تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 110 از 241 اولاول ... 1060100106107108109110111112113114120160210 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,091 به 1,100 از 2402

نام تاپيک: بررسی تخصصی پیغام های صفحه آبی (Blue Screen)، خطاهای دائم سیستمی و رفع مشکل آنها

حـــــرفـه ای jafarian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

اول از همه رم سیستم خودتون با برنامه memtest که داخل لینک پایین هست چک کنیداین برنامه رو هم باید روی فلش وت کنید رمهای سیستم بعد چک کنید از بین گزینه های تست در این برنامه گزینه extended انتخاب کنید سیستم عامل خودتونم مشخص کنید

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داره خودمونی میشه alinikoyi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    خونشون

پيش فرض

مدتی یه که وقتی با یه نرم افزار یا یا بازی کار میکنم یه دفعه صفحه مرگ میاد یا لپ تاب رستارت میشه
    اینم فایلش که اطلاعات سیستم رو هم توش اپلود کردم

امروزم تعداد باگ ها 2 تا شد لینکشم براتون میزارم ممنون ازتون

آخر فروم باز مهندس الهه's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

این سومین باره که دامپها رو میگذارم و کسی جواب نمیده
    بازم این فایلی که قراردادین تو آخرین دامپی که داشتین مشکلتون مربوط به گرافیک میشه شما این روشهای پایین بترتیب تست کنید.

1: بایوس مادربورد دروهله اول آپدیت کنید

2: برنامه Furmark از لینک اول دانلود کنید بعدشم طبق آموزشی که داخل همون سایت هست پیش برین بزارین از کارت گرافیک شما تست گرفته بشه با این برنامه اگر حین تست برنامه کرش نکرد کارت گرافیک بدونید مشکلی نداره اگر که بصورت عادی برنامه بکارش ادامه داد درضمن عمل تست این برنامه شاید 30 دقیقه طول بکشه اگر که حین تست صدای فن گرافیک دیدین بالا رفته یا که دمای گرافیک دیدین زیاد شده برنامه رو ببندین

3: ویندوز لینک دوم دانلود کنید این ویندوز نصب کنید این ویندوزی که قراردادن اورجینال کرک نشده آپدیتشم مال june برای کرکشم از برنامه windows loader ورژن 2.1.5 استفاده کنید که داخل لینک سوم درضمن وقتی این ویندوز نصب کنید بایوس مادربوردم قبلش آپدیت کردین درایورهای سیستم هم 100 دردصد آپدیت باشه برای آپدیت درایورها هم از برنامه driver genius که داخل لینک چهارم استفاده کنید این برنامه رو اول بروز کنید برای بروز رسانی این برنامه از v p n استفاده کنید از آخر سرم دایرکستی که داخل لینک پنجم قراردادم نصب کنید تو همین ویندوز رو ویندوزم بطور موقت هیچ برنامه ای نصب نکنید بعد جوابش بدین

5. این کاربر از jafarian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت Sam95R's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    Mahabad, Iran

پيش فرض

سلام دوستان.
    ویندوزم 7 64بیتیه البته فکر نمیکنم سرویس پک 1 باشه.چند روزی میشه که بازیه مکس پین 3 نصب کردم بعد از نصبش اومدم کرک رو کپی کنم صفحه ی آبی اومد...خلاصه کرک رو کپی کردم...ولی از اون وقت ، هروقت کامپیوتر رو روشن میکنم بعد از 10 دقیقه صفحه آبی میاد و ریستارت میشه...البته پیدا کردم که مشکل از رم هستش ، سه رم دو گیگ دارم دوتاش DDR3 و یکیش DDR2 وقتی از یکی از رمها استفاده میکنم صفحه آبی نمیاد ولی با دو یا سه رم صفحه آبی بعد از 10 دقیقه میاد...
    RAM: 6Gig
    VGA: 1Gig 9600 Gt
    CPU: AMD Athlon II X4 620 Processor 2.60 Ghz

فایل Minidump:

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

سلام دوستان.
    ویندوزم 7 64بیتیه البته فکر نمیکنم سرویس پک 1 باشه.چند روزی میشه که بازیه مکس پین 3 نصب کردم بعد از نصبش اومدم کرک رو کپی کنم صفحه ی آبی اومد...خلاصه کرک رو کپی کردم...ولی از اون وقت ، هروقت کامپیوتر رو روشن میکنم بعد از 10 دقیقه صفحه آبی میاد و ریستارت میشه...البته پیدا کردم که مشکل از رم هستش ، سه رم دو گیگ دارم دوتاش DDR3 و یکیش DDR2 وقتی از یکی از رمها استفاده میکنم صفحه آبی نمیاد ولی با دو یا سه رم صفحه آبی بعد از 10 دقیقه میاد...
    RAM: 6Gig
    VGA: 1Gig 9600 Gt
    CPU: AMD Athlon II X4 620 Processor 2.60 Ghz

فایل Minidump:
    شما که خودتون به مشکل اصلیتون اشاره کردین همینطوری که گفتین یک مشکلتون مربوط به رم میشه شما روی مادربورد چند تا ماژول رم ddr3 با ddr 2 دارین درضمن الان روی مادروبورد خودتون هم رم ddr2 رو بطور همزمان دارین هم ddr 3 رمهای خودتونم با برنامه memtest که پایین گذاشتم تست کنید برنامه رو روی فلش بوت کنید ازطریق بوت فلش بالا بیاین رمهای سیستم اسکن کنیداز بین گزینه های تست در این برنامه گزینه extended انتخاب کنیدیک مشکل دیگه شما هم که بحثش شده مربوط به هارد میشه که امکانش هست بدسکتور داشته باشه برنامه HDD Regenerator 2011 رو دانلود کنید روی سیدی رایتش کنید بصورت بوت بالا بیاین بعدشم هارد خودتون با این برنامه فول اسکن کنید که اگر بدسکتورداشته باشه نمایش داده بشه ازطریق خود ویندوز تایپ دستور chkdsk /f/r میتونید دیسک چک کنید اما این برنامه ای که معرفی کردم کاملتره

در آغاز فعالیت Sam95R's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    Mahabad, Iran

پيش فرض

شما که خودتون به مشکل اصلیتون اشاره کردین همینطوری که گفتین یک مشکلتون مربوط به رم میشه شما روی مادربورد چند تا ماژول رم ddr3 با ddr 2 دارین درضمن الان روی مادروبورد خودتون هم رم ddr2 رو بطور همزمان دارین هم ddr 3 رمهای خودتونم با برنامه memtest که پایین گذاشتم تست کنید برنامه رو روی فلش بوت کنید ازطریق بوت فلش بالا بیاین رمهای سیستم اسکن کنیداز بین گزینه های تست در این برنامه گزینه extended انتخاب کنیدیک مشکل دیگه شما هم که بحثش شده مربوط به هارد میشه که امکانش هست بدسکتور داشته باشه برنامه HDD Regenerator 2011 رو دانلود کنید روی سیدی رایتش کنید بصورت بوت بالا بیاین بعدشم هارد خودتون با این برنامه فول اسکن کنید که اگر بدسکتورداشته باشه نمایش داده بشه ازطریق خود ویندوز تایپ دستور chkdsk /f/r میتونید دیسک چک کنید اما این برنامه ای که معرفی کردم کاملتره

همه ی کارها رو کردم چیزی از مشکلم حل نشد بازیو پاک کردم همه چی حله.فقط میخواستم راهی پیشنهاد کنید که هم بازی نصب باشه هم این مشکل رو نداشته باشم.بازم مرسی

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

همه ی کارها رو کردم چیزی از مشکلم حل نشد بازیو پاک کردم همه چی حله.فقط میخواستم راهی پیشنهاد کنید که هم بازی نصب باشه هم این مشکل رو نداشته باشم.بازم مرسی
    مشکل خودتون اگر که با این بازی دارین تو تاپیک مخصوص بازی باید مطرح کنید تا اونجا که من درجریانم باید درایور گرافیکتون برای اینکه بخ صفحه بلو اسکرین در این بازی برخورد نکنید اپدیت کنید همچنین ویندوزی که تو لینک پایین قراردادم دانلود نصب کنید که آپدیتش مال june این دو تا کار انجام بدین رفع مشکل میشه.

داره خودمونی میشه alinikoyi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    خونشون

پيش فرض

تو رو خدا این مشکل ما رو هم بررسی کنید بگید مشکلم چیه
    ممنون

در آغاز فعالیت Mohamad Erfan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

من با استفاده از برنامه Paragon Partition Manager 11 Server v10.0.10.11287 x64 Retail پارتيشن بندي انجام دادم .
    اين برنامه در محيط ويندوز ميتواند فضاي درايو ها را بدون حذف اطلاعات آن تغيير دهد.
    البته اين اول بار نيست که من با اين برنامه اين کار را انجام ميدهم.
    بعد از انجام پارتيشن بندي ,بازي مکسپين 3 را نصب کردم که از اين به بعد اين ارور براي من پيدا شد

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •