تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 11 از 22 اولاول ... 78910111213141521 ... آخرآخر
نمايش نتايج 101 به 110 از 214

نام تاپيک: خريد mp3 player

آخر فروم باز paranoid_android's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    in My Earphones

پيش فرض

آقا ممنونم
    امروز فرصت پیدا کردم تا مدل های سونی که گفتم رو از نزدیک بررسی کنم راستش زیاد به دلم ننشستن!
    متاسفانه تهران نیستم تبریزم و نمیدونم میتونم مدل های cowon و آی ریور رو که گفتی میتونم پیدا کنم یا نه.
    کلا zen vision:m رو به zen ترجیح میدم به دلیل ظرفیت بالاش. اگه اشتباه نکنم قبلا گفتی که خودت vision رو داری. چند وقته داری ازش استفاده میکنی؟ ازش راضی هستی؟ خودت جای من بودی و اون پلیرهای دیگه رو هم نداشتی با این بودجه چی میگرفتی؟

پروفشنال san206's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    پشت کامپیوتر

پيش فرض

باسلام

نظر من Zen Vision M هست. خودم هم حدود 8 ماه پیش تو این قیمت همین مدل رو انتخاب کردم و کاملا راضی هستم.
    سوالی بود در خدمتیم.
    راستی این دستگاه هک هم شده! یعنی می تونی خودت براش Them و Boot Screen و فونت و ... انتخاب کنی و بسازی!

پروفشنال SuB's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    سابستان

پيش فرض

با سلام
    من می‌خواستم یه MP3 Player یا یه MP4 بخرم. قیمت هر کدام حدوداً چقدر هست؟ کدام رو پیشنهاد می‌کنید؟ چه مارکهایی بدرد بخور هستند؟

پروفشنال استبداد's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    زیر سقف خدا

پيش فرض

بنر های بدرد بخور تا اونجایی که میدونم این ها هستن:

کریتیو
    آی پاد
    سامسونگ
    ای ریور
    آ اودیو

حـــــرفـه ای seymour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

آقا ممنونم
    امروز فرصت پیدا کردم تا مدل های سونی که گفتم رو از نزدیک بررسی کنم راستش زیاد به دلم ننشستن!
    متاسفانه تهران نیستم تبریزم و نمیدونم میتونم مدل های cowon و آی ریور رو که گفتی میتونم پیدا کنم یا نه.
    کلا zen vision:m رو به zen ترجیح میدم به دلیل ظرفیت بالاش. اگه اشتباه نکنم قبلا گفتی که خودت vision رو داری. چند وقته داری ازش استفاده میکنی؟ ازش راضی هستی؟ خودت جای من بودی و اون پلیرهای دیگه رو هم نداشتی با این بودجه چی میگرفتی؟
    اگه تهران نیستی ، انتخابهات قدری محدود میشن ... zvm خیلی خوبه .. من الان 2-3 ساله دارم و راضی هستم ... بخصوص نیاز اصلی من این بود که از فرمت های مختلف ویدئویی پشتیبانی کنه - به Tv وصل بشه - ظرفیت بالا داشته باشه که هر سه تا کار رو بخوبی انجام میده ... البته نیاز به نرم افزار داره که اونم مشکلی نیست ؛ چون نرم افزاری سبکیه و با محیط ویندوز ادغام میشه ..

من دوباره همون رو می گرفتم ! ... (اضافه کن به اینها : کیفیت صدای بسیار بالا)

حـــــرفـه ای seymour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

با سلام
    من می‌خواستم یه MP3 Player یا یه MP4 بخرم. قیمت هر کدام حدوداً چقدر هست؟ کدام رو پیشنهاد می‌کنید؟ چه مارکهایی بدرد بخور هستند؟
    Mp3 player ها از 20 تومن شروع میشن تا 600 هزار تومن ... شما باید بگی چقدر بودجه داری - چه نیازهای داری و ... تا بشه راهنمایی ات کرد ... این چیزی که پرسیدی مثل اینه که بپرسی "من می خوام موبایل بخرم ، قیمت هرکدوم چنده ؟ ... چی پیشنهاد میدید؟" ...

پس جواب اون سوالات رو دقیق مشخص کن تا من یا دوستان دیگه راهنمایی کنیم ...

پروفشنال SuB's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    سابستان

پيش فرض

Mp3 player ها از 20 تومن شروع میشن تا 600 هزار تومن ... شما باید بگی چقدر بودجه داری - چه نیازهای داری و ... تا بشه راهنمایی ات کرد ... این چیزی که پرسیدی مثل اینه که بپرسی "من می خوام موبایل بخرم ، قیمت هرکدوم چنده ؟ ... چی پیشنهاد میدید؟" ...

پس جواب اون سوالات رو دقیق مشخص کن تا من یا دوستان دیگه راهنمایی کنیم ...
    با سلام
    ببخشید. حق با شما بود. در واقع یکی از دوستان می‌خواست بخره که چون من دستی در کامپیوتر دارم از بنده خواهش کرد که تحقیق بکنم.

بیشتر برای ضبط صدا هست. در واقع باید قدرت خوبی در ضبط کردن صداها داشته باشه. اما کیفیت صدای خروجی هم خوب باشه. در ضمن از باتری به طور بهینه استفاده کنه تا بتونه زمان زیادی به ضبط صدا بپردازه.
    بودجه هم تا سقف 100 تا 120 هزار تومن هست.

در ضمن یه سوال دیگه. الان قیمت MP3 و MP4 در بازار چگونه هست؟ قیمت‌ها بیشتر از ارزش واقعی این دستگاهها هستند یا کمتر از ارزش واقعی‌شون. در واقع می‌خواستم بدونم الان بخرم بهتره یا صبر کنم؟ اگه باید صبر کنم تا کی؟

ممنون

پروفشنال استبداد's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    زیر سقف خدا

پيش فرض

فکر کنم ایریور تی 60 مناسب باشه برات (شارژی نست و با باطری کار میکنه)

تا اونجایی که میدونم اگه 1 مدل وارد بازار بشه قیمت مدل های پایین تره همون رده رو کاهش میده

پروفشنال SuB's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    سابستان

پيش فرض

فکر کنم ایریور تی 60 مناسب باشه برات (شارژی نست و با باطری کار میکنه)

تا اونجایی که میدونم اگه 1 مدل وارد بازار بشه قیمت مدل های پایین تره همون رده رو کاهش میده
    ببخشید. من زیاد اطلاعات در مورد برندهای MP3 Player ندارم. میشه بگید مشخصات این مدل رو کجا می‌تونم ببینم؟

آخر فروم باز paranoid_android's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    in My Earphones

پيش فرض

اگه تهران نیستی ، انتخابهات قدری محدود میشن ... zvm خیلی خوبه .. من الان 2-3 ساله دارم و راضی هستم ... بخصوص نیاز اصلی من این بود که از فرمت های مختلف ویدئویی پشتیبانی کنه - به Tv وصل بشه - ظرفیت بالا داشته باشه که هر سه تا کار رو بخوبی انجام میده ... البته نیاز به نرم افزار داره که اونم مشکلی نیست ؛ چون نرم افزاری سبکیه و با محیط ویندوز ادغام میشه ..

من دوباره همون رو می گرفتم ! ... (اضافه کن به اینها : کیفیت صدای بسیار بالا)
    ممنون سیمور جان (دیگه پی تی سر نمیزنی؟)

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •