تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 116 از 241 اولاول ... 1666106112113114115116117118119120126166216 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,151 به 1,160 از 2402

نام تاپيک: بررسی تخصصی پیغام های صفحه آبی (Blue Screen)، خطاهای دائم سیستمی و رفع مشکل آنها

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

من دو تا رم یک گیگ داشتم که با دو تا رم 2 گیگ عوض کردم و ویندوز رو کردم 64. دی دی ار2. اولش سیستم قفل می کرد. رنگ مانیتور عوض می شد و هنگ می کرد. یکی دو بار هم ابن صفحه ی آبی اومده. مشکل چیه ؟
    م.قعی که هنگ می کرد رم های خودم رو گذاشتم بازم هنک می کرد.
    cpu intel core2do
    intel 4500 video

حـــــرفـه ای jafarian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

من دو تا رم یک گیگ داشتم که با دو تا رم 2 گیگ عوض کردم و ویندوز رو کردم 64. دی دی ار2. اولش سیستم قفل می کرد. رنگ مانیتور عوض می شد و هنگ می کرد. یکی دو بار هم ابن صفحه ی آبی اومده. مشکل چیه ؟
    م.قعی که هنگ می کرد رم های خودم رو گذاشتم بازم هنک می کرد.
    cpu intel core2do
    intel 4500 video
    شما به این مسیر برین C:\Windows\Minidump بریم فایلهای درون پوشه Minidump برای بررسی اینجا آپلود کنید یا که از برنامه پست اول همین تاپیکم که معرفی شده میتونید استفاده کنید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

این فایل شما مال 10 روز پیش شما ازنوع که به صفحه بلو اسکرین برخورد کردین آخرین فایل دامپ اینجا قراربدین
    تو پستم گفتم
    به صورت رندم وقتی Tor Browser رو باز می کنم این مشکل به وجود میاد
    از اون موقع تا الان زیاد با Tor کار نکردم بنابراین به این مشکل بر نخوردم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

سلام ، از اینکه این تاپیکو پیدا کردم خیلی خوشحالم
    من کامپیوترم حدود 6 ماه هست که این مشکله داره ، 1 جا تشخیص داد که باید 1 رم رو عوض کنم ، بعد این کار هنوز مشکل وجود داشت
    جایه دیگه ای هم تشخیص داد که ایراد از مادر بورده ، که به گارانتی دادم و پس از تعویض هنوز ایراد هست
    به صورت آزمایشی هم کارت گرافیکو عوض کردم ولی هنوز مشکل وجود داشت
    الان هم به اون پوشه ای که گفتین رفتم ، ولی فایلی نبود !! (هیدن و هیدن سیستم هم نبود)
    مشخصات دستگاه : cpu : cor I7 2600k
    mother board : p8p67 asus
    ram : 6 Gig OCZ
    power : 700 wat OCZ
    Vga : Geforce 450 pny

اگه نباشه جاش خالی می مونه Http://Admin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    ДнШДz

پيش فرض

دوستان کامپیوترم چند روز پیش ویروس گرفت آنتی نصب کردم و ویروس یابی کردمو همشون پاک شدن

فقط حالا وقتی ویندوز میخواد بیاد بالا بعد صفخه ی Welcome ویندوز به جای اینکه دسکتاپ رو بیاره بالا یه صفحه ی سیاه باز میشه و پنجره ی Documents هم باز میشه منم مجبور میشم با فشار دادن Ctrl + shift + Esc از توی تسک منیجر پروسس explorer رو ببندم و دوباره رانش کنم تا مشکلش برطرف شه

میشه بگین باید چی کار کنم تا مثل اول بشه و این مشکل برطرف بشه

حـــــرفـه ای Dew Drop's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

دوستان کامپیوترم چند روز پیش ویروس گرفت آنتی نصب کردم و ویروس یابی کردمو همشون پاک شدن

فقط حالا وقتی ویندوز میخواد بیاد بالا بعد صفخه ی Welcome ویندوز به جای اینکه دسکتاپ رو بیاره بالا یه صفحه ی سیاه باز میشه و پنجره ی Documents هم باز میشه منم مجبور میشم با فشار دادن Ctrl + shift + Esc از توی تسک منیجر پروسس explorer رو ببندم و دوباره رانش کنم تا مشکلش برطرف شه

میشه بگین باید چی کار کنم تا مثل اول بشه و این مشکل برطرف بشه
    سلام
    لطفاً برای سوالهاتون در تالار مربوطه تاپیک جدید ایجاد کنید,عنوان این تاپیک گویای محتوای تاپیک هست ...

-----------------------------------

تو رجیستری این مسیر رو برید

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon

تو پنجره سمت راست کی Shell رو پیدا کنید و بازش کنید,تو قسمت Value data این کی
    باید
    Explorer.exe نوشته شده باشه,اگه عبارتی غیر از این بود پاک کنید و Explorer.exe رو بنویسید و OK کنید.

7. 3 کاربر از Dew Drop بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن های سخت افزار و لپ تاپ afshin b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

سلام
    من یه سیستم قدیمی دارم که مال 8 سال پیش. دو هفته پیش یه پاور و مین برد دست دو براش کرفتم چون قدیمی ها خراب شده بودن.
    الان فک کنم پاور مشکل داشته باشه. چند بار سیستم بدون هیچ اخطاری ری استارت می شد و به زور روشن میشد!
    الان چند روزیه که اون مشکلات حل شده ولی الان بعضی اوقات بلو اسکرین میده.
    مشخصات:
    ویندوز اکس پی
    دوتا رم 256 متفاوت
    ATI RADEON 7000

فایل [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    سپاس

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

سلام ، از اینکه این تاپیکو پیدا کردم خیلی خوشحالم
    من کامپیوترم حدود 6 ماه هست که این مشکله داره ، 1 جا تشخیص داد که باید 1 رم رو عوض کنم ، بعد این کار هنوز مشکل وجود داشت
    جایه دیگه ای هم تشخیص داد که ایراد از مادر بورده ، که به گارانتی دادم و پس از تعویض هنوز ایراد هست
    به صورت آزمایشی هم کارت گرافیکو عوض کردم ولی هنوز مشکل وجود داشت
    الان هم به اون پوشه ای که گفتین رفتم ، ولی فایلی نبود !! (هیدن و هیدن سیستم هم نبود)
    مشخصات دستگاه : cpu : cor I7 2600k
    mother board : p8p67 asus
    ram : 6 Gig OCZ
    power : 700 wat OCZ
    Vga : Geforce 450 pny
    برای بررسی نیاز به فایل دامپ بدون اون نمیشه کاری انجام داد شمافایل رجیستری که پایین براتون لینک کردم دانلود روی دسکتاپ سیو بعدشم روش کلیک راست گزینه merge انتخاب کنید هرچی پیغام داد تایید اکی کنید ازآخرم سیستم ریستارت کنید بعد از نوع به صفحه آبی برخورد کردین همون پوشه minidump چک کنید

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

سلام
    من یه سیستم قدیمی دارم که مال 8 سال پیش. دو هفته پیش یه پاور و مین برد دست دو براش کرفتم چون قدیمی ها خراب شده بودن.
    الان فک کنم پاور مشکل داشته باشه. چند بار سیستم بدون هیچ اخطاری ری استارت می شد و به زور روشن میشد!
    الان چند روزیه که اون مشکلات حل شده ولی الان بعضی اوقات بلو اسکرین میده.
    مشخصات:
    ویندوز اکس پی
    دوتا رم 256 متفاوت
    ATI RADEON 7000

سپاس
    اول مراحل نرم افزاری رو که میگم بترتیب الویت انجام بدین اگر که نشد روسخت افزاری که اشاره کردم انجام تست کنید

1: کلیه درایورهای مادربورد حتما بابرنامه driver genius که داخل لینک اول هست آپدیت کنید برای آپدیت با این برنامه هم از v p n استفاده کنید قبلش دیتا بیس برنامه رو بروز کنید

2: درایورگرافیک رو هم جدا از وب سایت سازنده دانلود کنید

3: بایوس سیستم بسته به برند مادربورد داخل سایت سازندش برین دانلود کنید بعدشم بروز کنید بایوس سیستم

4: ویندوز پایین که برای شما داخل لینک دوم قراردادم دانلود کنید حتما با این ویندوز تست بگیرین این ویندوزم چون کرک شده نیست تریال برای کرکشم از windows loader استفاده کنید بعدش اون درایورهای مادربورد و گرافیک که بروزکردین داخل این ویندوز اقدادم به نصبش کنید

واما مشکل سخت افزاری شما همینطوری که خودتون اشاره کردین مربوط به پاور میشه نوسان در ولتاژ برق پاور اگر با مراحل نرم افزاری بالارفع مشکل نشد بطور موقت سیستم با یک پاور real تست کنید پیشنهاد من Green .

11. این کاربر از jafarian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

سلام . من حدود یه هفتست یهو وسط کار ایراد بلو اسکرین میده . ویندوزم 7 هست . 32 بیت . و امروز هم برای اطمینان ویندوز عوض کردم بدتر شد .
    CPU : intel core 2 doe E7400 2.80 ghz
    ram : 4 Gb
    VGA : Geforce 9400
    مینی دامپ : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    جنرال ریپورت : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •