تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: آیا شما ورزش بدنسازی و پرورش اندام کار میکنید؟

راي دهنده
412. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • بله

301 73.06%
  • خیر

111 26.94%
صفحه 115 از 221 اولاول ... 1565105111112113114115116117118119125165215 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,141 به 1,150 از 2203

نام تاپيک: ◄◄ تاپـیـک جامــع بدنـسـازی و پرورش انـدام ►►

آخر فروم باز iCe m@n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    استان البرز

پيش فرض

یعنی هالتر باید بیاد روی سینه؟
    چون توی عکس ها زیاد مشخص نیست دقیقا هالتر کجای سینه قرار داده میشه

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

هالتر رو دقیقا باید صاف پایین بیارید تقریبا وسط سینه پایین میاد ..دقیقا مثل پرس سینه فقط شیب بیشتری داره..
    فقط حواستو نباشه عصلات گردن رو به هیچ وجه درگیر نکنید و سفت نکنید یا به سمت بالا نیارید..

3. این کاربر از majid322 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز h-blade's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    همدان

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] های چربی سوز [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هایی هستند که بیشتر از محتوی کالری خود، کالری سوزی نموده و درنتیجه با چربی های ذخیره در بدن نیز مقابله می کنند. راز کم کردن وزن این است که از مواد [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یی و نوشیدنی های مناسب تا اندازه ای [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] فاده کنید که سیر شوید. اگر وعده های [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یی را نادیده بگیرید، سوخت و ساز بدنتان پایین می آید و سلامت بدنتان به خطر می افتد. مواد [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یی خاصی وجود دارد که چربی بیشتری نسبت به محتوی خود آن می سوزاند. این مواد [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یی چربی سوز مواد [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یی گیاهی طبیعی هستند و اگر از این مواد [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یی [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] فاده کنید و کمی هم ورزش کنید، سوخت و ساز بدنتان بالا می رود و کالری بیشتری را با سرعت بیشتر حتی برای ساعاتی پس از ورزش می سوزانید. لیست کامل مواد [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یی چربی سوز را در زیر برایتان آورده ایم.

لیست مواد [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یی چربی سوز
    1. میوه های سرشار از ویتامین C-مرکبات: لیمو، پرتقال، گواوا، گریپ فروت، پاپایا، لیمو شیرین، نارنگی و گوجه فرنگی سرشار از ویتامین C و فیبر هستند و ویژگی چربی سوزی دارند. ویتامین C به بدن کمک می کند سریعتر روی چربی کار کند و همچنین آمینواسید کارنتین را تحریک می کند تا ظرفیت چربی سوزی بدن را بالا برد.

ویتامین C چربی را رقیق می کند و اثر آنرا کمتر می کند و به آزاد کردن چری از بدن کمک میکند.

2. سیب: پکتین موجود در سیب از جذب چربی توسط سلول ها جلوگیری می کند و همچنین جذب آب از مواد [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یی را افزایش داده و موجب دفع ته نشین چربی از بدن می شود. آنتی اکسیدان های موجود در سیب نیز می تواند از ایجاد سندرم سوخت و ساز که موجب چاق شدن شکم یا هیکل سیبی شکل می شود، جلوگیری کند.

3. مواد لبنی سرشار از کلسیم: موادلبنی مثل شیر، پنیر، و ماست بعنوان چربی سوز عمل می کنند و با افزایش تجزیه چربی در سلولهای چربی، کاهش وزن را تقویت می نماید. بر اساس تحقیقات و مطالعات دکتر مایکل زمل (Michael Zemel) در دانشگاه تنسی، رژیم [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یی سرشار از موادلبنی با محدودیت مصرف کالری یکسان می تواند میزان چربی سوزی و کاهش وزن را تا دوبرابر کند. تحقیق او نشان داده است که خوردن 3 تا 4 وعده از موادلبنی در روز برای تسریع کاهش وزن بسیار موثرتر از مصرف مکمل کلسیم [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ازاینرو می توان موادلبنی را جزء مواد [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یی چربی سوز دانست.

محققان دریافته اند که:
    افرادیکه اضافه وزن دارند و 3 وعده در روز از موادلبنی سرشار از کلسیم مصرف کردند نسبت به آنها که رژیم [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یی یکسانی داشته اما دو تا سه وعده کمتر از موادلبنی [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] فاده می کردند، میزان چربی بیشتری از ناحیه شکم کم کردند. مکمل های کلسیم به اندازه شیر خوب عمل نمی کنند.

4. آجیل: براساس گفته های جوردی سالاس-سالوادو (Jordi Salas-Salvado) از دانشگاه روویرا ای ویرجیلی (Rovira I Virgili) در اسپانیا به سیر نگه داشتن کمک کرده و در عین حال توانایی فرد برای چربی سوزی را افزایش می دهد.

5. فلفل ها: مواد [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یی حاوی فلفل جزء مواد [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یی چربی سوز به حساب می آیند. فلفل حاوی کپساسین است که به بالا بردن متابولیسم کمک می کند. کاپساسین یک ماده [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یی ترموجنیک است که باعث می شود بدن برای 20 دقیقه پس از خوردن آن، کالری بیشتری بسوزاند.

6. پروتئین ها: مواد [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یی سرشار از پروتئین و فیبر بهترین مواد [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یی برای کاهش چربی های شکم هستند. پروتئین نسبت به چربی برای هضم به انرژی بیشتری نیاز دارد. پس تا می توانید از مواد [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یی مثل لبنیات، حبوبات، تخم مرغ و امثال آن [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] فاده کنید.

عدس نیز سرشار از پروتئین و فیبر محلول است که به ثابت نگه داشتن قند خون کمک میکنند، درنتیجه عدس برای از بین بردن چربی شکم عالی [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

7. بعضی از مواد [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یی دیگر که می توان جزء مواد [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یی چربی سوز لیست کرد عبارتند از ریشه چغندر، کلم بروکلی، کلم، هویج، فلفل قرمز، سویا، سیب زمینی شیرین، تمشک آبی و هندوانه.
    دقت کنید که برای کاهش وزن باید کالری های بیشتری را نسبت به کالری های مصرفی خود بسوزانید. اینکار را می توانید با مصرف بیشتر مواد [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یی چربی سوز و انجام تمرینات ورزشی انجام دهید. این باعث می شود چربی اضافه بدن را از بین ببرید.

5. 2 کاربر از h-blade بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز lahij_web's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    زير خروارها خاك ...

پيش فرض

سلام دوستان میخواستم طریقه زدن زیر سینه هالتر رو بدونم
    توضیح باشه یا فیلم فرقی نداره
    ممنون
    این حرکت رو به هیچ وجه پیشنهاد نمیکنم .
    تاثیر کم و ریسک خطر بالا برای آسیب
    شما میتونید از حالت های مختلف پارالل یا شنا های سوئدی و روی زمین استفاده کنید برای عضله زیر سینه

7. 4 کاربر از lahij_web بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

برای زیر سینه مخصوصا قسمت بیروی هیچ حرکتی رو مثل اورکراس ندیدم واقعا عالیه..از اون طرف زیر سینه به هیچ وجه حجم مناسبی نمیده..

9. این کاربر از majid322 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال arashpr9's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

سلام دوستان من تازه به جمعنتون ملحق میشم لطفا کمک کنید که شدیدا نیازمند کمکم

من قبلا کشتی گیر بودم ( یعنی نزدیک به 6 سال ) ولی در طول یه مسابقه تاندون پام بشدت اسیب دید و ورزش گذاشتم کنار ولی بعد از اون به توصیه دوستان بدنسازی رو شروع کردم بدنم خیلی رو فرم بود و کم و کسری نداشت . از همه چی راضی بودم تا یه بیماری شدید تا حد مرگ دچار شدم که مرحمت دکترا و خدا خوب شدم بعد از اون یعنی دو سالی هیچ ورزشی نکردم و الان خودمو میبینم به شدت بدنم افت کرده وزنم کم شده به طوری که استخوان ترقوم دیده میشه . حالا میخواستم یه برنامه غذایی توپ بهم بدید که وزنمو زیاد کنم و به دلیل درس و دانشگاه رفتن به باشگاه واسم مقدور نیست ولی تو خونه هالتر و دمبل و بارفیکس دارم . اینو هم اضافه کنم سوخت و ساز بدنم به طرز باور نکردنی بالاست یعنی مثل جارو برقی همه چی میخورم و دوباره گشنم میشه ولی هیچ اضافه وزنی نمیبینم

دوستان دستم به دامنتون کمکم کنید دیگه به شما پناه اوردم پس رومو زمین نندازین

آخر فروم باز h-blade's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    همدان

پيش فرض

سلام دوستان من تازه به جمعنتون ملحق میشم لطفا کمک کنید که شدیدا نیازمند کمکم

من قبلا کشتی گیر بودم ( یعنی نزدیک به 6 سال ) ولی در طول یه مسابقه تاندون پام بشدت اسیب دید و ورزش گذاشتم کنار ولی بعد از اون به توصیه دوستان بدنسازی رو شروع کردم بدنم خیلی رو فرم بود و کم و کسری نداشت . از همه چی راضی بودم تا یه بیماری شدید تا حد مرگ دچار شدم که مرحمت دکترا و خدا خوب شدم بعد از اون یعنی دو سالی هیچ ورزشی نکردم و الان خودمو میبینم به شدت بدنم افت کرده وزنم کم شده به طوری که استخوان ترقوم دیده میشه . حالا میخواستم یه برنامه غذایی توپ بهم بدید که وزنمو زیاد کنم و به دلیل درس و دانشگاه رفتن به باشگاه واسم مقدور نیست ولی تو خونه هالتر و دمبل و بارفیکس دارم . اینو هم اضافه کنم سوخت و ساز بدنم به طرز باور نکردنی بالاست یعنی مثل جارو برقی همه چی میخورم و دوباره گشنم میشه ولی هیچ اضافه وزنی نمیبینم

دوستان دستم به دامنتون کمکم کنید دیگه به شما پناه اوردم پس رومو زمین نندازین

در مورد تمرين به نظر من اگه بتوني بري باشگاه و از دستگاه به جاي هالتر و دمبل استفاده كنيد بهتره به دليل مصدوميتي كه داشتين ولي خب دستگاه هيچ وقت كارايي هالتر و دمبل را در افزايش وزن و حجم نداره ولي سلامتي شما بيشتر از اضافه وزن اهميت داره پس تاكيد من رو دستگاهه...

در مورد رژيم غذايي هم من يا هر كس ديگه ميتونيم بهتون يه چيزايي بگيم شما هم بريد بخوريد ولي ممكنه بعدش 1000 تا مشكل در اثر همون رژيم نادرست براتون پيش پس بهتون توصيه اكيد ميكنم به دكتر تغزيه مراجعه كنيد كه علمش در اين مورد كامله....

12. 3 کاربر از h-blade بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Havbb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    .: اصــــــ‍‍‍‍‍فــــــهــــان :. اسم من: حـامـد

پيش فرض

در منزل امکان گرم کردم + موسیقی که در باشگاه هست وجود نداره و در کل آدم آمادگی بدنیش خوب نیست برای تمرین. حتی اگه شده نیم ساعت هم بری ، برو باشگاه.

14. 3 کاربر از Havbb بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال arashpr9's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

در مورد تمرين به نظر من اگه بتوني بري باشگاه و از دستگاه به جاي هالتر و دمبل استفاده كنيد بهتره به دليل مصدوميتي كه داشتين ولي خب دستگاه هيچ وقت كارايي هالتر و دمبل را در افزايش وزن و حجم نداره ولي سلامتي شما بيشتر از اضافه وزن اهميت داره پس تاكيد من رو دستگاهه...

در مورد رژيم غذايي هم من يا هر كس ديگه ميتونيم بهتون يه چيزايي بگيم شما هم بريد بخوريد ولي ممكنه بعدش 1000 تا مشكل در اثر همون رژيم نادرست براتون پيش پس بهتون توصيه اكيد ميكنم به دكتر تغزيه مراجعه كنيد كه علمش در اين مورد كامله....
    ممنون از جوابت ولی مریضی من کاملا رفع شدس و با هالتر و دمبل یا کلا ورزش کردن رو دکتر مجاز کرده واسم پس مشکلی در زمینه تمرین با هالتر و دمبل ندارم .

والا واسه تغذیه هم از متخصص کمک گرفتم ولی متاسفانه نتیجه ای واسم نداشت . حالا شما یه برنامه تمرینی و غذایی بهم بدید عوارضش به عهده خودم . ممنون

در منزل امکان گرم کردم + موسیقی که در باشگاه هست وجود نداره و در کل آدم آمادگی بدنیش خوب نیست برای تمرین. حتی اگه شده نیم ساعت هم بری ، برو باشگاه.
    تو منزل هم جای کافی واسه تمرین و گرم کردن دارم یعنی هیچ فرقی با باشگاه نداره

آخر فروم باز iCe m@n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    استان البرز

پيش فرض

این حرکت رو به هیچ وجه پیشنهاد نمیکنم .
    تاثیر کم و ریسک خطر بالا برای آسیب
    شما میتونید از حالت های مختلف پارالل یا شنا های سوئدی و روی زمین استفاده کنید برای عضله زیر سینه
    برای زیر سینه مخصوصا قسمت بیروی هیچ حرکتی رو مثل اورکراس ندیدم واقعا عالیه..از اون طرف زیر سینه به هیچ وجه حجم مناسبی نمیده..

دوستان ممنون از راهنمایی هاتون ممنون میشم این حرکت ها رو به صورت عکس های متحرک برام بزارید تا با طریقه زدنشون آشنا بشم که بتونم بزنم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •