تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 11 از 106 اولاول ... 7891011121314152161 ... آخرآخر
نمايش نتايج 101 به 110 از 1052

نام تاپيک: مرجع نکته ها و اموزش ها(سخت افزار.نرم افزار و....)

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

1

من بالاخره چند تا mp3 رو ریختم روی گوشی ولی روی بعضی گوشها فایلهای mp3 هم حجم کمتری داره وهم کیفیت و صدای بالاتری دارند اینها چجوریه؟ برنامه خاصی برای ویرایش فایل mp3 وجود داره؟
    مثلا من یه فیل mp3 هفت دقیقهای ریختم به حجم 7.5 مگابایت این زیاد نیست؟
    لطفا در مورد فرمت فایلها هم یکه توضیح بدین.
    باتشکر فراوان.
    اين فکر که روي بعضي گوشي ها فرضا حجمش کمتره هم نه مقايسه ي مناسبيه و هم نه اينکه فکر درستي
    هر فايل mp3 با نمونه ي خودش بايد مقايسه بشه ديگه...گوشي ها که اتوماتيک فايل ها رو زيپ نمي کنن که بگي فلان گوشي حجم اهنگش کمتر بود مال من بيشتره
    خوب بعضي از ترک ها بيشتر و بعضي ها کمتر فشرده مي شن..شما هم اگه از حجم فايلهاتون ناراحتي زيپش کن...البته نکتش اينه که هر چي که فايل فشرده تر بشه از کيفيتشم کم مي شه
    اما بحث کيفيت و بلندي ديگه به گوشي هم مربوط مي شه و هم به خود فايل...
    خوب گوشي ها مختلف کيفيت ها و بلندي صدا هاي متفاوتي با هم دارن....اگه شما صفحه هاي قبل و خونده بودي متوجه اين موضوع مي شدي....فرضا کيفيت صداي 810 خيلي مشهوره....اما همين گوشي رو بگذاري کنار 550 ميبيني که چقدر صداي کمي داره...کلا به مدل گوشي مربوطه
    اما خود فايل...فرضا bit rate اش رو کيفيت صدا تاثير داره هر چي پايين تر باشه کیفیت اون ترک یا اهنگ هم کمتر می شه....نه فکر نکنم خیلی زیاد باشه...معمولا یه اهنگ 3-4 دقیقه ایی وقتی 3-4 مگ حجم داره پس این فایل حجمش معقوله وزیاد نیست...تاکید می کنم...اگه خواستین فشردش کنید برنامه های مثل winzipکه خیلی مشهوره قابل استفاده براتون هست
    شاد باشید

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

توجه:
    در پست شماره ی 1 فهرست مطالب تا صفحه ی 5 قرار گرفته
    برای رفاه حال و جلوگیری از هدر رفتن سرچ شما در تاپیک...پست شماره ی 52 در صفحه ی 6 نیز ویرایش شد. فهرست مطالب تا صفحه ی 10 در این پست ذکر شده قرار گرفت
    شاد باشید...دیگران را هم شاد کنید
    ----------------------------------------------------------------------------------
    اين پست براي قرار گرفتن فهرست مطالب صفحات 11 تا 15 ويرايش شد:
    فهرست مطالب

صفحه ي شماره ي 11

پرسخ و پاسخ ها در زمينه هاي متفاوت و متنوع
    unsaved numbers

صفحه ي شماره ي 12

پرسش و پاسخ(بيشتر حول حجم فايل ها و کپسولي صدا)

صفحه ي شماره ي 13

نکاتي جديد درباره ي خريد کپسول صداو بحث هاي گوناگون پيرامون اين قضيه

صفحه ي شماره ي 14

پاسخ به سوالات متفرقه ي دوستان

صفحه ي شماره ي 15

ايا تعويض کپسول صدا رو کيفيت مکالمه هم تاثير مي گذاره؟
    پاسخ به وسالات متفرقه ي دوستان
    تجزيه و تحليل قسمت هاي مهم کپسوا صدا همراه با تصوير

شاد باشيد و ديگران رو هم شاد کنيد
    Last edited by mostafa_khan; 25-04-2007 at 14:42. دليل: اضافه کردن فهرست مطالب

آخر فروم باز بهنازی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

با تشکر از شما مصطفی جون.

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

با تشکر از شما مصطفی جون.
    قابلی نداشت دوست عزیز...بازم سوالی بود در خدمتیم منو سایر دوستان توی این تاپیک
    شاد باشید و دیگران رو هم شاد کنید

در آغاز فعالیت arman_wallkman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

سلام آقا مصطفي.من بد جور به کمک شما احتياج دارم.من ميخوام دابليو810 بگيرم و بلندي صداي اسپيکرهاي پشت گوشي خيلي برام مهمه.من اگه کپسولي 850 بهش بندازم بلندي صداش از 3250 يا دابليو 800 بيشتر ميشه؟؟؟؟ کيفيتش چي؟؟؟؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

1

سلام آقا مصطفي.من بد جور به کمک شما احتياج دارم.من ميخوام دابليو810 بگيرم و بلندي صداي اسپيکرهاي پشت گوشي خيلي برام مهمه.من اگه کپسولي 850 بهش بندازم بلندي صداش از 3250 يا دابليو 800 بيشتر ميشه؟؟؟؟ کيفيتش چي؟؟؟؟
    سلام دوست عزیز
    تبریک می گم عضویتت رو تو این فروم
    من در خدمتم.....ببین شما کارت با کپسولی راه میوفته شک نکن...خوب حتما پستهای قبل رو خوندی دیگه کپسولیه 850 صدای خوبی رو به 810 میتونه بده...از 800 که اره دیگه..معلومه صداش از 80 بیشتره...اما 3250...3250 گوشی هست که مورد علاقه ی منم بوده و هست...اما چون مشکلات خاصی داشت از خریدش صرف نظر کردم...و 810 رو انتخاب کردم.....به هر حال اینو بدون با این کار صدای گوشیت مناسب و بلند خواهد بود...ببین دوست عزیز ما داریم از کپسولی صدا های دبلیو و گوشی های سری دبلیو se حرف می زنیم پس حتی لحظه ایی شک تو کیفیت صدای اینها کاملا اشتباه هست!!!کیفیت صدا تو سری دبلیو اولین اصل هست

در آغاز فعالیت bloody guilty's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

با سلام به تمامی دوستان .
    من ديشب يه w810i خريدم.ولی فکر ميکنم مشکل داشته باشه يا شايد هم نه.ميخواستم اگه ميشه به من کمک کنيد.
    1) گوشی چه تو حالته استند بای و چه وقتی که کاملا خاموش هست ؛چراقه بالايی کيبوردش خاموش نميشه؛يعنی هميشه روشنه
    2)دکمه جهت نماش هنوز 24 ساعت نشده ؛وقتی که روش دست ميزنی رنگش ميره
    3)دکمه سمت راستی رو بايد بيشتر فشار بدی تا کار کنه
    البته با ضمانت بهم داده و گفته اگه مشکلی داشت بيار تا عوضش کنم پس لطفا بگيد چيکار کنم

--------------------------------------------------------------------------------

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

1 unsaved numbers

الان داشتم تو قسمت call مي گشتم که ياد يه نکته افتادم
    شايد خيلي هاتون بلد باشيد ..به هر حال من که جايي از اين فروم نديدم کسي گفته باشه:
    ميدونيم هميشه تماميه تماسهامون توي callثبت مي شه اما گاهي اوقات هست که فرضا حالا يا پاک کرديم يا...به هر حال الان ديگه توي قسمت callگوشيمون تماس مورد نظرمون ذخيره يا ثبت نشده
    بايد بدونيد اگه اين اتفاق افتاده واين تماس مورد نظرجزئ 10 تماس اخريتون باشه باز هم مي تونيد پيداش کنيد...اما کجاست و چطور؟:
    تو صفحه ي اصلي جهت پايين رو بزنيد تا وارد contactsگوشي بشيد
    حالا بريد روي گزينه ي new contact و گزينه ي add رو بزنيد...حالا تو صفحه ي جديدي که امد بريد روي نيو نامبر و دوباره addرو بزنيد حالا تو اين صفحه تو گزينه دارين يکي lool up....يکي مور هست..بايد look up رو انتخاب کنيد...حالا دوباره وارد صفحه ي زخدفشزفس شده ايد.... ين بار سمت راست پايين گزينه ي unsavedوجود داره که اين گزينه رو انتخاب کنيد
    حالا شما وارد صفحه ي unsaved numbersشده ايد
    جوون جفت بچه هاتون اگه خوشتون امد نظر بدين!!!
    شاد باشيد ديگران رو هم شاد کنيد

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

1

چرا این پستم دو تا شد!!!چی بگم اخه...خوبید شما؟؟!!!!
    Last edited by mostafa_khan; 06-04-2007 at 22:50.

آخر فروم باز nakhordemast's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

چرا این پستم دو تا شد!!!چی بگم اخه...خوبید شما؟؟!!!!
    مصطفی خان اینجا مصطفی خان اونجا مصطفی خان همه جا............. تو که ترکوندی بابا
    کاش یه تاپیک میزددیم به اسم : ماجراهای مصطفی خان و دبیو 810

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •