تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 111 از 314 اولاول ... 1161101107108109110111112113114115121161211 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,101 به 1,110 از 3137

نام تاپيک: طرفداران HP dv6-6090ee

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    پیش عشقم Justin

پيش فرض

سلام به همه
    همونطوری که تو پستای قبل گفتم من یه 6080 گرفتم که با پیک آوردن ، چک کردم باطریش خم شده بود گوشش ، بردم دادم به فروشنده و اونم داد به نمایندگی ( هماهنگ ) متاسفانه نمایندگی گفت که اگر دل بود ما قبول می کردیم !! ولی تو تموم اچ پی چنین چیزی تا حالا نداشتیم ، هرچیم گفتم بابا من که نداختم ( جالب اینجاست جعبه لپ تاپم اثری از ضربه نبود توش ! ) خلاصه گفتن تا شنبه باید بررسی کنیم !!
    حالا خوبیش اینه که فروشنده آشناس !! دعاکنید به خیر بگذره !! اینم از لپ تاپ خریدن ما !!!!

بچه ها چند تا سئوال داشتم :
    1- لپ تاپ من روش زده ساخت چین ، و توی سایت اچ پی هم کشورم رو گذاشتم رو چین جواب داد ، گارانتیش واسه 2011/5/5 بود
    مال شمام چینه ؟ ( 6080se )
    2- کارایی که باید انجام بدم وقتی که تحویل گرفتم چیاست ؟
    - رجیستر کردن ویندوز با کد های پشت لپ تاپ
    - گرفتن بک آپ از ویندوز با نرم افزار Recovery manager
    - بعد چی ؟ ( بقیشو شما بگید )
    پارتیشن بندی با Acronis 11 ؟
    نصب درایور ها؟
    و ...؟
    نیازی به عوضکردن ویندوزهست؟
    باید درایورها رو آپدیت کنم؟
    و...؟
    واقعا چه شانس بدی
    ...دوست عزیز شما نباید نوت بوک از طریق پیک تحویل می گرفتین به علت حساسیت بالایی که دستگاه های الکترونیک و به خصوص نوت بوک دارند حتما باید موقع خرید چک بشن حتی اگه کاملا هم سالم باشن... شانس آوردین که ازتون قبول کردن چون واقعا خیلیا این کار نمی کنن...مخصوص برندی که گارانتی رسمی تو ایران اسلامی!! نداره به خاطر تحریم ....
    بله دوست عزیز در چین ساخته شده...و گارانتی اون از تاریخی که ساخته شده start می خوره...
    دوست عزیز اگر کل دستگاه قرار هست که تعویض بشه سعی کنین به دقت کیبرد(تک تک دکمه ها فشار بدین تا یه موقع سفت نباشه ) ، تاچ پد،لولای مانیتور،وایرلس و بلوتوث و....به دقت چک کنبن...
    این قسمت ها بسیار حساس تر از بقیه هستند...
    برای رجیستر هم می تونین از serial number و product number که هم روی جعبه و هم در نرم افزار hp assistant هست استفاده کنین...
    اولین کاری هم که بعد از روشن کردن سیستم باید انجام بدین ریکاوری هست که می تونین ازrecovery manager استفاده کنین....
    بعد هم که پارتیشن بندی و حتما نصب ویندوز نسخه ultimate sp1 64-bit به دلیل ویژگی های بسیار بهتر نسبت به نسخه home...

2. 3 کاربر از em0fab0y بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه inen's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    تهران ، میدان ناکجا آباد

پيش فرض

واقعا چه شانس بدی
    ...دوست عزیز شما نباید نوت بوک از طریق پیک تحویل می گرفتین به علت حساسیت بالایی که دستگاه های الکترونیک و به خصوص نوت بوک دارند حتما باید موقع خرید چک بشن حتی اگه کاملا هم سالم باشن... شانس آوردین که ازتون قبول کردن چون واقعا خیلیا این کار نمی کنن...مخصوص برندی که گارانتی رسمی تو ایران اسلامی!! نداره به خاطر تحریم ....
    بله دوست عزیز در چین ساخته شده...و گارانتی اون از تاریخی که ساخته شده start می خوره...
    دوست عزیز اگر کل دستگاه قرار هست که تعویض بشه سعی کنین به دقت کیبرد(تک تک دکمه ها فشار بدین تا یه موقع سفت نباشه ) ، تاچ پد،لولای مانیتور،وایرلس و بلوتوث و....به دقت چک کنبن...
    این قسمت ها بسیار حساس تر از بقیه هستند...
    برای رجیستر هم می تونین از serial number و product number که هم روی جعبه و هم در نرم افزار hp assistant هست استفاده کنین...
    اولین کاری هم که بعد از روشن کردن سیستم باید انجام بدین ریکاوری هست که می تونین ازrecovery manager استفاده کنین....
    بعد هم که پارتیشن بندی و حتما نصب ویندوز نسخه ultimate sp1 64-bit به دلیل ویژگی های بسیار بهتر نسبت به نسخه home...
    معلوم نیست که قبول کنن !!! ولی فروشنده چون آشناس احتملا خودش بده یا .... نمی دونم ، فردا ( یعنی امروز ) معلوم می شه !
    یعنی برای تست مواردی که گفتی همون جا لپ تاپو روشن کنم ؟ بلوتوس و ... درایوراش طبیعاتا باید نصب کنم که !؟
    ویندوزی که گفتین رو بعد میتونم رجیستر کنم با کدای پشت لپ تاپ ؟ من دارم ultimate ( تو لرد 2011 ) ، سرویس پک یکشو نمیدونم هست یا نه !!!
    اکی وقتی ویندوز جدید رو نصب کردم ، بعد دی وی دی بک آپ رو ریکاور کنم؟

ممنون ازت

4. این کاربر از inen بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

من 6080 دارم اول بك آپ كرفتم بعد كامل فرمت و ويدوز جديد رو روش نصب كردم .حالا كه ريكاوري ميكنم همه مراحل انجام ميشه اما وقتي ميخاد بالا بياد ميزنه دي وي دي بوت رو بگذاريد ...............

6. این کاربر از mman1384 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    پیش عشقم Justin

پيش فرض

معلوم نیست که قبول کنن !!! ولی فروشنده چون آشناس احتملا خودش بده یا .... نمی دونم ، فردا ( یعنی امروز ) معلوم می شه !
    یعنی برای تست مواردی که گفتی همون جا لپ تاپو روشن کنم ؟ بلوتوس و ... درایوراش طبیعاتا باید نصب کنم که !؟
    ویندوزی که گفتین رو بعد میتونم رجیستر کنم با کدای پشت لپ تاپ ؟ من دارم ultimate ( تو لرد 2011 ) ، سرویس پک یکشو نمیدونم هست یا نه !!!
    اکی وقتی ویندوز جدید رو نصب کردم ، بعد دی وی دی بک آپ رو ریکاور کنم؟

ممنون ازت
    نه پس روشن نکن
    سعی کن این مواردی که گفتم به دقت چک کنی به خصوص کیبرد و لولای مانیتور ...
    درایور بلوتوث نصب هست چک کن ببین مشکلی نداشته باشه....
    ببینید اون سریالی که پشت دستگاه هست مربوط به نسخه home میشه پس اگه شما ultimate sp1 بریزین نمی تونین با اون سریال اکتیو کنین و فقط ویندوز همون نسخه رو می تونین باهاش فعال کنین...
    ضمنا اون سریال هیچ اهمیتی نداره...
    شما می تونین یه نسخه ultimate sp1 64-bit بریزین و با windows7 loader کرک کنین...
    اگه دستگاه جدید بهتون داد اول دی وی دی ریکاوری تهیه کنین بعد می تونین به فکر تعویض ویندوز هم باشین....

8. 4 کاربر از em0fab0y بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

من 2 ماهی هست که 6090 خریدم اما موقع بالا اومدن 1 دقیقه هنگ میکنه.... کلی روش که گفتن دوستان واسه رفع مشکل انجام دادم....نتیجه بخش نبود ...ممکنه آپدیت بایوس آسیب زده باشه به لپتابم؟؟؟؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    پیش عشقم Justin

پيش فرض

من 6080 دارم اول بك آپ كرفتم بعد كامل فرمت و ويدوز جديد رو روش نصب كردم .حالا كه ريكاوري ميكنم همه مراحل انجام ميشه اما وقتي ميخاد بالا بياد ميزنه دي وي دي بوت رو بگذاريد ...............
    دوست عزیز شما که ویندوز جدید نصب کردین چه دلیلی هست که بخواین ریکاوری کنین....
    مگه با ویندوز جدید مشکل دارین؟؟
    از چه طریق ریکاوری می کنین؟؟؟

11. این کاربر از em0fab0y بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

با سلام

به نظر شما asus n53sn یا hp 6090 ؟
    لطفا راهنمایی کنید .
    مشکلم با hp گارانتیش هست.

داره خودمونی میشه .::E Z ! O::.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

....................
    Last edited by .::E Z ! O::.; 10-07-2011 at 00:42.

تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    تهران ، میدان ناکجا آباد

پيش فرض

سلام به دوستان
    آقا مشکل من نقریبا حل شد !!!! باطری قبلیمو علی الحساب دادن تا یه نوشو بدن بهم
    ولی کف کردم ، واقعا محشره این لپ تاپ ، 6080 رو عرض می کنم !!! عاشقش شدم ، هرکیم می بینه عاشقش می شه و کف می کنه ، ابهتی داره واسه خودش !!
    خوب بسه دیگه

آقایون چند تا سئوال :
    1- ما نفهمیدیم تنظیمات HP CoolSence رو چی بذاریم ؟ Coolsensce mode ؟
    2- فن منم اکثر مواقع روشنه ، مشکل پیه ؟ بایوس آپدیت کنم ؟ مثلا الان که فقط تو همین تاپیکم ، مث چی روشنه !!! ولی کلا زیاد گرم نمی کنه ، این صدای فن داره منفجرم می کنه !! روی Coolsense mode گذاشتم .. و فک می کنم برای این باشه
    3- ویروس کش نورتون رو پاک کنم یا بذارم بمونه ؟ من معمولا از نود 32 استفاده می کردم ، شاید الان از bit defender استفاده کنم ، نظر شما چیه ؟
    Last edited by inen; 10-07-2011 at 02:21.

15. 2 کاربر از inen بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    تهران ، میدان ناکجا آباد

پيش فرض

نه پس روشن نکن ی بود د
    سعی کن این مواردی که گفتم به دقت چک کنی به خصوص کیبرد و لولای مانیتور ...
    درایور بلوتوث نصب هست چک کن ببین مشکلی نداشته باشه....
    آقا دمت گرم ... با مام آره من مواقعی که کارم گیر می کنه مبتدی میشم از اون دست سئوالا رو که جوابش معلومه رو می کنم !!!
    چک کردم همه چی اکی بود عزیز
    PES 2011 رو جاتون خالی نصب کردم و روی بالاترین حدش گذاشتم ، دادا چه حالی داد !!!! عاشقتم 6080

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •