تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 113 از 380 اولاول ... 1363103109110111112113114115116117123163213 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,121 به 1,130 از 3794

نام تاپيک: كليه ی بحث ها،سوالات و مشكلات درباره ی مديريت دانلودها و دانلود

Banned
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    دسته پرستوهای مهاجر اسم : رضا

پيش فرض

دوستان چه ورژنی برای دانلود فیلم از مثلا یوتیوب خوبه؟(من قبلا نصب کردم ،دقیقا یادم نمی یاد چه ورژنی بود،با اون مشکل نداشتم،ولی الان 6.02 رو نصبیدم ،مثل قبلیا وقتی یوتیوب رو باز می کنی ،آیکون دانلود گوشه ویدئو نمیاد.چرا؟( به خاطر آویراست؟))

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

دوستان چه ورژنی برای دانلود فیلم از مثلا یوتیوب خوبه؟(من قبلا نصب کردم ،دقیقا یادم نمی یاد چه ورژنی بود،با اون مشکل نداشتم،ولی الان 6.02 رو نصبیدم ،مثل قبلیا وقتی یوتیوب رو باز می کنی ،آیکون دانلود گوشه ویدئو نمیاد.چرا؟( به خاطر آویراست؟))
    این کار رو انجام بده فکر کنم درست شه
    idm---option---general---tik opera

Banned
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    دسته پرستوهای مهاجر اسم : رضا

پيش فرض

چه ربطی داره؟!(فکر کنم آویرا رو با اپرا عوضی گرفتی)

حـــــرفـه ای Masоud's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

چه ربطی داره؟!(فکر کنم آویرا رو با اپرا عوضی گرفتی)
    سلام

در ورژن 6.0.3 گوشه ی سمت چپ پایین میاد اگر امتحان کرده باشید.

موفق باشید

داره خودمونی میشه salmankhan9989's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    اسفراین

پيش فرض

سلام
    یک سوال دارم-------
    وقتی ما یک فایلو باidmدانلود می کنیم وتعداد کانکشن ها مثلا16عدد هست idmفایلو به16تکه تقسیم میکنه و وقتی تموم میشه اونها رو به هم میچسبونه حالا آیا میشه کاری کرد که وقتی دانلود کامل نشده این فایلها رو به هم متصل کرد به عنوان مثال وقتی ما یک فیلمو دانلود می کنیم این فیلم به16تکه تقسیم می شودحالا نمی شه کاری کرد که تاجایی که دانلود شده بشه فیلمو دید آخه نرم افزارهای دیگه مثل اربیت میشه آیا با Idmمیشه همچین کاری کرد؟لطفا هرکی بلده زود جوابمو بده خیلی ممنون

اگه نباشه جاش خالی می مونه wildhunter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان من تو idm کانکشن رو روی 16 قرار میدم ولی همیشه کانکشن ها هنگام دانلود روی 9 قرار میگیره و از 9 بیشتر نمیشه.من تا حالا سه ورژن idm هم تست کردم ولی بازم کانکشن هام از 9 بیشتر نمیشه.چه جوری می تونم درستش کنم؟؟؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اصـــــــــــــفهان وضعیت:Deactivated

پيش فرض

دوستان چرا بعضی مواقع یک فایل rar را که با idm دانلود میکنم فایل اکسترکت نمیشود و ارور میده ایا عیب از فایل است
    از از این idm.

تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    اسفراین

پيش فرض

دوستان چرا بعضی مواقع یک فایل rar را که با idm دانلود میکنم فایل اکسترکت نمیشود و ارور میده ایا عیب از فایل است
    از از این idm.
    این خطا وقتی بوجود میاد که فایل ناقص دانلود شده ومعمولا وقتی شما در چند مرحله یک فایلو دانلود کنید این خطا رخ میده برای کاهش خطاهای فایل هایRarاز نرم افزارFlash getاستفاده کنید درضمن FDMهم خوبه

تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    اسفراین

پيش فرض متصل نمودن فایلهای ناقص دانلود شده باIDM

سلام
    یک سوال دارم-------
    وقتی ما یک فایلو باidmدانلود می کنیم وتعداد کانکشن ها مثلا16عدد هست idmفایلو به16تکه تقسیم میکنه و وقتی تموم میشه اونها رو به هم میچسبونه حالا آیا میشه کاری کرد که وقتی دانلود کامل نشده این فایلها رو به هم متصل کرد به عنوان مثال وقتی ما یک فیلمو دانلود می کنیم این فیلم به16تکه تقسیم می شودحالا نمی شه کاری کرد که تاجایی که دانلود شده بشه فیلمو دید آخه نرم افزارهای دیگه مثل اربیت میشه آیا با Idmمیشه همچین کاری کرد؟لطفا هرکی بلده زود جوابمو بده خیلی ممنون
    خودم پیداش کردم از اونجایی که من وقتی چیزی رو بلد نباشم ودنبالش برم از زیر سنگ هم که شده پیداش می کنمحالا آموزشش رو میزارم شاید به درد بعضی ها بخوره
    خب همون طور که خودم سوال کرده بودم وقتی ما فایلو به عنوان مثال یک فیلمو دانلود می کنیم با نرم افزارIDMنرم افزار اون فیلمو به چند تکه تقسیم می کنه و وقتی دانلود تموم شد اونها رو به هم متصل می کنه حالا بعضی مواقع موردی پیش میاد که ما میخوام تا جایی که فایل دانلود شده یعنی همون فیلم اون رو نگاه کنیم درحالت عادی همچین کاری امکان پذیر نیست اما شما با یک دستور ساده می توانید فایلها را به هم متصل کنید واز دیدن فیلم لذت ببرید
    برای این کار به محل ذخیره سازی فایل های در حال دانلود میریم که آدرسش به صورت زیر هست:
    c:\Documents and Settings\user\Application Data\IDM\DwnlData\user
    در اونجا پوشه ای هم اسم فایل ما بوجود اومده اونو کپی می کنید یک جای دیگه بعد وارد محیطcmdبشن واز اونجا وارد پوشه فایل بشین بعدش دستورات زیر را وارد کنید
    نکته:به عنوان مثال فایل ما به2قسمت تقسیم شده ما نام آنها را به 1و2 والی آخر تغییر می دیم بعدش تایپ
    می کنیم:
    copy /b 1 + 2 3
    توجه!عدد3دراینجا اسم فایل جدیدی هست که از ترکیب فایلهای 1و2 بوجود اومده بعد اونو مثلا اگه فیلم بود باز کنید وببینید به همین راحتی به همین خوشمزگی اگر سوالی بود بگین

10. 8 کاربر از salmankhan9989 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Ship Storm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    IRAN - ALBORZ وضعیت فعلی: Intelligent Processing

پيش فرض

دوستان من تو idm کانکشن رو روی 16 قرار میدم ولی همیشه کانکشن ها هنگام دانلود روی 9 قرار میگیره و از 9 بیشتر نمیشه.من تا حالا سه ورژن idm هم تست کردم ولی بازم کانکشن هام از 9 بیشتر نمیشه.چه جوری می تونم درستش کنم؟؟؟
    سروری که ازش دانلود میکنی امکان دانلود همزمان بیشتر از 9 فایل رو حتما بسته و کانکشن ها بیشتر از اون نمیشه
    بعضی از سرور ها همینگونه اند و اجازه دانلود همزمان چند فایل رو بیشتر نمی دهند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •