تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1169 از 1667 اولاول ... 169669106911191159116511661167116811691170117111721173117912191269 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11,681 به 11,690 از 16661

نام تاپيک: حل مشکلات در اجرا و نصب بازی ها

آخر فروم باز M A X I M U M's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

دوست عزيز گفتم كه
    دليل اين مشكلات نامشخصه و جواب معلومي نداره
    مثلا بازي فوتبال PES2010 كه بازي ساده اي هم هست يعني سنگين نيست در ويندوز 7 دچار مشكل صدا بود
    دليلش اصلا مشخص نشد نه سخت افزاري بود و نه نرم افزاري اما نميدونم با يه راه حل كه اصلا ربطي به موضوع نداره درست ميشد
    اينا برمي گرده به سازگار نبودن Core ويندوز 7 با بازي مورد نظر و مشكلاتي كه پيش مياد فقط توصيه مي كنم SP ويندوز 7 رو نصب كنيد كه سهم زيادي از مشكلاتتون حل بشه

اگه نباشه جاش خالی می مونه aramesh_61's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    نقطه‌ی کوچک آبی رنگ

پيش فرض

سلام
    آقا من یه مشکل با بازیه just cause 2 دارم، بازیه من یه دی وی دیه. کرکشم ماله reloaded هستش. وقتی وارد بازی میشم همون مرحله اول که میگه نگهبان رو بکش من هیچ نگهبانی نمیبینم و ردش میکنم و بعدش که میگه اون کارتی که از هواپیما افتاده رو با زدن دکمه ی E بردار من هیج کارتی نمیبینم و وقتی نزدیک محلی که با علامت قرمز مشخص شده میشم و E رو میزنم هیچ اتفاقی نمیفته، کسی میتونه کمک کنه؟ ممنون

آخر فروم باز shahramcat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    Tehran

13 Napoleon TotalWar

سلام

من بازی Napoleon TotalWar رو بصورت 4 دی وی دی زیپ گرفتم که باید اول رو هارد اکسترک بشه ... دقیقا سره 98٪ دی وی دی 4 ارور NTW.part001 میده تو ویندوز 7 64 بیت ! همه چی بر فنا میره !

این فایل چی هست ؟ نمیشه درستش کرد که این رو رد کنه ؟ ویندوز 7 دارم ...

ممنون

آخر فروم باز M A X I M U M's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

تو خود تاپيك بازي جوابتون رو دادم
    مشكل I/O رو با عوض كردن دي وي دي حل كنيد چون در حالت عادي نميشه كاري كرد
    Last edited by M A X I M U M; 26-03-2010 at 22:02.

5. این کاربر از M A X I M U M بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن بازی mehdy.z's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    ...guess

پيش فرض

سلام
    آقا من یه مشکل با بازیه just cause 2 دارم، بازیه من یه دی وی دیه. کرکشم ماله reloaded هستش. وقتی وارد بازی میشم همون مرحله اول که میگه نگهبان رو بکش من هیچ نگهبانی نمیبینم و ردش میکنم و بعدش که میگه اون کارتی که از هواپیما افتاده رو با زدن دکمه ی E بردار من هیج کارتی نمیبینم و وقتی نزدیک محلی که با علامت قرمز مشخص شده میشم و E رو میزنم هیچ اتفاقی نمیفته، کسی میتونه کمک کنه؟ ممنون
    میگم شما این سوالات رو در تاپیک خود بازی بپرسی بهتره چون بعید می دونم ایراد از سیستم باشه و فقط به نحوه بازی مرتبط میشه

سلام

من بازی Napoleon TotalWar رو بصورت 4 دی وی دی زیپ گرفتم که باید اول رو هارد اکسترک بشه ... دقیقا سره 98٪ دی وی دی 4 ارور NTW.part001 میده تو ویندوز 7 64 بیت ! همه چی بر فنا میره !

این فایل چی هست ؟ نمیشه درستش کرد که این رو رد کنه ؟ ویندوز 7 دارم ...

ممنون
    دوستان همینطور که قبلا هم گفتم معمولا ایرادهایی که وسط نصب(نه اول نصب) داده میشه برمیگرده به مشکل توی DVD خود بازی و به طور معمول قابل رفع نیست
    ولی تنها پیشنهاداتی که می تونم به شما بکنم اینه که:
    1-از DVD بازی یک ایمیج بگیر ببین می تونی DVD 4 رو از روی ایمیج نصب کنی...
    2-اگه بازم نصب نکرد درست در همون نقطه که ایراد می گیره شما سیستم رو به صورت سخت افزاری ریست کن معمولا در این حالت فایلهای نصبی پاک نمیشه و بعد دوباره شروع به نصب بازی کن و چون فایلها به صورت فشرده هست احتمالا ازت می پرسه که فایلها رو جایگزین کنم شما دکمه no رو بزن ببین رد میکنه یا نه(ضمانتی توش نیست فقط ممکنه رد کنه ممکنه نه!!)
    البته شما چون میگی 98% رو رد کرده اگه شانس بیاری ممکنه آیکون بازی رو ایجاد کرده باشه و بتونی حتی به صورت ناقص توی بازی بری فقط اینکه کجا ایراد بگیره یا چی از بازی کم باشه رو دیگه خدا می دونه!!

7. این کاربر از mehdy.z بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه aramesh_61's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    نقطه‌ی کوچک آبی رنگ

پيش فرض

میگم شما این سوالات رو در تاپیک خود بازی بپرسی بهتره چون بعید می دونم ایراد از سیستم باشه و فقط به نحوه بازی مرتبط میشه
    ولی من فکر میکنم از کرک بازیه، چون وقتی از بازی خارج میشم و دوباره میام دیگه نمیتونه آخرین check point رو load کنه و تو loading گیر میکنه. هر چند که این سوال رو تو تاپیک خود بازی هم پرسیده بودم ولی کسی جواب نداد

کاربر فعال انجمن بازی mehdy.z's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    ...guess

پيش فرض

ولی من فکر میکنم از کرک بازیه، چون وقتی از بازی خارج میشم و دوباره میام دیگه نمیتونه آخرین check point رو load کنه و تو loading گیر میکنه. هر چند که این سوال رو تو تاپیک خود بازی هم پرسیده بودم ولی کسی جواب نداد
    والا من که این بازی رو انجام ندادم که بگم گیر شما باگه یا نه مشکل از نحوه بازی کردنت هست به خاط همین گفتم از تاپیک خود بازی بپرس...ولی اگه مطمئنی باگه بله احتمال داره از کرکت باشه عوضش کن ببین درست میشه یا نه...

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

شما دیگر کرک این بازی یعنی SKIDROW رو هم امتحان کنین ببینین مشکلتون حل میشه یا نه:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    البته من حدس میزنم که این مورد از کرک نمی تونه باشه. (هنوز خودم این بازی رو انجام ندادم) این مشکل شما به نظرم با اومدن پچ بازی برطرف میشه چون در بیشتر جاها عنوان شده این بازی یه سری ایرادات و باگهایی در نسخه های ارجینال داره...

11. این کاربر از havas_1980 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

سلام
    من یه مشکل با بازی rogue warrior دارم
    در حین بازی سیستم یکباره استنبای میشه و این پیغمو میده
    فقظ توی این بازی اینجوره ضمنا آخرین ورژن c++ هم نصب
    microsoft visual c++ runtime libray
    runtime erro

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    سوئد

پيش فرض

سلام دوستانه عزیز من مشکلی‌ با بازی battlefieldbad کمپانی۲ دارم، وقتی‌ بازی می‌کنم اصلا نمیتونم با موس کار کنم اگر هم موس را این بر و اون بر کنم تصویر میره بالا و موقهٔ را رفتن هم اصلا چپ و راست و عقبش کار نمی‌کنه درست.
    موس و کیبردم کار می‌کنه در ضمن من مرحلهٔ یک گیر موندم.
    می‌شه از جاهایی‌ بشه تنظیم کرد موس و کیبورد رو ؟؟؟
Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •