تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 11 از 25 اولاول ... 78910111213141521 ... آخرآخر
نمايش نتايج 101 به 110 از 249

نام تاپيک: Video Game Awards 2011

کـاربـر بـاسـابـقـه Alireza.M67's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    من مال یه دنیای کوچیکم

پيش فرض

منتظر انتخاب های این سال هم هستیم چه بسا که این سال هیجان بسزایی دارد
    واسه من یکی که اصلا هیجان نداره .
    سلیقه م حتی 1% هم با کارشناسای VGA جور در نمیاد . بیشتر با Gamespot حال می کنم .
    من نمیفهمم اینا بر چه اساسی کاندید و انتخاب می کنن .
    اون از پارسال ، اینم از امسال !
    بعید میدونم این کارشناس ها حتی تونسته باشن 10% بازی DARK SOULS رو هم رفته باشن !

2. 2 کاربر از Alireza.M67 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

مدیر انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Layken's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Sillent Hill

پيش فرض

البته ميشه بامداد يك شنبه يعني اونايي كه ميخوان زنده ببينن بايد بعد ال كلاسيكو دو ساعت بخوابن و دوباره بيدار بشن D:
    +
    من كه ميگم غير از 13 تا كه ليست شده و خودشون هم گفتن خبراي ديگه اي هم بشه و تريلرهاي ديگه هم پخش بشه.
    این مه واره ها هم موقع پخش فوتبال قطع میکنن مجبور میشم بزنم کانال های خارجی ادم گزارشگر ایرانی رو نداره لطفی نیست (به امید برد قو های برنابئو...
    ولی من 4 صب بلند میشم و هستم اینجا با جدید ترین رویداد ها

واسه من یکی که اصلا هیجان نداره .
    سلیقه م حتی 1% هم با کارشناسای VGA جور در نمیاد . بیشتر با Gamespot حال می کنم .
    من نمیفهمم اینا بر چه اساسی کاندید و انتخاب می کنن .
    اون از پارسال ، اینم از امسال !
    بعید میدونم این کارشناس ها حتی تونسته باشن 10% بازی DARK SOULS رو هم رفته باشن !
    حرفات صحیح هستش علی جان ولی بهتر میشه که از هر ژانر سعی میکنن بهترین رو انتخاب کنن
    نه این که باقی بهترین نیست به نظر من مثلا اگر DARK SOULS رو قرار میدادن باید عناوین دیگری مثل LBP 2 یا Geow 3 یا یکی دو تای دیگه هم هست می باید میرفت تو لیست اون موقع کمی اجهاف میشد خودت تصور کن چقدر نامزد
    می رفت تو لیست سال قبل هم حق میدم بایونتا رو حتما منظورت هستش بازی کمی نبود یلی بود اما یه نقطه ضعف جزیی داشت اونم داستانش بود
    الان تو لیست بازی های نامزد این سال همشون داستان های بکری دارن میشه گفت بهترین داستن رو توشون وارد هستش به دقت نگاه کنیم همیشه اونی که داستان پردازی خیلی خوبی داشت نامزد بودن نه این که DARK SOULS داستان کمی داشت بلکه وجودش باعث میشد مثلا یکی دو تای دیگه هم اضاف بشن که کمی ریزو بم کارو رو به درازا میکشید

+
    امسال هر گیمری یک بازی درجه یک برای خودش داره Pc باز و کنسول باز و کنسول دستیو از ارکید بگیر تا پلتفرمر همه راضی بودن و هر کسی برا خودش ی بازی خوب داره که بهترین هستش شخصا من DARK SOULS رو جز لیست بهترین های امسالم میدونم

4. 2 کاربر از Layken بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

مدیر انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Layken's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Sillent Hill

پيش فرض

خب موضوع رفت رو عقربه ساعت سنج...( حال میکنید هایپ میکنم

داوران این مراسم...

Andy McNamara (Editor in Chief, Game Informer Magazine)
    Brian Crecente (Editor in Chief, Kotaku)
    Chris Baker (Senior Editor, Wired Magazine)
    Chris Kohler (Games Editor, Wired.com)
    Chris Slate (Editor-In-Chief, Nintendo Power Magazine)
    Christopher Grant (Editor in Chief, Joystiq)
    Dale North (Editor in Chief, Destructoid)
    Francesca Reyes (Editor in Chief, Official Xbox Magazine)
    Gary Steinman (Editor in Chief, GamesRadar)
    Geoff Keighley (Host, SPIKE)
    Jeff Gerstmann (Editor in Chief, Giant Bomb)
    Jeff Jensen (Senior Writer, Entertainment Weekly)
    Jerry Holkins (Writer / Co-Creator, Penny Arcade)
    John Davison (VP of Programming, GameSpot & Metacritic)
    Logan Decker (Editor in Chief, PC Gamer Magazine)
    Lou Kesten (Reviewer/Editor, The Associated Press)
    Mike Krahulik (Artist / Co-Creator, Penny Arcade)
    Mike Snider (Technology Reporter, USA Today)
    Rich Greenhill (Director of Content and Programming, Yahoo Games)
    Sam Kennedy (Director of Audience Generation, IGN.com/1UP.com)
    Scott Alexander (Freelance Writer, Playboy & Family Circle)
    Shane Satterfield (VP of Content, SPIKE Digital Entertainment)
    Stephen Totilo (Deputy Editor, Kotaku)
    Tal Blevins (VP Games Content, IGN Entertainment)
    Tina Amini (Assistant Editor / Video Games Channel Manager, Complex Magazine

+

Geoff Keighley از سوی سایت Game Trailers اعلام کرده که : جای تعجب داره چرا این همه مدت از این انحصاری سونی خبری نبوده زیرا که خبری منفجر کننده در این مراسم خواهد بود.

پ ن.: حتما First Guardian خواهد بود
    Last edited by Layken; 09-12-2011 at 15:08.

6. 9 کاربر از Layken بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز AlexMercer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

منم نظر شخصیم رو در مورد برنده ها بدم:

Studio of the Year :
    Rocksteady Studios :خوب ساخت بازی فوق العاده ای مثل بتمن کار کمی نیست. به علاوه ساخت نسخه های بعدی برای یک شاهکار همیشه سخته و حتی بعضی مواقع نسخه های بعدی ضعیف میشن. ولی arkham city حتی بهتر از نسخه یک ظاهر شد و فوق العاده داستان زیبایی داشت. ولی چرا bethseda رو انتخاب نکردم؟ چون پشتیبانی ضعیفی رو ارائه میده. بعد از فاجعه rage که همه رو نا امید کرد ، در پشتیبانی از skyrim هم ضعیف عمل کرده و حتی پچ هایی که ارائه میده باگها بدتری به بازی اضافه میکنه.

Best PC Game:
    اصلا گزینه های مناسبی وجود نداره. یعنی از نظر من جای skyrim و یا بتمن که روی pc بهتر اجرا میشدن خالیه. همیشه باید در حق کامپیوتر اجحاف بشه. متاسفانه از این 4 بازی من فقط battlefield رو بازی کردم که اونم چنگی بدل نزد.

Best Shooter :
    RAGEانتخابیه که عمرا به وقوع بپیونده. در زمانی که battlefield خیلی معمولی بود و cod هم تکرار مکررات و عدم بازی کردن gow3 از نظر من rage که هم هوش مصنوعی خوبی داشت و هم اکشن زیبایی میتونه لقب بهترین بازی این سبک باشه.

Best Action Adventure Game :
    شک نکنید که Batman: Arkham City باید بهترین بازی بشه.

Best RPG :
    The Elder Scrolls V: Skyrim واقعا شاهکار بود و زیبا ولی نباید از deus ex human revolution هم گذشت که قشنگ بود ولی در حد استاندارد های skyrim نبود.

Best Team Sports Game :
    FIFA Soccer 12

Best Adapted Video Game و Best Original Game و Best Graphics :
    Batman: Arkham City

Best Performance By a Human Male:
    Mark Hamill as the Joker – Batman: Arkham City

BEST PERFORMANCE BY A HUMAN FEMALE :
    Tara Strong as Harley Quinn – Batman: Arkham City

Best DLC:
    Mass Effect 2 – Arrival
    آنچنان شاخ نبود ولی خواستم به مس افکت حال بدم

GameTrailers.com Trailer of the Year :
    Assassin’s Creed: Revelations – E3 2011 Trailer
    ایکاش بازیش به اندازه تریلرش خوب بود. ولی خداییش جای تریلر gta v خالیه بود اول میشد.

Most Anticipated Game :
    Mass Effect3

Best Original Score:
    Batman: Arkham City

Game of the Year:
    The Elder Scrolls V: Skyrim hkjohf sojdi ],k انتخاب سختیه چون بتمن هم شاهکار بود ولی چه کنیم دیگه یکی از ویژی های skyrim اینه که معتاد کننده و درگیر کنندست. حتی پس از پایان بتمن بازهم رفتم سراغش تا کوئست های جانبی رو برم.

ولی چیزی که جالبه عدم حضور la noire هست. در بعضی موارد میتونست کاندید بشه مخصوصا برای صدا گذاری مرد و زن ،بهترین آهنگ بازی. بهر حال من نظارتمو گفتم .

8. 3 کاربر از AlexMercer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه Alireza.M67's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    من مال یه دنیای کوچیکم

پيش فرض

حرفات صحیح هستش علی جان ولی بهتر میشه که از هر ژانر سعی میکنن بهترین رو انتخاب کنن
    نه این که باقی بهترین نیست به نظر من مثلا اگر DARK SOULS رو قرار میدادن باید عناوین دیگری مثل LBP 2 یا Geow 3 یا یکی دو تای دیگه هم هست می باید میرفت تو لیست اون موقع کمی اجهاف میشد خودت تصور کن چقدر نامزد
    می رفت تو لیست سال قبل هم حق میدم بایونتا رو حتما منظورت هستش بازی کمی نبود یلی بود اما یه نقطه ضعف جزیی داشت اونم داستانش بود
    الان تو لیست بازی های نامزد این سال همشون داستان های بکری دارن میشه گفت بهترین داستن رو توشون وارد هستش به دقت نگاه کنیم همیشه اونی که داستان پردازی خیلی خوبی داشت نامزد بودن نه این که DARK SOULS داستان کمی داشت بلکه وجودش باعث میشد مثلا یکی دو تای دیگه هم اضاف بشن که کمی ریزو بم کارو رو به درازا میکشید

+
    امسال هر گیمری یک بازی درجه یک برای خودش داره Pc باز و کنسول باز و کنسول دستیو از ارکید بگیر تا پلتفرمر همه راضی بودن و هر کسی برا خودش ی بازی خوب داره که بهترین هستش شخصا من DARK SOULS رو جز لیست بهترین های امسالم میدونم
    یعنی حافظه ت عالیه ها
    آره پارسال امیدوار بودم بایونتا حداقل یه جایزه ببره ، و همینطور Heavy rain که عالی بود .
    در کل فقط در مورد سال 2005 با این VGA هم نظرم

در کل حق با توئه ، هر کسی بلاخره بنابر سلیقه ای که داره یه بازی رو انتخاب میکنه !
    منتظر انتخابهای Game Spot هستم ببینم اونجا حق به حق دار میرسه یا نه ؟

10. 2 کاربر از Alireza.M67 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز halflife g's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    دور دور دور....

پيش فرض

شایعه : صدا پیشه امریکایی ادعا کرده است که بر روی پروژه halflife episode 3 یا halflife 3 کار می کند...... .

شایعه ها در مورد قسمت جدید هاف لایف از زمان انتشار اپیزود 2 این بازی در قالب orange box شروع شد و در هفته اخیر به خاطر اینکه یکی از کارمندان valve لباسی رو با لوگوی halflife 3 پوشیده بود قوت گرفته است.
    در تازه ترین شایعه در این مورد یک صداپیشه امریکایی به مجله oxm گفته است که اخیرا دیالوگهایی رو برای episode 3 این بازی ضبط کرده اند.oxm از این صدا پیشه اطلاعات بیشتری در مورد این مساله خواستار شده هنوز مشخص نیس که این خبر هم مانند خبر "تی شرت کارمند والو" یک ترول عظیم دیگر هست یا نشانه ای دیگر برای وجود این بازی.........

بهرحال شرکت والو بازی هاف لایف3 یا اپیزودسوم رو هر وقت که بازی کاملا خوب از اب دراومده یا اماده باشه انانس خواهد کرد.... .

منبع:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    +

محتوای مخفی: ای بابا 
    اینا رسما دارن با روح و روان ادم بازی می کنن چرا اینقدر شل کن سفت کن اخه چرا

.
    .

Last edited by halflife g; 09-12-2011 at 23:55.

12. 10 کاربر از halflife g بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز B.3.S.T's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

Tina Amini (Assistant Editor / Video Games Channel Manager, Complex Magazine
    جاااااان!!!
    ایشون ایرانی نیستن یحتمل !؟

+
    اگر شروع مراسم با آنونس HL3 آغاز بشه رسمآ از عجائب سال خواهد بود.آخـــــ..والو بیاد هدیه کریسمس بده به ملت همرو بهت زده کنه چه حالی میده!

14. 3 کاربر از B.3.S.T بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال manuelcalavera's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

مراد جان یعنی حتی خبری راجع به اتاق سرایداری ِ Black Mesa هم باشه آدم قلبش تند تند میزنه . نمیدونم چرا ... هنوز اون کوهستان های حاشیه ی بلک میسا و ... توی خاطراتمه . سن بالای این فروم کیه ؟ من سال ِ 98 دوازده ساله م بود ولی هنوز یادمه با چه عشقی پک ِ اریجینالشو خریدم

16. 2 کاربر از manuelcalavera بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Moderator vahidgame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

فقط همین تریلر آنونس Half Life 3 و تریلر سینماتیک Diablo 3 کلا بسه و همین دو تا می تونه منجر به خودکشی بعضی از طرفداران این دو تا بازی بشه : دی
    این دو تا بازی شماره های قبلیشون خیلی راحت بهترین بازی های عمر من و خیلی های دیگه هستن...
    بالاخره Half Life 3 بعد از مدت ها رونمایی میشه؟! این دغدغه همه طرفداران این بازیه که تا ساعاتی دیگه مشخص میشه!

اینا رسما دارن با روح و روان ادم بازی می کنن چرا اینقدر شل کن سفت کن اخه چرا
    همین دیگه!
    حالا همه انتظار داریم آنونس بشه و اگه نشه ضد حال می خوریم

18. 4 کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز halflife g's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    دور دور دور....

پيش فرض

امسال عجب مراسم شاخی شده.........بدون شک از e3 امسال بهتر خواهد بود فقط حدود 7 تا رونمایی(برای اولین بار) داریم که 2 تاش هم ip مجهول هستن(مال سونی و اپیک)..... .

+

راستی امسال سایت vg247 کل مراسم رو لحظه به لحظه لایو بلاگ خواهد کرد که خیلی خوب و میشه از طریقش اطلاعات و رونمایی ها رو دید :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    +

بالاخره Half Life 3 بعد از مدت ها رونمایی میشه؟! این دغدغه همه طرفداران این بازیه که تا ساعاتی دیگه مشخص میشه!
    مطمین باش رونمایی نمیشه وحید جان..یعنی اگه شد اسم کاربریمو عوض می کنم میذارم ا.ن
    البته طبق تحقیقاتی که کردم والو کلا بازیهای بزرگش و مخصوصا هاف لایف رو اخر نسل میده و الانم آخر نسل هستیم......تازه این خبرای اخیر مثه تی شرت و صدا پیشه درسته رسمی نیستن ولی حالت شایعه و......ندارن. پس حتما میاد ولی کی ؟؟وقت گل نی

+

اینم گب نویل رییس شرکت والو که داره به ریش طرفدارای هاف لایف که واسه خاطر عرضه نشدن بازی رفتن جلوی استودیو نشستن می خنده :

.
    .
    .

20. 4 کاربر از halflife g بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •