تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 110 از 524 اولاول ... 1060100106107108109110111112113114120160210 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,091 به 1,100 از 5231

نام تاپيک: ▓ Microsoft Excel سوالات، مشكلات و مباحث در اینجا ▓

حـــــرفـه ای wordist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ‡‡‡ Icy Heart ‡‡‡

پيش فرض

wordist جان میشه یه کاری کرد که فقط تا دو رقم اعشار رو محاسبه کنه ؟
    بله

اين كار هم راحته

شما كافيه خانه موردنظر رو انتخاب كنيد و از دكمه Increase Decimal از نوار ابزار Formatting استفاده كنيد

2. این کاربر از wordist بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ‡‡‡ Icy Heart ‡‡‡

پيش فرض

سلام wordist جان ميشه اينو راهنمايي كني كه مثلا" 3 ساعت و 9 دقيقه رو با 6 ساعت و 48 دقيقه با چه دستوري جمع بزنم كه 9 ساعت و 57 دقيقه رو بهم بده ؟ يعني از 60 جمع بزنه نه از 100 !!! مرسي
    شما كافيه فرمت خانه هاي موردنظر را روي Time قرار بديد

به اين روش كه خانه ها رو انتخاب كنيد و بعد با زدن CTRL+1 كادر خصوصيات رو بياريد و از سربرگ Number گزينه Time رو انتخاب كنيد

4. این کاربر از wordist بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

سلام .من یه مشکلی با اکسل داشتم. وقتی روی یه فایل اکسل کلیک می کنم ، برنامه اکسل را باز می کنه ولی خود فایل رو باز نمی کنه و باید دویاره از توی خود اکسل آن را open کنم.هد این مشکل رو با بقیه نرم افزارهای office ندارم و فقط با اکسل است.لطفا راهنماییم کنید.

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ‡‡‡ Icy Heart ‡‡‡

پيش فرض

سلام .من یه مشکلی با اکسل داشتم. وقتی روی یه فایل اکسل کلیک می کنم ، برنامه اکسل را باز می کنه ولی خود فایل رو باز نمی کنه و باید دویاره از توی خود اکسل آن را open کنم.هد این مشکل رو با بقیه نرم افزارهای office ندارم و فقط با اکسل است.لطفا راهنماییم کنید.
    سلام

اين مشكل در اكسل 2007 براي برخي از فايلهاي من هم بوجود اومده وقتي اينطوري ميشه شما كافيه روي يه قسمت خالي كليك راست بكني و گزينه Calculate now رو بزني تا باز بشه

البته من فكر كنم اگه آپديت فرمولها و لينكها بصورت اتوماتيك انجام بشه نبايد اون پيغام بياد

براي اينكار به Excel Option بريد و از سربرگ Formulas گزينه Automatic رو از همون ابتداي كار انتخاب كنيد

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

ببين عزيز من

با اضافه كردن اون ماژول به اكسل چندتا تابع اضافه ميشه كه ميتوني از اونا استفاده بكني

اگه بري قسمت ويژوال بيسيك اكسل و روي اون ماژول سمت راست دابل كليك كني دستوراتش هست

پايين صفحه رو كه نگاه كني يه قسمت سبزرنگ هست كه توضيحات مربوط به هر تابع رو نوشته

مثلا نوشته تابع stom مياد يه تاريخ شمسي رو ميگيره و اون به ميلادي تبديل ميكنه

مثلا در خانه a1 يه تاريخ شمسي داري ميخواي بشه ميلادي بايد بنويسي

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    و هم چنين توابع ديگه
    اي بابا كسي نيست به ما كمك كنه ما كه نتونستيم اين مشكلمون حل كنيم خواهشا اگه دوستان ممكنه يه كمي واضحتر راهنمائيم كنن
    باتشكر

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ‡‡‡ Icy Heart ‡‡‡

پيش فرض

اي بابا كسي نيست به ما كمك كنه ما كه نتونستيم اين مشكلمون حل كنيم خواهشا اگه دوستان ممكنه يه كمي واضحتر راهنمائيم كنن
    باتشكر
    پست مربوطه در تاپيك اموزش اكسل رو كامل كردم

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

با سلام
    ضمن تشکر از راهنمائی ارزنده تون منتهی
    1- چطور میتونم این تابعو را ذخیره کنم تا بعد مورد استفاده قرار بگیره چون وقتی از اکسل خارج میشم دیگه کار نمیکنه باید هربار تعریف کنم
    2- من خودم که تاریخ شمسی وارد میکنم چرا قبول نمیکنه و 19 به اولش اضافه میکنه در اینمورد چیکار کنم یادم میاد قبلا در قسمت فرمت سل یه گزینه کاستمایز بود که در اونجا میتونستم تاریخ رو بصورت شمسی وارد کنم یه قسمتی بود بصورت ##.##.#### مشخص میشد
    3- چطور میشه 2تا تاستون تاریخ از همدیگه منهی ( کسر ) کرد
    باتشکر فراوان فقط خواهشا کمی زودتر راهنمائی ام کنید

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ‡‡‡ Icy Heart ‡‡‡

پيش فرض

با سلام
    ضمن تشکر از راهنمائی ارزنده تون منتهی
    1- چطور میتونم این تابعو را ذخیره کنم تا بعد مورد استفاده قرار بگیره چون وقتی از اکسل خارج میشم دیگه کار نمیکنه باید هربار تعریف کنم
    2- من خودم که تاریخ شمسی وارد میکنم چرا قبول نمیکنه و 19 به اولش اضافه میکنه در اینمورد چیکار کنم یادم میاد قبلا در قسمت فرمت سل یه گزینه کاستمایز بود که در اونجا میتونستم تاریخ رو بصورت شمسی وارد کنم یه قسمتی بود بصورت ##.##.#### مشخص میشد
    باتشکر فراوان فقط خواهشا کمی زودتر راهنمائی ام کنید
    سوالاتون رو جدا جدا مطرح كنيد تا قاطي نشه و بشه جواب داد

پاسخ سوال اولتون رو از اينجا دريافت كنيد

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

11. این کاربر از wordist بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

ضمن تشكر بند يك هم اجرا شد و اما سوال دوم:
    2- من خودم که تاریخ شمسی وارد میکنم چرا قبول نمیکنه و 19 به اولش اضافه میکنه در اینمورد چیکار کنم یادم میاد قبلا در قسمت فرمت سل یه گزینه کاستمایز بود که در اونجا میتونستم تاریخ رو بصورت شمسی وارد کنم یه قسمتی بود بصورت ##.##.#### مشخص میشد الان اين قسمت نيست وبراي اينكه تاريخو بصورت شمسي وارذ كنم تو فرمت سل گزينه تكستو انتخاب ميكنم تا هرچي وارد بشه همونجور هم ثبت بشه.

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

و اما سوال سوم
    چون براي پيگيري تو همن فايل پيوستي قبلي دو تا ستون دارم كه يكي تاريخ نامه وارده و بعدش تاريخ انقضا مهلت هستش كه براي اينكار ميخوام از ستون اول كه تاريخ وارده هستش و ستونم دوم كه تاريخ اتمام و خاتمه است از همديگه كسر و مدت زمان باقيمانده هروز نشون داده بشه تا به صفر برسه و اگه جواب داده نشد منفي هم بشه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •