تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 118 از 130 اولاول ... 1868108114115116117118119120121122128 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,171 به 1,180 از 1291

نام تاپيک: ✔ کنکور هنر ( تمام سوالات در رابطه با کنکور - رشته - انتخاب رشته - دانشگاه - و غیره )

داره خودمونی میشه hananeh taj's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

سلام.من کارشناسی رشته مخابرات دارم.الان میخوام کنکور هنر بدم و از رشته ارتباط تصویری خوشم اومده.من هیچ وقت کلاس نقاشی یا طراحی نرفتم.ولی کلاس معرق و منبت رفتم و بلدم این دو تا رشته رو.میخواستم ببینم تو ازمون عملی باید نقاشی بکشم؟اگه نتونم یعنی قبول هم نمیشم؟اگه ممکنه یه کم واسم توضیح بدین؟در ضمن رتبه واسه ارتباط تصویری تو شیراز حدودا چنده؟ممنون
    ببینید بستگی به رتبتون و کار عملیتون داره آزمون عملی مثل یک درس با ضریب 4 در رتبه کنکورتون موثره و آزمون عملی یکسری شاخصه کلی داره که بدیهی هست بدون آگاهی و تمرین موفق نمیشید بخصوص که دانشگاه دولتی (روزانه یا شبانه) بخواید قبول بشید

تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

دقت کردین هرسال کلی صندلی تو همه ی دانشگاه های رشته های هنر اونم بعد از قبولی خالی میمونه؟؟ اینا بخاطر کنکور عملی هنر که دیر برگزار میشه وبعد از قبولی در رشته ای که دارای آزمون عملی هست صندلیتون در دانشگاهی گه قبل از آزمون عملی توش قبول شدین واسه همیشه خالی میمونه درصورتی میشد جای یکی دیکه باشه .... در حالی که اگر آزمون عملی زودتر برگزار بشه و نتایجش همزمان با نتایج سراسری بیاد همه از اول در رشته و دانشگاهی که دوست دارن قبول میشن و هیچ صندلی تو دانشگاه ها خالی نمیمونه هرسال کلی داوطلب رشته های هنر فقط به این دلیل از تحصیل بازمیمانند...
    بنظر شما این کار سازمان سنجش ..... نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

3. این کاربر از hananeh taj بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Carl's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Grand Canyon, US-AZ

پيش فرض

دقت کردین هرسال کلی صندلی تو همه ی دانشگاه های رشته های هنر اونم بعد از قبولی خالی میمونه؟؟ اینا بخاطر کنکور عملی هنر که دیر برگزار میشه وبعد از قبولی در رشته ای که دارای آزمون عملی هست صندلیتون در دانشگاهی گه قبل از آزمون عملی توش قبول شدین واسه همیشه خالی میمونه درصورتی میشد جای یکی دیکه باشه .... در حالی که اگر آزمون عملی زودتر برگزار بشه و نتایجش همزمان با نتایج سراسری بیاد همه از اول در رشته و دانشگاهی که دوست دارن قبول میشن و هیچ صندلی تو دانشگاه ها خالی نمیمونه هرسال کلی داوطلب رشته های هنر فقط به این دلیل از تحصیل بازمیمانند...
    بنظر شما این کار سازمان سنجش ..... نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    راه‌حلّی که برای این مشکل در نظر گرفته‌ن، تغییر نیمسال شروع به تحصیل رشته‌های متمرکز، از مهر به بهمنه!

سه‌شنبهٔ همین هفته رفتم تهران که ثبت‌نام کنم؛ بعد از معارفه و مراسم و… رفتم آموزش. مسئول آموزش بهم گفت شما (و ورودی‌های ۹۲ عکّاسی) برو بهمن بیا واسه ثبت‌نام! درحالی‌که توی دفترچه، عکّاسی دانشگاه تهران رو دقیقاً به‌عنوان رشتهٔ ورودی مهر نوشته‌ن.

دلیلشون واسه این کار همون چیزیه که شما هم گفتید. از بچّه‌های ورودی سال‌های قبل شنیدم که می‌گفتن سال ۸۸ فقط «۱» نفر توی عکّاسی مونده‌بود و بقیّه رفته‌بودن رشته‌های نیمه‌متمرکز!

امّا اینکه به قبولی‌هاشون اطّلاع‌رسانی کنن، واقعاً انتظار زیادی نیس. با این وضعیّت، من باید پی‌گیر معافیّت تحصیلی باشم و اگه موافقت نشه، یکی دو ماه در «خدمت» باشم :‌دی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

سلام واسه امتحان عملی آهنگسازی کمک لازم دارم خواهشا هر کی اطلاع دقیق راجع بش داره ایمیلشو بده باهاش صحبت کنم

من مطلبای قبلو خوندم بیتا خانم و سولماز خانم آهنگسازی قبوا شدن ولی هیچ کدوم ایمیل ندارن من سوالامو بپرسم هر کی میدونه لطفا بگه بهم

یکی از سوالام اینه که مثلا گفتن چن تا سوال ساز شناسی داره اونا چه جورین سوالاش

تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

ازماکه گذشت... حداقل واسه کنکور سال های بعد یک فکری بکنند...
    Last edited by hananeh taj; 27-09-2013 at 10:49.

تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

راه‌حلّی که برای این مشکل در نظر گرفته‌ن، تغییر نیمسال شروع به تحصیل رشته‌های متمرکز، از مهر به بهمنه!

سه‌شنبهٔ همین هفته رفتم تهران که ثبت‌نام کنم؛ بعد از معارفه و مراسم و… رفتم آموزش. مسئول آموزش بهم گفت شما (و ورودی‌های ۹۲ عکّاسی) برو بهمن بیا واسه ثبت‌نام! درحالی‌که توی دفترچه، عکّاسی دانشگاه تهران رو دقیقاً به‌عنوان رشتهٔ ورودی مهر نوشته‌ن.

دلیلشون واسه این کار همون چیزیه که شما هم گفتید. از بچّه‌های ورودی سال‌های قبل شنیدم که می‌گفتن سال ۸۸ فقط «۱» نفر توی عکّاسی مونده‌بود و بقیّه رفته‌بودن رشته‌های نیمه‌متمرکز!

امّا اینکه به قبولی‌هاشون اطّلاع‌رسانی کنن، واقعاً انتظار زیادی نیس. با این وضعیّت، من باید پی‌گیر معافیّت تحصیلی باشم و اگه موافقت نشه، یکی دو ماه در «خدمت» باشم :‌دی
    بله واقعا نمیدونم به چه دلیلی این کار احمقانه رو نه تنها انجام میدن بلکه قصد هیچ تغییری در رویه ی این آزمون عملی ندارن!!
    خود بنده هم از زخم خورده های این کار .... سازمان سنجش هستم ویک سال از عمرم وقتم زندگیم به هدر رفت...در حالی که قبول شده بودم ولی بعد از آزمون عملی تعداد انصرافی های کلاسمون بالا رفت و منحل شد... و..............

تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

این راه تغییر شروع نیمسال از مهر به بهمن نه تنها مشکل رو حل نکرده بلکه بدتر شده ....
    البته من کاری با شروع نیمسال ها ندارم ولی اگه نتایج همزمان و یکجا اعلام بشه هیچ کلاسی منحل نمیشه و مثل اتفاقی که شما برای سال 88 گفتین ویک عالمه اتفاقاتی که برای داوطلبین سال گذشته افتاد و بنده ازشون اطلاع دارم نمی افتاد

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    TeH

پيش فرض

باز هم تغییر زیادی ایجاد نمیشه به نظرم.

به خصوص برای رشته های متمرکز.

من سال سوم عکاسی دانشگاه هنرم. ورودی ما فقط 9 نفر هستیم !!!

روز ثبت نام پرونده ها رو دیدم ، خیلی ها قبول شده بودن عکاسی ولی ثبت نام نکردن دیگه چون رفته بودن رشته های نیمه متمرکز. به نظر من ثبت نام ها رو باید یه کم زودتر انجام بدن که بتونن تکمیل ظرفیت اعلام کنن.

حـــــرفـه ای Carl's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Grand Canyon, US-AZ

پيش فرض

باز هم تغییر زیادی ایجاد نمیشه به نظرم.

به خصوص برای رشته های متمرکز.

من سال سوم عکاسی دانشگاه هنرم. ورودی ما فقط 9 نفر هستیم !!!

روز ثبت نام پرونده ها رو دیدم ، خیلی ها قبول شده بودن عکاسی ولی ثبت نام نکردن دیگه چون رفته بودن رشته های نیمه متمرکز. به نظر من ثبت نام ها رو باید یه کم زودتر انجام بدن که بتونن تکمیل ظرفیت اعلام کنن.
    کلّاً وضعیّت فرقی نمی‌کنه. مگه اینکه از همون اوّل به همه اطّلاع بدن که قراره چه اتّفاقی بیفته. چون حتّیٰ با تکمیل ظرفیّت هم ممکنه به یه عدّه ظلم بشه (از بی‌خبری یا…).

این طور که من در مورد عکّاسی شنیده‌م، هر سال بیشتر از ظرفیّت (تا دو برابر) قبول می‌کنن. حالا اینکه چند نفر بمونن و چند نفر برن، معلوم نیست!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

سلام دوستان
    امیدوارم حالتون خوب باشه
    ببینید من دیپلم کامپیوتر (فنی حرفه ای) و پیش دانشگاهی انسانی دارم و از طریق کنکور ریاضی دانشجوی آی تی شدم

امسال تفریحی و بدون مطالعه تو کنکور هنر شرکت کردم. سوالها آسون بود (تقریبا) و تو زیرگروهی مربوط به رشته "تلویزیون و هنرهای دیجیتال" هست سیصد شدم. اگه درست خاطرم باشه زیرگروه یک بود

این رشته رو تو دانشکده صدا و سیما انتخاب کردم و الان اسمم برای چند برابر ظرفیت اومده که برم مصاحبه اما من حقیقتا فرد هنرمندی نیستم. فقط یه مقدار در زمینه عکاسی فعالیت داشتم، همین. حالا برای افزایش اطلاعاتم در زمینه ی هنر، کتابهای درسی که به نظر میومد با هنر ارتباط دارن رو دانلود کردم و دارم میخونم ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

با این تفاسیر به نظرتون ممکنه قبول بشم؟

اصلا این رشته رو به من توصیه میکنید؟ یعنی آموزشهایی که میدن در حدی هست که فرد غیر هنرمندی مثل من رو در صورت پیگیری و تلاش خودم به یه هنرمند تبدیل کنه؟!

اگه راهنمایی و توصیه ای برای کسب نتیجه ی بهتر در گزینش و مصاحبه ی حصوری دارین ممنون میشم بگید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •