تبلیغات :
راهنمای خرید دستگاه جوجه کشی
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 11 از 18 اولاول ... 789101112131415 ... آخرآخر
نمايش نتايج 101 به 110 از 171

نام تاپيک: بررسی روابط عاطفی پیش از ازدواج

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

دوست عزیز بنده نمیتونم توی یک پست نظرم رو بیان کنم چون سوء برداشت خواهد شد
    درسته ! حق با شماست ! حالا اگه وقت کردین نظرتونو در چند پست بصورت غیر متوالی و در خلال نوشته های دوستان بنویسین ! تشکر

2. این کاربر از leo.unique بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Atghia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

بله خود خواهی زمانی به حساب میاد که با نیت درستی از طرف خودمون نخواییم وارد رابطه بشیم ... یعنی اینکه نوع رابطه با فرد مقابل زیاد برامون اهمیت نداره و حتی ممکن با نیت سوء استفاده بخواییم وارد

رابطه بشیم بعد از گذشته خودمون چیزی نگیم ( یا گذشته خودمون رو دروغ بگیم/ کاری که خیلی ها میکنن/) ولی در مورد گذشته طرف بخواییم هم چیز رو صادقانه بدونیم ...

ولی در زمانی که از نیت خودمون که اگر درست باشه با خبر باشیم (نخواهیم طرف رو سر کار بزاریم ) و دونستن گذشتش به ما شناخت بهتری رو نه برای بدبین شدن و شک کردن و یا سوء استفاده کردن از

اسرار گذشته طرف مقابل بلکه برای دید باز تر نسبت به شخصیت و رفتار فرد (رفتار احتمالی با درصد احتمال پایین مشابه گذشته در آینده) فرد به ما میده تا بتونیم رابطه خوبی رو ایجاد کنیم .
    خب این برداشت شما هست! فرد مقابلتون شاید مثل شما فکر نکنه!
    و اینطور برداشت کنه که بنا به پنهان کاری یا ترس یا ادامه ارتباط یا ارتباط های قبلیتون میخواید حقیقت رو پنهان کنید. اگر مستقیما بگید که قصدتون خیر هست یکجور ناراحت میشه اگر هم کلا نگید که گذشته رو نمیخواید مطرح کنید جور دیگر
    در هرصورت بنظرم باید دوطرف یکسان رفتار کنند
    اگر قرار بر کند و کاو گذشته هست باید برای هردو باشه و اگر قرار بر فراموشیست هم بهمین صورت

4. 2 کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن شعر و داستان نویسی Mr_100_dolari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    ----Balance(3%)Spot----

پيش فرض

خب این برداشت شما هست! فرد مقابلتون شاید مثل شما فکر نکنه!
    و اینطور برداشت کنه که بنا به پنهان کاری یا ترس یا ادامه ارتباط یا ارتباط های قبلیتون میخواید حقیقت رو پنهان کنید. اگر مستقیما بگید که قصدتون خیر هست یکجور ناراحت میشه اگر هم کلا نگید که گذشته رو نمیخواید مطرح کنید جور دیگر
    در هرصورت بنظرم باید دوطرف یکسان رفتار کنند
    اگر قرار بر کند و کاو گذشته هست باید برای هردو باشه و اگر قرار بر فراموشیست هم بهمین صورت
    ببینید شاید یک قسمت از حرفم رو درست بیان نکردم اینکه گفتم از گذشته خودتون هیچی نگید نه به این صورت که کاملا مستقیم بگین از گذشته من هیچ سوالی نکن (حتی با نیت خیر ) که این صد در صد شک طرف رو حتی اگر در گذشته

هیچ چیز خاصی هم وجود نداشته به شما صد برابر میکنه اگر بخوام به صورت واضح تر بگم این طور هستش که شما به صورت کلی از خودتون بگید و یا حداقل در مورد مسائل گذشته (چه جزئی باشه یا نباشه) که می دونید بیان کردنش

ایجاد حساسیت میکنه خود داری کنید اون هم باز نه به صورت مستقیم ( این قسمت ها که چطور رفتار کنیم که طرف روی مسائلی که ما نمیخوایم اطلاع پیدا کنه حساس نشه انقدر جزئی باید بیان بشه که به قول جناب دکتر نمیدونم

چطوری باید بگم اصلا )

پ ن : نظر شما هم میتونه قابل قبول و درست باشه .

6. این کاربر از Mr_100_dolari بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز netstat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

ببینید شاید یک قسمت از حرفم رو درست بیان نکردم اینکه گفتم از گذشته خودتون هیچی نگید نه به این صورت که کاملا مستقیم بگین از گذشته من هیچ سوالی نکن (حتی با نیت خیر ) که این صد در صد شک طرف رو حتی اگر در گذشته

هیچ چیز خاصی هم وجود نداشته به شما صد برابر میکنه اگر بخوام به صورت واضح تر بگم این طور هستش که شما به صورت کلی از خودتون بگید و یا حداقل در مورد مسائل گذشته (چه جزئی باشه یا نباشه) که می دونید بیان کردنش

ایجاد حساسیت میکنه خود داری کنید اون هم باز نه به صورت مستقیم ( این قسمت ها که چطور رفتار کنیم که طرف روی مسائلی که ما نمیخوایم اطلاع پیدا کنه حساس نشه انقدر جزئی باید بیان بشه که به قول جناب دکتر نمیدونم

چطوری باید بگم اصلا )

پ ن : نظر شما هم میتونه قابل قبول و درست باشه .

این در واقع یه جور دروغ گفتنه...خارجیا میگن پنهان کردن حقیقت عینه دروغ گفتنه....

8. این کاربر از netstat بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

چرا باید در قرن بیست و یکم تو دوره ای که سرشار از کتاب های روانشناسی هست که اشاره میکنه که احتیاج به دوست داشتن و دوست داشته شدن در بطن هر انسانی
    وجود داره و این طبیعی ترین و بدیهی ترین نیاز هر انسان هست این موضوع دوستی کتمان بشه !؟ تنها کتمان شدن نیست ممکنه دروغ گفته بشه و سال ها شخص به خاطر یک دروغ مجبور به گفتن دروغ های بزرگتر بشه !
    خیلی بی ادبیه که اینقدر صریح بگم اما هروقت دختر خانمها قرن بیست و یکمی شدن در مورد قسمتهای سانسور شده شماره 4 و راحت بهش تن دادن اونوقت میشه انتظار داشت آقا پسرها هم تفکر قرن بیست و یکمی داشته باشن
    1- من نیاز دارم با جنس مخالفم برم پارک و دست تو دست هم راه بریم؟
    2- من نیاز دارم با جنس مخالفم برم سینما اون سرش رو بذاره رو شونه ام و با هم چیپسی پوفکی بخوریم؟
    3- من نیاز دارم وقتی خواستم درد دل کنم یکی باشه دستش رو بگیرم و تو چشماش نگاه کنم و اونم سرشو بذاره رو شونه هام و برام درد دل کنه؟
    4- من یکی رو نیاز دارم که نوازشش کنم و... اونم همینطور و .... (بقیه اش با سانسور)

10. این کاربر از leo.unique بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن سرویس های آنلاین mohammadi_4u's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    خراسان جنوبی

پيش فرض

بنا به سخنان قبلی دوستان که گفتند:
    (تکلیف مشخص شود یا نشود راجب گزشته دوجانبه باشد؟)اصلا طرح این سوال اینو نشون میده که طراح نیت خیر نداره این بجای خود.
    گذشته ای که با رسوا شدنش در اینده فروپاشی بنیان خانواده رو به همراه داشته باشه چه بهتر که ابتدا گفته بشه.! و به قول یکی از کاربران چند پیست قبل. این دروغ محض هست و نوعی خیانت که چیزی پنهان بمونه!"
    جالب اینجاست که در ورای سخنان دوستان شخصیات جالبی هست. (مثلا خودم جای دوری نریم)
    از کمی دورتر به قضیه بنگریم دوست عزیز لئو حالت دفاع از حق داره(گاردینگ) و راسل و استارترتاپیک نصیحت و عقیده جمعی بیان میکنن.
    قطعا این چنین تاپیک هایی رو خیلی ها مد نظر قرار میدن امیدوارم کسانی که خیلی کارکشته موضوع هستند و باتجربه دریغ نکنند.امید خوشبختی تمام جوانان عزیز

12. 2 کاربر از mohammadi_4u بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال فلسفه B.Russell's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

.
    نظرتون راجع به مشکل پسندی چی هست ؟ ایا تنهایی که ناشی از مشکل پسندی هست شما رو اذیت نمیکنه ؟ [ البته مشکل پسندی فقط در مورد کاراکتر . جهان بینی و اهداف ]
    چطور میشه توقعات رو پایین اورد ؟ چطور یک شخص میتونه با کسی که به هیچ وجه از لحاظ افکار با اون سنخیت نداره اشنا بشه ؟
    به نظرم اینی که شما میفرمایید رو بهتره به جای مشکل پسندی اسمش رو آرمان گرایی دانست.
    هرچی انسان سنش بیشتر بشه، تجربه هاش بیشتر، شناختش هم از آدمای اطرافش کامل تر میشه و به علل مختلفی هم جهت پیدا میکنه.

بنابراین هرکسی رو ببینه که با بخشی از آرمان هاش همخوانی نداره یکجورایی دلش رو میزنه.

بی جهت نیست که دختران و پسران دبیرستانی اینقدر راحت با هم دوست میشن اگر بخوان، ولی تو سنین بالاتر حتی دوستی هم به سختی رخ میده چه برسه انتخاب یک نفر برای زندگی.

بیشتر مایلم نظر اقایون رو بدونم
    بنظرتون وقتی که با کسی وارد رابطه جدی شدید ایا درست هست که از رابطه یا روابط دوستانه قبلیتون/قبلیش بدونه/بدونید؟تا چه حد؟ ایا دونستن ریزجزئیات اهمیت داره؟

بنظرتون بهترین برخورد در این زمینه چطوره؟
    بستگی داره چقدر میخوای با طرفت صمیمی بشی.
    هرچی بیشتر بخوای صمیمی بشی به نظرم دونستن جزئیات بیشتر هم لازمه.
    نه برای قضاوت کردن و حکم دادن، برای درک کردن طرف و اینکه اگر فرضا خودت تو اون موقعیت بودی هم همون کارو میکردی یا نه.

من مدتی هست قبل از قضاوت آدما خودم رو جای اونا میذارم، اگر دیدم خودم هم ممکن بود اون عمل رو بکنم درکش میکنم وگرنه درکش نمیکنم و به جای قضاوت میگم خدانگهدار تو، بمیرد دشمن خونخوار تو.

14. 6 کاربر از B.Russell بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

آیا دوستی های قبل ازدواج موجب تسهیل امر ازدواج ( هنگامی که قصد ارواج باشه) نخواهد شد؟ نسبت به زمانی که شخص به هر دلیلی قصد ازدواج نداره ولی گزینه هایی به طور مکرر در زندگیش پیش میاد که شخص ابراز علاقه میکنه ولی به دلایل خودساخته انها را سرکوب میکنه و میرسه به زمانی که تصمیم قطعی به ازدواج میکیره و حال با چالشی روبرو میشه بنام افسوس گدشته ....
    چرا افسوس گذشته ؟ مگه دختر یا پسر قحطیه ؟ اینقدر اکازیون بودن ؟
    پ.ن: یک نکته جالب در چنین بحثهایی اینه که اکثرا از طرف سوم شخص غائب دغدغه های ذهنی خودشونو مطرح میکنن !
    خب این کاملا بستگی به شخص یا اشخاصی داره که دختر خانم یا آقا پسر قبلا باهاشون رابطه داشته (آدم مریض کم نداریم توی جامعه) و همینطور نوع رابطه (منظورم رسمی و غیر رسمیه)
    انتشار عکس‌های خصوصی، انتقام نامزد کینه جو

مردی جوان که اقدام به انتشار عکس‌های خصوصی نامزد سابق خود کرده بود، توسط ماموران پلیس فتا کردستان دستگیر شد.

به گزارش ایسنا، سرهنگ فرامرز شاکری در تشریح این خبر بیان داشت: در پی ارجاع یک فقره پرونده از مراجع قضایی به پلیس فتای کردستان مبنی بر انتشارعکس‌های خصوصی خانمی جوان در فضای مجازی، پیگیری موضوع به ماموران اداره مبارزه با جرایم سایبری این پلیس محول شد.

رئیس پلیس فتای کردستان افزود: بررسی اوراق پرونده نشان داد فرد یا افرادی ناشناس اقدام به ایجاد صفحه‌ای در یکی از شبکه‌های اجتماعی به نام شاکی که خانمی 21 ساله است کرده و از آن طریق عکس‌های خصوصی و خانوادگی وی را انتشار داده‌اند.

این مقام انتظامی ادامه داد: در این راستا با انجام اقدامات فنی و تخصصی هویت فرد ایجاد کننده صفحه شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی در منزل مسکونی‌اش واقع در شهر سنندج دستگیر شد.

شاکری با اشاره به کشف یک دستگاه لپ تاپ، دو عدد فلش مموری و یک دستگاه گوشی تلفن همراه حاوی عکس‌های شاکیه از منزل مسکونی متهم، خاطرنشان کرد: متهم 27 ساله در تحقیقات انجام شده فاش کرد شاکی قبلا نامزد وی بوده است، اما باتوجه به برهم خوردن رابطه آنها، با انگیزه انتقام جویی اقدام به انتشار عکس‌های خصوصی‌اش کرده است.

رئیس پلیس فتا کردستان خاطرنشان کرد: پرونده متشکله پس از خاتمه رسیدگی به مرجع قضایی ارسال و برای متهم به اتهام انتشارعکس‌های خصوصی شاکیه در فضای مجازی قرار وثیقه چهارصد میلیون ریالی صادر شد.
    Last edited by leo.unique; 22-05-2014 at 11:04. دليل: برم یوزر جدید بسازم که پستها متوالی نشه ؟؟؟

16. 2 کاربر از leo.unique بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

هرکار میکنید مواظب باشید کار به جاهای باریک (رابطه ج.ن.س.ی) جدی نکشه چون واقعا پشیمون میشید
    طرف صحبتم با دختراست مراقب باشید که تو دام نیفتید چون واسه ÷سرا هیچ اهمیتی نداره و راحت فراموشمون میکنن

داره خودمونی میشه askdin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2014
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

هرکار میکنید مواظب باشید کار به جاهای باریک (رابطه ج.ن.س.ی) جدی نکشه چون واقعا پشیمون میشید
    طرف صحبتم با دختراست مراقب باشید که تو دام نیفتید چون واسه ÷سرا هیچ اهمیتی نداره و راحت فراموشمون میکنن
    سلام علیکم.

دوست عزیز منظور شما از "هرکار میکنید"، چه هست؟ به راستی شما خیال کرده اید هدف اصلی روابط عاطفی پیش از ازدواج چیزی غیر از انجام گناه کبیره و حرام است؟

جدای اینکه این گونه روابط پیش از ازدواج کاملاً برخلاف شرع و مقررات است، باعث میشود که ازدواج هیچگونه تازگی و جذابیتی برای آن دو جوان نداشته باشد،
    زوجین بعد از ازدواج به زودی از همدیگر خسته خواهند شد چرا که با برقراری روابط پیش از ازدواج، ازدواج دیگر طعم خاصی برای آنها ندارد.

بنده متوجه نمیشوم از چه جهت فرمودید این مسائل برای اقایان هیچ اهمیتی ندارد؟ البته شناخت شما به عنوان یک خانم روی آقایان زیاد نیست و صحیح هم نیست که
    مسئله را به کل آقایان تعمیم بدهید.

حق یارتان

19. این کاربر از askdin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •