تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 12 از 587 اولاول ... 289101112131415162262112512 ... آخرآخر
نمايش نتايج 111 به 120 از 5863

نام تاپيک: Apple iPod Touch اا همه مباحث (فهرست در پست اول)

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

نسل دوم دیگه

نسل اول که از دوم هم گگرونتر بود اما الان اپل داره نسل دوم 8 گیگ رو میفروشه 230 دلار که به پول ایران میشه 215 تومن

حالا با هزینه حمل و مخلفات باید بتونی 280 تا 290 گیرش بیاری

16 گیگ هم که اپل میده 300 دلار که میشه 280 تومن که بیاد تو ایران با 350 منطقیه
    یک چیزی رو هم حساب کنین که اینا الان کلی تاچ نسل اول رو دستشون باد کرده بنابراین قیمت منطقی یک کم میره بالا چون بالاخره اونها رو هم باید بفروشند؟؟ها؟؟قیمت 16 گیگ و 32 گیگ نسل دو بالای 400 تومن باید باشه..32 که بالای 500 تومن!!

پروفشنال mamad6280's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

یک چیزی رو هم حساب کنین که اینا الان کلی تاچ نسل اول رو دستشون باد کرده بنابراین قیمت منطقی یک کم میره بالا
    درسته باد کرده اما نه خیلی زیاد ، تو پایتخت الان فقط یکی دو تا مغازه نصل اول رو دارن فقطم 32 گیگش رو دارن ولی در کل حرف

شما درسته که تا یک ماه دیگه فک کنم باید به قیمت منطقی نزدیک بشیم، ایشالا ، من که واقعا خسته شدم اینقد صبر کردم

ولی این یه ماهم روش اگه آخر این ماه اپل هدیه کریسمس رو نکنه و مجبور نشیم تا دوباره صبر کنیم

حـــــرفـه ای seymour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

دقیقا همینه ... الان وضع بازار یه طوریه که به دلایل مختلف (مدلهای سطح بالای ipod کلا گرونن - نسل اول و دوم تقریبا با هم مورد توجه کاربر معمولی قرار گرفتن در ایران - نسل دوم هنوز نوبرانه محسوب میشه - موجودی بازار خیلی محدوده و اینا قیمت ها رو به عشق خودشون میذارن و نه براساس رقابت) ، قیمت مناسب نیست .. یا باید هزینه بکنید ، یا باید صبر کنید که البته همونطور که دوست بالایی مون دارن صبر می کنن ، معلوم نیست باید تا کی صبر کنید ... احتمالا تا اوایل زمستون ...

* 32 گیگ رو من 500 تومن قیمت دارم ..

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

10

اگه تو خونه یک لپ تاپ متصل به اینترنت و مجهز به کارت وایرلس لن (یا همون وای-فای) دارین این ویدئو بهتون آموزش میده که چگونه با ایجاد یک Wireless Ad Hoc Network لپ تاپتون رو تبدیل به یک وای فای هات اسپات کنین و اینترنت کانکشنتونو با بقیه کامپیوترها و همچنین Handheld های دارای قابلیت وای-فای شیر کنید..(فقط در قسمت آخر اگه به جای کانکشن لن از کانکشن دیگه ای استفاده میکنید همون کانکشن رو شیر کنید...)

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کد:
    کد:
    استفاده از اینترنت وایرلس با تاچ یک مزیت هایی داره یکی اینکه میتونین از رادیو اینترنتی استفاده کنین (که خیلی جالب تر از رادیو های خودمونه مثلا رادیو AOL امکان گوش دادن به حدود 350 تا 500 ایستگاه رادیویی از سراسر آمریکا رو براتون فراهم میکنه...)و همچنین پادکست ها را مستقیم از روی اینترنت گوش کنید..به این علت که از نرم افزارهای خاصی برای مشاهده سایتی مثل یوتیوب استفاده شده دسترسی به این سایت ها از طریق تاچ بسیار راحت تره و همچنین با توجه به اینکه هندهلد ها به ورژن موبایل بعضی از سایت ها متصل میشوند دسترسی به سایت ها راحت تره (اصولا چون ف*ی*ل*ت*ر*ی*ن*گ به اونجاها نرسیده)

5. 2 کاربر از Anubis1984 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال shahi-007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    جلوی کامپیوتر

پيش فرض

دوستان چطوری می شه آهنگ های یه آیپاد تاچ رو روی یه کامپیوتر دیگه ریخت. کامپیوتر دیگه itunes داره ها!!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

دوستان چطوری می شه آهنگ های یه آیپاد تاچ رو روی یه کامپیوتر دیگه ریخت. کامپیوتر دیگه itunes داره ها!!
    چنین کاری امکان نداره..یعنی نمیشه فایل های روی آیپاد رو برگردوند روی کامپیوتر...به خاطر کپی رایت.یعنی قاعدتا تفکر سازنده این هست که شما از فایل ام پی تری که از آی تونز خریدی کپی روی هارد داری و اجازه نداری روی کامپیوتر ها یا دستگاه های دیگه فایل رو بریزی..بنابراین نمیشه

8. این کاربر از Anubis1984 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

كاربر حرفه اي Saeed_TnT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2004
    محل سكونت
    South Park - Colorado

پيش فرض

میشه ، من برادرم آیپاد تاچ داره ، از روش آهنگ روی هار خودم ریختم ، یه برنامه می خواد ، اسمش TouchCopy هست
    اینجا یه سری بزنین
    کد:
    Last edited by Saeed_TnT; 01-11-2008 at 16:40.

10. این کاربر از Saeed_TnT بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

برنامه واسه این کار زیاده :

wimamp یه پلاگین جدید داره که این کار رو می کنه ... مثلا این لینک :

کد:

یا این برنامه خوبه : (نسخه free اش رو دانلود کن - باید نسخه اصلی اش هم پیدا بشه)

کد:

برنامه های معروفتر ، مدیا مانکی هست ... آی.دامپ ... اینا واسه ipod های قبل از تاچ خوب جواب میدادن (چون تاچ قابلیت disk more نداره - واسه همین نمی دونم جواب می دون روش یا نه)... و ephpod

12. این کاربر از seymour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال psp2004's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    طهران

پيش فرض

با سلام
    شما درباره موبایل های سری walkman و کیفیت صداشون خبری دارید
    می خاستم ببینم ipod touch 2g بگیرم یا sony ericson w960

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

با سلام
    شما درباره موبایل های سری walkman و کیفیت صداشون خبری دارید
    می خاستم ببینم ipod touch 2g بگیرم یا sony ericson w960
    در مورد اینکه موبایل بگیریم یا Mp3 player اینجا بحث شده ؛ پست های من رو یه چک بکن :

کد:

(اصولا کیفیت Mp3 player از موبایل بالاتره - اما مصرف کننده ایرانی معمولا موبایل رو به Mp3 player ترجیح میده )

15. 2 کاربر از seymour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •