تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 115 از 229 اولاول ... 1565105111112113114115116117118119125165215 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,141 به 1,150 از 2290

نام تاپيک: محلي براي عنوان كردن سوالات و يا مطالب جزيي

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    Ceaf.ir

پيش فرض

ممنون از هر دوتون عزیزان
    ولی مشکل اینجاست که یارو اصلا دست بهش نزده
    میخواستن برن مسافرت هاردشو باز کرده
    قایمش کرده
    بعد دوباره بستتش اینحوری شده
    خبرشو بهتون میدم
    بازم ممنون
    همین دیگه ! موقع باز و بسته کردن ممکنه سیمی به فن CPU گیر کرده باشه!

حـــــرفـه ای mehdi_08's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

اسانید محترم آیا کسی میدونه چه جوری میشه شیشه اسکنر رو بین دو تا شیشه هاش تمیز کرد
    کسی نبود چواب ما روبده

حـــــرفـه ای mehdi_08's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

اسانید محترم آیا کسی میدونه چه جوری میشه شیشه اسکنر رو بین دو تا شیشه هاش تمیز کرد
    کسی نبود چواب ما روبده

آخر فروم باز M.etallic.A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    کره زمین

پيش فرض

باید شیشه شو در بیاری. زیاد کار سختی نیست... مدل اسکنرت چیه ؟

پروفشنال NimoOol.HD2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تو اتاقم

12

همین دیگه ! موقع باز و بسته کردن ممکنه سیمی به فن CPU گیر کرده باشه!
    نه
    دوستم میگه که همه ی این کارا رو کرده بود
    سی پی یوش رو باز کرده بود ، بسته بود ( دو سه مرتبه)
    ولی نه باز نشده بود
    تمام کابلا رو هم محکم کرده بود
    به نظرتون دیگه چه کارایی میشه کرد ؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

دروود
    برنامه My phone Explorer فایلهای خودش رو مثل SMS هایی رو که در برنامه بصورت Archive ذخیره شده اند رو در کجا روی هارد ذخیره می کنه؟من نمی دونم چرا اجرا نمیشه برنامه!!آیا راهی هست؟همینکه برنامه رو می زنم اجرا،خودش خودش بسته میشه!!!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    Tهران

پيش فرض

سلام
    ببخشید یکی از دوستام یه مشکلی بهش پیش اومده :
    میگه هاردمو از سیستمم جدا کردم ، روز بعدش که اومدم سیستمم رو روشن کنم ( هارد رو وصل کرده بود ) ، سیستم بلافاصله میخواد روشن شه ، ( چراغ پاورشم روشن میشه ) ، شروع میکنه به بوق ممتد زدن
    در صورتی که اگر هم هارد به سیستم متصل نباشه ، این بوق زده میشه . بعد یه 10 ثانیه ای ، سیستم خودش خاموش میشه /
    میشه راهنمایی کنید که چیکار کنه ؟؟؟
    دوست عزیز من اتفاقی این متن شما رو دیدم ممکنه از سیم پاورتون باشه اونو چک کنش. اینطوری که گفتید زیاد برقش ایراد داره اما نمی گم پاور چون از اتصالیشه که سیمش رو به محافظ وصل کردی به یه یریز دیگه وصلش کن اونجای که وصله زیاد میخوره ارتصالی داره یا برقش ضعیفه

تمام
    Last edited by خلیل 2=0=8=0; 20-08-2008 at 22:10.

پروفشنال time prince's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    PANDEMONIUM

پيش فرض

دروود
    برنامه My phone Explorer فایلهای خودش رو مثل SMS هایی رو که در برنامه بصورت Archive ذخیره شده اند رو در کجا روی هارد ذخیره می کنه؟من نمی دونم چرا اجرا نمیشه برنامه!!آیا راهی هست؟همینکه برنامه رو می زنم اجرا،خودش خودش بسته میشه!!!
    دوست عزیز اینجا انجمن سخت افزاره شما باید برای سوال خودتون در انجمن نرم افزار تاپیک جداگانه ای ایجاد کنید

9. این کاربر از time prince بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض درخواست کمک

با سلام خدمت تمام دوستان عزیز.
    من می خوام 1 تصویر ارسالی از دوربین رو به چند تا خروجی بفرستم.
    خروجی هام 5 تا تلویزیون و 2 تا ویدئو پروژکشن است.(مجموعا 7 تصویر) که هر کدوم در 1 طبقه(یا محل دیگری) است.
    نوع تلویزیون ها و اینچ اونا و نوع ویدئو پروژکشن ها همگی متفاوتند. سیم های انتقال تصویر مورد استفاده هم سیم آنتن قوی است با طول تقریبی هر تصویر 30 متر. سیم دوربین هم سیم شیلد خوبه با طول 30 متر.
    من اینا رو با یک مدار ساده که خودم درست کردم به هم وصل می کنم. این مدار شامل یک تقسیم کننده 1 به 6 و یک تقسیم کننده 1 به 3 است. تصویر دوربین، داخل یه میکسر کوچولو میره و از میکسر به تقسیم 1 به 6.
    2 تا از 6 تا به 2 تا ویدئو پروژکشن میره، سومی به کپچر، چهارمی و پنجمی به تلویزیون اتاق کنترل، ششمی هم به تقسیم 1 به 3 میره که در فاصله 20 متری تقسیم 1 به 6 است و 3 خروجی(تقسیم 1 به 3) به سه تا تلویزیون میره. علت استفاده از تقسیم 1 به 3 صرفه جویی در طول سیم های به کار رفته است. (البته شکل اون رو در ادامه آوردم).
    مشکلی که دارم اینه:
    تا وقتی 4 تا تصویر می گیرم مشکلی نیست و تصاویر سالم و شفاف اند اما به محض اینکه تصاویر از 4 تا بیشتر میشه، تصویر اضافه شده پرش داره و کیفیت اون خیلی نامناسبه.
    همچنین اگه ویدئو پروژکشن تو مدار باشه این مشکل حادتر شده و حتی با گرفتن 4 تصویر نیز پرش ایجاد میشه.
    البته با 2 تا خروجی میکسر کوچولو (2 ورودی دو خروجی) بهترین کاری که میشه کرد اینه که یکی از اونا رو به 1 ویدئو پروژکشن داد و از دیگری نیز 3 تا تلویزیون گرفت اما باز هم 3 تلویزیون و 1 ویدئو پروژکشن میمونه و حوضش.
    گفتن 1 ویدئو بیار تو مدار مشکل برطرف میشه که نشد.گفتن سیم هات رو قوی تر کن باز هم مشکل حل نشد. گفتن یکی از تلویزیون ها مشکل داره، تک تک از مدار خارج کن ببین مشکل از کودومه باز هم مشکل پیدا نشد.
    حالا میگن تقسیم کنندت رو تغییر بده. (یه تقسیم 60000 تومانی بخر)
    می خواستم بدونم کسی می تونه 1 راه حل اساسی با حداقل هزینه و با اطمینان کامل از جواب دادن اون به ما بده. اگه لطف کنیین آدرس دقیق خرید وسائل و قیمت حدودی اون رو هم بگین که عالی میشه.
    این کار در یکی از هیات مذهبی شهرستان که سعی میکنه همراه با ارایه مطالب روز و به درد بخور مردم، امکانات صوتی تصویری خوبی نیز داشته باشه انجام میشه.
    عکسی از نمای کلی طرح رو کشیدم و در آدرس زیر قرار دادم. با حجم 46 کیلو بایت.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

:1 3:

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

دروود
    فن سی پی یو های Amd Athlon 64 چطور باز و بسته می شن؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •