تبلیغات :
راهنمای خرید دستگاه جوجه کشی
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: نظر سنجی حذف شد

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • با احترام

0 0%
  • تیم مدیریت انجمن

0 0%
صفحه 1109 از 2403 اولاول ... 10960910091059109911051106110711081109111011111112111311191159120916092109 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11,081 به 11,090 از 24027

نام تاپيک: اینترنت استان گیلان

پروفشنال mehdihamed's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

یه مدت بود خبر سرعت اینترنت بقیه کشور ها رو نداشتم چقدر تغییر کرده یادمه آخرین بار کره جنوبی با 15 مگابیت اول بود که هنوزم بیشترین سرعت رو داره
    به زودی اینترنت ملی میاد نگران نباشین

2. این کاربر از mehdihamed بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال minime's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

این جالبه
    فک کنم سیستم قاط زده بود

داره خودمونی میشه sportalireza93's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    شهر زیبایی ها

پيش فرض

سلام.من تو فومن زندگی میکنم و می خوام ADSL بخرم باید چیکار بکنم.درباره ADSL توضیح هم بدید

اگه نباشه جاش خالی می مونه birak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

نه رفیق سرعت و پینگ که خیلی عالیه مرکز 5 از قبل هم خیلی بهتر شده سرویسم. اما دیگه دوستای هم مرکزیمو که میفرستم شاتل یه یک ماهی سر کار میمونن!!!!!! حتی یکیشون تو ام دی اف آشنام داشت آشناش میگفت من نمیتونم کاری کنم پرت خالی نداره شاتل!!!! بعد دو هفته انتظار آخرشم رفت پارس آنلاین.
    ممنون بابت اطلاع رسانی .. شما هم الان از شاتل اشتراک دارین؟
    از این جهت گفتم مرکز 5 بعضی ها مشکل سرعت دارند که یکی از فامیلای نزدیک خودم الان 2 ساله از اندیشه تو مرکز 5 اشتراک 128 محدود داره ( محله رشتیان) و سرعتش چه شب چه روز حتی با دانلود منیجر هیچوقت به پای اشتراک 128 محدود که خودم تو مرکز 3 ازش استفاده میکنم نرسیده ... یه مدتی که میگفت حتی روزها سرعتش از 50 بالاتر نمیره و الانم که سرعتش بیشتر شده باز هم که تو ساعات مشابه و از یک سرور مشابه دانلود میکنیم سرعتش حداقل 10-20% پایین تره... با شرکت تماس گرفته و نتیجه ای هم نداده . البته ممکنه مشکل به نویز بالای خطش مربوط باشه و این موردی که دیدم استثنا باشه. ولی مشکل پورت برا جفت شرکتا وجود داره ... حتی تو مراکز دیگه هم زمان رانژه کردن خط برای مشترکان اندیشه خیلی طولانی تر از قبل شده ... انگار ملت همه هجوم آوردن به این 2 تا شرکت و از طرف دیگه مشتریهای پارس آنلاین پریدند ...

یه خبر دیگه هم در مورد سرویسهای نامحدود جدید پارس آنلاین با نرخهای جدید هست ( نمیدونم اینجا هم الان عرضه میشه یا نه ) ..
    نمیدونم در جریان طرح شکایت از شرکتا برای اجرای قانون مصوب 3 سال پیش هستین یا نه (این قانون شرکتها رو مجبور میکنه فقط اشتراک نامحدود اونم به قیمت مصوب بفروشند )
    اگه تا حالا خبر نداشتین حتما این موضوع رو بخونین :

forum.p30world.com/showthread.php?t=510097&page=1

داستانش به طور خلاصه اینه که یکی از دوستان تو همین تالار کاربرا رو تشویق کرده که از شرکتای ISP که زیر بار این قانون نمیرن شکایت کنند ... نظرشون این بوده که با اجرای عملی این قانون شرکتها ناچار میشن فقط اشتراک نامحدود اونم با قیمت پایین بدن و بخاطر رقابت بین شرکتها سرعتشونم رقابتی خواهد بود و اونقدرا پایین نمیاد در عوض دیگه کسی مجبور نیست پول زور واسه خرید حجم بده و قیمتا هم معقول میشن ... جالبه که زحمات این دوستان نتیجه داده و الان تو کل ایران 4 تا شرکت ( از جمله پارس آنلاین ) سرویس نامحدود با قیمت مصوب رو دارند ارائه میدن .. ولی جالبتر اینجاست که مثل همه قوانین دیگه isp هم چون می بینن سودشون با این کار حسابی کم میشه در نتیجه سرویس حجمی رو حذف نکردن و در کنارش دارن سرویس نامحدود با قیمت پایین ولی کیفیت افتضاح میدن تا هم بگن الان ما داریم قانون رو اجرا میکنیم و از طرف دیگه عمدا سرعت رو در حد وحشتناکی پایین آوردن که هیچکس سراغ این سرویسهای جدید و ارزانشون نره !!! یعنی حداکثر سو استفاده از این قانون! و در نتیجه زحمات دوستامون با اینکه شرکتا رو مجبور کردن تا چند ماه آینده همه سرویس خیلی ارزان نامحدود بدن اما تا حالا که 4 تا شرکت مجبور به اجراش شدند دارند با انواع بازیها مشتریهای این سرویس ها رو تحت فشار قرار میدن که بگن بععععله اشتراک نامحدود همینه دیگه ! اگه سرعتت از دایل آپ هم کمتر شد حق اعتراض نداری و سرعت اشتراک 128 باید بین 1.6 تا 16 کیلوبایت باشه و اگه از 1.6 ( یک پنجم دایل آپ ) کمتر شد اونوقت بیا اعتراض کن !!! چقدررر .......
    باید شرکتا هم تحت فشار قرار بگیرند که بلاخره به هممون اشتراک نامحدود با سرعت قابل قبول بدن. یادتون باشه الان پارس آنلاین داره این سرویس جدید نامحدود رو ارائه میده و به زودی شاتل و اندیشه و بقیه هم مجبورند طبق جداول قیمتی جدید سرویس نامحدود بدند ... اونوقته که دیگه سرعت اشتراک 128 نامحدود اندیشه تا 30 کیلو بایت بالا نمیره یا سرعت اشتراک 256 نامحدودش بین 50 تا 60 کیلو بایت نمیچرخه ... الان شاید نصف بیشتر درآمد شرکتا از فروش حجمه و طبیعیه که تا میتونن جلوی اجرای درست این قانون سنگ میندازن ... تنها چیزی که به هممون کمک میکنه ظرف چند سال آینده اینترنت با کیفیت تر با قیمت پایین تر و سرعت مناسب داشته باشیم اینه که هوشیار باشیم و لااقل اینجور اخبارو دنبال کنیم و نذاریم پول مفت به جیب شرکتا بره ... البته کاملا قبول دارم که خانه از پای بست ویران است ! و خود شرکتا هم 1001 مشکل دارن و هممون میدونیم خیلی از محدودیتا از جاهای دیگه آب میخوره که دست این بنده خداها نیست ... اما از قدیم گفتن حق گرفتنیه ... اگه بی اطلاع باشیم این وضع تا ابد میمونه نتیجش میشه که یه شرکت قانون fair use policy رو مثل چماق بکوبه تو سر ماها یا اون یکی جیبش رو از فروش حجم اضافه پر کنه ! هیچی یک شبه درست نمیشه اما متاسفانه تو کشور ما تا زور بالا سر اینا نباشه و من و شما اینا رو مجبور نکنیم هیچکس به حقوق کاربرا توجهی نمیکنه و دلش نمیسوزه.
    به هر حال بد نیست حتما به اون تاپیک هم یه سری بزنید و در جریان کار باشید که تا آینده خیلی نزدیک دیگه سرویسهای نامحدود شرکتا با نرخهای پایین باید عرضه بشه و شرکتا اصلا حق فروش اشتراک حجمی نخواهند داشت مگه اینکه مثل حالا مقاومت کنند و قانون رو نصفه نیمه به نفع خودشون اجرا کنن یا سرعت نامحدود رو اونقدر پایین بیارن که همه در آرزوی اشتراک محدود حجمی با سرعت بالا باشن !...
    به امید روزی که حقمون رو بگیریم و شرکتا هم یاد بگیرن که "همیشه حق با مشتریه!"
    Last edited by birak; 13-10-2011 at 20:45.

6. 4 کاربر از birak بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه soosmar_asl's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

ممنون بابت اطلاع رسانی .. شما هم الان از شاتل اشتراک دارین؟
    از این جهت گفتم مرکز 5 بعضی ها مشکل سرعت دارند که یکی از فامیلای نزدیک خودم الان 2 ساله از اندیشه تو مرکز 5 اشتراک 128 محدود داره ( محله رشتیان) و سرعتش چه شب چه روز حتی با دانلود منیجر هیچوقت به پای اشتراک 128 محدود که خودم تو مرکز 3 ازش استفاده میکنم نرسیده ... یه مدتی که میگفت حتی روزها سرعتش از 50 بالاتر نمیره و الانم که سرعتش بیشتر شده باز هم که تو ساعات مشابه و از یک سرور مشابه دانلود میکنیم سرعتش حداقل 10-20% پایین تره... با شرکت تماس گرفته و نتیجه ای هم نداده . البته ممکنه مشکل به نویز بالای خطش مربوط باشه و این موردی که دیدم استثنا باشه. ولی مشکل پورت برا جفت شرکتا وجود داره ... حتی تو مراکز دیگه هم زمان رانژه کردن خط برای مشترکان اندیشه خیلی طولانی تر از قبل شده ... انگار ملت همه هجوم آوردن به این 2 تا شرکت و از طرف دیگه مشتریهای پارس آنلاین پریدند ...

یه خبر دیگه هم در مورد سرویسهای نامحدود جدید پارس آنلاین با نرخهای جدید هست ( نمیدونم اینجا هم الان عرضه میشه یا نه ) ..
    نمیدونم در جریان طرح شکایت از شرکتا برای اجرای قانون مصوب 3 سال پیش هستین یا نه (این قانون شرکتها رو مجبور میکنه فقط اشتراک نامحدود اونم به قیمت مصوب بفروشند )
    اگه تا حالا خبر نداشتین حتما این موضوع رو بخونین :

forum.p30world.com/showthread.php?t=510097&page=1

داستانش به طور خلاصه اینه که یکی از دوستان تو همین تالار کاربرا رو تشویق کرده که از شرکتای ISP که زیر بار این قانون نمیرن شکایت کنند ... نظرشون این بوده که با اجرای عملی این قانون شرکتها ناچار میشن فقط اشتراک نامحدود اونم با قیمت پایین بدن و بخاطر رقابت بین شرکتها سرعتشونم رقابتی خواهد بود و اونقدرا پایین نمیاد در عوض دیگه کسی مجبور نیست پول زور واسه خرید حجم بده و قیمتا هم معقول میشن ... جالبه که زحمات این دوستان نتیجه داده و الان تو کل ایران 4 تا شرکت ( از جمله پارس آنلاین ) سرویس نامحدود با قیمت مصوب رو دارند ارائه میدن .. ولی جالبتر اینجاست که مثل همه قوانین دیگه isp هم چون می بینن سودشون با این کار حسابی کم میشه در نتیجه سرویس حجمی رو حذف نکردن و در کنارش دارن سرویس نامحدود با قیمت پایین ولی کیفیت افتضاح میدن تا هم بگن الان ما داریم قانون رو اجرا میکنیم و از طرف دیگه عمدا سرعت رو در حد وحشتناکی پایین آوردن که هیچکس سراغ این سرویسهای جدید و ارزانشون نره !!! یعنی حداکثر سو استفاده از این قانون! و در نتیجه زحمات دوستامون با اینکه شرکتا رو مجبور کردن تا چند ماه آینده همه سرویس خیلی ارزان نامحدود بدن اما تا حالا که 4 تا شرکت مجبور به اجراش شدند دارند با انواع بازیها مشتریهای این سرویس ها رو تحت فشار قرار میدن که بگن بععععله اشتراک نامحدود همینه دیگه ! اگه سرعتت از دایل آپ هم کمتر شد حق اعتراض نداری و سرعت اشتراک 128 باید بین 1.6 تا 16 کیلوبایت باشه و اگه از 1.6 ( یک پنجم دایل آپ ) کمتر شد اونوقت بیا اعتراض کن !!! چقدررر .......
    باید شرکتا هم تحت فشار قرار بگیرند که بلاخره به هممون اشتراک نامحدود با سرعت قابل قبول بدن. یادتون باشه الان پارس آنلاین داره این سرویس جدید نامحدود رو ارائه میده و به زودی شاتل و اندیشه و بقیه هم مجبورند طبق جداول قیمتی جدید سرویس نامحدود بدند ... اونوقته که دیگه سرعت اشتراک 128 نامحدود اندیشه تا 30 کیلو بایت بالا نمیره یا سرعت اشتراک 256 نامحدودش بین 50 تا 60 کیلو بایت نمیچرخه ... الان شاید نصف بیشتر درآمد شرکتا از فروش حجمه و طبیعیه که تا میتونن جلوی اجرای درست این قانون سنگ میندازن ... تنها چیزی که به هممون کمک میکنه ظرف چند سال آینده اینترنت با کیفیت تر با قیمت پایین تر و سرعت مناسب داشته باشیم اینه که هوشیار باشیم و لااقل اینجور اخبارو دنبال کنیم و نذاریم پول مفت به جیب شرکتا بره ... البته کاملا قبول دارم که خانه از پای بست ویران است ! و خود شرکتا هم 1001 مشکل دارن و هممون میدونیم خیلی از محدودیتا از جاهای دیگه آب میخوره که دست این بنده خداها نیست ... اما از قدیم گفتن حق گرفتنیه ... اگه بی اطلاع باشیم این وضع تا ابد میمونه نتیجش میشه که یه شرکت قانون fair use policy رو مثل چماق بکوبه تو سر ماها یا اون یکی جیبش رو از فروش حجم اضافه پر کنه ! هیچی یک شبه درست نمیشه اما متاسفانه تو کشور ما تا زور بالا سر اینا نباشه و من و شما اینا رو مجبور نکنیم هیچکس به حقوق کاربرا توجهی نمیکنه و دلش نمیسوزه.
    به هر حال بد نیست حتما به اون تاپیک هم یه سری بزنید و در جریان کار باشید که تا آینده خیلی نزدیک دیگه سرویسهای نامحدود شرکتا با نرخهای پایین باید عرضه بشه و شرکتا اصلا حق فروش اشتراک حجمی نخواهند داشت مگه اینکه مثل حالا مقاومت کنند و قانون رو نصفه نیمه به نفع خودشون اجرا کنن یا سرعت نامحدود رو اونقدر پایین بیارن که همه در آرزوی اشتراک محدود حجمی با سرعت بالا باشن !...
    این سرویس و که میگی شاتل هم همزمان با پارس آنلاین آورده. اتفاقا دوستم از 128 نا محدود رفته رو CRA2 اما اصلا راضی نیست سرعتش دور و بر 16 است اکثرا!

اینم لینکش:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by soosmar_asl; 13-10-2011 at 22:42.

8. 2 کاربر از soosmar_asl بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال minime's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

انگار شما اون تاپیک رو کامل نخوندی
    قانونش رو هم کلا نخوندی
    سرویس حجمی یا هر نوع سرویس دیگه غیر از سرویسهای CRA هم با مجوز سازمان قابل ارائه هست و این نیست که کلا یک نوع سرویس اون هم CRA باشه.
    دوم اینکه اشتراک 1 به 10 جزو قانون CRA هست پس شرکتها با دادن سرعت 1.6 به سرویس 128 کار غیرقانونی انجام نمیدن
    ولی این قانون یه خوبی داره و اونم پائین اومدن قیمت سرویسهای حجمی هست و در کنارش واقعی شدن سرعتها نه اینکه سرویس 128 بگیری اندازه 1 مگابیت بهت تشویقی بدن! و این یعنی رعایت حقوق مشتری یعنی هر چقدر پول بدی همونقدر آش میخوری

10. 3 کاربر از minime بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Angel Of Darkness's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    Dark Corners of The Earth

پيش فرض

یه مدت بود خبر سرعت اینترنت بقیه کشور ها رو نداشتم چقدر تغییر کرده یادمه آخرین بار کره جنوبی با 15 مگابیت اول بود که هنوزم بیشترین سرعت رو داره
    به زودی اینترنت ملی میاد نگران نباشین
    عکس یه کوچولو قدیمیه مال 1 تا 1.5 سال پیشه اگه اشتباه نکنم

آخر فروم باز light's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    گیلان

پيش فرض

256 نامحدود بگیرم یا 512 6 گیگ ؟
    با کدوم بیشتر میشه از اندیشه دانلود کرد ؟

تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

انگار شما اون تاپیک رو کامل نخوندی
    قانونش رو هم کلا نخوندی
    سرویس حجمی یا هر نوع سرویس دیگه غیر از سرویسهای CRA هم با مجوز سازمان قابل ارائه هست و این نیست که کلا یک نوع سرویس اون هم CRA باشه.
    دوم اینکه اشتراک 1 به 10 جزو قانون CRA هست پس شرکتها با دادن سرعت 1.6 به سرویس 128 کار غیرقانونی انجام نمیدن
    ...
    ممنون بابت توضیحاتتون. البته اینجا جای بحثش نیست فقط خواستم دوستانی که هنوز در جریان نبودند از اتفاقاتی که داره میوفته با خبر باشن چون اجرای این قانون چه کامل چه نصفه نیمه به هر حال قیمتها رو یه تکونی میده و منم امیدوارم نتیجش به نفع همه باشه . اما چند تا نکته :
    اتفاقا من اون تاپیک اصلی رو که الان بالای 85 صفحه شده لااقل 60 صفحشو کامل خوندم...همونجا هم به اندازه کافی موافقا و مخالفا نظرشون رو گفتن... خود قانونشم مطمئن باشین خوندم اما نکته ای که هست اینه که همه افرادی که موافق این قانون بودن و رفتن شکایت کردن تاکیدشون این بوده که کلا محدودیت حجمی برداشته بشه و با خوندن قانون حداقل خوشبین بودن که اینجوریه ... میتونین تو چند صفحه اول همون تاپیک این خوش بینی رو ببینین و استدلالشون هم این بوده که چون همه باید از این به بعد فقط سرویس نامحدود بدن پس مثلا تفاوتی بین سرویس 128 ده تا شرکت نیست و اگه همه سرعت 16 و پایین تر بدن کسی سراغشون نمیره وبخاطر رقابت هم که شده شرکتا سرعتشون افت نمیکنه وهر کدوم سرعت بالاتر بدن برنده بازی هستن ...
    البته فعلاتا حالا این نظر خوش بینانه به واقعیت نرسیده چون دوستان فرض کرده بودن فقط سرویس نامحدود داده خواهد شد و این قانون در عمل کاسه کوزه سرویسهای دیگه رو میشکنه که اینطوری نشد ...
    در مورد شرینگ 1 به 10 هم مفصل بحث شد که همین الان هم داره شرینگ 1 به 8 و 1 به 10 و حتی خیلی بیشتر هم اجرا میشه و اصلا چیز جدیدی نیست با این وجود میبینید که هنوز اونقدر پهنای باند موجوده که مثلا سرویس نامحدود اندیشه الان سرعتش راحت بین 20 تا 30 کیلو بایته ( نه 16 و کمتر )
    در مورد قضیه 1 به 10 درسته که به قول شما حتی اگه سرعت 1.6 کیلو بایت هم به اشتراک 128 بدن طبق قانون جدید اصلا قانون شکنی محسوب نمیشه اما نباید خودمون رو گول بزنیم...خود شرکتا هم بهتر میدونن که این فقط یه بهانه مسخرست که فقط به درد دودره کردن شاکی ها میخوره و از نظر من آتوی خوبی شده تو دست شرکتا تا مثل چماق بکوبن رو سر کاربرایی که این سرویسای جدیدو میگیرن تا بگن بهتره واسه حجم پول بدین !!نامحدود همینه که هست !! پس شاید کارشون مثلا قانونی باشه اما هر جور نگاه کنیم اگه به یه مشترک 128 نامحدود سرعت در حد دایل آپ بدن کمال بی انصافیه و از نظر من دزدیه حتی اگه رو کاغذ مجوزش داده شده باشه...
    اما در مورد اینکه آیا شرکتها طبق این قانون جدید میتونن سرویسهای حجمی هم بدن یا نه ؟! برداشت من از قانون اینه که بله میتونن! اما نه همون سرویسهای حجمی با همون شرایط وقیمتهایی که قبل از اجرای این قانون میدادن ... کاری به این ندارم که پشت صحنه این قانون چه قضیه ای بوده و آیا از رو دلسوزی نوشته شده یا موذی گری برای نابود کردن رقبای مخابرات ... اما هر جور که بخوایم بهش نگاه کنیم در حالت کلی این سرویسهای نامحدود با این قیمتها رو برای این تصویب نکردن که شرکتا بیان اینا رو به سرویسهای جورواجور قبلیشون اضافه کنن !!! ( کاری که الان چند تا شرکت انجام دادن ) هدف این بوده که این سرویس های نامحدود مبنای اصلی برای قیمت و سرعت و ... باشند یعنی ملاک محدودیت حجم و عوامل دیگه تا حد امکان حذف بشه و ملاک فقط همون اشتراک 1 به 10 با قیمتای جدید باشه و هرنوع سرویس دیگه ای که شرکتها مایل به ارائه باشند ( مثلا حجمی ) بایدقیمت و مشخصاتش طبق این قانون جدید پیشنهاد بشه و به تایید سازمان برسه و بعدا ارائه بشه ...

این متن قانون جدیده : همچنین اپراتورها برای ارائه سایر بسته های اینترنت پرسرعت خارج از چارچوب تعرفه های مصوبه شماره 49 کمیسیون تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی نظیر سرویسهایی با محدودیت های زمانی و حجمی و یا با نرخ اشتراک متفاوت، موظفند تعرفه های پیشنهادی خود را مطابق مفاد پروانه به رگولاتوری اعلام کنند و پس از اخذ تاییدیه لازم این سرویس ها را ارائه کنند.

پس میبینین طبق این قانون مبنای اصلی سرویسها همون سرویسهای نامحدود اونم با نرخ جدید هستند و تو قانون هیچ تعرفه ای یا مشخصاتی برا سرویسهای حجمی اصلا ذکر نشده.
    یعنی اگه قراره سرویسهای حجمی و ... در کنارنامحدود ارائه بشن باید طبق این معیارهای جدید دوباره تعریف بشن و قیمتاشون هم به تایید مجدد برسه یعنی باید سرویسهای جدید در کنار سرویس CRA تعریف و تایید بشه نه اینکه CRA رو به همون قبلیا اضافه کنند ! ...

به هر حال امیدوارم هر کاری که میکنند آخرش به نفع من و شما تموم بشه.نه اینکه همه دنیا بابت قانونی بودن سرعت 1.6 کیلوبایت برای اینترنت پر سرعت بهمون بخندن ... من که هرجور نگاه میکنم بیشتر از اینکه خنده دار باشه گریه داره !

14. 3 کاربر از birak بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

256 نامحدود بگیرم یا 512 6 گیگ ؟
    با کدوم بیشتر میشه از اندیشه دانلود کرد ؟
    دوست عزیز
    اگه نظر شخصی منو بخوای بین این 2 تا 256 نامحدود رو انتخاب می کنم. ( البته طبق کیفیت و سرعتی که الان سرویس 256 نامحدود اندیشه داره نه سرویسهای جدید نامحدود با نرخ مصوب که حتما در آینده نزدیک تو اندیشه هم عرضه خواهند شد و بی شک سرعت پایین تری نسبت به سرویس نامحدود فعلی خواهند داشت ! )

اولا در مورد سرویس 512 حجمی گول اسمش رو نخور ... الان سرعت روزانه سرویس 128 و 256 و 512 اندیشه اصلا تفاوت محسوسی با هم ندارن و همشون در طول روز بالاتر از 100 کیلو بایت سیر می کنند.پس حتی سرویس 128 با حجم 5 یا 8 گیگ با قیمت خیلی کمتر تقریبا همون کیفیت 512 رو دارند!
    اما چون سرویس محدوده و شما برا دانلود میخواین پس میشه گفت شما 6 گیگ در طول روز میتونید دانلود کنید ( فرض کردیم فقط دانلود کنید و وب گردی نکنیدکه تقریبا محاله ! ) میمونه ساعات رایگان شب از 1 الی 6 صبح .. که اونم اگه خیلی خوش بین باشیم و قطعی و خرابی در کنار نباشه با سرعت فعلی ( که الان 50 الی 60 کیلوبایت تو ساعات رایگانه ) شما میتونید حداکثر هر شب حدود 800 مگابایت دانلود کنید که از نظر تئوری میشه 24 گیگ در ماه ... با اون 6 گیگ روزانه کلا 30 گیگ میشه ... اما اشتراک نامحدود 256 اندیشه الان سرعتش بین 50 الی 55 کیلوبایت هست ( طبق آمار عملی که دوستان تو همین تاپیک داده بودن ) و اگه سیستم 24 ساعته روشن باشه و قطعی و تایم اوت و ... هم در کار نباشه میتونین تا سقف 4 گیگ در 24 ساعت دانلود داشته باشین .. یعنی از نظر تئوری بالای 100 گیگ در ماه ... قانون fair use policy هم با اینکه وجود داره اما فعلا تو اندیشه اجرا نمیشه یعنی من تا حالا ندیدم سرویس شما رو بخاطر دانلود پشت سر هم قطع کنن . در ضمن لازم نیست هر شب سیستم رو برا دانلود شبانه تنظیم کنید ... هر زمان خواستید در طول روز بدون ترس از تموم شدن حجم دانلود کنید.کلا سرویس 256 نامحدود اندیشه برا کسی که توان پرداخت هزینش رو داره کاملا سرویس معقول و مناسبی هست.
    موفق باشین.

16. 6 کاربر از birak بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 7 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 7 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •