تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 11 از 28 اولاول ... 78910111213141521 ... آخرآخر
نمايش نتايج 101 به 110 از 272

نام تاپيک: پرسش و پاسخ های سیستم مدیریت محتوای وردپرس به همراه معرفی قالب و افزونه

کاربر فعال انجمن طراحی صفحات وب kian98's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2014
    محل سكونت
    در لباس هایم

پيش فرض

راستی برای اینکه سایت شما در موتورهای جستجوگر بهتر ایندکس بشه لازمه هم قالب رو برای موتورهای جستجوگر بهینه سازی کنید هم وب سایت رو.برای اینکه مطلب رو برای موتورهای جستجو بهینه سازی کنید هنگام فستادن مطلب برید توی ویرایش سورس مطلب و این کد رو توش ینویسید. البته این رو برای وبلاگ امتحان کردم ولی هنوز برای وب سایت نه.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    به جای کلمات tag کلمات کلیدی رو بنویسید. و حتما کلمات کلیدی باید بین (,)باید و فارسی یا انگلیسی بودن کلمات کلیدی فرقی نمی کند.

فکر می کنم شما این رو بلد باشید برای همین برای سایر دوستان فرستادم.

2. 3 کاربر از kian98 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال behnamy01's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

سلام. دنبال یک افزونه ای ( یا هر کد دیگه) هستم که توی تمام پست هام جلوی لینک شدن کلمه ها رو بگیره. یعنی اگه توی یک متن پستم کلمه ای یک لینک به یک سایت دیگه داشت نمیخوام به اون سایت بک لینک بدم

4. این کاربر از behnamy01 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2014
    محل سكونت
    در لباس هایم

پيش فرض

یکی از مواردی که همیشه در مبحث سئو سایت ازش یاد میشه نداشتن لینک های خروجی در سایت هست .
    وقتی شما داخل صفحات سایتتون به سایتهای دیگه لینک میدید ، روبوت های گوگل اون لینک رو پیگیری میکنن و این باعث میشه از ارزش اون صفحه از سایت شما پیش روبوت های گوگل کم بشه .
    اما به هر حال خیلی وقتها نیاز هست که لینک خارجی بدیم حالا چه کار باید کرد ؟
    اینجا مسئله Follow و NoFollow بودن لینک ها پیش میاد ، روبوت های گوگل لینکهایی رو پیگیری میکنن که Fallow باشن ، ولی لینک های که Nofollow باشن رو پیگیری نمیکنن ، به صورت پیشفرض همه لینک های سایت شما Follow هستن اما به راحتی میشه اونهارو NoFollow کرد .
    امروز به شما یک پلاگین معرفی میکنیم که با استفاده از اون به راحتی میتونید کلیه لینک های خروجی سایتتون رو NoFollow کنید و با این کار کمی به سئو سایتتون کمک کنید .
    اسم این پلاگین (( WP External Links )) هست ، با نصب این افزونه خیلی راحت میتونید کل لینکهای خروجی سایتتون رو NoFolow کنید ، حتی این امکان وجود داره که کل لینک های خروجی تو یه پنجره جدید باز بشن ، یا حتی یه آیکون خاص بهشون نصبت بدید .
    تنظیمات افزونه هم بسیار راحت و ساده اس و نیازی به آموزش نداره .

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

6. 2 کاربر از kian98 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

یکی از مواردی که همیشه در مبحث سئو سایت ازش یاد میشه نداشتن لینک های خروجی در سایت هست .
    وقتی شما داخل صفحات سایتتون به سایتهای دیگه لینک میدید ، روبوت های گوگل اون لینک رو پیگیری میکنن و این باعث میشه از ارزش اون صفحه از سایت شما پیش روبوت های گوگل کم بشه .
    اما به هر حال خیلی وقتها نیاز هست که لینک خارجی بدیم حالا چه کار باید کرد ؟
    اینجا مسئله Follow و NoFollow بودن لینک ها پیش میاد ، روبوت های گوگل لینکهایی رو پیگیری میکنن که Fallow باشن ، ولی لینک های که Nofollow باشن رو پیگیری نمیکنن ، به صورت پیشفرض همه لینک های سایت شما Follow هستن اما به راحتی میشه اونهارو NoFollow کرد .
    امروز به شما یک پلاگین معرفی میکنیم که با استفاده از اون به راحتی میتونید کلیه لینک های خروجی سایتتون رو NoFollow کنید و با این کار کمی به سئو سایتتون کمک کنید .
    اسم این پلاگین (( WP External Links )) هست ، با نصب این افزونه خیلی راحت میتونید کل لینکهای خروجی سایتتون رو NoFolow کنید ، حتی این امکان وجود داره که کل لینک های خروجی تو یه پنجره جدید باز بشن ، یا حتی یه آیکون خاص بهشون نصبت بدید .
    تنظیمات افزونه هم بسیار راحت و ساده اس و نیازی به آموزش نداره .

نه کیان جان، نمیخوام لینک ها رو nofollow کنم، میخوام کلا هر کلمه ای که لینک شده هستش دیگه لینک شده نباشه و همه لینکا برداشته شه

تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

ممنون خیلی خوب بود
    Last edited by behnamy01; 20-07-2014 at 16:26.

تاريخ عضويت
    Jan 2014
    محل سكونت
    در لباس هایم

پيش فرض

نه کیان جان، نمیخوام لینک ها رو nofollow کنم، میخوام کلا هر کلمه ای که لینک شده هستش دیگه لینک شده نباشه و همه لینکا برداشته شه
    سلام

10. 2 کاربر از kian98 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2014
    محل سكونت
    در لباس هایم

پيش فرض

حالا میشه یه کم درمورد تگ P تصاویر صحبت کنید؟ همچنین من دنبال یک افزونه ای هستم که عنوان هر پست رو اتوماتیک به description توضیحات اون پست اضافه کنه تا تصاویر هم از لحاظ سئو بهینه بشن
    سلام.
    میشه یکم بیشتر توضیح بدید؟ من کامل متوجه نشدم.

12. 2 کاربر از kian98 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

سلام.
    میشه یکم بیشتر توضیح بدید؟ من کامل متوجه نشدم.
    سوال اولم این بود که "تگ P " رو معرفی کنید و یک توضیحاتی در موردش بدبد و سوال دومم هم اینه که موتورهای جستجو واسه اینکه بفهمن محتوای یک عکس چیه از توضیحات description یا alt و غیره اون عکس استفاده میکنن حالا ما هم واسه اینکه هر دفعه که پست میذاریم مجبور نشیم یک توضیحاتی واسه عکس های اون پست بنویسیم دنبال یک افزونه ای هستم که اتوماتیک عنوان همون پست رو واسه descriptin عکس ها هم بذاره

تاريخ عضويت
    Jan 2014
    محل سكونت
    در لباس هایم

پيش فرض

تگ P چیست؟
    تگ <P> يكي از پركاربردترين تگ هاي html هست . با استفاده از اين تگ شما مي تونيد يك پاراگراف ايجاد كنيد كه اين پاراگراف با تگ <P> شروع و با <P/> تموم ميشه . حالا من در زير بهتون ياد ميدم كه چطور يك پاراگراف رو ايجاد كنيد و يا ويرايش كنيد . مثلا فاصله ي بين سطر ها رو كم يا زياد كنيد ، نحوه ي قرار گيري پاراگراف چطور باشه ( چپ چين ، راست چين يا وسط بودن) و ...

خوب كد يه پاراگراف ساده به شكل زيره كه نمايشش رو در زير ميبينيد :
    <p>متن پاراگراف</p> ======> متن پاراگراف

براي تغير نحوه ي قرار گيري پاراگراف در صفحه از ميانكد alignاستفاده ميكنيم . در زير به مقدار هايي كه بايد براي ميانكد align قرار بديد اشاره كردم و نمايش هر كدوم رو در زيرش گذاشتم :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بايد به ميانكد align مقدار right رو بديد . مثل زير :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بايد به ميانكد align مقدار left رو بديد . مثل زير :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بايد به ميانكد align مقدار center رو بديد . مثل زير :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بايد به ميانكد align مقدار justifyرو بديد . مثل زير :

براي متن هاي فارسي كه از راست به چپ نوشته ميشن از ميانكد dir استفاده كنيد و مقدار اون رو rtl بزاريد كه مخفف right to left هست يعني راست به چپ .

براي متن هاي انگليسي كه از چپ به راست نوشته ميشن بازم از ميانكد dir استفاده مي كنيد و حتما حدس ميزنيد كه مقدارش رو چي بايد گذاشت . آره ، مقدار اون رو ltr بزاريد كه مخفف left to right هست يعني چپ به راست .

حالا بريم سراغ فاصله ي بين سطر ها :
    براي تنظيم فاصله ي بين سطرها از ميان كد Style استفاده ميكنيم . اين ميانكد تقريبا در همه ي تگ ها كاربرد داره و خيلي مهمه . اين ميانكد مقدارهاي زيادي رو ميتونه در خودش جا بده كه اين مقادير با يك علامت ; (نقطه كاما) از همديگه جدا ميشن . يادم باشه يه پست رو فقط به اين ميانكد اختصاص بدم . اينجا براي تنظيم فاصله ي بين سطر هاي يك پاراگراف به ميانكد style يك مقدار به شكل زير ميديم و فاصله ي بين سطرها رو به صورت درصدي مشخص ميكنيم :
    با بيشتر كردن مقدار 100% فاصله ي بين سطرها بيشتر ميشه و با كمتر كردن اون فاصله ي بين سطر ها كمتر ميشه .

فاصله ي پاراگراف از راست و چپ :
    اگه بخوايد كه پاراگرافتون از راست و چپ فاصله داشته باشه و نچسبه به چپ و راست صفحه ، بايد دو مقدار ديگه در ميانكد style قرار بديد كه به صورت زيره :
    مقدار margin-right فاصله از راست و مقدار margin-left فاصله از چپ رو مشخص ميكنه كه بر حسب پيكسل هست . كه در كد بالا براي فاصله از چپ و راست مقدار 3 پيكسل رو گذاشتم .

نکته : اگه بخواین چیزی با زبان HTML بنویسید و بعد به خواید مثلا به جای اینکه کل نوشته تون توی یه خط باشه نصفش بره توی خط بعدی از این کد استفاده کنید. <BR>

کد بالا که گفتم متن رو به این شکل نشون میده:

مثال بدون کد <BR> : بنام خداوند جان و خرد کز این برتر اندیشه بر نگذر

مثال با کد <BR>: بنام خداوند جان و خرد <BR> کز این برتر اندیشه بر نگذرد.

تبدیل می شود کد بالا به : بنام خداوند جان و خرد
    کز این برتر اندیشه بر نگذرد

15. 2 کاربر از kian98 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2014
    محل سكونت
    در لباس هایم

پيش فرض

سوال دومم هم اینه که موتورهای جستجو واسه اینکه بفهمن محتوای یک عکس چیه از توضیحات description یا alt و غیره اون عکس استفاده میکنن حالا ما هم واسه اینکه هر دفعه که پست میذاریم مجبور نشیم یک توضیحاتی واسه عکس های اون پست بنویسیم دنبال یک افزونه ای هستم که اتوماتیک عنوان همون پست رو واسه descriptin عکس ها هم بذاره
    باسلام خدمت شما.

امروز دو افزونه برای وردپرس پیدا کردم که باهاشون می تونید به تصاویری که در مطالب سایتتون وجود داره توضیح و یا برچسب بدید که این طوری کمک بسیاری به موتورهای جستجوگر و بخش های جستجوگر تصاویر موتورهای جستجوگر میشه.

17. 2 کاربر از kian98 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •