تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1121 از 1667 اولاول ... 1216211021107111111117111811191120112111221123112411251131117112211621 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11,201 به 11,210 از 16661

نام تاپيک: حل مشکلات در اجرا و نصب بازی ها

ناظر انجمن هنر هفتم hp722's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Loneliness

پيش فرض

Gears of war
    دوستان بعد از نصب بازي هنگامي كه ميخام وارد بازي بشم با اين ارور مواجح ميشم.

ويندوزم : xp media center sp2

برا منم دقیقا همین پیغام رو میده.باید تاریخ کامپیوترت رو عوض کنی.اگه اشتباه نکرده باشم باید تاریخ رو به ماه فوریه و سال 2008 میلادی تغییر بدی.فکر کنم درست گفته باشم.باز دقیق ترش رو بهت میگم اگه درست نبود.

2. این کاربر از hp722 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال MAHDIAGENT47's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوست عزیزم تو عکسی که هست کاملا مشخصا.حتی یک فایل هم نمیریزه.به محض اینکه شروع به نصب می کنه این ارور رو میده.تو سیستم دیگه ای اجرا کردم موردی نداشت.بابا توروخدا یکی کمک کنه!
    شمابرنامه x live و دايركس بازي كه معمولا تو دي وي دي ها هست رو نصب كن ببين درست ميشه چون من از ارورش چيزي واقعا نفهميدم

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Loneliness

پيش فرض

شمابرنامه x live و دايركس بازي كه معمولا تو دي وي دي ها هست رو نصب كن ببين درست ميشه چون من از ارورش چيزي واقعا نفهميدم
    برنامه x live و دایرکس برای بهتر و با کیفیت تر اجرا شدن بازیاست و اونم بعد از نصب بازی اصلی نصب میکنیم نه قبلش.مشکل از این نیست.هرکی چیزی از این ارور فهمید و تونست کمکی بکنه حتما بگه تا منم بفهمم.الان که گیرم.

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

x live
    واسه پروفايل ساختن و آنلاين بازي كردن....يا ذخيره كردن بازي استفاده ميشه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

سلام.بازی GhostBusters رو کامل نصب کردم و تا دموی بازی خوب نشون میده،وقتی بازی رو شروع میکنم بعد از چند ثانیه (3) صدای دینگ میده و بازی هنگ میکنه؟لطفا دوستان راهنمایی کنند؟در ضمن تو قسمت کرک درخواست کرک هم کردم ولی جوابی ندادند!
    یکی از دوستان هم تو این تاپتیک مشکل منو داشتند ولی پاسخی درست و حسابی ندادید!

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Loneliness

پيش فرض

دوستان ممنون بخاطر کمک ها و پیشنهادهایی که بهم دادید.خودم از بس باهاش ور رفتم مشکل رو پیدا کردم.

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان ممنون بخاطر کمک ها و پیشنهادهایی که بهم دادید.خودم از بس باهاش ور رفتم مشکل رو پیدا کردم.
    مشكل از چي بود ؟ بگيم ما هم استفاده كنيم

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Loneliness

پيش فرض

مشكل از چي بود ؟ بگيم ما هم استفاده كنيم
    مهدی جان مشکل این بود که به اینستالر اجازه ی دسترسی نمیداد اونم بخاطر این بود که با administrator وارد نمیشدم.همین.به همین سادگی!

10. 2 کاربر از hp722 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه clove's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

سلام
    می خواستم بدونم empier : total war که پی سی ورلد می فروشه مشکل صدا داره یا نه؟ چون تو شهر ما همه نسخه ها (takin & ویرایشگران نصز وصال VNV )مشکل صدا داره
    ( نمی دونم جای این سوال تو این تایپیک هست یا نه ولی چون تایپیک مخصوصش چند ماهیه که خوابیده مجبور شدم اینجا سوالم رو بپرسم )
    Last edited by clove; 25-01-2010 at 11:26.

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    می خواستم بدونم empier : total war که پی سی ورلد می فروشه مشکل صدا داره یا نه؟ چون تو شهر ما همه بازی ها مشکل صدا داره
    ( نمی دونم جای این سوال تو این تایپیک هست یا نه ولی چون تایپیک مخصوصش چند ماهیه که خوابیده مجبور شدم اینجا سوالم رو بپرسم )
    نميدونم ولي بازي هاي p30 معمولا كامل هست من خودم يه چندتايي سفارش دادم كامل بود بدون نقص بچه ها هم زياد تعريفشو ميكنن ولي نميدونم empier : total war سالم باشه يا نه بايد بگيريد و خودتون امتحانش كنيد

13. این کاربر از MAHDIAGENT47 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •