تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 117 از 775 اولاول ... 1767107113114115116117118119120121127167217617 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,161 به 1,170 از 7750

نام تاپيک: مباحث و مشکلات نرم افزار یاهو مسنجرYahoo Messenger

حـــــرفـه ای Spy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2004

پيش فرض

بدرخواست امید عزیز دوباره تاپیک ها رو یکی کردم ممنون از nashenas و امید عزیز

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط omid.com
    بابا دستت درد نکنه تو دیگه آخرشی
    گل پسر شما گفتی یه برنامه برای چک کردن آنلاین و وبکم میخوام گفتم بگرد هست چون نمیشه برنامه نکراری گزاشت اونوقت دوستانی که تاپیک رو دنبال میکنن توقع برنامه جدید دارن نه تکراری و به شما گفتم توی همین چند صفحه پیش هست اینم نمونش که شما اصلا" نکشتی
    پست 456 برای چک کردن آفلاین و آنلاین
    پست 446 برای آنلاین و چک کردن وبکم
    ضمن اینکه همون برنامهای که نامبرده بودید رو حمید عزیز دزست 5 دقیقه بعد براتون گزاشت .پست 473
    دیدی حالا
    در هر حال اینم یه برنامه برای چک کردن آنلاین بودن که بازم تو تاپیک هست و دوباره براتون میزارم .غیر از اینا هم چند تا دیگه هست .زحمت گشتنشو بکش

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    من از ته دل ارادتمند شما هستم. و هميشه هم از زحمتي كه برا دوستان مي كشي ممنونم. راستش دنبال يك برنامه خاص بودم كه حميد گل محبت كرد. دربست و محصري مخلصيم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط hamid110
    سلام . .

دوست عزيز من كه در پست 273 همين تاپيك لينك دانلود رو به شما دادم . . همون ديشب آپلود كردم .

موفق باشید
    حميدجان خيلي لطف كردي. دريافت شد. سپاس از عنايتتان

حـــــرفـه ای *NashenaS*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    ∞±

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط Spy
    بدرخواست امید عزیز دوباره تاپیک ها رو یکی کردم ممنون از nashenas و امید عزیز
    ممنون Spy جان... تاپيك 10,799 تا مشاهده داشت... كجا رفتن اونا؟

پروفشنال bahal20's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    خاك پاك شوشتر

پيش فرض

این فایل رانیز از زیر دان کن و بریز همون جایی که اشکان گلم گفت البته اگه اینارو تو سیستم 32 میریختی بهتر بود چون اونوقت هر برنامهای که این کسری رو داشت احتیاج نبود اینکارو باهاش کنی .در هر حال استاد گل توضیحاتش همیشه کامله . موفق باشید

دوست عزیز سلام
    از راهنماییهات بی نهایت سپاس گزارم ولی باز هم ارور می ده

حالا این دیگه چی هست؟

آخر فروم باز omid.com's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط bahal20
    دوست عزیز سلام
    از راهنماییهات بی نهایت سپاس گزارم ولی باز هم ارور می ده

حالا این دیگه چی هست؟
    دوست عزیز هر برنامهای یک سری فایل اعم از اجرایی و کمکی داره بهترین راه برای اینکه کسری اون فایلها که حتما" در خود برنامه هم هست جبران بشه اینکه شما فایل کسری رو در سیستم 32 بریزی یا اگه خیلی محکم کاری خواستی بعدش به start/run/redsvr32/ , و در آخر اسم فایل کمکی مربوط رو اجرا کنی تا همینطور که برنام ارور داده نشه .البته شاید برنامه شما اگه کرک داره کرکش تمو شده باشه من بهتر میبینم از برنامه های هم ریفش استفاده کنی و انقدر خودتو اذیت نکنی.

تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط nikndm
    من از ته دل ارادتمند شما هستم. و هميشه هم از زحمتي كه برا دوستان مي كشي ممنونم. راستش دنبال يك برنامه خاص بودم كه حميد گل محبت كرد. دربست و محصري مخلصيم
    عزیز جان من از اینکه شما دقت نکرده بودی و به جوابت نرسیده بودی دلخور شدم و حالا که جوابتون رو دریافت کردی خوشحالم .در هر صورت یک تاپیک 103 صفحهای با بیش از 10.000 بازدی احتیاج به گشتن داره تا برنامه مورد نظرت و چندین مورد شبیح به اون رو پیدا کنی .موفق باشی هر سوالی داشتی در خدمتیم

پروفشنال bahal20's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    خاك پاك شوشتر

پيش فرض

دوست عزیز هر برنامهای یک سری فایل اعم از اجرایی و کمکی داره بهترین راه برای اینکه کسری اون فایلها که حتما" در خود برنامه هم هست جبران بشه اینکه شما فایل کسری رو در سیستم 32 بریزی یا اگه خیلی محکم کاری خواستی بعدش به start/run/redsvr32/ , و در آخر اسم فایل کمکی مربوط رو اجرا کنی تا همینطور که برنام ارور داده نشه .البته شاید برنامه شما اگه کرک داره کرکش تمو شده باشه من بهتر میبینم از برنامه های هم ریفش استفاده کنی و انقدر خودتو اذیت نکنی.
    دوست عزیز باز هم از راهنماییهای مفید شما تشکر می کنم.
    من قبل از اینکه اون فایلها رو در سیستم 32 کپی کنم همان پیام ارور آخری رو می داد ولی وقتی اونها رو کپی کردم در اونجا این ارور رو می ده:

اگر ممکنه سایتی که این فایلها رو داره به من معرفی کنید که خیلی مزاحم شما نشم.
    با تشکر

تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

من قبل از اینکه اون فایلها رو در سیستم 32 کپی کنم همان پیام ارور آخری رو می داد ولی وقتی اونها رو کپی کردم در اونجا این ارور رو می ده:

با تشکر
    عزیز جان این حرفا چیه شما هر مشکلی داشتی عنوان کن از دستمون بر بیاد رفعش میکنیم .ناشناس گلمونم که هست پس به یاری خدا هیچ سوالی بی جواب نمی مونه
    شما با ریختن اون برنامه ها تو سیستم 32 مشکل ارور رو رفع کردی حالا این فایلم براتون میزارم اینم ببر بریز توی همون سیستم 32 .اگه ارور دیگه ای داد بنویس چون گویا سیستم شما خیلی فایل کسری داره.

حـــــرفـه ای *NashenaS*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    ∞±

پيش فرض

با تشکر

دوست من سلام...
    در پست 1013 من سايتش رو معرفي كردم.
    اما از اين كه اينجا هي در خاست مي كني اصلا ناراحت نباش ما وقتي تاپيك رو شروع كرديم منتظر هر نوع درخاستي بوديم... اما سعي كن از خودت هم ابتكار داشته باشي چون اينا رو كسي به ما ياد نداده .. خودمون ياد گرفتيم.
    يا حق.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •