تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 111 از 2600 اولاول ... 11611011071081091101111121131141151211612116111111 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,101 به 1,110 از 25994

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان تهران

داره خودمونی میشه MohammadKingstar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    ™Earse..Tehran •°•°•°•°°•°•°•°•°•°•°•

پيش فرض

دوستان با توجه به اینکه مخابرات رو س پ ا ه خریده ، ای دی اس ال مخابرات هم دست س پ ا ه هست و به شدت کنترل میشه ؟
    اصلا به نظر شما کنترل میشه ؟! یا کلا چه شرکت های خصوصی و چه خود مخابرات همه کنترل میشن یا اصلا امکانش نیست که به این راحتی کنترل بشن ؟
    راستش من میخوام بگیرم اما میترسم نکنه بگیرم و بعد یه تروجان رو سیستم نصب بشه و تمام فعالیت ها ضبط و کنترل بشه ؟ البته کاره خاصی که نمیکنم اما خوب امنیت روانی آدم نداره دیگه
    ببخشید من زیاد راجع به این مسئله نمیدونم که اصلا اینی که میگم امکان پذیره یا نه، فقط چیزی که به ذهنم رسید رو گفتم
    ممنون میشم اساتید بیان نظراتشون رو بگن که اصلا اینی که من میگم شدنی هست و اصلا هست یا نه ؟
    سپاس
    سلام
    خسته نباشی اگه بخوای اون فکرو کنی تمام خط تلفن ها به سرور مخابرات متصله تازه بگم می دونی اصلا همه دارن از adsl استفاده می کنن (حدود 80% تهران) اگه بخوان شنود کنن باید به هر adsl یه نفر پشت سیستم بزارن ............

2. 2 کاربر از MohammadKingstar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز GHAGHALEELEE's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اگه کار س-ی-اسی میکنی هنگامی که این فعالیتها رو انجام میدی با وی پی انی که از شرکتهای خارجی خریدی و یا برنامه هایی مثل اولت-راسورف کانکت شو و بدون اونها دوباره وارد اکانتهات نشو.
    اگه هم که دانلودها و اپلودهای ممنوعه داره مخابرات اتفاقا با این چیزا کار نداره.
    اگر انتی ویروس داری و به روز اپدیت میکنی از بابت تروجان مشکلی نیست.البته من پیشنهاد میکنم ویندوزت رو هم به روز اپدیت کنی و از مرورگر فایر فاکس یا سافاری یا کروم استفاده کنی واز اینترنت اکسپلورر حتما دوری کن بجز سایتهایی که ازت اینترنت اکسپلورر رو درخواست میکنن.
    موفق باشی

4. 2 کاربر از GHAGHALEELEE بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال MESHKIPOSH's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

-reza-
    MohammadKingstar
    مرسی که جواب دادید ، پس خیالم راحت شد ... کار خاصی البته نمیکنم هااا ولی این امنیت روانیه خیلی مهمه که الان متوجه شدم داستان چیه .. مرسی دوستان
    اگه کار س-ی-اسی میکنی هنگامی که این فعالیتها رو انجام میدی با وی پی انی که از شرکتهای خارجی خریدی و یا برنامه هایی مثل اولت-راسورف کانکت شو و بدون اونها دوباره وارد اکانتهات نشو.
    اگه هم که دانلودها و اپلودهای ممنوعه داره مخابرات اتفاقا با این چیزا کار نداره.
    اگر انتی ویروس داری و به روز اپدیت میکنی از بابت تروجان مشکلی نیست.البته من پیشنهاد میکنم ویندوزت رو هم به روز اپدیت کنی و از مرورگر فایر فاکس یا سافاری یا کروم استفاده کنی واز اینترنت اکسپلورر حتما دوری کن بجز سایتهایی که ازت اینترنت اکسپلورر رو درخواست میکنن.
    موفق باشی
    نه بابا فعالیت سی اس یم کجا بود من فقط چت میکنم و سایت های آی تی رو میخونم ولی در کل مسئله من امنیت روانیه قضیست که با توضیحات دوستان متوجه شدم که فکرم بیخود بوده .
    مرسی از همه .... پس دیگه منم برم تو کاره اینترنت مخابرات ... تو منطقه ما هم انگار کاربراش کم هستن و کیفیتش به نصبت خوبه. به هرحال به پولش که به نظرم واقعا می ارزه ....... من 128 نامحدود از سپنتا میگرفتم قبلا 30 تومن . قیمت مخابرات به نظرم عالیه.[COLOR="Silver"]

پروفشنال amirkalak6's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

دوستان من کجا میتونم مقدار مصرف و اینارو ببینم چه سایتیه ؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

دوستان من کجا میتونم مقدار مصرف و اینارو ببینم چه سایتیه ؟؟
    مخابرات چون نامحدوده فکر نمیکنم گزارش بده.من خیلی گشتم هیچ جایی نبود.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

سلام . من adsl مخابرات گرفتم اصلا ult-ra باز نمیکنه . برای شما هم اینجوریه ؟ حالا باید چه کنم من . تنها راه باقی مونده وی پی... هست؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

سلام . من adsl مخابرات گرفتم اصلا ult-ra باز نمیکنه . برای شما هم اینجوریه ؟ حالا باید چه کنم من . تنها راه باقی مونده وی پی... هست؟
    حل شد آقا بی خیال .

سرعت 256 (تهران) چرا از 21 بالاتر نمیره . مگه نباید حدود 28 باشه؟

داره خودمونی میشه MohammadKingstar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    ™Earse..Tehran •°•°•°•°°•°•°•°•°•°•°•

پيش فرض

.

سرعت 256 (تهران) چرا از 21 بالاتر نمیره . مگه نباید حدود 28 باشه؟
    جای تعجب داره سرعت 256 باید تا32 باشه
    یه تست بگیر داخل سایت های تست سرعت اینترنت ببین 128 نیستش

11. این کاربر از MohammadKingstar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

جای تعجب داره سرعت 256 باید تا32 باشه
    یه تست بگیر داخل سایت های تست سرعت اینترنت ببین 128 نیستش
    خوب 128 که به 22 نمیرسه . حداکثر سرعتش 16 هست. حالا چاره چیه>؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

علت این اختلاف واقعا چیه؟ نکنه سایت speedtest مشکل داره؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •