تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: نظر سنجی توسط تیم مدیریت حذف شد.

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • با احترام

0 0%
  • تیم مدیریت انجمن

0 0%
صفحه 12 از 410 اولاول ... 289101112131415162262112 ... آخرآخر
نمايش نتايج 111 به 120 از 4098

نام تاپيک: اینترنت استان مرکزی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

.................................................. .................................................. ........................
    منم شنیدم ولی هنوز معلوم نیست ..احتمالا قیمتش نباید زیاد فرق کنه وگرنه که مشتری های شرکت های خصوصی می پرند و این خلاف قوانین خصوصی سازی و اصل 44 در کشوره.........
    سلام

دوست عزیز قیمتش که مفته تو تهران 128 با دانلود نامحدود را خود مخابرات با قیمت 9900 تومن میده برای همین پرسیدم واقعا قیمتش نسبت به شرکت های خصوصی معرکه است
    همین سرویس را ( 128 نامحدود ) تو اراک گذرگاه داره 55000 تومن می ده با پارتی بازی و کلی منت گذاشتن 30000 تومن می ده ( که تازه به خیلی ها نمی ده باید آشتاشون باشی ) که تازه بازم نسبت به مخابرات گرونه

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

مثل این که توی این تاپیک دوستان هنوز به نتیجه نرسیدن! تازه 2نفر هم برای من PM زدن و پرسیدن که کدوم شرکت بهتره؟

خوب من همین جا نتیجه تحقیقاتم را توضیح میدم تا جای شک و شبه باقی نمونه:

اگه وضع مالی تون خوبه و فقط سرعت براتون مهمه برید سراغ پارس آنلاین (گرون ترین سرویس دهنده اراک)!!! بهترین سرعت را

چه توی روز و چه توی شب در شهر اراک داره! علتش هم واضحه: این قدر هزینه سرویس و نصب و مالیات گرونه که کاربراش

خیلی کم هستن در نتیجه سرعتش بالاست ولی اگه میخواید به نسبت پولی که میدید یه سرویس خوب بگیرید برید سراغ گذرگاه

البته ساتیا هم نسبتا خوبه ولی گذرگاه قیمتهای بهتری داره نسبت به ساتیا و معتبرتر هم هستش

شاتل هم قیمتاش خوبه اما سرعتش پایینه به خصوص شبها و برای دانلودرها توصیه نمیشه

در نهایت من گذرگاه را توصیه میکنم و بعدش پارس آنلاین و بعد هم ساتیا!
    Last edited by Quentin; 27-04-2010 at 01:02.

3. 2 کاربر از Quentin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز kortol's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اراک

پيش فرض

سلام

دوست عزیز قیمتش که مفته تو تهران 128 با دانلود نامحدود را خود مخابرات با قیمت 9900 تومن میده برای همین پرسیدم واقعا قیمتش نسبت به شرکت های خصوصی معرکه است
    همین سرویس را ( 128 نامحدود ) تو اراک گذرگاه داره 55000 تومن می ده با پارتی بازی و کلی منت گذاشتن 30000 تومن می ده ( که تازه به خیلی ها نمی ده باید آشتاشون باشی ) که تازه بازم نسبت به مخابرات گرونه
    .................................................. .................................................. ............................
    والا من که چشمم آب نمی خوره.....ببخشیدا ولی کدوم یکی از قیمت های ما با تهران یکی بوده که اینم باهاش یکی باشه...........در هر صورت تا وقتی که فروششون و واگذاری پورت ها آغاز نشه نمیشه نظری داد.........

در ضمن من از گذرگاه 128 نامحدود رو ماهی 30 می گیرم و دوستم ماهی 20 می گیره.....یکی رو دیدم که 256 رو ماهی 20 میگیره!!!!!!!!!!!!

اینترنت توی ایران مثل خرید شلوار لی میمونه.........توی پاساژ اسلامی می خری 50 تومن........دور باغ ملی می خری 30 تومن.....بازار می خری 15 تومن..........هر کی یه قیمت می زاره.. .دلیلش هم معلوم نیست!!!!!!!!!

مملکت گل و بلبل هستش دیگه!؟!؟!!

6. 2 کاربر از kortol بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

خوب اگر مخابرات تا یه ماه دیگه سرویس میده ما بیخود آی اس پی عوض نکنیم روی فن آوا بمونیم تا مخابرات سرویس بده واسه یکماه بیخودی کلی هزینه نصب هم پیاده میشیم اینجوری

---------- Post added at 01:25 PM ---------- Previous post was at 01:21 PM ----------

این هم نظرم در مورد فن آوا که برای یکی از دوستان فرستادم اینجا هم میزارم بلکه به کار بقیه بیاد:

منم مثل شما سرویس 128 رو گرفتم با یه گیگ حدودا در میاد 18 و بابت هر گیگابایت 3500 میدم
    ماهانه حدودا 2 گیگ مصرف دارم شایدم کمتر
    من حدودا 2 ساله از فن آوا استفاده میکنم که 6 ماهشو یه گیگ داشتم
    مرکز پاگلی هم هستم
    ببین فن آوا توی سرعتای بالا نسبت به قیمت تو اراک معرکست
    من یه گیگ رو ماهی 31 میدادم و گیگا بایتی 7500 و دانلودامو میذاشتم شب هر شب 1.7 گیگ میگرفتم یعنی سرعت متوسط دانلودم 120 بود
    روزا هم سرعتم خوب بود
    اما 128 رو که گرفتم بعلت کمبود بودجه میبینم جدیدا روزا اذیت میکنه و شبا هم یکم قطعی دانلود داره
    سرعت دانلود شبا افت نمیکنه البته ولی قطعی زیاد داره جدیدا
    میخوام برم سراغ گذرگاهی جایی
    گرچه توی این شهر همشون دارند از مشتری هاشون سو استفاده میکنند

8. این کاربر از imanf64 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

اینم نظر یکی از دوستام که در حال حاضر رز نت داره که ازش راضیه:

اولین آی اس پی که ازش اشتراک گرفتم فن آوا بود که نمیدونم چرا ولی اصلا خوب نبود و 7 روز هفته 8 روزشو مشکل داشت!
    رفتم سراغ پارس آنلاین که خداییش خوب بود ولی از لحاظ قیمت بالا... مشکل خیلی کم داشتم و سرعتش ثابت بود 128 رو با 3 گیگ میگرفتم 17 تومن و هر گیگ اضافه 7 تومن که الان نمیدونم چند شده
    یک سالی مشترک پارس بودم که یکی از بچه ها رز نت رو بهم معرفی کرد که راستش قیمتاش وسوسم کرد
    512 با 3 گیگ گرفتم 16 تومن روزا خوبه بین 50 تا 70 بهم میده و شبا افت میکنه و بین 20 تا 30 دانلود میکنم
    قاعدتا بین 128 با 17 تومن و 3 گیگ که نهایتا 25 بهم میداد و 512 با 3 گیگ به قیمت 16 تومن که روزا 50-70 و شبا 20-30 دانلود میده رزنت انتخاب بهتری هست ضمن اینکه هر گیگ اضافه در زرنت 3 تومنه
    اینم بگم که مرکز پاگلی هستم

10. این کاربر از imanf64 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

اولین آی اس پی که ازش اشتراک گرفتم فن آوا بود که نمیدونم چرا ولی اصلا خوب نبود و 7 روز هفته 8 روزشو مشکل داشت!
    رفتم سراغ پارس آنلاین که خداییش خوب بود ولی از لحاظ قیمت بالا... مشکل خیلی کم داشتم و سرعتش ثابت بود 128 رو با 3 گیگ میگرفتم 17 تومن و هر گیگ اضافه 7 تومن که الان نمیدونم چند شده
    یک سالی مشترک پارس بودم که یکی از بچه ها رز نت رو بهم معرفی کرد که راستش قیمتاش وسوسم کرد
    512 با 3 گیگ گرفتم 16 تومن روزا خوبه بین 50 تا 70 بهم میده و شبا افت میکنه و بین 20 تا 30 دانلود میکنم
    قاعدتا بین 128 با 17 تومن و 3 گیگ که نهایتا 25 بهم میداد و 512 با 3 گیگ به قیمت 16 تومن که روزا 50-70 و شبا 20-30 دانلود میده رزنت انتخاب بهتری هست ضمن اینکه هر گیگ اضافه در زرنت 3 تومنه
    اینم بگم که مرکز پاگلی هستم
    این قضیه مال چه موقعی هست؟ سرعت شبانه رزنت الان حدود چند وقته که افت کرده و نوسان داره...

سرعت دانلود از رپیدشیر هم که شبها خیلی پایینه: (احتمالا خودشون محدود کردن!)

Last edited by Quentin; 28-04-2010 at 02:44.

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

امیدوارم مخابرات خودش ADSL بده...
    Last edited by Quentin; 27-04-2010 at 01:05.

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

اینترنت رزنت ساعت 12.05 صبح 5/2/89 قطع شد.
    Last edited by Quentin; 27-04-2010 at 01:05.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

راستش این دوست ما اینجوریی میگفت!
    حالا شاید شانسی واسه این اینطوری در اومده
    میگم مگه پارس انلاین با گذرگاه چقدر اختلاف قیمت داره که همه میگن پارس سرویسش خوبه اما قیمتاش بالاست؟!

15. این کاربر از imanf64 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •