تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 12 از 435 اولاول ... 289101112131415162262112 ... آخرآخر
نمايش نتايج 111 به 120 از 4342

نام تاپيک: Resident Evil 4

آخر فروم باز smahdis's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

اين بازي كي اومده. من تازه اين تاپيك رو ديدم. منظورم نسخه كامپيوتريش هست. كسي تو مشهد ميدونه اومده يا نه چون مشهد شايد حدود چند ماه ديگه بيارن. من كجا گير بيارم. من الان چند سال منتظر اين بازي بودم. ميشه بگين كه چند وقته كه وارد بازار ايران شده چون ميخوام بفهمم كي وارد مشهد ميشه؟

آخر فروم باز vorojax's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    آنجا که دل خوشست....

پيش فرض

دوستان این بازی با گرافیک 64 اجرا میشه؟

کـاربـر بـاسـابـقـه Oracle_Eldorado's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    اون بالا بالا ها

پيش فرض

فکر کنم اجرا بشه چون با 128 خیلی خوب میاره .
    smahdis جان فکر کنم یه 2 هفته ای بشه .
    فکر کنم فروشگاه همینجا داشته باشه .

حـــــرفـه ای sa3er's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

برای یه بازی برم gamepad بخرم؟
    من که اهل بازی نیستم فقط این یه دونه بازی رو اونم هر موقع سال به سال ورژن جدیدش بیاد میرم. برای یه بازی که سال به سال آدم میکنه نمیره gamepad بخره.

gamepad برای شما خوبه آقای Undercover-G که 24 ساعته پای دستگاه داری گیم میزنی.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوستان چرا این بازی دمو نداره؟ رفیق من دی وی دی این بازی رو خریده و شروع به بازی کرده ولی هیچ دمویی ندیده. ببینم نسخه PS2 هم فاقد دمو هست؟
    خیلی عجیبه چون ubisoft هنوز بازی رو انتشار نداده. نکنه این بازی که الان تو بازاره اصل نیست و به همین دلیل نه دمو داره نه کرک؟؟
    طبق تاریخ سایت gamespot اولین نسخه این بازی از طرف ubisoft تو استرالیا و در تاریخ 22 فوریه منتشر میشه. نسخه ی بعدی تو اروپا در 23 فوریه و سپس در امریکای شمالی در تاریخ 2 اپریل منتشر میشه. می تونین در اینجا ببینین: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا تکلیف ما این وسط چیه؟؟ منتظر انتشار نسخه ubisoft باشیم و اونو دانلود کنیم؟؟ من بازیه با دمو می خوام......
    احتمالا اینقدر این دموهاش بد کیفیت کار شده شما خیال کردی دمو نیست و خود بازی هست. شما برو اونجایی که بازی رو نصب کردی و بعد برید تو دایرکتوری Movie می تونید فیلمها رو اجرا کنید. ولی خدایی بعد از چند سال چقدر تنبل بازی دراورند چون معمولا demo ها به فرمت bik تبدیل می شند. اینجوری همه رو میشه دید. در واقع میشه گفت recode چندانی در کار نبوده و فقط تبدیل شده.

در مورد اون تاریخ انتشارت و اینا هم توضیح دادند:

دوستان این بازی با گرافیک 64 اجرا میشه؟
    با 64 اجرا می شه ولی صفحه بازی سیاه هست و فقط صدای راه رفتنش Leon رو میشنوی. یعنی عملا اجرا نمی شه دیگه.

اگه نباشه جاش خالی می مونه ebru_gundes_206's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

لازم ديدم يه توضيحي بدم راجع به اين بازيها. اين ديگه آخرين باره هر كي خواست قبول كنه هر كي نخواست قبول نكنه.

سعي مي كنم همه چيز رو با دليل و مدرك بگم كه ديگه حرفي نمونه. OK؟

Resident Evil همون Biohazard تو ژاپن هست. مدرك:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    آدرس:
    کد:
    اميدوارم اين مشكل حل شده باشه.

درمورد اينكه نسخه يوبي سافت قرار هست ماوس رو هم ساپورت كنه يه نفر از اونهايي كه اين حرف رو گفتن يه مدرك ميتونه بياره؟ منظورم از مدرك وبلاگهاي ايراني نيست. من مدرك درست و حسابي دادم براي اين كه حرف شما رو هم قبول كنم مدرك درست و حسابي ميخوام.

تا اونجايي كه من يادم هست توي رزيدنت اويل 2 و 3 هم ما ماوس نداشتيم. اونها رو كسي هم پورت نكرده بود و مال خود شركت Capcom بود. پس اينكه ميگين ماوس رو چرا ساپورت نمي كنه به نظر من بي معني هست. اگه يوبي سافت يه POP ديگه بسازه و توش ماوس رو برداره ما حق داريم ناراحت بشيم چون تو نسخه هاي قبليش بود اما اينجا نمي تونيم چون تو نسخه هاي قبليش هم نبوده.
    منتظر مدركهاي شما هستم!

در مورد اين كه اين نسخه مال Capcom هست و Resident Evil ي كه قراره بياد، مال يوبي سافت بايد بگم كه شركت Capcom متاسفانه از حدود سالهاي 2004 هيچ بازي اي رو واسه كامپيوتر توليد نكرده. يوبي سافت هم كه قرار هست بازي رو بده بيرون در واقع به قول يكي از دوستامون داره نقش هويج رو بازي ميكنه. فقط پولش ميره تو جيب يوبي سافت چون اون فقط بازي رو پخش مي كنه. بازي رو Capcom توليد كرده، SourceNext تبديل كرده و Ubi قرار هست پخش كنه.

مدرك:
    کد:
    اين نسخه اي كه الان شركتهاي ايراني پخش كردن و ما هم لينك داونلودش رو گذاشتيم توسط شركت CapCom توليد شده، توسط شركت SourceNext پورت شده و توسط شركت EA Taiwan پخش شده.

مدرك:
    کد:
    حالا اين كه دوستان ميگن اين پورتي كه الان شده از روي نسخه PS2 هست و نسخه اي كه يوبي سافت قرار هست بده يه چيز ديگه هست و قراره بازي توپي بشه و با بازي PS2 زمين تا آسمون فرق داره يه مدرك بيارن.

چون يوبي سافت هم قرار هست نسخه پورت شده توسط همين شركت SourceNext رو پخش كنه، مطمئن باشين كيفيت اون خيلي بهتر از اين نخواهد بود. كلا SourceNext بيشتر از اين عرضه نداره! نمونه اي از شاهكارهاي SourceNext رو قبلا تو بازيهاي DMC و Onimusha ديده بوديم. با اين كه اونها رو يوبي سافت پخش كرده! اما حالا شما ميگين كه نسخه يوبي سافت فرق مي كنه و اينا. همونطور كه گفتم اين وسط فقط پولش به يوبي سافت ميرسه و اين كه آرمش اول بازي مياد! ( گر چه اون نسخه DMC كه من گرفتم انقدر قشنگ پورت شده بود(!!) كه آرمهاي اول بازي هم نمي اومد به علت اينكه از Codec هاي عجيب و غريب استفاده كرده بود.)

حالا به اونهايي كه ميگن اين بازي رو نگيرين تا نسخه يوبي سافت بياد ميگم كه صبر كنين و بازي رو نگيرين شما. حالا اگه فرض محال كنيم كه يوبي سافت بازي رو سر اون تاريخي كه گفته پخش كنه( كه بعيد به نظر ميرسه با توجه به شناخت قبلي)، اون وقت ميگين كه كاش همون موقع نسخه EA رو گرفته بوديم و اين همه معطل نميشديم. چون در واقع همون گرافيكي كه الان توي اين بازي مي بينين رو توي اون هم خواهيد ديد( حالا شايد كمي بهتر).

اگر كسي اعتراض يا صحبتي داره بگه، فقط با دليل و مدرك نه همين طوري رو هوا!
    ببین دوست عزیز اگه قرار نسخه یوبی هم باهمین ساختار به بازار عرضه بشه که دیگه چرا اینقدر لفتش میداد همون بهار عرضه کرده بودش
    در ضمن طبق این منبع : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    به قسمت راه جداگانه که با ادا وانگ بازی میشه 5 قسمت قراره اضافه بشه و اسلحه جدید هم همچنین
    در ضمن اگه سه قسمت آخر هم مطالعه کنی میبینی که نوع مکانیک گیم پلی هم تغییر خواهد کرد
    بازم میگی نسخه EA با نسخه Ubisoft فرقی نمیکنه !!! ؟؟؟؟

حـــــرفـه ای M E H D I's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

ببین دوست عزیز اگه قرار نسخه یوبی هم باهمین ساختار به بازار عرضه بشه که دیگه چرا اینقدر لفتش میداد همون بهار عرضه کرده بودش
    در ضمن طبق این منبع : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    به قسمت راه جداگانه که با ادا وانگ بازی میشه 5 قسمت قراره اضافه بشه و اسلحه جدید هم همچنین
    در ضمن اگه سه قسمت آخر هم مطالعه کنی میبینی که نوع مکانیک گیم پلی هم تغییر خواهد کرد
    بازم میگی نسخه EA با نسخه Ubisoft فرقی نمیکنه !!! ؟؟؟؟
    من اين صفحه كه شما دادي رو تا حالا چند بار خوندم. اين تغييراتي كه شما ميگين توي نسخه PS2 هم وجود داشت. اين نسخه اي كه الان پخش شده هم همين چيزها رو داره كه شما ميگين. پس من باز هم ميگم كه نسخه يوبي سافت فرق چنداني با اين نسخه نخواهد داشت.

اين كه چرا يوبي سافت حالا انقدر عقب انداخته اصلا ربطي نداره به اين كه بازي رو داره تغيير ميده. همونطور كه گفتم يوبي سافت اين وسط هيچ كاره هست و فقط بازي رو پخش مي كنه. يوبي سافت يه سياست مالي داره كه حاضره تاريخ عرضه بازيهاش رو عقب بندازه اما سودش متناسب بمونه. همونطوري كه براي اين كه نرخ سودش توي فصلهاي مختلف ثابت بمونه، تاريخ عرضه اسپلينتر سل رو عوض كرد: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اين تصميمي هم كه يوبي سافت گرفته كه تاريخ رزيدنت اويل 4 رو عقب ميندازه به خاطر اين هست كه فروش بازيهاي معروف خودش تحت تاثير فروش بازيهاي ديگه اي كه فقط مسئوليت پخش اونها رو داره، قرار نگيره و فروش اونها كم نشه.

حـــــرفـه ای Sam Fisher 11's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    فیس فود

پيش فرض

جناب سام فیشر فکر کنم شرکت سرزمین هم از همن روش استفاده کرده که موس رو به جای Joystick به بازی معرفی میکنن و کار بزرگی هم نکرده هر چی باشه شرکت کپی کنی بازی بیشتر که نیست
    آقا کمتر پشت سرم حرف دربیارید چون کمتر میام و نمیتونم از خودم دفاع کنم شما خیلی به خودت مینازی دادا .به غول نرم افزاری ایران هم توهین نکن همین که خیلی از ماها رو از کف درمیاره خیلی . بیشتر پست ها رو دیدم مثل اینکه همه گیج و تو کفن . دوستان خیلی بزرگش کردین بازی مشکلی نداره اول بازی منم با صدای زشتی میگه بایوهازارد ولی همه جاش مینویسه رزیدنت اویل 4 . به جای اینکه پولاتون رو بریزین تو جیب سودجوها بریزین تو جیب من تا براتون بفرستم قبلا هم گقتم واسه دوستان هزینه پست رو حساب نمیکنم شایدم واسه بعضی ها مجانی دادم. در هر حال تا دوتا بالم کنده نشده اگه خواستین بگید. آخرین مهلت تا 3 شنبه .
    Last edited by Sam Fisher 11; 09-02-2007 at 15:01.

حـــــرفـه ای M E H D I's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

خريد و فروش توي انجمن ممنوع هست. توي پيغام خصوصي مي تونين اين كار رو بكنين.

حـــــرفـه ای sa3er's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

آقا من اینجا گیر کردم بگین چی کار کنم ؟ مگه نباید همه چراغ هارو روشن کنی ؟ من روشن میکنم اتفاقی نمیفته

این برای من جواب داد:
    3
    4
    4
    4
    3
    4
    4
    4
    3

آخر فروم باز Nvidia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    Ministry of Warez

پيش فرض

آقا کمتر پشت سرم حرف دربیارید چون کمتر میام و نمیتونم از خودم دفاع کنم شما خیلی به خودت مینازی دادا .به غول نرم افزاری ایران هم توهین نکن همین که خیلی از ماها رو از کف درمیاره خیلی . بیشتر پست ها رو دیدم مثل اینکه همه گیج و تو کفن . دوستان خیلی بزرگش کردین بازی مشکلی نداره اول بازی منم با صدای زشتی میگه بایوهازارد ولی همه جاش مینویسه رزیدنت اویل 4 . به جای اینکه پولاتون رو بریزین تو جیب سودجوها بریزین تو جیب من تا براتون بفرستم قبلا هم گقتم واسه دوستان هزینه پست رو حساب نمیکنم شایدم واسه بعضی ها مجانی دادم. در هر حال تا دوتا بالم کنده نشده اگه خواستین بگید. آخرین مهلت تا 3 شنبه .
    غول نرم افزاری ؟
    شرکتی که 1 خط اینترنت 1 مگایایت یا 512 داره و بازی و برنامه از اینترنت دانلود میکنه و میزنه رو سی دی و دی وی دی میفروشه غول نرم افزاریه ؟ به نظر من غول بازی کپی کنی خیلی اسم بهتریه واسش

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •