تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: ميزان رضايت شما از كيفيت سريال تاريخي يوسف پيامبر چقدر

راي دهنده
513. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • عالي

77 15.01%
  • خوب

126 24.56%
  • متوسط

102 19.88%
  • ضعيف

208 40.55%
صفحه 12 از 156 اولاول ... 289101112131415162262112 ... آخرآخر
نمايش نتايج 111 به 120 از 1553

نام تاپيک: سريال يوسف پيامبر (ع)

اگه نباشه جاش خالی می مونه deluge28's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

یعنی که چی فیلمنامشو باید جالب انتخاب میکردن !!!! این تاریخه ((اگه درستشو نوشته باشن) تو قرآن نوشته شده (ثابته))

ولی با نظر دومتون موافقم (همون انتخاب بازیگر)
    منظور از متن همون ديالوگ ها هست....

Banned
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سریال جالبیه ولی یه تیکه هاییش واقعا ضایس مثلا اهرام ثلاثه رو دقیقا کنار رود نیل گذاشته بوده . ولی من از اون کوچولوئه نقش بنیامین خیلی خوشم میاد .( نازی )

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    زیر خط فقر

پيش فرض

کسی میدونه منابع تاریخی فیلمنامه این فیلم از کجاست؟ به نظر بیشتر از تورات استفاده شده تا قران چون من در قران اینهمه جزئیات راندیدم....
    کلا منبع اصلی بسیاری از افسانه ها که در قرآن هم ذکر شده تورات هست
    اما باید بگم دوست عزیز هیچ ردی از هیچ کدام از این ماجراها در تاریخ نیست. البته اگه به کتابمقدس به عنوان اثر تاریخی نگاه کنیم هست
    ولی در کل بجز کتابهای مذهبی هیچ جا هیچ اثری از کل پیامبران *نمی بینید(به استثنا محمد که در تاریخ وجود چنین شخصی ثبت شده )

قسمت دوم سولاتون هم نه بیشتر از تورات استفاده نشده
    چون کل داستان یوسف در تورات مربوط میشه به: سفرپیدایش فصل37 تا آخر سفر پیدایش (بجز فصل 38 که مربوط به یهوداست) که اونقدر طولانی نیست که بتونه برای سریال مناسب باشه
    و جزییاتش هم خیلی از فرآن و احادیث اسلامی کمتره

=====================
    پی نوشت*: اشارات کوچکی درباره مردی یهودی که با صلیب اعدام شد در منابع یونانی می باشد
    Last edited by Big-Boss; 13-09-2008 at 20:53.

4. این کاربر از Big-Boss بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

کلا منبع اصلی بسیاری از افسانه ها که در قرآن هم ذکر شده تورات هست
    اما باید بگم دوست عزیز هیچ ردی از هیچ کدام از این ماجراها در تاریخ نیست. البته اگه به کتابمقدس به عنوان اثر تاریخی نگاه کنیم هست
    ولی در کل بجز کتابهای مذهبی هیچ جا هیچ اثری از کل پیامبران *نمی بینید(به استثنا محمد که در تاریخ وجود چنین شخصی ثبت شده )

قسمت دوم سولاتون هم نه بیشتر از تورات استفاده نشده
    چون کل داستان یوسف در تورات مربوط میشه به: سفرپیدایش فصل37 تا آخر سفر پیدایش (بجز فصل 38 که مربوط به یهوداست) که اونقدر طولانی نیست که بتونه برای سریال مناسب باشه
    و جزییاتش هم خیلی از فرآن و احادیث اسلامی کمتره

=====================
    پی نوشت*: اشارات کوچکی درباره مردی یهودی که با صلیب اعدام شد در منابع یونانی می باشد
    با سلام.دوست عزیز به نظر من به کار بردن لفظ افسانه در مورد داستا نهای قران جالب نیست هر چه باشد من به داستانهای قران کاملا" اعتقاد کامل دارم ولی در مورد این فیلم کارگردان زیاده از حد درجزئیات اغراق کرده است با کمال تشکر....

آخر فروم باز S@eid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوست من درسته خوشتيپه ولي بايد کسي باشه که مردم ذهنيتي ازش نداشته باشن (مثل بازيگر نقش حضرت مريم شبنم قلي خاني)
    نواب صفوي رو انصافا خودت چند بار تو نقش آدم هاي دودره باز و کلاه بردار و شاراتان ديدي؟
    نميشه که اون بياد بازي کنه!
    اتفاقا دقيقا همين حرف رو يکي بهم زد ... نواب صفوي کار تلويزيوني خيلي کم داره ، بيشتر تو سينما فعاليت داشته ، سينما هم که مال عامه ي مردم نيست ... پس شايد بتونيم نتيجه بگيريم به اون شکل تصويري از خودش تو ذهن عوام ايجاد نکرده ... ضمن اينکه جديدا کم کار هم شده ، احتمالا پيچونده رفته امريکا دختر بازي !!! دو اين که اگه يادت باشه نقش حضرت اسماعيل رو بازي کرده تو فيلم ابراهيم خليل الله ... ریش و سبیل خیلی هم بهش میومد . سوم اينکه اگر اين جوري باشه ديگه جيراني نبايد از اسکندري توي سريال " مرگ تدريجي يک رويا " به عنوان نقش منفي ( ساناز ) استفاده مي کرد چون 45 شب نقش نرگس مقدس ! رو بازي کرده بود مردم ازش ذهنيت داشتن . . .

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    روی مرکز زمیــن

پيش فرض

کسی میدونه منابع تاریخی فیلمنامه این فیلم از کجاست؟ به نظر بیشتر از تورات استفاده شده تا قران چون من در قران اینهمه جزئیات راندیدم....
    سلام
    تو قرآن که نمیاد جزئیات رو بگه دوست من!
    منابع اونها کتب تاریخی هست آخر سریال هم لیست میکنه!

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    روی مرکز زمیــن

پيش فرض

اتفاقا دقيقا همين حرف رو يکي بهم زد ... نواب صفوي کار تلويزيوني خيلي کم داره ، بيشتر تو سينما فعاليت داشته ، سينما هم که مال عامه ي مردم نيست ... پس شايد بتونيم نتيجه بگيريم به اون شکل تصويري از خودش تو ذهن عوام ايجاد نکرده ... ضمن اينکه جديدا کم کار هم شده ، احتمالا پيچونده رفته امريکا دختر بازي !!! دو اين که اگه يادت باشه نقش حضرت اسماعيل رو بازي کرده تو فيلم ابراهيم خليل الله ... ریش و سبیل خیلی هم بهش میومد . سوم اينکه اگر اين جوري باشه ديگه جيراني نبايد از اسکندري توي سريال " مرگ تدريجي يک رويا " به عنوان نقش منفي ( ساناز ) استفاده مي کرد چون 45 شب نقش نرگس مقدس ! رو بازي کرده بود مردم ازش ذهنيت داشتن . . .
    سلام
    سعید جان!
    نقش اسماعیل رو واقعا من یکی که دیدم خنده ام گرفت که این رو چرا انتخاب کردند چون مثلا خودم قبل ترش فیلمی دیده بودم که همین بازیگر نقش یه خواستگار شارلاتان رو بازی میکرد که آخرش هم تو یه ویلا کشتن اش!(نو ماشین بود فکر کنم !*)

من کلا وقتم رو با فیلم های ابگوشتی تلق نمیکنم ولی خب از بی کاری و خواب تو اتوبوس بهتره

اصلا نتونستم به خودم بقبولونم که این حضرت اسماعیله نه اون ...

در مورد نرگس مقدس هم بگم که ما داریم در مورد یک سریال تاریخی (پروژه ی عظیم) صحبت میکنیم شما با یه سریال تلوزیونی عامه پسند مقایسه اش میکنی؟

از شما بعید بود!

اگه نباشه جاش خالی می مونه سباستین's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    گیلان

پيش فرض

حالا که بحث سره این بابا, نواب نمی دونم چی چیه, باید عرض کنم که پرستویی همون کسیه که تو آدم برفی- آژانس شیشه ای- و لیلی با من است بازی کرده. ذهنیت شما از نقش های قبلیه این بابا باعث شده نقش های بعدیش خنده دار و نپذیرفتنی بشن؟ یا اصلا چرا راه دور می ریم. face off یادتونه. نیکلاس کیج آدم بده بود و تراولتا آدم خوبه, بعد از عمل جراحی تو اولین سکانس از هرکدوم احساس ما نسبت به بازیگر 180 درجه عوض شد. این کار اسمش روشه, بازیگری!!!
    در مورد خود سریال هم باید بگم یکی از خنده دار ترین سریال های طنزیه که تو عمرم دیدم. اونجایی که گفت فرعون شب ها قصه گوش می ده تا خوابش ببره که منفجر شدم. برای قسمت بعدیش لحظه شماری می کنم.

10. این کاربر از سباستین بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    روی مرکز زمیــن

پيش فرض

حالا که بحث سره این بابا, نواب نمی دونم چی چیه, باید عرض کنم که پرستویی همون کسیه که تو آدم برفی- آژانس شیشه ای- و لیلی با من است بازی کرده. ذهنیت شما از نقش های قبلیه این بابا باعث شده نقش های بعدیش خنده دار و نپذیرفتنی بشن؟ یا اصلا چرا راه دور می ریم. face off یادتونه. نیکلاس کیج آدم بده بود و تراولتا آدم خوبه, بعد از عمل جراحی تو اولین سکانس از هرکدوم احساس ما نسبت به بازیگر 180 درجه عوض شد. این کار اسمش روشه, بازیگری!!!
    در مورد خود سریال هم باید بگم یکی از خنده دار ترین سریال های طنزیه که تو عمرم دیدم. اونجایی که گفت فرعون شب ها قصه گوش می ده تا خوابش ببره که منفجر شدم. برای قسمت بعدیش لحظه شماری می کنم.
    سلام
    دوست من پرویز پرستویی رو با نواب نمیدونم چی چی مقایسه میکنی درسته؟
    اول که این یک کار تلوزیونی هست و نمیشه با مقیاسهای سینما بهش نگاه کرد دوم این که بازیگری دو نوع هست یک نفر بازیگر داریم یک نفر بازیگر حرفه ای داریم.

نیکلاس کیج و تراولتا و ... بازیگر حرفه ای اند نواب صفوی خاک پاشون هم نمیشه!
    این به خود بازیگر بستگی داره که چقدر خوب کارشو انجام بده که مردم اون رو با هر گریم و لباسی بپذیرند مثلا پرویز پور حسینی که بازیگر نقش های متفاوتی بوده دیدی که چقدر خوب و عالی در نقش ذکریا فرو رفت و کاملا باور پذیر بود.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    روی کره خاکی

پيش فرض

این پسره که نقش یوسف رو بازی می کنه کیه ؟
    برای چی مثل دخترای ... آرایشش می کنن ؟ مطمئنین قراره پیامبر بشه ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •