تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 11 از 19 اولاول ... 789101112131415 ... آخرآخر
نمايش نتايج 101 به 110 از 181

نام تاپيک: آموزش MSI AfterBurner ( آموزش اورکلاک برای مبتدی ها )

داره خودمونی میشه mostafa2020's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

واقعا ممنون از دوستان
    تحت فشار که والله من با برنامه GPU Tool تست گرفتم که گزینه test for sability رو میزنم...وقتی تست گرفتم گوشه سمت راست پایین دما رو میزد حدود یک دقیقه برای هر تست نگاه میداشتم ولی دما نهایت رسید به 47 یا 48
    اون چراغ که گفتید تو برنامه Afterbuner رو سبز کردم و پروفایل رو هم ذخیره کردم ولی هنوز متوجه نشدم که برنامه Afterbuner رو همیشه باید تو ویندوز اجرا نگه داشته باشم تا فرکانس ها رو همونایی که تنظیم کردم بمونه؟
    من هنوز مطمئن نیستم اورکلاکم درست انجام شده یا نه ولی تو برنامه GPU Z که مشخصات رو نگاه می کنم قسمت GPU همین فرکانس هایی هست که الان گذاشتم
    ببخشید من مبتدی هستم تو این زمینه
    .......
    چجوری میشه به کارت ولتاژ داد تو افتر برن برا من بسته هست اگه باید برم تو بایوس بهم بگید چجوری بهش دسترسی پیدا کنم
    من متنظر بودم اگر شما بگید باید ولتاژ بدم ازتون سوال کنم که چه جوری ولتاژ بدم

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

واقعا ممنون از دوستان
    تحت فشار که والله من با برنامه GPU Tool تست گرفتم که گزینه test for sability رو میزنم...وقتی تست گرفتم گوشه سمت راست پایین دما رو میزد حدود یک دقیقه برای هر تست نگاه میداشتم ولی دما نهایت رسید به 47 یا 48
    اون چراغ که گفتید تو برنامه Afterbuner رو سبز کردم و پروفایل رو هم ذخیره کردم ولی هنوز متوجه نشدم که برنامه Afterbuner رو همیشه باید تو ویندوز اجرا نگه داشته باشم تا فرکانس ها رو همونایی که تنظیم کردم بمونه؟
    من هنوز مطمئن نیستم اورکلاکم درست انجام شده یا نه ولی تو برنامه GPU Z که مشخصات رو نگاه می کنم قسمت GPU همین فرکانس هایی هست که الان گذاشتم
    .......

اگه بانرم افزارهای دیگه هم نمیشه ولتاژ داد یعنی گرافیکتون سافت مود نیست و هارد مود است باید با پتانسیومتر یا pencil به گرافیک ولتاژ بدین که نیاز به تجربه داره اینکار

3. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز 1376MAXIMUM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

واقعا ممنون از دوستان
    .......

برید نرم افزار furmarkرا دانلود کنید یک تست با اون بگیرید بزارید بیشتر بمونه حدودا 10 دقیقه تا 15 دقیقه تو نرم افزاری که گفتم هست نوشته burn in benchmark1920*1080 15 minرو بزنید دما را نگاه کنید اون جا گفتند 85 درجه بیشتر نشه شما هم همون کارو بکنید و تو gpu toolهم بزارید حداقل 5 دقیقه بمونه تا ارور ها را هم بگه مال من مثلا وقتی میزارم روتست 2-3 دقیقه ی اول که دما خیلی بالا نیست ارور نمیده ولی بعد شروع مینه به ارور دادن مثلا کر کلاک را میزارم روی 900 و مموری کلاک را هم میزارم روی 2180 تا دما پایینه چیزی نمیشه ولی تا به 73-74 میرسه و یه مدت میمونه نشون میده که زیاد رفتم بالا راستی دما های furmark وgpu toolفرق میکنه من تو furmarkنمیزارم از 85 بره بالا تر خیلی مواظب باش نسوزه که کلی خرج برات میزاره با این اوضاع دلار

5. این کاربر از 1376MAXIMUM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز pedram_ashena's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    من هم همانجام ;)

پيش فرض

میخواین speed fan رو زیاد کنید ؟
    طبق آموزش پست اول میخواهم اور کلاک کنم.گفته شده بود کارتهای ati امکان دسترسی ندارند

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

طبق آموزش پست اول میخواهم اور کلاک کنم.گفته شده بود کارتهای ati امکان دسترسی ندارند
    چرا شما میتونید با این نرم افزار پارامترهارو تغییر بدین پارامترها برای شما غیرفعاله ؟

آخر فروم باز pedram_ashena's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    من هم همانجام ;)

پيش فرض

چرا شما میتونید با این نرم افزار پارامترهارو تغییر بدین پارامترها برای شما غیرفعاله ؟
    بله غیر فعاله.البته خاکستری رنگ نیستند ولی قابل افزایش هم نیستند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

سلام من کارت گرافیک giga gt220 1g ddr3 دارم قبلا هم اور داشتم اما یه چیزی منو اذیت میکنه هم با این نرم افزار و هم نرم افزار های دیگه اور کردم ولی انگار این مدل از گرافیک ها حالت صرفی جویی دارن و روی حالت ثابت توربو باست ثابت نمیمونن و بعد از اور به جای اینکه قوی شه تو بازی هم کم میاره نمونش هم به صورت عادی در بازی 680 core و مموری کلاک روی 1000 هست وقتی اور میکنم بالا میره وقتی بازی میرم حتی خوده بازیم ارور ضعف گرافیک میده و وقتی بیرون میام core روی 104 و مموری کلا روی 800 رفته !!!! و مجبورم سیستمو ریست کنم که به حالت اول برگرده باید چی کار کنم این حالت ها پیش نیاد ویندوز و نرم افزاری اوکی هستم انگار سخت افزاری جایی میلنگه !!!! ممنون میشم راهنمایی کنید
    سیستم من مادر بورد : p8h61 usb 3
    cpu intel pentum g850
    ram 4 gig ddr3 1600
    power 530 green
    ....
    Last edited by NIK2000; 20-10-2012 at 16:46.

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

پاورتون که خوبه
    شما با core clock 700 مگاهرتز و memory clock 1050 مگاهرتز مشکل دارین ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

خودش که عادی روی 680هست اما روی این میذارم مشکلی ارتیفیکیت نمیده با تست furmark اما مشکل جایی هست وقتی کار گرافیکی میگیری روی حالت توربو بوست نیمره و به صورت سایلنت درمیاد یعنی core و memory روی 104 و 900 به ترتیب میمونه و باید حتما دستگاه رو ریست کنم تا به حالت عادی برگرده اما تو جی پی یو زد اورکلاک شده استت

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

خودش که عادی روی 680هست اما روی این میذارم مشکلی ارتیفیکیت نمیده با تست furmark اما مشکل جایی هست وقتی کار گرافیکی میگیری روی حالت توربو بوست نیمره و به صورت سایلنت درمیاد یعنی core و memory روی 104 و 900 به ترتیب میمونه و باید حتما دستگاه رو ریست کنم تا به حالت عادی برگرده اما تو جی پی یو زد اورکلاک شده استت
    شاید مشکل از پاوره یا دمای گرافیک بالاست
    میتونه از بایوس گرافیک هم باشه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •