تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1172 از 1667 اولاول ... 172672107211221162116811691170117111721173117411751176118212221272 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11,711 به 11,720 از 16661

نام تاپيک: حل مشکلات در اجرا و نصب بازی ها

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

سلام من تو نصب بازی مترو2033 مشکل دارم بازی من دو دی وی دی که باید از حالت فشرده در بیاری و تو هارد بریزی و بازی رو نصب بکنی من وقتی بازی رو نصب کردم با این ارور مواجه شدم:
    steam error: Application load error 5: 0000065434
    لطفا کمک کنین[

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

لطفا جواب بدید

کاربر فعال انجمن بازی mehdy.z's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    ...guess

پيش فرض

invidia phsyx همون catalyst control centere کارت گرافیکه؟ اگه اونه از سایت گرفتم نصب کردم.

unimodem chie????????
    در مورد nvidia phsyx که نه مخصوصا اگه گرافیکت ATI هست که واقعا بعید می دونم توی cd درایور باشه اگه اینترنت پر سرعت داری از اینجا دانلود کن:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    اگر هم نداری شاید توی DVD های بازیهای قبلیت باشه یه سرچ بکن...
    در ضمن باید بگم که این نرم افزار لازمه این بازیه اگه قبلا نصب نکردی به احتمال 90% اصلا بیرون پریدن از بازی به خاطر اینه!!!
    دز مورد unimodem هم طبق این پست عمل کن:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    سلام من تو نصب بازی مترو2033 مشکل دارم بازی من دو دی وی دی که باید از حالت فشرده در بیاری و تو هارد بریزی و بازی رو نصب بکنی من وقتی بازی رو نصب کردم با این ارور مواجه شدم:
    steam error: Application load error 5: 0000065434
    لطفا کمک کنین[
    مشخصات کامل سیستمت رو بگو؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

بابا سیستمم مشکل نداره گرافیک 9500 gt یک گیگابایت سی پی یو دوآلکور 2.6 گیگاهرتز رم 4 گیگابایت

---------- Post added at 10:46 AM ---------- Previous post was at 10:45 AM ----------

تو کف این بازی موندم یکی جواب بده.

---------- Post added at 10:49 AM ---------- Previous post was at 10:46 AM ----------

منظورم بعد از نصب بازی مترو 2033 مشکل اینه که بازی اجرا نمی شه .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

گریه ام در اومد جواب بدین.

اگه نباشه جاش خالی می مونه samyar_red's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

پس میشه الان بگید بهترین گرافیکی که بشه بهترین بازیای روز رو تو بالاترین رزولیشن بدون کوچکترین تیکی بازی کنیم چیه؟؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

14 رمز بازی مقاومت

سلام من در اجرای و رمز بازی مقاومت مشکل دارم و نیاز به رمز دارم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

سلام من در بازی besistance مشکل دارم و به رمز بازی نیاز مندم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

دوستان یه مشکل دارم تو ویندوز 7 من یه فایل dll دارم که با هیچ برنامه ای باز نمی شد من یه برنامه رو از بخش open with برای باز کردن اون انتخاب کردم و گفتم همه ی فایل های مثل اون با این برنامه بازشن ولی الان فهمیدم اشتباه کردم و دوباره می خواهم کاری کنم که همه ی اون فایل هابه حالت قبل برگردن و با هیچ برنامه ای باز نشن باید چی کار کنم کارم لنگه کمک کنین لطفا

کاربر فعال انجمن بازی mehdy.z's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    ...guess

پيش فرض

بابا سیستمم مشکل نداره گرافیک 9500 gt یک گیگابایت سی پی یو دوآلکور 2.6 گیگاهرتز رم 4 گیگابایت

---------- Post added at 10:46 AM ---------- Previous post was at 10:45 AM ----------

تو کف این بازی موندم یکی جواب بده.

---------- Post added at 10:49 AM ---------- Previous post was at 10:46 AM ----------

منظورم بعد از نصب بازی مترو 2033 مشکل اینه که بازی اجرا نمی شه .
    خوب من شخصا منظورم به ویندوزت بود اینجور که من توی یکی دو تا سایت خارجی خوندم بعضی ها تونستند با تعویض ویندوز به xp sp2 این مشکل رو حل کنند...

پس میشه الان بگید بهترین گرافیکی که بشه بهترین بازیای روز رو تو بالاترین رزولیشن بدون کوچکترین تیکی بازی کنیم چیه؟؟؟
    این دیگه بسته به بودجه شما و رزولوشنی که میخوای بازی کنی داره ولی فعلا بهترین گرافیک توی بازار ATI 5870 هست البته پیشنهاد میکنم قبل از هر اقدامی با بخش راهنمایی برای خرید سخت افزار مشاوره کنید...

دوستان یه مشکل دارم تو ویندوز 7 من یه فایل dll دارم که با هیچ برنامه ای باز نمی شد من یه برنامه رو از بخش open with برای باز کردن اون انتخاب کردم و گفتم همه ی فایل های مثل اون با این برنامه بازشن ولی الان فهمیدم اشتباه کردم و دوباره می خواهم کاری کنم که همه ی اون فایل هابه حالت قبل برگردن و با هیچ برنامه ای باز نشن باید چی کار کنم کارم لنگه کمک کنین لطفا
    اولا که دوست عزیز اینجا مربوط به بخش مشکلات بازیهاست دوما من نمی فهمم شما دقیقا میخوای چی کار کنی اگه میخوای دیگه اون برنامه باز نشه خوب کاری نداره توی قسمت open with تیک یه برنامه ای رو بزن که هیچ ربطی به اون نداشته باشه تا دیگه کسی نتونه بازش کنه...اگر هم یک فایل سیستمی هست که میترسی مشکل براش پیش بیاد خیالت راحت این برنامه ای که شما براش مشخص کردی هیچ اختلالی توی عملکردش ایجاد نمیکنه...

11. این کاربر از mehdy.z بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •