تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 12 از 136 اولاول ... 289101112131415162262112 ... آخرآخر
نمايش نتايج 111 به 120 از 1356

نام تاپيک: *. بحث و بررسي سرويس ADSL مخابرات استان تهران.*

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

سلام
    منظور از چند روز در ادارات دولتی همون چندماه هستش
    باتوجه به این که به اخر سال هم رسیدیم انشالا در سال جدید دوستان شما در اداره مخابرات منطقه جوابگو هستند.

حالا میخوام بدونم مالمن اینجوریه ؟ یا مال بقیه هم اینجوریه ؟ شیطونه میگه در سال اصلاح الگوی مصرف اومدن وقتای خاموشی تعیین کردند هرکسی از سیستمش استفاده نمیکنه ارتباطش هم قطع بشه !توی این مملکت هیچ چیزی بعید نیست
    تاپیک منحرف شد

اگه نباشه جاش خالی می مونه mo_ho's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

مال همینه یا سرویسهای بقیه هم همینجوریه ؟
    وقتیک ه دانلود نمیکنم ویا وبگردی میکنم و دارم یه متنی رو میخونم و کلا دانلود و ارسالی ندارم یهو قطع میشه
    چراغش روشنه مشکلی نداره ولی وصل نیست ! نظر دوستان در مورد نویز چیه ؟ چون از روی 30 -40 تا کابل برق ردش کردم . ولی برایم اینجاش جای سئواله که چرا وقتی کاری نمیکنم قطع میشه و در حالت عادی وصله وقتید ارم ادرس میدم و دانلود میکنم هیچ مشکلی نداره. !!! تنظمیات هم pppoe هستش پس ربطی هم به ویروس نداره
    سیستم عامل هم هرچیزی میتونه باشه دیگه درست نمیگم ؟
    حالا میخوام بدونم مالمن اینجوریه ؟ یا مال بقیه هم اینجوریه ؟ شیطونه میگه در سال اصلاح الگوی مصرف اومدن وقتای خاموشی تعیین کردند هرکسی از سیستمش استفاده نمیکنه ارتباطش هم قطع بشه !توی این مملکت هیچ چیزی بعید نیست
    مال من هم دقیقا همین مشکل رو داره.مخصوصا تو این 4-5 روز اخیر خیلی زیاد شده.کافیه فقط 1 دقیقه دانلود نکنه که قطع میشه.

در آغاز فعالیت anius's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

ولي اگر من جاي تو بودم هيچ وقت اينكار رو نمي كردم سرعت رو فداي ترافيك نكن.
    دوست عزیز یعنی با همون صبا نت ادامه بدم؟
    دوستان ولی یه چیزی هیت همیشه وقتی چیزی نا محدود میشه کیفیت میخوابه
    حالا که فعلآ مناطق مخابراتی همشون ارائه نمیدن و خیلی ها هم نرفتن دنبالش شما فکر کنین مخابرات پورتاش پر شه اونموقعس که adsl میشه مساوی با دایل آپ

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    TEHRAN

پيش فرض

مال من هم دقیقا همین مشکل رو داره.مخصوصا تو این 4-5 روز اخیر خیلی زیاد شده.کافیه فقط 1 دقیقه دانلود نکنه که قطع میشه.

خوب ماری جان خوشبختانه شاهد از غیب رسید می بینی که مشکل فرارگیری داریم.
    بگذریم .

و گویا کلاغه خبر میده که چهارشنبه سوری در راهه و تا اخر تعطیلات اینترنت تعطیل.
    تازه چند روز پیش توی اخبار ساعت 10 رفته بودند سراغ چهارتا دکتر خارجی ( تایلندی یا همون ورا) یارو میگفت استفاده بیش از حد از اینترنت خیلی ضرر داره ....دلیلش هم که کاملا ربطی به این چهارشنبه سوری نداره.
    یحتمل تا اخر سال دیگه هر ماه یه 2-3 روزی قطعی داریم.کسی تازگیها زنگ زده پشتیبانی ؟ جواب میدن یا همچنان آهنگ لایت ترکی رو پخش میکنند ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

سلام sb help please امروز user, pass مو زنگ زدن گفتن منم اومدم با step by step مودم(مودمم DLink 2520Uه) اومدم جلو.اول روشنش کن بد usb بعد dslو وصل کن و.... اخر ام گفت که داره وصل میشه ولی تا 100٪ که پر میکرد errorمیداد که userوpassت اشتباس و با service providerت تماس بگیر یارو ام از مخابرات میگه درسته و چون مودمت dlinkه اینطوریه؟ حالا مشکل واقعا از مودمه؟ من چیکار کنم؟؟!!

آخر فروم باز mehrdad38's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Τ ε h r α η

پيش فرض

خط من 5 شنبه رانژه شد ولي از اون زمان تا به امروز نمي تونم كانكت بشم ارورر 691 ميده ميگه يوزر و پسورد غلطه. زنگ زدم مخابرات ميگه 3 - 4 روز ديگه يوزر و پسورد رو تو سيستم تعريف مي كنيم. مگه نبايد وقتي رانژه ميشه بره تو اينترنت ؟ من مي دونم سال تموم ميشه و من هنوز كارم درست نشده. هي امروز فردا امروز فردا.....
    من اگر ديدم درست نشد بعد از عيد مي رم مخابرات درخواستمون پس مي گيرم ميرم سراغ يكي از اين شركت ها. حال آدمو مي گيرن. ديگه از بس رفتم مخابرات حالم از مخابرات و كارمنداش بهم مي خوره.
    يه جورايي از اينترنت هم ديگه بيزار شدم.

7. 3 کاربر از mehrdad38 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه zelda64's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

Last edited by zelda64; 14-03-2010 at 16:10.

اگه نباشه جاش خالی می مونه zelda64's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

سلام به استاد mehrdad38 و همه‌ی بچه‌ها.

ADSL مخابراتی من در مرکز مالک‌اشتر امروز صبح وصل شد.

اینم چند تا تست سرعت :

اولی تست سرعت دانلود از سرورهای لس‌آنجلس:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

10. 2 کاربر از zelda64 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال brave_ie's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    ساکن نیستم

1

سلام دوستان چند تا نکته رو میخواستم خدمتتون عرض کنم
    اول در مورد قطعی بگم که به دانلود نیست منم که دانلود میکنم هی وسطش قطع میشه
    چون خودمم این مشکل رو دارم و تنظیماتم مشکل نداره باید بگم احتمالا ماله پینگ بالاست (حد اقل واسه من که 10-12 روزی هست اینترنت مشکل داره)
    مرکز دانشگاه رو گفتند من الان نمیدونم واقعا از کجا سرویس دارم از دانشگاه یا توحید در هر صورت مرکز دانشگاه از وقتی گفته کابل برگردون داره این مشکلا واسه من ایجاد شده که قرار بوده 72 ساعت باشه که خیلی بیشتر شده قبل از اونم که توحید داون تایم بود از همون وقت دیگه اینترنتم مرده
    از وقتیکه شما درخواست میدید تا وقتی که پروندتون بره دایری نزدیک 2 هفته طول میکشه (شاید الان کمتر شده باشه) بعد هم که زنگ میزنن که خط رانژه شده اگر کابل و ایناتون مشکل نداشته باشه 24 ساعت بعد یوزر پستون وارد سیستم میشه
    آهان اینم بگم که تتا اونجایی که من میدونم پی ای پی ها پورت ها رو از مخابرات اجاره میکنن پس روزی که ای دی اس ال عینهو دیال آپ بشه شرکتها یحتمل با هم فرق نخواهند کرد
    Last edited by brave_ie; 14-03-2010 at 18:54.

12. 2 کاربر از brave_ie بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mehrdad38's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Τ ε h r α η

پيش فرض

سلام به استاد mehrdad38 و همه‌ی بچه‌ها.

ADSL مخابراتی من در مرکز مالک‌اشتر امروز صبح وصل شد.

اینم چند تا تست سرعت :

اولی تست سرعت دانلود از سرورهای لس‌آنجلس:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام دوست عزيز

تبريك مي گم سرويست راه افتاد تعريف مركز مخابراتي مالك اشتر رو زياد شنيدم مركز مخابراتي خيلي خوبيه. دوست من سرويس شما به محض رانژه شدن خط وصل شد؟ منظورم اينكه به محض رانژه شدن خط تلفن شما تونستين كانكت بشين يا نه اول خطتتون رانژه شد بعد از 1 - 2 روز تونستين كانكت بشين؟

من خطم 5 شنبه رانژه شده ولي نمي تونم برم اينترنت ارورر 691 ميده ( يوزر و پسورد غير معتبر ) .

از اينكه تست گذاشتي ممنونم انشالاه كه سرويست خوب برات كار كنه.
    Last edited by mehrdad38; 14-03-2010 at 18:50.

14. این کاربر از mehrdad38 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •