تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 117 از 120 اولاول ... 1767107113114115116117118119120 آخرآخر
نمايش نتايج 1,161 به 1,170 از 1191

نام تاپيک: معرفی گوشی LG KM900 Arena با اینترفیس اس کلاس و دوربین 5 مگاپیکسل

داره خودمونی میشه hatfield367's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    Teh

پيش فرض

دوست عزیز شما مشکل دیکشنری T9 رو داری مثل من یا نه ؟
    هر وقت میخوام اس ام اس بدم روشنه و باید خاموش کنم ، تنها ایرادی که من تو J دیدم همین بود !
    درسته اینم یکی از نوآوریهای j هستش

اگه نباشه جاش خالی می مونه moslem-visual's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    کارمانیا

پيش فرض

خیلی ضایست که!
    صحت داره؟!!

(مثلا چند درصد؟)
    وا؟! حرف از خودم که در نمیارم! برای منم اولش باور کردنی نبود همچین چیز ضایعی، اما حالا که هست... اگه باورتون نمیشه فیلم بگیرم ببینید؟! فریمور من iRena هست که فقط تغییر ظاهری نسبت به اصلش یعنی p داره. همین دم عید به دوستم مسیج دادم ناجور، بعد تحویل دوست بابام شد! اگه شماره رو وارد کنید و suggest کنه درسته، اگه مستقیم وارد کنی یا reply بزنی هم درسته - اما وقتی توی دفتر تلفن اسمشو انتخاب کنی اینطوری میشه، البته نه برای همه ی شماره ها...

در مورد iRena و همینطور نصب فریمور هم قبلا کامل آموزشش رو نوشتم، بگردید هست. سرعت جاوا توی این فریمور افتضاحه، من j و f رو هم داشتم قبلا، اونا از این نظر بهترن - اما در مورد گالری و موزیک پلیر این یکی خیلی بهتره. مشکلات دیگه ای هم هست البته... مثلا ممکنه موقع عکس گرفتن با خطای "not enough memory" مواجه بشید یا اینکه مثل من علامت ایمیل خوانده نشده 24 ساعت بالای صفحه باشه در حالی که اصلا همه ی اکانتهای ایمیل رو پاک کردید

ولی یه چیزیش منو کشته، کیفیت صدای هدفون با دالبی روشن...

3. 2 کاربر از moslem-visual بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه ali-1991's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

اين ريپورت اشتباه واسه منم شده ولي فقط اسم رو اشتباه نمايش ميده يعني اگه واسه علي فرستادم مينويسه به حسين تحويل داده شد ولي در واقع به همون علي تحويل داده شده !

5. این کاربر از ali-1991 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Pami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

اشتباه هم نشون نمیده ، ممکنه sms ای که به X فرستاده باشید زودتر از Y دلیور بشه و پیغام دلیور شد X بیاد ، در حالی که Y رو زودتر فرستاده بودید و باید زودتر میومد ولی به دست گیرنده اصلا نرسیده

7. این کاربر از Pami بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

اشتباه هم نشون نمیده ، ممکنه sms ای که به X فرستاده باشید زودتر از Y دلیور بشه و پیغام دلیور شد X بیاد ، در حالی که Y رو زودتر فرستاده بودید و باید زودتر میومد ولی به دست گیرنده اصلا نرسیده
    براي من اشتباه نشون ميده ، چون بارها اتفاق افتاده . دليوري سريع مياد ولي فقط اسم رو اشتباه ميزنه !

پروفشنال mx_2dar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    انگلستان - منچستر

پيش فرض

کسی میدونه نحوه اسم گذاری عکس ها کجاست ؟ تو Camera که چیزی یافت نشد
    تو گوشی به صورت تاریخ جدا میکنه که عکس ها دسته بندی شده و راحته اما وقتی تو PC می بینی چون اول ساعت و بعد تاریخ روز بعد ماه و سال رو میزنه عکس ها درهم میشه

تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

سلام اميدوارم حالتون خوب باشه . دوستان وقتي گوشي رو با كابل به pc وصل ميكنم گوشي شارژ ميشه ولي

pc suite يا mass storage فعال نميشه و بالا نمياد . بعضي وفت ها هم كابل رو كه وصل ميكنم هنگ ميكنه و بايد

باطري رو خارج كنم ! دليلش چيه ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    ورامین

پيش فرض

سلام اميدوارم حالتون خوب باشه . دوستان وقتي گوشي رو با كابل به pc وصل ميكنم گوشي شارژ ميشه ولي

pc suite يا mass storage فعال نميشه و بالا نمياد . بعضي وفت ها هم كابل رو كه وصل ميكنم هنگ ميكنه و بايد

باطري رو خارج كنم ! دليلش چيه ؟
    سلام به شما
    فكر كنم ايراد از برنامه pc suite باشه. پيشنهاد ميكنم يكبار اين برنامه را پاك كنيد و دوباره نصب كنيد.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    ورامین

پيش فرض

من بيش از يك سال است كه آرنا دارم و حدود 9 ماه از فريمور IRena استفاده ميكردم ولي دو هفته پيش گوشي را به V10J فلش كردم و خيالم راحت شد.
    سرعت گوشي خيلي خوب شد.
    ميتوانم اس ام اس فارسي بنويسم
    از باگهاي مسخره IRena خلاص شدم
    گوشي بسيار راحت و نرم كار ميكند
    باطري مدت زمان بيشتري دوام مي آورد
    و ...
    در ضمن بايد بگويم اين گوشي محدوديت نصب نرم افزارهاي بالاي 4 مگ را ندارد. من همين الان برنامه هايي با حجم 13 مگ در گوشي دارم (برنامه نقشه راههاي ايران) و سرعت جاوا هم خيلي خوب است. فقط شما بايد برنامه هاي حجم بالا (و به نظر من كل برنامه ها را) با Java Application برنامه PC Suite به داخل گوشي بريزيد. به همين سادگي

پروفشنال rozysara's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

دوستان توجه کنید که هم Windows Enabler و هم UpTestEX رو باید بصورت administrator ران کنید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •