تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1100 از 1319 اولاول ... 100600100010501090109610971098109911001101110211031104111011501200 ... آخرآخر
نمايش نتايج 10,991 به 11,000 از 13186

نام تاپيک: 3G & 4G MCI / شرکت همراه اول

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها MMDFullHD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

معاون وزیر ارتباطات:
    بسته‌های شبانه اینترنت موبایل به تدریج حذف خواهند شد
    یکی از دلایل آن را نامناسب بودن این بسته‌ها از منظر فرهنگی برای نوجوانان و جوانان ذکر کرده است
    بره درشو بذاره
    خب الان بسته های شبانه هم با بسته های معمولی هم ترکیب شده
    یعنی طرف شب وقت نداره قندشکن رو بکار بندازه چهارتا پورن ببینه کارش راه بیافته؟ طرف مگه ی چهارتا پورن اولشم رد کنه بره وسط کار چقد مصرفش میشه؟
    این بسته ها کار خیلی هارو تو این گرونی وقتی شب ها بیدار میموندن دانلود داشتن راه مینداخت خود من دانلود های بازی های سنیگن ps4 و ... راه مینداخت
    همینجور ک رسیدن به اپراتور های همراه همینطوریم میرسیدن به اپراتور های ثابت تعرفه هارو به قول خودشون ک همراه ارزونه نت ثابتم ارزون تر میکردن وضعیت بهتری داشت نت مملکت
    تو خارج اگه طرف هزینه بیشتری میکنه برای نت ثابت خدمات بهتر و خرجش کلا هم خونی داره با در امدش
    اینا افتخار میکنن پول مملکت ارزشش اومده پایین خودشونو با اپراتور های خارجی مقایسه میکنن

خاک برسرشون اپراتور داخلی و فک کنم دولتی ترکیه
    volte vowifi vilte و رو دارن میدن با cat 18
    درسته بسته هاش ۹۹ لیر و .... گرون تر از ایرانه ولی خب خدماتش زمین تا اسمون فرق داره
    برن speedtestindex هم ی نگاه بندازن بد نیست مسولین ما

2. 7 کاربر از MMDFullHD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

کلا به نفعشون نیست بسته های شبانه رو بردان، از هر جهتی که نگاه کنی به قضیه.
    البته هرچی کارای احمقانه بکنن باعث خوشحالیه چون یه قدم به سرانجامشون نزدیک تر میشن.

4. 2 کاربر از cool11 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال آنتی‎ویروس و نرم‎افزارهای امنیتی Hidden-Hunter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

خداروشکر مشکل خودارضایی جوانان در ساعات نیمه شب حل شد و اغوش خانواده گرم تر میشه برای ایجاد نسل،چرا که هم جوانان این مملکت در ساعات رایگان شبانه با خودشون ور نمیرند و اینکه ، خانواده ها هم، نیمه شب بخاطر خواب عمیق جوانان به دلیل نبود اینترنت رایگان، به روابط زناشویی میپردازند

خب مشکلات ازدواج و طلاق فقط مربوط ب اینترنت شبانه بود، که ، توسط مسئولین حل شد
    Last edited by Hidden-Hunter; 13-10-2018 at 23:38.

6. 9 کاربر از Hidden-Hunter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

سلام
    من سیم کارت اعتباری و اینترنت شبانه از ساعت 1 تا 11 دارم .با کدام کد بفهمم تاریخ انقضاء بسته چه زمانی هست . هر کدی می زنم جواب نمیده .
    Last edited by soroori2; 14-10-2018 at 00:38.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

سلام
    من سیم کارت اعتباری و اینترنت شبانه از ساعت 1 تا 11 دارم .با کدام کد بفهمم تاریخ انقضاء بسته چه زمانی هست . هر کدی می زنم جواب نمیده .
    چه بسته ای اصلا خریدید؟ معمولا بعد از خرید یه اسمس تایید میاد که فلان بسته براتون تا فلان تاریخ فعال شد.
    توی همراه من هم قاعدتا باید باشه، من چون هیچ وقت بسته مخصوص شبانه نخریدم دقیق نمیدونم ولی مطمئن ترینش همون اسمسه و اگر نیومده براتون بالاخره یادتون هست که مثلا هفتگی خریدید یا ماهانه و اگه مثلا قبلش شارژ کردید از تاریخچه شارژ هم میشه فهمید حدودی.
    *1000*2# رو بزنید بعد استعلام رو بزنید ببینید چی میگه.

9. 2 کاربر از cool11 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

چه بسته ای اصلا خریدید؟ معمولا بعد از خرید یه اسمس تایید میاد که فلان بسته براتون تا فلان تاریخ فعال شد.
    توی همراه من هم قاعدتا باید باشه، من چون هیچ وقت بسته مخصوص شبانه نخریدم دقیق نمیدونم ولی مطمئن ترینش همون اسمسه و اگر نیومده براتون بالاخره یادتون هست که مثلا هفتگی خریدید یا ماهانه و اگه مثلا قبلش شارژ کردید از تاریخچه شارژ هم میشه فهمید حدودی.
    *1000*2# رو بزنید بعد استعلام رو بزنید ببینید چی میگه.
    سلام
    اینترنت نامحدود شبانه (یک ماهه) از ساعت 1 بامداد تا 11 صبح .

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

سلام
    اینترنت نامحدود شبانه (یک ماهه) از ساعت 1 بامداد تا 11 صبح .
    پس از روی همون تاریخچه شارژ میشه فهمید دیگه حدودش رو، معمولا مشترک های اعتباری 20 تومن شارژ نگه نمیدارن که بگیم نمیشه از روی تاریخچه متوجه شد، سیم اعتباری خود من نهایت 10 تومن شارژ توشه همیشه و اکثرا زیر 5 تومن.
    توی تاریخچه ی طرح ها هم ممکنه باشه تاریخ انتهای بسته.
    البته من متوجه نشدم مثلا اون کد دستوری رو اصلا امتحان کردید و جواب داده مثلا یا نه.

تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

پس از روی همون تاریخچه شارژ میشه فهمید دیگه حدودش رو، معمولا مشترک های اعتباری 20 تومن شارژ نگه نمیدارن که بگیم نمیشه از روی تاریخچه متوجه شد، سیم اعتباری خود من نهایت 10 تومن شارژ توشه همیشه و اکثرا زیر 5 تومن.
    توی تاریخچه ی طرح ها هم ممکنه باشه تاریخ انتهای بسته.
    البته من متوجه نشدم مثلا اون کد دستوری رو اصلا امتحان کردید و جواب داده مثلا یا نه.
    سلام
    کد دستوری رو امتحان کردم ولی میگه کد وارد شده نادرست هست .

13. این کاربر از soroori2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

سلام
    کد دستوری رو امتحان کردم ولی میگه کد وارد شده نادرست هست .
    یه منو برای من میاره که 0 استعلامشه که البته میشه تو خود اون هم گرفت، *1000*2*0#
    پیامکی که میاد میگه بسته ی فعالی ندارید که البته بسته ی همراهی و شبانه ندارم ولی بسته ی فعال دارم خب.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام، یه چند وقتیه اینترنت همراه اول مشکل داره برای من، خصوصا توی استفاده از whatsapp, حس می کنم دارن اختلال وارد میکنن که نشه ازش برای مکالمه استفاده کرد

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •