را ارائه کرد .
    همچنین در آن اعلام شده است که :
    ما تایید می کنیم که میشائیل بالاک جزو بازیکنان حاضر در لیست ارائه شده قرار ندارد .
    متاسفانه مصدومیت میشائیل هنوز ادامه دارد و در این زمان ما نمی توانیم تضمین کنیم تا زمان ضرب العجل تایین شده اسم او در لیست برای باقی بازی های مرحله گروهی قرار بگیرد .
    طبیعتا" ما آرزو می کنیم بهبودی بالاک هر چه زودتر اتفاق بیافتد و به تمرینات کامل بر اساس برنامه ها باز گردد در آن صورت او برای آخرین مراحل دیدارها در دسترس خواهد بود و واجد شرایط خواهد بود .

لیست بازیکنان حاضر در مرحله گروهی :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •