تبلیغات :
راهنمای خرید دستگاه جوجه کشی
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 114 از 124 اولاول ... 1464104110111112113114115116117118 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,131 به 1,140 از 1233

نام تاپيک: سایپا 131

حـــــرفـه ای امير موسر's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

پراید که تنظیم ارتفاع صندلی ندارد ، حتی 405 و پارس هم ندارد . فقط سمند تنظیم ارتفاع دارد .
    ال ممد و 206 هم دارن که .

داره خودمونی میشه ronin_2607's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

@DHAMID
    سلام، مبارك باشه چرخش برات بچرخه، اون گيج ديجيتال دماي آب نشان ميده و ربطي به حجم آب نداره، نرمالش همين دو خطه، وقتي ماشين سرده خط نداره كم كم ميشه يك خط و بعدش دو خط، تابستان كه هوا گرمه گاهي تا ٣ خط هم ميره، شما فقط چك كن ضديخ داشته باشه كه به احتمال زياد با توجه به صفر بودن ماشين ضديخ ريختن اما خب ايرانه و مهمتر از اون پرايده چك كردنش ضرري نداره. ضمن اينكه داخل مخزن انبساط سمت راست كاپوت بايد تا خط نشانه آب و ضديخ ( سبز رنگ يا آبي رنگ) موجود باشه. اگه خواستي در رادياتو باز كني ماشين بايد چند ساعتي خاموش باشه كه يه موقع آب داغ نپاشه به صورتت و خداي نكرده بسوزي. در ضمن پرايد سيستم رادياتورش هواگيري نداره ( اين سوسول بازيا حاليش نيست!!!) اينو براي بعده ها گفتم.

3. این کاربر از ronin_2607 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه esmigel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

با سلام..
    والا منم یه se 131 موتور اچ پی گرفتم..مصرفشو که اندازه نگرفتم ولی از اس ایکس 90 که داشتم خیلی کمتره...این یکی همش درجه رو وسطه..فنم همش روشن...تو تاریکی ماشینو روشن کردم دیدم وایر مثل رقص نوره!! از بچه ها پرسیدم گفتن برق دزدی داره...از شما هم همینجوریه؟

تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

با سلام..
    والا منم یه se 131 موتور اچ پی گرفتم..مصرفشو که اندازه نگرفتم ولی از اس ایکس 90 که داشتم خیلی کمتره...این یکی همش درجه رو وسطه..فنم همش روشن...تو تاریکی ماشینو روشن کردم دیدم وایر مثل رقص نوره!! از بچه ها پرسیدم گفتن برق دزدی داره...از شما هم همینجوریه؟

تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

یکی منکه فیلر نمیخواد! بردم یه روز نمایندگی گفت اینا دیگه احتیاج به فیلرگیری نداره..زیر کاپوتم نوشته...فقط روغن همه تاکید میکنن 10w40 بریزیم..از منم موتورش خیلی صدا میده ولی روغنو که عوض کردم صداش نصف شد... از منم موکت کلفتی انداختن!..فقط فرمونش به نرمیه اس ایکس 90 که داشتم اصلا نیست...کاش تیبا میگرفتم...موندم کسایی که تو شهرستانن چرا پراید میخرن...پراید تو شهر ما حکم پول نقد رو داره...یعنی پول نقده ولی تیبا اصلا فروش نداره!...اخه تو شهر ماکه زاهدانه با پراید فقط دربستی کار میکنن..اگه تیبا بد فروش نبود حتی اگه پراید 15 تومنم بود و تیبا همین 24 تومن عمرا پراید میگرفتم...اخه از ماشینای کوچیک و تو دست خوشم میاد...ماشین من تحویلی اخرای برج 5 هست...2000 تام کار کرده...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

1- چند روز بعد از فاکتور شدن ماشین رو تحویل میدن؟
    2- هنگام تحویل گرفتن هزینه ای باید بپردازم ؟
    3- کارت خودرو و کارت سوخت و سند و کارت گارانتی و بیمه و پلاک هم موقع تحویل خودرو داده میشه ؟ و اگر داده نمیشه کی تحویل میدن ؟
    4- آیا لازمه که خودمم بیمه بکنم یا همین بیمه برای یکسال کافیه ؟
    Last edited by yasharhi; 20-12-2014 at 19:56.

اگه نباشه جاش خالی می مونه john nash's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام دوستان
    لنت پراید رو چند تا عوض میکنن؟
    چه مارکی خوبه؟

ممنون

Sent from my LT30p using Tapatalk

داره خودمونی میشه ronin_2607's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض سایپا 131

سلام. كسي ميتونه جاييو معرفي كنه كه تو كار صداگيري داشبورد و درهاي پرايد باشن؟؟ تازه گيا يك صداي لرزش شبيه اينكه يك پيچ فلزي روي سيني فلزي كه داره ميلرزه از پشت ضبط مياد يعني رو مغزمممممهههههههه اعصابمو روح روانمو به هم ريخته . گاز ميدي بيشتر ميشه صداش رو دنده سه رسما دو تا تو سر خودم ميزنم دو تا داشبور و بغل داشبورد. از صداي بلند ضبطم خوشم نمياد. اصلا اهل سيستم اينا نيستم . اگه سراغ دارين يا حداقل بلدين اين پانل ضبط و كنسولش چطور باز ميشه خواهشا كمك كنيد. ممنون.

Super Moderator Ezel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

1- چند روز بعد از فاکتور شدن ماشین رو تحویل میدن؟
    2- هنگام تحویل گرفتن هزینه ای باید بپردازم ؟
    3- کارت خودرو و کارت سوخت و سند و کارت گارانتی و بیمه و پلاک هم موقع تحویل خودرو داده میشه ؟ و اگر داده نمیشه کی تحویل میدن ؟
    4- آیا لازمه که خودمم بیمه بکنم یا همین بیمه برای یکسال کافیه ؟
    سلام

هنگام تحویل ماشین ، پلاک و کارت گارانتی و بیمه رو تحویلتون میدن

کارت سوخت و کارت ماشین بعد از چند روز از طریق پست بدستتون میرسه ، برای سند هم بعد از چند روز باید به نمایندگی ای که تحویل گرفتید مراجعه کنید

بیمه ی شخص ثالث که اجباری هست و ماشین رو با بیمه ی شخص ثالث تحویلتون میدن ، میمونه بیمه ی بدنه که یا میتونید اونو هم بخواید براتون انجام بدن و پولشو به نمایندگی بپردازید و یا اینکه خودتون بیمه ی بدنه کنید .

سلام دوستان
    لنت پراید رو چند تا عوض میکنن؟
    چه مارکی خوبه؟

ممنون

Sent from my LT30p using Tapatalk
    سلام

برای لنت نمیشه کیلومتر گفت ، شما باید چرخهاتو باز کنی و بعد از دیدن و بررسی میزان عاج لنتها ، ببینید که باید تعویض بشن یا نشن

چون مسلما میزان لنت مصرفی در ترافیک با مقدار مشخص کیلومتر ، بسیار بیشتره از مصرف لنت در همون کیلومتر مشخص در جاده و بدون ترافیک ( بخاطر دفعات ترمز بسیار بیشتر در ترافیک و حرارت و اصطکاک بیشتری که لنتها در ترافیک باهاشون در گیر هستن ) ، بنابراین بستگی به نوع استفاده ی شما از ماشین داره .

لنتهای گلد و فرانتک تقریبا جنسهای خوبی هستن ، پارس های جعبه آبی و جعبه سبز خودمون هم هستن که البته بعضی وقتا مشکلاتی نظیر سوت کشیدن رو دارن ولی در کل کیفیتشون به نسبت قیمتشون ، بدک نیست به نظر من .

11. این کاربر از Ezel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال najee's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان من حدود سه ماهی میشه که 131SEگرفتم که قرار شد یکماه بعد مبلغ 100هزارتومن بابت پخش اتومبیل بهمون برگردونن .
    من از وقتی که اس ام اس برام اومد که مبلغ تون آمادس بیست بار رفتم بانک صادرات میگن حسابشون خالی این چه بازی دیگه نمیدونم
    شما اگه میخواید درست کار کنید همون اول اون100تومن از ملت نگیرید حالا که اینکارو میکنید حداقل سر موعد مقرر بر گردونید به مردم من فقط100 تومن از کارم
    افتادم هنوز نتونستم 100تومن پخش و زنده کنم.
    خوب نقششون همینه دیگه وگرنه 20میلیون واسه هر خودرو میگیرن ندارن 100هزار تومن به مردم بر گردونن واقعا مسخره اس .دزی پشت دزی ....

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •