تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 112 از 947 اولاول ... 1262102108109110111112113114115116122162212612 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,111 به 1,120 از 9467

نام تاپيک: Adsl Fanava / شركت فن آوا

آخر فروم باز شـیـفــو's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهران | Tehran

پيش فرض

سلام
    من یک مشکلی با مقدار ترافیکم دارم . من اکانت 3 ماهه 5 گیگ گرفتم ولی در عمل بیش تر از 4 گیگ نمیشه به نظرتون مشکلش چیه؟
    در زیر ، ریز مصرف من رو مشاهده می کنید:

همونطور که مشخص کردم من در این اتصال 92.27 مگ دانلود داشتم و 3.88 مگ آپلود که جمعا میشه 96.15 مگ به ازای این مقدار مصرف 807.68 تومان از حساب من کم شده با یه تقسیم ساده هر مگ 8.4 تومان میشه. برای یک اکانت 3 ماهه 5 گیگ 33750 اکانت شارژ میشه حالا با این وضع اگه 33750 را بر 8.4 تقسیم کنیم مقدار ترافیک کل مشخص میشه که برابر با 4017 مگ است که باید 5000 باشه . چرا اینطوریه؟ من از دیتا نت شیراز اکانت گرفتم و یوزر من هم
    8204798@toseeh
    هست ممنون میشم پیگیری کنید
    سلام مهربون محاسباتي كه كردي كاملا اشتباهه ببين نسبت قيمت به حجم نبايد در محاسبه در نظر بگيري اولا بگو اين نماينده هر گيگ چند حساب ميكنه ؟ دوما از مبلغي كه ميدي 15 تومن بابت اجاره پورته ميره مخابرات پس تقسيم 33750 بر 8.4 درست نيست بايد اول هزينه اجاره پورت كم كني بعد ببين هر گيگ چند تومنه هزينه 5 گيگ محاسبه كني و ازش كم كني چيزي كه ميمونه سوده ناحالص شركته كه بايد مقداري ازش بده فن اوا و مقداريم سوده خالشه
    پس اول مشخص كن هر گيگ چند تومنه ؟ و اينكه سرويست چقدره سرعتش ؟ ضمنا قيمت هر گيگ بايد برمبناي 1024 حساب كني نه اينكه الان شما برمبناي 96.15 چون تا سه رقم خورده داره كه موثره
    دو راه براي اينكه ببين ازت دزدي ميشه وجود داره
    1. مجموع دانلود هايي كه داري تقريب بزني مثلا در يك شب با سرويس رايگان اگر 800 مگ بگيري و وب گردي هم كرده باشي احتمال اينكه 850 مگ مصرف كرده باشي كاملا وجود پس تخميني حجمت بدست ميادخوب اخر ماه ميتوني ببيني همون 5 گيگ حساب كردي يا نه
    2. از روزي كه شارژ كردي تا پايان دورت در بخش گزارش اتصالات گزارش بگير ببين پايين صفحه مجموع دان و آپ چند ميزنه
    من الان برات چك كردم براي دوره قبلت دقيق و درست بود و مشكلي نداشت پس دزدي صورت نميگيره روي اكانتت مگر اينكه رمز و پسوردتو كسي ديگه داشته باشه و اون ازش استفاده كدره باشه راه حل اونم سادس بزنگ پشتيباني بگو مك ادرس مودمتو برات ست كنه همين
    نتيجه: در سرويس شما كم فروشي وجود نداره
    حالا اگر ميخواي رمزتم بده ( پيام خصوصي كن) من امروز از خونه يه تست بزنم رو اكانتت اگر اجازه بدي يه 10 مگ دان ميكنم بعد برات چك كنم سيستم بيشتر ثبت ميكنه يا كمتر

سلام
    دمت گرم که بالاخره یه نگاه انداختی
    من از 2 تا سیستم استفاده میکنم،یکی با وایرلس،یکی با LAN
    از اپرا،کروم،اینتنرنت اکسپلورر استفاده کردم
    همه همینطوری بودن
    ویندوزم رو هم 3 بار عوض کردم
    بازم حل نشد
    در ضمن یکی از ویندوز ها هم نسخه ارجینال 7 64 بیتی هستش
    من یوزر نیم رو برات میفرستم
    ضمنا مواقعی که از شیلتر شکن یا پراکسی استفاده میکنم،اوضاع خیلی خراب تر میشه
    خوب نام كاربريتو كه ندادي هنوز بهم
    ولي نام كاربريتو بده برات سيستمو چك كنم
    حتما بگو كدوم شهري و كدوم نماينده سرويس داري
    سيستم مشكلي نداره برات و من هنوزم مشكوك هستم به تنظيمات خودت
    اگر به مودم ديگر دسترسي داري با اون تست كن سعي كن مودم وايرلس نباشه و از اتصال لن lan استفاده كن نشد
    بايد درخواست اعزام كارشناس بزني

عزیز جواب پی ام رو نمیدی؟
    جواب دادم خدمتتون

---
    دوستان توجه كنيد من براي كمك بهتر بهتون بايد نام كاربريتونو داشته باشم پس سعي كنيد همون اول اونم بگيد
    اگر مايليد بهتر سيستمتونو چك كنم رمز رو هم ميتونيد بديد كه مستقيم از خوده اكانتتون چك كنم چون
    پنل من در فن اوا امكان مشاهده رمز و تغييرشو نداره فقط شارژ و ريست و جمع آوري دارم بنابراين ديگه اينارو مد نظر داشته باشيد
    نكته بعدي نترسيد من سرويسه كسيو قطع يا دستكاري نميكنم حتي مثلا سرويس 128 باشه ولي شركت بهش اشتباهي 512 بده نوش جونش به من چه
    Last edited by شـیـفــو; 27-07-2010 at 00:41.

2. این کاربر از شـیـفــو بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال whitewolf's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

gtaexcess جان می تونی یه جورایی night رو دستکاری کنی؟ مثلا زمانشو ببری روی 1 تا 8 ؟
    یا در زمان شبانه داون استریم رو ببری بالا و بعد از اون دوباره اتومایتک یا دستی داون رو عادی کنی؟

چی به شما میرسه؟ هماهنگ می کنیم

در مورد اون دزدی و اینا هم یه سوال:
    من از خودتون سرویس دارم (نمایندگی نیست). یک ماهه 3 گیگ سرعت 512 ماهانه 20500 تومن. سرویس D
    الان هر مگ یا گیگ مصرفی من چقدره قیمتش طبق قیمت های شرکت؟ من خنگم این جور موقع ها

داره خودمونی میشه SIMPATICO4949's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

سلام مهربون محاسباتي كه كردي كاملا اشتباهه ببين نسبت قيمت به حجم نبايد در محاسبه در نظر بگيري اولا بگو اين نماينده هر گيگ چند حساب ميكنه ؟ دوما از مبلغي كه ميدي 15 تومن بابت اجاره پورته ميره مخابرات پس تقسيم 33750 بر 8.4 درست نيست بايد اول هزينه اجاره پورت كم كني بعد ببين هر گيگ چند تومنه هزينه 5 گيگ محاسبه كني و ازش كم كني چيزي كه ميمونه سوده ناحالص شركته كه بايد مقداري ازش بده فن اوا و مقداريم سوده خالشه
    پس اول مشخص كن هر گيگ چند تومنه ؟ و اينكه سرويست چقدره سرعتش ؟ ضمنا قيمت هر گيگ بايد برمبناي 1024 حساب كني نه اينكه الان شما برمبناي 96.15 چون تا سه رقم خورده داره كه موثره
    دو راه براي اينكه ببين ازت دزدي ميشه وجود داره
    1. مجموع دانلود هايي كه داري تقريب بزني مثلا در يك شب با سرويس رايگان اگر 800 مگ بگيري و وب گردي هم كرده باشي احتمال اينكه 850 مگ مصرف كرده باشي كاملا وجود پس تخميني حجمت بدست ميادخوب اخر ماه ميتوني ببيني همون 5 گيگ حساب كردي يا نه
    2. از روزي كه شارژ كردي تا پايان دورت در بخش گزارش اتصالات گزارش بگير ببين پايين صفحه مجموع دان و آپ چند ميزنه
    من الان برات چك كردم براي دوره قبلت دقيق و درست بود و مشكلي نداشت پس دزدي صورت نميگيره روي اكانتت مگر اينكه رمز و پسوردتو كسي ديگه داشته باشه و اون ازش استفاده كدره باشه راه حل اونم سادس بزنگ پشتيباني بگو مك ادرس مودمتو برات ست كنه همين
    نتيجه: در سرويس شما كم فروشي وجود نداره
    حالا اگر ميخواي رمزتم بده ( پيام خصوصي كن) من امروز از خونه يه تست بزنم رو اكانتت اگر اجازه بدي يه 10 مگ دان ميكنم بعد برات چك كنم سيستم بيشتر ثبت ميكنه يا كمتر

[/SIZE]
    من اینجوری که حساب کردم به این خاطره که توی صفحه اصلی مقدار ترافیک باقیمانده رو به صورت مگ یا گیگ نمیزنه واحدش پوله
    هر گیگ اضاف که بخری 5000 تومان هست ولی تفاوتی که داره اینه که به جای 8.4 کمتر از حساب کم میشه ، الان مقدار دقیقش یادم نیست ولی حدود همون 1 گیگ میشه نه کمتر (حدود 4.9 بود)
    سرعت سرویس من 256 هست ولی توی تنظیمات مودم 512 هست
    من با نرم افزار های مختلف میزان ترافیک رو جک کردم دقیقا همون مقداری که دانلود و آپلود داری توی سیستم ثبت میشه ولی در نهایت به جای 5 گیگ 4 گیگ داری
    با این حسابی که شما کردی بنده خداها از جیب هم باید پول بزارن بدن به فن آوا
    من هر سه ماه 34800 میدم اگه 15 مخابرات برداره و هر گیگ 5000 تومان حساب کنیم آخرش 5200 هم کم میارن
    Last edited by SIMPATICO4949; 27-07-2010 at 12:02.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

سلام عزیز ,آقا پیغام خصوصویتون نیومد اگه میشه دوباره بفرست ایمیلتو
    اگه احیانا تو زحمت میافتی نمی خواد. من خودمم دارم بی خیال میشم امروزم به همین کیانت زنگ زدم شماره رو گرفت گفت فردا صبح تماس بگیر حالا فردا ببینیم چی میشه اگه حل شد که خیلی خوبه اگه هم نشد که این 2-3 هفته هم صبر میکنیم میریم از جای دیگه سرویس میگیریم

gtaexcess عزیز یکم ما رو هم تحویل بگیر قرار بود ایمیلتو بدی نام کاربری رو بدم
    البته من یکشنبه به نمایندگی زنگ زدم گفت تا آخر هفته درست میشه نشد دوباره شنبه زنگ بزنم
    شما هم اگه تونستی میلتو بده user , pass رو بدم یه چکی بکن تنکس

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهران | Tehran

پيش فرض

من اینجوری که حساب کردم به این خاطره که توی صفحه اصلی مقدار ترافیک باقیمانده رو به صورت مگ یا گیگ نمیزنه واحدش پوله
    هر گیگ اضاف که بخری 5000 تومان هست ولی تفاوتی که داره اینه که به جای 8.4 کمتر از حساب کم میشه ، الان مقدار دقیقش یادم نیست ولی حدود همون 1 گیگ میشه نه کمتر (حدود 4.9 بود)
    سرعت سرویس من 256 هست ولی توی تنظیمات مودم 512 هست
    من با نرم افزار های مختلف میزان ترافیک رو جک کردم دقیقا همون مقداری که دانلود و آپلود داری توی سیستم ثبت میشه ولی در نهایت به جای 5 گیگ 4 گیگ داری
    با این حسابی که شما کردی بنده خداها از جیب هم باید پول بزارن بدن به فن آوا
    من هر سه ماه 34800 میدم اگه 15 مخابرات برداره و هر گیگ 5000 تومان حساب کنیم آخرش 5200 هم کم میارن
    خوب هزينه هر گيگ 5000 تومان حساب ميشه درسته؟ خوب براي سرويس شما كه 5گيگ هست بايد در زمان شارژ مقدار 2500 ريال يا 25 هزار مگابايت شارژ بزنه
    حالا موقع شارژ همين عددو تو پنل ميبيني
    خوب گفتي با نرم افزار هاي خودت كه چك ميكني درسته و همونيكه در سيستم ثبت ميشه بهت نشون ميده يعني همون 5 گيگ درسته ؟
    اگر اينطوره خوب يعني مصرف كرديش ديگه
    اگر هم منظورت اينه نرم افزار خودت 4 گيگ نشون ميده ولي پنل 5 گيگ نشون ميده مسئله جداست
    من الان باز برات چك كردم ديدم كه مصرف ماهت پيش دقيق درست بوده براي اين ماهت هم تا به اين لحظه از تاريخ اولين ورودت درست بوده هزينه دقيقا طبق شارژ كم شده
    يه كاري بكن براي استفاده از سرويس شبانه ساعت 2:05 دقيقه وصل بشو چند شب و صبح هم خودت 6:50 قطع كن ببين بازم بنظرت حجم كم مياري

gtaexcess جان می تونی یه جورایی night رو دستکاری کنی؟ مثلا زمانشو ببری روی 1 تا 8 ؟
    یا در زمان شبانه داون استریم رو ببری بالا و بعد از اون دوباره اتومایتک یا دستی داون رو عادی کنی؟

چی به شما میرسه؟ هماهنگ می کنیم

در مورد اون دزدی و اینا هم یه سوال:
    من از خودتون سرویس دارم (نمایندگی نیست). یک ماهه 3 گیگ سرعت 512 ماهانه 20500 تومن. سرویس D
    الان هر مگ یا گیگ مصرفی من چقدره قیمتش طبق قیمت های شرکت؟ من خنگم این جور موقع ها
    بابا شما خيلي باحاليا
    نه نايت يه سرويس كلي هست دستكاريش كنم تو لوگ فايلش درج ميشه اولا دوما براي همه ايران دستكاري ميشه اونوقته كه اخراج كه هيچي نابودم ميكنن
    الان فقط من سرويس شش ماهه با سرعت يك مگ ميتونم بهتون با تخفيف بالا بدم كه قبلا گفتم

gtaexcess عزیز یکم ما رو هم تحویل بگیر قرار بود ایمیلتو بدی نام کاربری رو بدم
    البته من یکشنبه به نمایندگی زنگ زدم گفت تا آخر هفته درست میشه نشد دوباره شنبه زنگ بزنم
    شما هم اگه تونستی میلتو بده user , pass رو بدم یه چکی بکن تنکس
    اهان راستي ادرس ايميلمو برات پيام خصوصي كردم
    ببخشيد اصلا حواسم نبود

7. این کاربر از شـیـفــو بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

خوب هزينه هر گيگ 5000 تومان حساب ميشه درسته؟ خوب براي سرويس شما كه 5گيگ هست بايد در زمان شارژ مقدار 2500 ريال يا 25 هزار مگابايت شارژ بزنه
    حالا موقع شارژ همين عددو تو پنل ميبيني
    خوب گفتي با نرم افزار هاي خودت كه چك ميكني درسته و همونيكه در سيستم ثبت ميشه بهت نشون ميده يعني همون 5 گيگ درسته ؟
    اگر اينطوره خوب يعني مصرف كرديش ديگه
    اگر هم منظورت اينه نرم افزار خودت 4 گيگ نشون ميده ولي پنل 5 گيگ نشون ميده مسئله جداست
    من الان باز برات چك كردم ديدم كه مصرف ماهت پيش دقيق درست بوده براي اين ماهت هم تا به اين لحظه از تاريخ اولين ورودت درست بوده هزينه دقيقا طبق شارژ كم شده
    يه كاري بكن براي استفاده از سرويس شبانه ساعت 2:05 دقيقه وصل بشو چند شب و صبح هم خودت 6:50 قطع كن ببين بازم بنظرت حجم كم مياري

[/SIZE]
    ممنون که پی گیر هستی شیراز که فقط بلدن بگن سیستم اشتباه نمیکنه
    این صفحه اول پنل منه :

این هم صفحه اعتبارات هست:

همونطور که دیدین توی صفحه اول مقدار اعتبار فعلی رو بر اساس مگ یا گیگ نمیزنه واحدش یونیت هست مشکل من هم دقیقا همینه که واحدش یونیته اگه بایت یا مگ یا گیگ بود خیلی بهتر بود
    وقتی که اکانت رو شارژ می کنم مقدار اعتبار فعلی 37500 هست
    من با برنامه که تست میکنم مثلا 100 مگ آپ و دان که کرده باشم توی سیستم هم 100 مگ آپ و دان هست ولی اگه بیام مقدار آپ و دانی که در طول 3 ماه توی سیستم ثبت شده (فقط روزانه ها رو ) رو جمع بزنی 4 گیگ هست نه 5 گیگ
    شبانه هم که استفاده میکنم ساعت از ساعت 2:06 دقیقه وصل میشم و تا 6:57 دقیقه هم وصل هستم و در این مدت ریالی هم از اکانت کم نمیشه همونطور که در شکل زیر میبینید:
    یه نکته ای هم که هست اگه پایین عکس اولی رو نگاه کنی نوشه 3G-2M-256 در صورتی که اکانت من 3 ماهه 5 گیگ 256 هست نه 2 ماهه 3 گیگ !!!!

حرف من اینه که اگه این مقدارهایی رو که در زیر مشخص کردم در مدت یک اکانت سه ماهه با هم جمع بزنیم 5 گیگ نمیشه میشه 4 گیگ

Last edited by SIMPATICO4949; 27-07-2010 at 19:00.

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهران | Tehran

پيش فرض

ممنون که پی گیر هستی شیراز که فقط بلدن بگن سیستم اشتباه نمیکنه
    این صفحه اول پنل منه :

این هم صفحه اعتبارات هست:

همونطور که دیدین توی صفحه اول مقدار اعتبار فعلی رو بر اساس مگ یا گیگ نمیزنه واحدش یونیت هست مشکل من هم دقیقا همینه که واحدش یونیته اگه بایت یا مگ یا گیگ بود خیلی بهتر بود
    وقتی که اکانت رو شارژ می کنم مقدار اعتبار فعلی 37500 هست
    من با برنامه که تست میکنم مثلا 100 مگ آپ و دان که کرده باشم توی سیستم هم 100 مگ آپ و دان هست ولی اگه بیام مقدار آپ و دانی که در طول 3 ماه توی سیستم ثبت شده (فقط روزانه ها رو ) رو جمع بزنی 4 گیگ هست نه 5 گیگ
    شبانه هم که استفاده میکنم ساعت از ساعت 2:06 دقیقه وصل میشم و تا 6:57 دقیقه هم وصل هستم و در این مدت ریالی هم از اکانت کم نمیشه همونطور که در شکل زیر میبینید:
    یه نکته ای هم که هست اگه پایین عکس اولی رو نگاه کنی نوشه 3G-2M-256 در صورتی که اکانت من 3 ماهه 5 گیگ 256 هست نه 2 ماهه 3 گیگ !!!!

حرف من اینه که اگه این مقدارهایی رو که در زیر مشخص کردم در مدت یک اکانت سه ماهه با هم جمع بزنیم 5 گیگ نمیشه میشه 4 گیگ

خوب اون يونيت منظورش ريال هست الان 1200 تومن معادل 1200 مگ داري اين از اين
    دوم هر دوره اعتبارت منفي ميشه يك دوره اعتبارتو منفي نكن بازم ببين اين اتفاق مي افته ولي ميگم من تو پنل خودم مغايرتسي نميبينم
    الان عكسي كه گذاشتي از اول دورت نيست درسته يا هست ؟
    از اول دوره اي كه شارژ كردي تا اخر دوره بذار عكسشو من تو پنل خودم ببينم دونه دونه چك كنم ببينم كجاش كسري داره

10. این کاربر از شـیـفــو بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

خوب اون يونيت منظورش ريال هست الان 1200 تومن معادل 1200 مگ داري اين از اين
    دوم هر دوره اعتبارت منفي ميشه يك دوره اعتبارتو منفي نكن بازم ببين اين اتفاق مي افته ولي ميگم من تو پنل خودم مغايرتسي نميبينم
    الان عكسي كه گذاشتي از اول دورت نيست درسته يا هست ؟
    از اول دوره اي كه شارژ كردي تا اخر دوره بذار عكسشو من تو پنل خودم ببينم دونه دونه چك كنم ببينم كجاش كسري داره
    سلام
    من منظورتون رو متوجه نشدم پسورد رو پیغام خصوصی کردم خودتون زحمتش رو بکشین

اگه 1200 تومن معادل 1200 مگ هست ، اول دوره 3750 تومن تو حسابه که میشه 3750 مگ درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ولی باید5000 مگ باشه
    ریز مصرف معمولا بعد دو سه هفته پاک میشه من نمیتونم از اول دوره براتون بزارم
    الانم هم حدودا 1 ماه تا آخر این دوره مونده
    حالا یه سوال دیگه میشه که اکانت به جای 3 ماه دو ماهه تموم بشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یعنی من اکانت سه ماهه بگیرم ولی دوماهه تموم بشه (از نظر زمانی نه حجمی) ؟ حتما میگی محاله ولی این اتفاق هم برای من افتاد مدرک هم دارم که بعد با یه بدبختی تونستم یک ماه رو ازشون بگیرم . یک سری هم 10 روز کم داشت .کلا هر سری یه مقدار کم داره.همین سری هم من 89/3/3 اکانت گرفتم و باید تا 89/6/3 ادامه داشته باشه درسته ؟ ولی اینطور نیست تا 89/5/31 بیشتر نیست . حالا این سری شانس آوردم که 3 روز بیشتر کم نداره
    Last edited by SIMPATICO4949; 28-07-2010 at 09:51.

آخر فروم باز pooria.rio's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    آکانت جدید :Pooria-ir

پيش فرض

سلام
    من مدتیه به مشکل کم شدن شدید حجم برخوردم
    یعنی سند و رسیو رو چک میکنم میبینم تو سیستم فن آوا بیشتر از اینجا خورده
    چی کار کنم ؟

آخر فروم باز 251251's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    پیش عمو مارتین و دایی فینچر

پيش فرض

پوریا جان دزدی شاخ و دم نداره !
    جدیدا از همه دارن این دزدی رو میکنن ! فکر میکنن همه مثل خودشون خر مش رمضون هستن کسی نمیفهمه !

14. این کاربر از 251251 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •