تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1184 از 1783 اولاول ... 1846841084113411741180118111821183118411851186118711881194123412841684 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11,831 به 11,840 از 17828

نام تاپيک: ADSL Sabanet / شرکت صبانت

آخر فروم باز khoodet's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2013
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

داداش زحمت کشیده نوشته .... الکی که نیست... امیدوارم برنامش به سر انجام برسه... (تبدیل به دانلود منیجر بشه ) ....

البته من یک برنامه دارم دقیقا این کار رو میکنه.... !
    میگم شما شیرازی ها خوب هوای هم دارید ها
    ما که حرفی نزدیم انشالله برنامه اش به بهترین نحو ممکن تموم بشه واگر هم تونست اینجا در اختیار همه بگذاره

2. 3 کاربر از khoodet بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز hasanoooooooo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

ما که حرفی نزدیم انشالله برنامه اش به بهترین نحو ممکن تموم بشه واگر هم تونست اینجا در اختیار همه بگذاره
    کلا ادم با معرفتی هست... فردا یادم بنداز برنامرو بهت بدم... برنامه عوض شد!
    Last edited by hasanoooooooo; 24-07-2014 at 03:42.

4. 3 کاربر از hasanoooooooo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

این فیلم دانلود با استفاده از دانلود منیجر نوشته شده توسط خودم (البته طرح اولیه) و مقایسه با IDM هست لینک هم لینکیه که خود آقای david-ebi به من دادن از سرور خودشون و صحت دانلود شدن رو از log سرورشون می تونن تایید کنن دلیل اینکه اولش می رم خبرگزاری فارس به دلیل تایید ساعت تست هستش

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    درود
    سرویس 12مگ دارید؟ (بنظر میاد)
    با سرور خارجی هم این سرعت رو میده یا فقط سرور داخلی؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه otfbax's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2014
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

درود
    سرویس 12مگ دارید؟ (بنظر میاد)
    با سرور خارجی هم این سرعت رو میده یا فقط سرور داخلی؟
    سلام دوست عزیز بله سرویس 12 مگ هست هم سرور خارجی و هم داخلی اینقدر سرعت می ده

من مخلص همه بچه های اینجا هم هستم

7. 2 کاربر از otfbax بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز david-ebi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    IR

پيش فرض

این فیلم دانلود با استفاده از دانلود منیجر نوشته شده توسط خودم (البته طرح اولیه) و مقایسه با IDM هست لینک هم لینکیه که خود آقای david-ebi به من دادن از سرور خودشون و صحت دانلود شدن رو از log سرورشون می تونن تایید کنن دلیل اینکه اولش می رم خبرگزاری فارس به دلیل تایید ساعت تست هستش

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    تشکر فراوان.سرعت متوسط در دانلود منیجر خصوصی شما تقریبا 1.2 مگ بود و در دانلود منیجر معمولی 900 کیلو بایت بود.و امیدوار بودم تفاوت عمده تری را ببینم.اما در هر صورت جای تبریک فراوان دارد که باز هم چنین برنامه ای توسط یکی از دوستان این تاپیک نوشته شده.این لینک دانلودی که دوستان مشاهده کردند از سرور خارجی بود فقط جهت اطلاع.ولیکن چون چندتا دیگه از دوستان 12 مگی به این سرعت نرسیدند(با دانلود منیجر معمولی) من از دوستان 12 مگی دیگه هم خواهشمندم که این لینک را راس ساعت 2:30 نیمه شب دانلود کنند و عکس دانلود منیجرشون رو بزارن تا به یک نتیجه کلی برسیم.میدونید این کار را چه راهنمای بزرگی برای کسانی خواهد شد که میخواهند 12 مگ صبانت بگیرند؟با این کارتان به خیلیها کمک میرسانید.با تشکر از آقای oftbax و شما دوستانی که این لینک را دانلود خواهید کرد. این لینکو به آدرسبار دانلود منیجرتون بدید [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by david-ebi; 24-07-2014 at 10:42.

9. 2 کاربر از david-ebi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه shylord's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

تشکر فراوان.سرعت متوسط در دانلود منیجر خصوصی شما تقریبا 1.2 مگ بود و در دانلود منیجر معمولی 900 کیلو بایت بود.و امیدوار بودم تفاوت عمده تری را ببینم.اما در هر صورت جای تبریک فراوان دارد که باز هم چنین برنامه ای توسط یکی از دوستان این تاپیک نوشته شده.این لینک دانلودی که دوستان مشاهده کردند از سرور خارجی بود فقط جهت اطلاع.ولیکن چون چندتا دیگه از دوستان 12 مگی به این سرعت نرسیدند(با دانلود منیجر معمولی) من از دوستان 12 مگی دیگه هم خواهشمندم که این لینک را راس ساعت 2:30 نیمه شب دانلود کنند و عکس دانلود منیجرشون رو بزارن تا به یک نتیجه کلی برسیم.میدونید این کار را چه راهنمای بزرگی برای کسانی خواهد شد که میخواهند 12 مگ صبانت بگیرند؟با این کارتان به خیلیها کمک میرسانید.با تشکر از آقای oftbax و شما دوستانی که این لینک را دانلود خواهید کرد. این لینکو به آدرسبار دانلود منیجرتون بدید [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    من با 12 مگ صبح به زور تا 1 مگ میرسم دیگه چه برسه به شبانه !!!

واقعاً موندم چرا بعضی ها با 4 مگ شبانه 6 7 گیگ دانلود می کنن اونوقت من با 12 مگ 2 گیگ هم نمی تونم دانلود کنم !!!!!!!!!!!!

زنگ بزنم به پشتیبانی فایده ای داره ؟.... یا یک ماهش تموم شد برم از یکجای دیگه بگیرم ؟...... حالم بد شد

یادمه هفته پیش که گفتم سرعت شبانه چجوریه یکی به من گفت شانسیه . برای بعضی ها خوبه و برای بعضی ها بده........ حالا واقعاً به این نتیجه رسیدم..... یکی از دوستام تو شهر خودمون با 4 مگ راحت شبی 6 7 گیگ دانلود می کن

11. این کاربر از shylord بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه mohamad7824's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    اینترنت

پيش فرض

واقعاً موندم چرا بعضی ها با 4 مگ شبانه 6 7 گیگ دانلود می کنن اونوقت من با 12 مگ 2 گیگ هم نمی تونم دانلود کنم !!!!!!!!!!!!

زنگ بزنم به پشتیبانی فایده ای داره ؟.... یا یک ماهش تموم شد برم از یکجای دیگه بگیرم ؟...... حالم بد شد

یادمه هفته پیش که گفتم سرعت شبانه چجوریه یکی به من گفت شانسیه . برای بعضی ها خوبه و برای بعضی ها بده........ حالا واقعاً به این نتیجه رسیدم..... یکی از دوستام تو شهر خودمون با 4 مگ راحت شبی 6 7 گیگ دانلود می کن
    برو 195 شکایت کن :|

تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

سردستشون 195 هست...... تو تاپیک مخابرات کلی از بچه ها به 195 شکایت کردن..... تو شکایتشون نوشته بودن سرعتشون 100 کیلوبایت هست ولی وقتی از 195 زنگ زدن بهشون گفتن باید 34 کیلوبایت باشه که الان خیلی هم زیاد می گیری .... به تمامشون همین حرف رو زدن

من با 12 مگ بگم 100 کیلوبایت می گیرم بهم می گن زیاد هم می گیری از سرت زیاده
    Last edited by shylord; 24-07-2014 at 13:29.

آخر فروم باز sleeplessness's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

ببین 12 مگ سرویست بین 8 نفر هم تقسیم باشه باید حدود 190 باشه شبی 3.5 گیگ باید بگیری
    به 195 شکایت کن 2.5 گیگ برای 12 واقعا کمه
    این هم سرعت الان من

با هر تست داره بهتر می شه

دوباره درست شد
    Last edited by sleeplessness; 24-07-2014 at 14:01.

15. این کاربر از sleeplessness بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

ببین 12 مگ سرویست بین 8 نفر هم تقسیم باشه باید حدود 190 باشه شبی 3.5 گیگ باید بگیری
    به 195 شکایت کن 2.5 گیگ برای 12 واقعا کمه
    این هم سرعت الان من

با هر تست داره بهتر می شه

دوباره درست شد

مشکل اینجاست که تو شهر ما کسی نمیدونه 12 مگ چیه ...... به هرکس می گم 12 مگ گرفتم یه لحظه هنگ می کنه می گه مگه از 1 و 2 مگ بیشتر هم هست
    فکر کنم شهر ما کلاً 12 مگ پهنای باند داره که همون رو به همه داده ( از سرویس 128 بگیر تا بالا ).... حالا هرچی تهش بمونه به من میدن

این روزانش هم همونطور که می گی بالا پایین می شه...... قبلا 4 مگ مخابرات داشتم که همیشه ثابت روی 450 کیلوبایت بود و شبانه هم ثابت روی 130 تا ولی این صبانت با 12 مگ صبح 300 کیلوبایت می گیره . ظهر 500 تا. فقط افطار که خلوط می شه به یک مگ میرسه

17. 2 کاربر از shylord بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •