تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1130 از 1184 اولاول ... 13063010301080112011261127112811291130113111321133113411401180 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11,291 به 11,300 از 11840

نام تاپيک: انواع خوشبو کننده های بدن مثل عطر و ادکلن

حـــــرفـه ای Atghia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

سلام
    دوستان چرا انجمن چند وقته انقدر بی تحرک و مرده شده؟؟؟

دوستان عطر باز اعلام حضور کنن بابا مطلبی تجربه ای تستی چیزی. عطر افشان انجمن زد با هزارتا قانون و مقررات در عرض یه هفته 200 نفر عضو شدن حالا اینجا انجمن به این خوبی بیکار افتاده. اگه عطرباز
    ای فراگرانتیکا و خود عطرافشان اینجارو میشناسن و سر میزنن، شرکت کنن و تجربه هاشونو بگن. باید یه جوری اینجا راه بیفته خلاصه اینجوری که نمیشه آخه.
    مدیرجان یه جور این انجمنو تبلیغ کن یا تو فراگارنتیکا به عطربازای ایرانی اینجارو معرفی کن که شرکت کنن. یه کوچولو حوصله میخواد بعد که شلوغ بشه جذاب میشه ها...! از ما گفتن بود.
    چون انجمن عطر به اون صورت هیچ جا وجود نداره ولی علاقمند به عطر و ادکلن تو کشور زیاده و هر روز هم داره طبعش فراگیر تر میشه.
    هی هی هی ....
    سلام
    اينجا بيشتر حالت پرسش و جواب داشته از قديم الايام تا معرفي! براي معرفي هم تاپيك داريما شروين جان اين تاپيك جاش نيست:دي

ديزل دنيم و فلاور بمب به تازگي به دستم رسيده...
    رايحه ديزل رو خيلي دوست دارم منتهي متاسفانه ماندگاري و پخشش اصلا خوب نيست
    رايحش هم چوبي خنك شيرين يه رايحه خيلي شيك و خوبي داره واقعا

فلاور بمب بينهايت شيرين و گلي ميتونه 4فصل باشه ولي واقعا گلي هستا! منم با گلي زياد ميونه ندارم ماندگاريش بالا پخشش تا حدود3 ساعت مطلوب

به زودي هم استيل لايف (اواتارت) انشالله خريد ميشه

2. این کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه shervin1996's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

سلام
    اينجا بيشتر حالت پرسش و جواب داشته از قديم الايام تا معرفي! براي معرفي هم تاپيك داريما شروين جان اين تاپيك جاش نيست:دي

ديزل دنيم و فلاور بمب به تازگي به دستم رسيده...
    رايحه ديزل رو خيلي دوست دارم منتهي متاسفانه ماندگاري و پخشش اصلا خوب نيست
    رايحش هم چوبي خنك شيرين يه رايحه خيلي شيك و خوبي داره واقعا

فلاور بمب بينهايت شيرين و گلي ميتونه 4فصل باشه ولي واقعا گلي هستا! منم با گلي زياد ميونه ندارم ماندگاريش بالا پخشش تا حدود3 ساعت مطلوب

به زودي هم استيل لايف (اواتارت) انشالله خريد ميشه
    سلام
    اتقیای عزیز ما از اون موقع که اومدیم تو انجمن به همین تاپیک عادت کردیم کلا برای پرسش و معرفی و اشتراک تجربه ی تستامون و...
    آره البته راستم میگی تاپیک معرفی عطرهم جدا هستش اصلا حواسم بهش نبود.(پستو انتقال دادم) ولی خب دوستان چه اینجا پست میذارن چه اونجا در کل تجربیاتشونو دریغ نکنن و انجمن نخوابه.
    خوش بگذره با استیل لایف دوست داشتنی...
    البته اگر به صورت 10 میلی تقسیم میکنید بدم نمیاد شریک شم.
    چوب خطم فعلا برای خرید پره ولی جلوی این یکی نمیشه مقاومت کرد. خلاصه اتقیا یه ندا بده اگه شریکی خردید و جا بود+قیمت و زمان خریدتون
    راستی تو وبلاگت پرسیدم شیشه ی عطر میفته دست کی منظورم این بود بطری اورجینال عطرو کی بر میداره؟ خود تقسیم کننده؟ چطوری جدا میکردید؟ باسرنگ از داخلش میکشید یا اسپری میکنید تو بطری های کوچیک؟

Last edited by shervin1996; 08-09-2015 at 15:30.

تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

سلام
    اتقیای عزیز ما از اون موقع که اومدیم تو انجمن به همین تاپیک عادت کردیم کلا برای پرسش و معرفی و اشتراک تجربه ی تستامون و...
    آره البته راستم میگی تاپیک معرفی عطرهم جدا هستش اصلا حواسم بهش نبود.(پستو انتقال دادم) ولی خب دوستان چه اینجا پست میذارن چه اونجا در کل تجربیاتشونو دریغ نکنن و انجمن نخوابه.
    خوش بگذره با استیل لایف دوست داشتنی...
    البته اگر به صورت 10 میلی تقسیم میکنید بدم نمیاد شریک شم.
    چوب خطم فعلا برای خرید پره ولی جلوی این یکی نمیشه مقاومت کرد. خلاصه اتقیا یه ندا بده اگه شریکی خردید و جا بود+قیمت و زمان خریدتون
    راستی تو وبلاگت پرسیدم شیشه ی عطر میفته دست کی منظورم این بود بطری اورجینال عطرو کی بر میداره؟ خود تقسیم کننده؟ چطوری جدا میکردید؟ باسرنگ از داخلش میکشید یا اسپری میکنید تو بطری های کوچیک؟

اتفاقا فعلا تا۶۰میل رسیدیم جا داره خواستی میگم برای شما هم کنار بزاره...
    با سرنگ میکشن توی ظرف اسپری دار میریزه
    شیشه عطر اصلی دو باری به من رسیده
    معرف عطرا منم از این لحاظ...
    البته گاهی متاسفانه سرشیشه میشکنه و....
    اجازه بدید اگر اینبار سر شیشه سالم بمونه میگم سفارشی بزاره برای شما
    قیمت دقیق هنوز معلوم نیست ولی میدونم زیر قیمت بازار میدن...بقیشو پیام خصوصی باهات هماهنگ میکنم

5. این کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

سلام
    اتفاقا به نظرم با توجه به کم مخاطب بودن این تایپک و اینکه عنوانش هم لزوما پرسش و پاسخ نیست تایپک موازی برای معرفی مخاطب چندانی پیدا نمیکنه.....مگر چند نفر عطر جدید تست و معرفی میکنن
    +
    با توجه به اینکه صحبت فراگرانتیکا و سایت های دیگه شد چیزی که به نظرم میرسه اینه که دوستانی که میخان ریویو یا نظرشون را درباره عطر به فارسی بنویسن بهتره از فروم هایی مثل همین جا استفاده کنن چون اخیرا میبینم تو فراگرانتیکا همش تذکر میدن که انگلیسی بنویسید. البته خود من هم چند تا مطلبی که به فارسی نوشته بودم حذف کردم....
    اینطوری اینجا هم از کسادی میاد بیرون

7. 2 کاربر از farid123 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

سلام
    اتفاقا به نظرم با توجه به کم مخاطب بودن این تایپک و اینکه عنوانش هم لزوما پرسش و پاسخ نیست تایپک موازی برای معرفی مخاطب چندانی پیدا نمیکنه.....مگر چند نفر عطر جدید تست و معرفی میکنن
    +
    با توجه به اینکه صحبت فراگرانتیکا و سایت های دیگه شد چیزی که به نظرم میرسه اینه که دوستانی که میخان ریویو یا نظرشون را درباره عطر به فارسی بنویسن بهتره از فروم هایی مثل همین جا استفاده کنن چون اخیرا میبینم تو فراگرانتیکا همش تذکر میدن که انگلیسی بنویسید. البته خود من هم چند تا مطلبی که به فارسی نوشته بودم حذف کردم....
    اینطوری اینجا هم از کسادی میاد بیرون
    اون زمان نظر مدیریت به ایجاد تاپیک جدید بود...الان نمیدونم
    صلاح مملکت خویش خسروان دانند

9. 2 کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه shervin1996's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

سلام. من یه سوال داشتم.
    یکی بیاد به من بگه چرا این برند هرمس انقد روایح عطراش طبیعین؟ شنیدم رو پشت بام کمپانیشون گیاهای مورد استفاده در عطراشون رو کشت میکنن. عکسشم که هست. حالا صحتشو نمیدونم. ولی
    لامصب اسانس گیری میکنه دیوونه ای. یارو چشمش بسته باشه عطرو بو کنه فکر میکنه خود ماده رو گرفتی جلوی بینیش.
    وویاژ رو تست کردم نسخه ی تویلتشو. اول که میزنی انگار آبلیموی طبیعی با هل رو داری بو میکنی اما هل پررنگ تره.
    همیشه وقتی از جلوی آبلیمو گیری ها رد میشم سرعتمو از چند متر مونده به مغازه تا چند متر بعدش کم میکنم و اونقد بو میکشم که تمام بینیم و مغزم و سراسر وجودم از رایحه ی بی نظیر و نشاط آور لیمو پر بشه. بعد با خودم میگم این عطرسازا حتی اگه خودشون رو بکشن هم نمیتونن رایحه ها رو همونطور که هست طبیعی ارائه بدن. اما با تست عطرهای این برند کلا فکرام و نظرم دود شد و رفت هوا. اون از آن ژاردن له نیل که اولش باورم نمیشد اینهمه طبیعی رایحه ی گریپ فروت رو تحویل بدن اینم از این...

خب بریم سراغ وویاژ. بعد از چندقیقه رایحه ی لیمو بر رایحه ی هل غالب میشه اما نمیگم که بوی هل از بین میره چون از اصلی ترین و پایه ای ترین روایح این عطره. هل کنار می ایسته و میدان رو به دست سایر مواد میسپاره اما سایش تا به آخر بر روی عطر هست. خیلی ملایم و آرام اون پس و پشت ها رایحه ی شیرین چای و عطر گل ها و گیاهان هم حضور دارن که با ظرافت کامل و خیلی نامحسوس رفته رفته از ترشی لیمو کم میکنن اما نمیتونن ذات ترش این عطرو به هم بریزن و فقط در مخلوط با ترشی لیمو رایحه ی ترش عطرو کمی شیرین میکنن. تا اینکه در نت آخر ما میمونیم و یک رایحه ی ترش و شیرین از مشک و چوب که ترشی لیمو و عطر رقیق هل به صورت هاله ای لطیف گرد این شیرینی رو فرا گرفتن.
    ارزش این رایحه ی زیبا رو با ایرادگیری از پخش وماندگاری کم این عطر تخریب نمیکنم اصلا و ابدا...
    (البته ماندگاریش بد هم نیست)
    (چون پستم صرفا معرفی نیست اینجا میذارمش)

Last edited by shervin1996; 14-09-2015 at 21:33.

11. 4 کاربر از shervin1996 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه AM1R95's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    T.E.H.R.A.N

پيش فرض

سلامدوستان لطفاً یه ادکلن مناسب بهم معرفی کنید که موندگاری خوبی داشته باشه(حداقل 1 روز ) تا حداکثر 70-80 تومن.تشکر
    Last edited by AM1R95; 15-09-2015 at 16:23.

تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

سلامدوستان لطفاً یه ادکلن مناسب بهم معرفی کنید که موندگاری خوبی داشته باشه(حداقل 1 روز ) تا حداکثر 70-80 تومن.تشکر
    جگوار کلاسیک مشکی یک روز که نه اما خوب میمونه گزینه بسیار با ارزشی هست

- - - Updated - - -

14. 5 کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه AM1R95's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    T.E.H.R.A.N

پيش فرض

- - - Updated - - -

برای فصل پاییز و زمستون مناسب هست؟
    مورد دیگه ای ندارید؟

تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

برای فصل پاییز و زمستون مناسب هست؟
    مورد دیگه ای ندارید؟
    در این قیمت و با کیفیت بالا خیر
    اینی که گفتم 4فصل هست

سیلور سنت هم اگر رایحه رو بپسندید گزینه خوبیه (هرچند قیمت دقیق یادم نیست ولی زیر 100 باید باشه)

17. 5 کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •