تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 114 از 544 اولاول ... 1464104110111112113114115116117118124164214 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,131 به 1,140 از 5437

نام تاپيک: اینترنت بر بستر فیبر نوری FTTH مخابرات، تانوما

آخر فروم باز ahwazp30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

دوستان بیاین راه حل پیدا کنید که زودفیبر کشی انجام بسه یا اگر تو محلی فیبر نبود مخابرات نگه ده نفر بیار

Sent from my Lenovo K50-t5 using Tapatalk
    والا من رفتم مرکزمون گقتم اگه ده نفر همسایه ها رو بیارم برامون فیبر میکشید ؟ گفتن چه ربطی داره .منم گفتم همه جا قانونش اینه که اگر 10 نفر تقاضا بدن براشون فیبر میکشن مرکز هم گفت نه اصلا همچین چیزی نیست اگه صد نفر هم بیان تا زمانی که شرایطش فراهم نشه فیبرکشی انجام نمیدن .منم کلا نا امید شدم راستش دیگه حوصله هم ندارم هی به این در و اون در بزنم شکایت کنم و برم بازرسی مخابرات و ... وگرنه پیگیرش میشدم .فعلا که وضعیت مرکز ما اینه .کلا مرکز پوسیده و تعطیل و بیخودیه تنها مزیتی که داره اینه که خطوط مسی رو در عرض حداکثر 5 ساعت از درخواست رانژه میکنه.البته اینم بگم که مدتیه دارم مشاهده میکنم برای مساجد و اینا که 20 متر همش با من فاصله دارن فیبر میکشن و همچین ناتوان هم نیستن .گویا فقط با مشترکین حقیقی و شخصی مشکل داره این مرکز وگرنه تو زمینه ی حقوقی برای فیبرکشی شدیدا فعاله.

2. این کاربر از ahwazp30 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

من آذر ماه درخواست دادم و طبق درخواست مخابرات 5نفر شدیم ، گفتند تا آخر دی ماه براتون وصل میکنیم ، فعلا که خبری نشده .
    3بار هم ثبت نام کردم : 1 بار آنلاین - 1بار نمایشگاه - 1 بار هم حضوری اومدن ساختمان ما
    ولی کلا سرکاریه .

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2018
    محل سكونت
    نوار غزه

پيش فرض

والا من رفتم مرکزمون گقتم اگه ده نفر همسایه ها رو بیارم برامون فیبر میکشید ؟ گفتن چه ربطی داره .منم گفتم همه جا قانونش اینه که اگر 10 نفر تقاضا بدن براشون فیبر میکشن مرکز هم گفت نه اصلا همچین چیزی نیست اگه صد نفر هم بیان تا زمانی که شرایطش فراهم نشه فیبرکشی انجام نمیدن .منم کلا نا امید شدم راستش دیگه حوصله هم ندارم هی به این در و اون در بزنم شکایت کنم و برم بازرسی مخابرات و ... وگرنه پیگیرش میشدم .فعلا که وضعیت مرکز ما اینه .کلا مرکز پوسیده و تعطیل و بیخودیه تنها مزیتی که داره اینه که خطوط مسی رو در عرض حداکثر 5 ساعت از درخواست رانژه میکنه.البته اینم بگم که مدتیه دارم مشاهده میکنم برای مساجد و اینا که 20 متر همش با من فاصله دارن فیبر میکشن و همچین ناتوان هم نیستن .گویا فقط با مشترکین حقیقی و شخصی مشکل داره این مرکز وگرنه تو زمینه ی حقوقی برای فیبرکشی شدیدا فعاله.

دوست گرامی هر وقت اون به اصطلاح کافوی نوری FAT اومد محلتون اینترنت فیبری میدن . اصل فیبر اینه که محله های پر تراکم بتونن خداقل بتونن تلفن ثابت بدن ، ولی اینا با اینترنت و حجم خوری و سوسول بازی اشتباه گرفته اند . یه باکس سفید یا کرم رنگه با دسته مشکی . برق هم نمیخوره ..

5. این کاربر از renfield بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2018
    محل سكونت
    نوار غزه

پيش فرض

کافوی نوری یا همون FAT این شکلیه ^

برق هم نمیخوره . اونی که برق میخوره باسه VDSL هست

بعضی ها بهش میگن چاله نوری

7. این کاربر از renfield بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز ahwazp30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

دوست گرامی هر وقت اون به اصطلاح کافوی نوری FAT اومد محلتون اینترنت فیبری میدن . اصل فیبر اینه که محله های پر تراکم بتونن خداقل بتونن تلفن ثابت بدن ، ولی اینا با اینترنت و حجم خوری و سوسول بازی اشتباه گرفته اند . یه باکس سفید یا کرم رنگه با دسته مشکی . برق هم نمیخوره ..
    منطقه ما کلا از اینا نداره و بعید هم میدونم به این زودی ها بکشن چون تراکم کم هست و اکثرا تلفن ثابت رو دارند .و اون جاهای هم که فیبر کشیدن ظاهرا چون نزدیک مرکز هست مستقیم رفته تا مرکز چون من از این باکس ها ندیدم و اونی که هست معمولیه .

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2018
    محل سكونت
    نوار غزه

پيش فرض

منطقه ما کلا از اینا نداره و بعید هم میدونم به این زودی ها بکشن چون تراکم کم هست و اکثرا تلفن ثابت رو دارند .و اون جاهای هم که فیبر کشیدن ظاهرا چون نزدیک مرکز هست مستقیم رفته تا مرکز چون من از این باکس ها ندیدم و اونی که هست معمولیه .

شهرستان ما یه دونه کنار فرودگاه داره

اگه نباشه جاش خالی می مونه malthael's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض

کافوی نوری یا همون FAT این شکلیه ^

برق هم نمیخوره . اونی که برق میخوره باسه VDSL هست

بعضی ها بهش میگن چاله نوری
    تو شهر ما قراره بعد از تعطیلات فیبرکشی رو شروع کنند . اولویتشون فعلا با بازار شهر هست و محله جدیدی که ساخته شده چون میگن امکاناتمون فعلا کافی نیست و مجبوریم اولویت بندی کنیم . البته به بازاری ها گفتن همه چیز رایگانه و حتی مودم رو هم بهتون به صورت رایگان میدیم . بازار که از ما دوره و وصل به مرکز تلفن دیگه شهر البته چون بازار به مرکز نزدیکه اونجا همه خط تلفن ها کیفیت خیلی خوبی دارن و هیچ مشکلی چه بابت نویز و چه بابت کشش خط ندارند ولی خب اونجا پول هست و برادران هم که عاشق پول . مرکز ما هم قراره برای محله جدید فیبر بکشه . ما خونمون سر خیابون اصلی هست و فاصله ما از فیبری که به محله جدید میره حدودا 1000 متر هست . میخواستم بدونم آیا این فاصله زیاد نیست و میشه امیدی داشت که از شر سیم مسی راحت شد؟ در کل حداکثر فاصله تا کافو چقدر باید باشه ؟از خودشون که پرسیدم گفتن نمیدونیم شاید از این مسیری که داره میره یه انشعاب هم برای محله شما بیاد ولی در کل اطلاع نداریم .

11. 2 کاربر از malthael بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2018
    محل سكونت
    نوار غزه

پيش فرض

تو شهر ما قراره بعد از تعطیلات فیبرکشی رو شروع کنند . اولویتشون فعلا با بازار شهر هست و محله جدیدی که ساخته شده چون میگن امکاناتمون فعلا کافی نیست و مجبوریم اولویت بندی کنیم . البته به بازاری ها گفتن همه چیز رایگانه و حتی مودم رو هم بهتون به صورت رایگان میدیم . بازار که از ما دوره و وصل به مرکز تلفن دیگه شهر البته چون بازار به مرکز نزدیکه اونجا همه خط تلفن ها کیفیت خیلی خوبی دارن و هیچ مشکلی چه بابت نویز و چه بابت کشش خط ندارند ولی خب اونجا پول هست و برادران هم که عاشق پول . مرکز ما هم قراره برای محله جدید فیبر بکشه . ما خونمون سر خیابون اصلی هست و فاصله ما از فیبری که به محله جدید میره حدودا 1000 متر هست . میخواستم بدونم آیا این فاصله زیاد نیست و میشه امیدی داشت که از شر سیم مسی راحت شد؟ در کل حداکثر فاصله تا کافو چقدر باید باشه ؟از خودشون که پرسیدم گفتن نمیدونیم شاید از این مسیری که داره میره یه انشعاب هم برای محله شما بیاد ولی در کل اطلاع نداریم .

وقتی کافو بکارن هر 100 متر 300 متر یه دونه هست. خداقل تهران اینجوریه . به ما گفتن تا سر کوچه زیر زمینی میاریم از اونجا هم هوایی بهتون یه چیزی میدیم شرتون کنده بشه یه چیزی تو این مایه ها

الان یه دونه کنار فرودگاه هست

فاصله چقدر باشه نمیدونم دقیقا ولی بسنگی داره نورش LED باشه یا لیزر ؟!

فیبر داحل منزل ما 50 مگ که گفتن بیشتر نمیکشه

13. 2 کاربر از renfield بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2018
    محل سكونت
    نوار غزه

پيش فرض

چیز شاقی نیست منم کشته مرده اینترنت نیستم یعنی بچه 16 ساله نیستم ، ولی ما حتی مخابرات سیم مسی بهمون نداده تلفن ثابت هم نداریم . مرکز مخابرات ما هم خیلی زاغارت ه و با این که جای خوب شهر هست مثل بازداشت گاه های رژیم سابق ه

15. این کاربر از renfield بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه malthael's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض

وقتی کافو بکارن هر 100 متر 300 متر یه دونه هست. خداقل تهران اینجوریه . به ما گفتن تا سر کوچه زیر زمینی میاریم از اونجا هم هوایی بهتون یه چیزی میدیم شرتون کنده بشه یه چیزی تو این مایه ها

الان یه دونه کنار فرودگاه هست

فاصله چقدر باشه نمیدونم دقیقا ولی بسنگی داره نورش LED باشه یا لیزر ؟!

فیبر داحل منزل ما 50 مگ که گفتن بیشتر نمیکشه
    اگه گفتن بیشتر از 50 مگ نمیکشه پس حتما میخوان بهتون VDSL بدن .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •