تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 11 از 80 اولاول ... 7891011121314152161 ... آخرآخر
نمايش نتايج 101 به 110 از 793

نام تاپيک: تمام مشکلات ویندوز سرویس پک 3 را در این تاپیک مطرح کنید

داره خودمونی میشه ghorban2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

آقا گذشتیم از خیر سوال پرسیدن. تو اون فروشگاهی که شما گفتید دو تای اولی که خصوصیه و کسی نوشته های دیگران رو نمیبینه!! توی آخری هم که در مورد محصولات کسی نظری نداده و نمیتونه بده. بنابراینبعد از چهار پنج روز رفت و آمد در نهایت بی خیال

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

آقا گذشتیم از خیر سوال پرسیدن. تو اون فروشگاهی که شما گفتید دو تای اولی که خصوصیه و کسی نوشته های دیگران رو نمیبینه!! توی آخری هم که در مورد محصولات کسی نظری نداده و نمیتونه بده. بنابراینبعد از چهار پنج روز رفت و آمد در نهایت بی خیال
    شما دفعه بعد که ويندوزو نصب مي کنيد ببينيد بازم اين مشکلو داريد شما مي تونيد با برنامه tuneup utilities به راحتي اين آيکون

را در دسکتاپ ظاهر کنيد در کل اگر هم نشد چيزي نيست که من خودم سعي مي کنم دسکتاپ رو شلوغ نکنم مي تونيد از quick

launch استفاده کنيد

3. این کاربر از hosein66 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه ghorban2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

درسته اونقدرها هم نمیشه اسمش رو گذاشت مشکل اما یکی از دوستام سرویس پک 3 رو از جای دیگه ای گرفته بود اما واسه اون هم همینجوری بود!!!

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2005

پيش فرض

سلام یه سوال داشتم
    من یه ویندوز داشتم که سرویس پک دو بود و IE7 رو به طور اوریجیتال داشت
    اومدم و فایل 300 مگی سرویس پک 3 رو از سایت مایکروسافت گرفتم و چون محل کارم لازم بود که ملی ویندوز و درایور و اینها نصب کنیم با برنامه NLITE اومدم و از اون سورس ویندوز یه ویندوز جدید ساختم و در حین تنظیمات nlite سرویس پک 3 رو بهش دادم
    موقع اینتگریت کردن البته می پرسه که شما باید اول sp2 رو پاک کنید تا بشه sp3 رو به ویندوزتون اضافه کنید
    حالا سوال اینه
    ویندوزهایی که با این سی دی جدید نصب میکنم IE6 دارن و نه IE7
    یعنی علت اینه که IE7 که رو سوروس ویندوز من بوده با اینتگریت شدن SP3 دانگریند شده به IE6 ؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

درسته اونقدرها هم نمیشه اسمش رو گذاشت مشکل اما یکی از دوستام سرویس پک 3 رو از جای دیگه ای گرفته بود اما واسه اون هم همینجوری بود!!!
    اگه علاقمند باشي روش بدست آوردنشو از طريق برنامه tuneup ميگم

ولي تا حالا به همچين مشکلي برنخورده ام

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

سلام یه سوال داشتم
    من یه ویندوز داشتم که سرویس پک دو بود و IE7 رو به طور اوریجیتال داشت
    اومدم و فایل 300 مگی سرویس پک 3 رو از سایت مایکروسافت گرفتم و چون محل کارم لازم بود که ملی ویندوز و درایور و اینها نصب کنیم با برنامه NLITE اومدم و از اون سورس ویندوز یه ویندوز جدید ساختم و در حین تنظیمات nlite سرویس پک 3 رو بهش دادم
    موقع اینتگریت کردن البته می پرسه که شما باید اول sp2 رو پاک کنید تا بشه sp3 رو به ویندوزتون اضافه کنید
    حالا سوال اینه
    ویندوزهایی که با این سی دی جدید نصب میکنم IE6 دارن و نه IE7
    یعنی علت اینه که IE7 که رو سوروس ویندوز من بوده با اینتگریت شدن SP3 دانگریند شده به IE6 ؟

IE موجود تو SP3 نسخه6 هستش اون IE 7 تو SP2 بعدا بهش اضافه شده چون ويندوز شما سرويس پک 3 شده به همين خاطر IE شما

نسخه 6 شده

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2005

پيش فرض

IE موجود تو SP3 نسخه6 هستش اون IE 7 تو SP2 بعدا بهش اضافه شده چون ويندوز شما سرويس پک 3 شده به همين خاطر IE شما

نسخه 6 شده
    خوب چرا اینجوره؟
    خیلی مسخره نیست
    البته وقتی فایل 300 مگی رو جدا اجاره میکنی رو سیستمت جهت ارتقا IE دستکاری نمیشه علت اون موقع چیه؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

خوب چرا اینجوره؟
    خیلی مسخره نیست
    البته وقتی فایل 300 مگی رو جدا اجاره میکنی رو سیستمت جهت ارتقا IE دستکاری نمیشه علت اون موقع چیه؟
    ببين مايکروسافت هم براي سرويس پک 2 و هم براي سرويس پک سه IE6 را قرار داده يعني IE موجود تو هر دوي اينا از سوي

مايکروسافت با نسخه 6 به بازار اومده بعدها که مايکروسافت IE7 و 8 را توليد کرد برخي ها اومدند از سي دي ويندوز IE6 را پاک کردن

و IE 7 رو جايگزين اون کردن چون شما از خود سايت مايکروسافت اين ويندوزو دانلود کرده ايد پس اين ويندوز دستکاري نشده هستش

به همين خاطر هم IE اون همون IE پيش فرض ويندوز شده

اگه نباشه جاش خالی می مونه ali_manutd_2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با سلام . من ویندوزXP سرویس پک 3 رو نصب کردم . برنامه ی Internet download manager در این ویندوز درست فارسی نمیشه . یعنی اینکه فونت فارسی هم دانلود شده ولی یه مشت کاراکتر به جای نوشته ها اومده . من این مشکل رو توی MRT نداشتم . دوستان اگه راهنمایی کنن ممنون میشم

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

با سلام . من ویندوزXP سرویس پک 3 رو نصب کردم . برنامه ی Internet download manager در این ویندوز درست فارسی نمیشه . یعنی اینکه فونت فارسی هم دانلود شده ولی یه مشت کاراکتر به جای نوشته ها اومده . من این مشکل رو توی MRT نداشتم . دوستان اگه راهنمایی کنن ممنون میشم
    چه جور شده ؟عکسي ازش بزار تو بقيه برنامه ها اين مشکلو نداريد؟فايل فارسي ساز رو بايد تو program files در محل نصب برنامه

دانلود منيجر فولدر language کپي کنيد

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •