تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 113 از 118 اولاول ... 1363103109110111112113114115116117 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,121 به 1,130 از 1172

نام تاپيک: مشكلات اجراي بازيهاي پلي استيشن 1 و 2

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام به همه دوستان خواهشا يكي به من كمك كنه
    وقتي ايميج فوتبال پلي استيشن يك رو با هر شبيه سازي اجرا ميكنم همچيزش خوبه فقط صدا نداره دومين مشكلم اينكه تصوير قبلا كل صفحه مانيتور رو ميگرفت الان تصوير كوچيك شده
    درضمن فوتبالي كه بازي ميكنم الون2002 هستش
    خواهشا به من كمك كنيد
    باتشكر

Last edited by my_god_99; 28-12-2012 at 23:50.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض راهنمایی

سلام. در بازی تیکن 5 در شبیه ساز : سرعت بازی کنده و دسته هم تنظیم نمیشه چه کنم؟

در آغاز فعالیت yahiko's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

درود
    آقا بنده یک مشکل اساسی دارم خداییش اگر میتونید کوتاهی نکنید و بنده رو راهنمایی کنید چون که بد جور نیاز به کمک شما دارم چند وقت پیش من یک بازی به اسم GENJI برای پلی ۲ دانلود کردم همونطور که آپلود کنندش گفته بود این فایل ISO هست و بنده هم قصد داشتم اون رو توی شبیه ساز پلی ۲ بازی کنم این بازی 2 پارت بود پارت اول ۱گیگ و ۵۰۰ مگ بود که فایلش RAR بود اما فایل دوم RAR نبود شکل یک فایل بود موقعی که هر دو پارت رو دانلود کردم نه میشه اکستراکتش کرد نه میشه با شبیه ساز پلی ۲ اجراش کرد پیغام میده که فایلت ISO نیست
    این هم تصاویر دوتا فایل پارت دوم rar نیست خودم پسوندش رو RAR کردم گفتم شاید درست بشه اما نشد
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لطفا لطفا اگر میشه کمک کنید نمیدونم باید چکار کنم از یک دوستی پرسیدم گفت به احتمال زیاد باید دوتا فایل رو یکی کنی تا بتونی از حالت فشرده بیاریشون بیرون تا فایل ایمیج رو بهت بده

كاربر فعال انجمن آفيس kalantarahura's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    T E H R A N

پيش فرض

درود
    آقا بنده یک مشکل اساسی دارم خداییش اگر میتونید کوتاهی نکنید و بنده رو راهنمایی کنید چون که بد جور نیاز به کمک شما دارم چند وقت پیش من یک بازی به اسم GENJI برای پلی ۲ دانلود کردم همونطور که آپلود کنندش گفته بود این فایل ISO هست و بنده هم قصد داشتم اون رو توی شبیه ساز پلی ۲ بازی کنم این بازی 2 پارت بود پارت اول ۱گیگ و ۵۰۰ مگ بود که فایلش RAR بود اما فایل دوم RAR نبود شکل یک فایل بود موقعی که هر دو پارت رو دانلود کردم نه میشه اکستراکتش کرد نه میشه با شبیه ساز پلی ۲ اجراش کرد پیغام میده که فایلت ISO نیست
    این هم تصاویر دوتا فایل پارت دوم rar نیست خودم پسوندش رو RAR کردم گفتم شاید درست بشه اما نشد
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لطفا لطفا اگر میشه کمک کنید نمیدونم باید چکار کنم از یک دوستی پرسیدم گفت به احتمال زیاد باید دوتا فایل رو یکی کنی تا بتونی از حالت فشرده بیاریشون بیرون تا فایل ایمیج رو بهت بده
    سلام.من یه پیشنهاد میکنم.این کارو بکنین احتمالا جواب بگیرین.
    پارت اول که همون 1.5 گیگ هست رو کاملا بدین گونه Rename کنین:
    Genji.7z.001

پارت بعدی رو هم این گونه:
    Genji.7z.002

همانطور که در عکس نشون دادینTypeفایل دومتون نوشته 002 File.بنابراین بعد از این Rename پارت اولتون هم باید در قسمت Type بشه 001 File.انگاه Extract کنین.انشاالله حل میشه.اگر تونستین خبرشو بدین

5. این کاربر از kalantarahura بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

سلام.من یه پیشنهاد میکنم.این کارو بکنین احتمالا جواب بگیرین.
    پارت اول که همون 1.5 گیگ هست رو کاملا بدین گونه Rename کنین:
    Genji.7z.001

پارت بعدی رو هم این گونه:
    Genji.7z.002

همانطور که در عکس نشون دادینTypeفایل دومتون نوشته 002 File.بنابراین بعد از این Rename پارت اولتون هم باید در قسمت Type بشه 001 File.انگاه Extract کنین.انشاالله حل میشه.اگر تونستین خبرشو بدین
    خیلی ممنون بابت راهنمایی
    اما دوست عزیز باور کن باز هم نشد ارور داد موقع اکسترکتش

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

خیلی ممنون بابت راهنمایی
    اما دوست عزیز باور کن باز هم نشد ارور داد موقع اکسترکتش
    دوست عزیز.فایلهارو برگردون به همون حالتی که بود منظورم اینه که اگه تغیر نام دادی دوباره درستش کن ، همونجوری که از اول بود.
    بعد برو توپوشه ای که دانلود کردی سپس با 7zip بهتره.اما با winrar هم خوبه.روی اولین فایل راست کلیک کن و دستور اکسترانت هیر ( همینجا بازش کن ) رو بده اگه فایلهات سالم باشن تا آخرین فایل رو به ترتیب خودش باز میکنه و فایل ایزو رو تحویلت میده.

8. این کاربر از saeed19999 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

آقا سعید سلام
    اول تشکر میکنم بابت راهنمایی

از دو بزرگواری که تا الان بنده رو راهنمایی کردن اما همون کاری که که شما گفتید اکستراکت هیر هم زدم فایل ها رو به اسم اول شون بر گردوندم و مو به مو کارهایی که گفتید رو انجام دادم باز هم نشد این ارور را داد با هر دو برنامه هم امتحان کردم هم ۷ زیپ هم با وینرار

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

كاربر فعال انجمن آفيس kalantarahura's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    T E H R A N

پيش فرض

آقا سعید سلام
    اول تشکر میکنم بابت راهنمایی

از دو بزرگواری که تا الان بنده رو راهنمایی کردن اما همون کاری که که شما گفتید اکستراکت هیر هم زدم فایل ها رو به اسم اول شون بر گردوندم و مو به مو کارهایی که گفتید رو انجام دادم باز هم نشد این ارور را داد با هر دو برنامه هم امتحان کردم هم ۷ زیپ هم با وینرار

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    سلام.دوست من در عکس سمت راست اسم کامل فایلتون بدین صورت است:
    GenjiDawnOfTheSamurai.7z.001.7z

ولی من گفتم که باید اینگونه باشه:
    GenjiDawnOfTheSamurai.7z.001
    پسوند اخر رو بردارین.دقتکنین که هر دو فایل این پسوند رو در اخر نداشته باشن.

11. 3 کاربر از kalantarahura بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Squall Leonhart's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    اروميه

پيش فرض

از کدوم سایت دانلود کردی؟

13. 2 کاربر از Squall Leonhart بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

آقا [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خیلی ممنون لطف کردین ولی باور کن باز هم درست نشد
    اما آقای [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] از سایت ایزو زون دانلود کردم The iso zone یک سایت خارجی هست

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •