تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: به نظر شما قدرت ps3 ر چه حدي است

راي دهنده
1216. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • عالي

740 60.86%
  • خوب

273 22.45%
  • متوسط

84 6.91%
  • بد

16 1.32%
  • بسيار ضعيف

103 8.47%
صفحه 1101 از 1219 اولاول ... 101601100110511091109710981099110011011102110311041105111111511201 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11,001 به 11,010 از 12190

نام تاپيک: سوالات و راهنمایی های عمومی کنسول Play Station 3

آخر فروم باز rz21's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    Old Trafford

پيش فرض

یکی این بحثو جمعش کنه!
    يه تيك داره براي بازي رو هارد داخلي و خارجي شايد اونارو اشتباهي زده يه بارم تيكاشو بردار ببين درست ميشه
    تیک اکسترنال روش هست.هر چی میزنم بردارم نمیشه.تیک اینترنال هم خاموشه و هر کاری میکنم روشن بشه نمیشه!

ا سلام
    دوستان عزیزمن بازی انچارتد 3 از اینترنت دانلود کردم هر کاری هم کردم از هارد اکسترنال به هارد خود ps3 کپی کنم نتونستم
    لطفا راهنمایی کنید به چه طریقه باید بازی در چه پوشه ای از هارد اکسترنال بریزم و بعد به هارد اصلی پلی 3 منتقلش کنم
    شما باید مثلث رو بزنی و بعد بزن کپی!

داره خودمونی میشه GOERING's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

مودم خالی به دردتون نمیخوره ، باید روتر یا مودم/روتر داشته باشید . باقیش هم که کاری نداره از پشت روتر یک کابل میزنید به PS3 و تمام - وایرلسش هم به نظر من به دردتون نمیخوره .
    چرا به دردم نمیخوره مگه ما پشت کوهی هستیم؟؟یا شایدم به ما حسودی میکنی که از تکنولوژی روز استفاده کنیم؟در هر صورت اکثر کسایی که ps3 دارن برای اتصال به اینترنت از مودم روتر وایر لس استفاده میکنند سوال بنده این بود که کدوم مارکش بهتره ؟؟

3. این کاربر از GOERING بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای SamGun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    تهـــــــــــــــــران

پيش فرض

چرا به دردم نمیخوره مگه ما پشت کوهی هستیم؟؟یا شایدم به ما حسودی میکنی که از تکنولوژی روز استفاده کنیم؟در هر صورت اکثر کسایی که ps3 دارن برای اتصال به اینترنت از مودم روتر وایر لس استفاده میکنند سوال بنده این بود که کدوم مارکش بهتره ؟؟
    دوست عزیز چرا مغلطه میکنید !!

ایشون دارن برای راحتی کار شما میگن که مودم به درد کارتون نمیخوره بعد شما حرف از حسادت میزنی ؟!

واقعا تاسف میخورم از حرف زدن شماها !

============================

در ضمن من مخالف بحث در هر موردی که باشه نیستم ولی سعی کنید هر جوری که شده به بحث تاپیک مربوط باشه در غیر اینصورت پست پاک میشه

5. این کاربر از SamGun بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

خوب بود بحثی درباره heavy rain بچه ها میکردند . شنیدم 16 تا ending داره درسته؟
    بازی کردم درجه سختی هارد نرمال این طور میبرسید که چقدر بازی میکنید و با کنترلر وایرلس چقدر اشنایید ( نیستید منظم یا بازی خور).من درجه که ترجمه میشد بطور منظم بازی میکنم و با دسته اشنام فکر کنم درجه متوسط بود.تو بازی انتخاب درست میخواست ( شخصیه انتخاب فکر کنم) تمام کردم
    سوالایی بش اومد.ژورنالیست خانومه مدیسون تو خانه قاتل خانه اتیش زد از بنجره بریدم بایین میموندم خانه میترکید راهی دیگه ای ندیدم نشون داد بایین افتاد تکان نخورد. بدر بچه (شان) بچه بیدا کرد قاتل اومد نکشتمش ولی بدر اومد بیرون بلیس ها بدر کشتند (مسمومم شده بود حالش خوب نبود) و اخر تو اخبار بدر قاتل معرفی کردند ( درست یادم نیست ) فکر کنم گفت بلیس نمیدونه کی قاتله ؟ ( این تیکه اخبار اگه برای شما هم این طوری تموم شد توضیح بدید ترجمه خوب زیرنویس نخوندم) مشکل اصلی اینجا بود که اخر سر قبر بدره بچه ( شان) بود و خانومه که مدیسون بود خوب میشناسمش جونتر بود مادرش نبود ) ولی اخر خبر گزاری قبر ژورنالیست نشون میده ( مدیسون) نوشته بود .جریان چیه؟. اخر هم که مادره شان مرده قاتل را میکشه تموم میشه بازی . برای شما بچه ها چطور تموم شد؟ درجه سختی بازی فکر کنم باید دکمه زود تر میزدیم درسته؟
    اگه عم ر این کنسول اخراش باشه خیلی بده خوب بود باز هم این طور بازی ها بسازه این که شماره 2 نداره مطمعنا خیلی باحال بود . بازی تو این سبک هست معرفی کنید. ممنون
    Last edited by fk_u; 19-11-2011 at 15:57.

داره خودمونی میشه afsos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    پایتخت تمدن - همدان

پيش فرض

سلام خدمت همه شما
    کدوم یک از این مانیتورا از نظر کیفیت و کارایی و دوام و کلا همه چیز واسه ps3 از همه بهتره
    1.LG-LED-IPS236
    2.SAMSUNG-LED-BX2485
    3.SAMSUNG-PX23720

حـــــرفـه ای SamGun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    تهـــــــــــــــــران

پيش فرض

سلام خدمت همه شما
    کدوم یک از این مانیتورا از نظر کیفیت و کارایی و دوام و کلا همه چیز واسه ps3 از همه بهتره
    1.LG-LED-IPS236
    2.SAMSUNG-LED-BX2485
    3.SAMSUNG-PX23720
    واسه PS3 که فرقی نمیکنه چی باشه تنها موارد مورد توجه همون Panel و Resulation و Input Port ها و Contrast هست که تو کیفیت تأثیر گذاره .

من سامسونگ رو بیشتر ترجیح میدم چون پنل های با کیفیت تری داره.

9. این کاربر از SamGun بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز A.IvI.I.N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با احترامی که واسه جفتتون (A.IvI.I.N .sonixax) قائل هستم
    با اینکه بحثاتون میتونه مفید باشه ولی ربطی به ps3 نداره
    ....
    خواهش میکنم دیگه ادامه ندین
    من نوکرت هم هستم اخه این رفیقمون نمیخاد قبول کنه داره اشتباه میکنه
    من از مودمم عکس گذاشتم باز میگه مودم با روتر فرق داره

با اينكه Gamemaster عزيز گفت MW3 ولي من كه BF3 بازي كردمو تمومش كردم خيلي حال كردم هنوز MW3 بازي نكردم
    يكي از رفيقام رو XboX دوتاشو بازي كرده گفت BF3
    تازه BF3 كه خودت قضيشو ميدوني كه
    اره خودمم بخاطر همون داستان کنجکاوم bf3 بگیرم ولی از طرفی mw3 هم میگن خیلی شاخه

نوشته شده توسط GOERING [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    داداش ول کن اینارو
    شما راحت برو یه دونه از این مودم ها بگیر که روتر هم هستش و هرچی وسیله تو خونه داری براحتی بصورت بیسیم بهش وصل میشه.
    من linksys wag 120n دارم خیلی هم راضیم فک کنم الان 80 تومن باشه.
    راستی از کجا ADSL گرفتی...؟؟؟

این عکس مودمم:

11. 3 کاربر از A.IvI.I.N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای sonixax's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    آلمان

پيش فرض

نه عزیزم ، بنده چنین جسارتی نکردم .
    ببینید اگر شما فقط و فقط یک کابل برنید پشت کنسول باقی کارها رو خود DHCP Server روتروتون انجام میده (اتوماتیک) ولی اگر بخواید وایرلس این کار رو بکنید ، باید SSID سخت افزارتون رو سرچ کنید و بعدش بسته به متد کدگذاری رمز دستگاه رو وارد کنید و سوای اینها سرعت اتصالتون با روتر هم نسبت به سیم کمتره که البته با توجه به سرعت ایران چیز زیاد مهمی نیست .
    سوای همه ی اینها اتصال به روتر از طریق WiFi به پایداری اتصال کابلی نیست .

---------- Post added at 06:35 PM ---------- Previous post was at 06:34 PM ----------

شما راحت برو یه دونه از این مودم ها بگیر که روتر هم هستش و هرچی وسیله تو خونه داری براحتی بصورت بیسیم بهش وصل میشه.
    من linksys wag 120n دارم خیلی هم راضیم فک کنم الان 80 تومن باشه.
    راستی از کجا ADSL گرفتی...؟؟؟

این عکس مودمم:
    این شد حرف حساب
    ببین رو جعبه اش هم نوشته مودم/روتر .

13. 3 کاربر از sonixax بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه MH_FashisT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    IiIiIiIiI IsatiS IiIiIiIiI اسم: هادی

پيش فرض

خوب بود بحثی درباره heavy rain بچه ها میکردند . شنیدم 16 تا ending داره درسته؟
    بازی کردم درجه سختی هارد نرمال این طور میبرسید که چقدر بازی میکنید و با کنترلر وایرلس چقدر اشنایید ( نیستید منظم یا بازی خور).من درجه که ترجمه میشد بطور منظم بازی میکنم و با دسته اشنام فکر کنم درجه متوسط بود.تو بازی انتخاب درست میخواست ( شخصیه انتخاب فکر کنم) تمام کردم
    سوالایی بش اومد.ژورنالیست خانومه مدیسون تو خانه قاتل خانه اتیش زد از بنجره بریدم بایین میموندم خانه میترکید راهی دیگه ای ندیدم نشون داد بایین افتاد تکان نخورد. بدر بچه (شان) بچه بیدا کرد قاتل اومد نکشتمش ولی بدر اومد بیرون بلیس ها بدر کشتند (مسمومم شده بود حالش خوب نبود) و اخر تو اخبار بدر قاتل معرفی کردند ( درست یادم نیست ) فکر کنم گفت بلیس نمیدونه کی قاتله ؟ ( این تیکه اخبار اگه برای شما هم این طوری تموم شد توضیح بدید ترجمه خوب زیرنویس نخوندم) مشکل اصلی اینجا بود که اخر سر قبر بدره بچه ( شان) بود و خانومه که مدیسون بود خوب میشناسمش جونتر بود مادرش نبود ) ولی اخر خبر گزاری قبر ژورنالیست نشون میده ( مدیسون) نوشته بود .جریان چیه؟. اخر هم که مادره شان مرده قاتل را میکشه تموم میشه بازی . برای شما بچه ها چطور تموم شد؟ درجه سختی بازی فکر کنم باید دکمه زود تر میزدیم درسته؟
    اگه عم ر این کنسول اخراش باشه خیلی بده خوب بود باز هم این طور بازی ها بسازه این که شماره 2 نداره مطمعنا خیلی باحال بود . بازی تو این سبک هست معرفی کنید. ممنون
    خیلی وقت پیش بازی کردم زیاد نمیتونم کمکت کنم , ولی اگه همه شخصیتا (4تا) کشته بشن یعنی درست بازی کردی ( اینو سازنده بازی گفته) که خودم همینجوری شد...در مورد صحنه اخرم منم پریدم بیرون از پنجره

پروفشنال arash2006's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Abayland

پيش فرض

برنامه ای هست که بشه بازی های سونی 1 رو تو دستگاه ریخت و بدون سی دی بازی کرد؟
    cfw 3.55 slim320

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •