تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 11 از 61 اولاول ... 78910111213141521 ... آخرآخر
نمايش نتايج 101 به 110 از 604

نام تاپيک: « معرفي و بحث فايروالها »

حـــــرفـه ای Cracki's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    ســـــوئد

پيش فرض

WhoEasy, version 1.0

امروز تصمیم گرفتم که یک پلاگین برای فایروال Outpost Pro معرفی کنم که شاید خیلی هاتون از قبل باهاش آشنایی داشتید ولی برای اون کسانی که می خوان با این فایروال کار کنن میتونم بگم که این فایروال قابلیت این رو داره که بر حسب نیازتون پلاگین های مختلفی رو براش نصب کنید که بعضی از این پلاگین ها خیلی مفید و سودمنده.

WhoEasy پلاگینی است که بعد از نصب آن شما قادر خواهید بود که با دادن IP آدرس مشخصات کسی رو که قصد نفوض به سیستم شما رو داشته پیدا کنید. البته این رو هم بگم که شرط استفاده از این پلاگین داشتن فایروال Outpost Pro است و جداگانه کار نمیکند.
    بعد از نصب این پلاگین اسم آن نیز همانند عکس پایین به قسمت پلاگین های Outpost Pro اضافه میشود که شما با کلیک کردن بر روی پلاگین مورد نظر قادر خواهید بود که به قسمت مورد نظر برید و کار خودتون رو انجام بدید و یکی از خوبی های این پلاگین اینه که داخل خود فایروال قرار میگیره و یک برنامه جدا نیست.

WhoEasy, version 1.0
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Size: 331 KB

برای رجیستر کردن این پلاگین اول فایروال خود را باز کنید و به قسمت Options برید و بر روی Plugins کلیک کنید و بعد همین پلاگین رو انتخاب کنید و از قسمت سمت راست بر روی Settings کلیک کنید . صفحه ای برای شما باز خواهد شد که در پایین صفحه نوشته شده Enter Key و شما نیز بر روی آن کلیک کنید و اسم و شماره سریال زیر را وارد کنید.

name is: Eugene Pesin
    license code is: 400-0274074

موفق باشید.

آخر فروم باز Ali_k's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    اصـــــــــفــــــهــــــان

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط venus
    نقل قول نوشته شده توسط Cracki
    Venus جان کارهایی رو که گفتید درسته اما روی license Key دقت بیشتری بکنید چون این فایل رو نباید در خود پوشه کریو کپی کرد بلکه در خود پوشه کریو یک فولدر دیگه هست به اسم license که باید اونجا قرار بگیره وگرنه رجیستر نمیشه.
    در ضمن بهتره که Patch رو کپی کنی در پوشه اصلی کریو و در اونجا اجراش کنی. نه بیرون پوشه.
    منم همین کارو کردم license توی پوشه خودش قرارداره و patch رو توی پوشه Personal Firewall 4 مگه اشتباه بوده . فکر کنم اصلا باید قید کریو رو بزنم
    ممنون
    منتظر
    تا فردا
    سلام خدمت ونوس خانوم منم تا دیروز مشکل شما را داشتم یعنی نمیتونستم کرکش کنم ولی بالاخره موفق شدم من نحوه کرک کردن را میگم شکا یه انتحانی بکنید ببینید درست میشه یا نه (البته دوستان توضیح دادن ولی یه بار دیگه میگم)
    ابتدا کریو را آنیستال کنید و چیزهایی که تو پوشش بوده را پاک کنید و دوباره نصب کنید سپس ایکونش از کنار ساعت خارج کنید و از دو فایل کرکی که دارید ثسمت پچ را تو قسمتی که کریو را نصب کردید کپی کنید و اجراش کنید که خودش نرم افزارو پچ میکنه سپس license را که یکی دیگه از کرک هاست در پوشه اش که تو همون قسمت نصب کریو است کپی کنید (یعنی تو همون پوشه license که اونجا که کریو هست کپی کنید تا اینجا کار خوب پیش رفته حالا دوباره به وسیله ی همون پچ اولی نرم افزار را کرک کنید
    دیگه 100 درصد کرک شده
    برا من این روش قشنگ کار داد
    خبرشو بدید

آخر فروم باز Venus's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

Ali_k, جان بسیار ممنون از راهنمایی خوبت . فایل زیپ دوم رو هم توی پوشه اصلی و هم توی license کپی کردم که جواب داد . فکر کنم این جملت راهنمای خوبی بود:

(حالا دوباره به وسیله ی همون پچ اولی نرم افزار را کرک کنید)

اقا مهدی من اشتباه انجام نمی دادم بلکه کاری رو کم انجام می دادم که ذکر نشده بود . به هر حال از راهنمایی همه دوستان عزیز بسیار متشکرم

حـــــرفـه ای Mehdi_Best's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ونوس خانم با همين روشي كه من گفتم خودم و چند تا از بچه ها رجيستر كردند حالا براي شما چرا نمي شده ديگه خدا داند!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

با سلام
    آیا میشه فایروال بیت دفندر رو از کار انداخت و از یه فایروال دیگه استفاده کرد در حالی که این آنتی ویروس هنوز به کار خودش ادامه میده .

آخر فروم باز Ali_k's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    اصـــــــــفــــــهــــــان

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط albert
    با سلام
    آیا میشه فایروال بیت دفندر رو از کار انداخت و از یه فایروال دیگه استفاده کرد در حالی که این آنتی ویروس هنوز به کار خودش ادامه میده .
    جواب شما بله است ولی چون الان بیت را ندارم دقیقن یاد نیست چه جوری.
    فکر کنم خودتون بدونید

حـــــرفـه ای Mehdi_Best's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط albert
    با سلام
    دوست عزيز سلام
    به راحتي مي شه اين كار رو كرد. در منوي اصلي بيت دفندر و در قسمت فايروال يك گزينه داره كه اگه اون رو انتخاب كني فايروالش غيرفعال مي شه. البته الان دقيقا يادم نيست كه اون گزينه كدوم هست اما خيلي واضح و روشنه.

پروفشنال borzou_one's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2005
    محل سكونت
    پشت هیچستا نم

پيش فرض

سلام دوستان در بيت دفندر تيك كنار فاير والا برداريد واونا ديزيبل كنيد ولي باز هم در خفا فعال ميمونه وبعضي مواقع صفحه اخطار اون بالا مياد و خودكار كارشا انجام ميده اكر فاير وال اتبوست نصب كرده باشيد موقع بالا امدن باز هم ميكه كه فايروال بيت ديفندر روشن هست وبايد اونا خاموش كنيد در صورتي كه شما قبلا اين كارا كرديد
    به هر حال به نظر من روشن بودن فايروال بيت ديفندر مشكلي براي ساير فايروالها ايجاد نميكنه
    قربان شما

پروفشنال borzou_one's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2005
    محل سكونت
    پشت هیچستا نم

پيش فرض

PrivateFirewall که یه مدت من ازش استفاده میکردم وکارش هم خوب بود این هم ورژن جد ید
    PrivateFirewall v4.0.18.14
    Code:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Crack:

Code:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه نباشه جاش خالی می مونه Soshiant's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2005
    محل سكونت
    روی شونه راستت

پيش فرض

چه جوری میشه کاری کرد که فایروال کریو همراه ویندوز بالا نیاد :?:
    توی msconfig که چیزی ندیدم :cry:

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •